Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2023

18.2.2023
7300 m
12°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2023


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 200 Jiří Petr Salomon Salomon 1979 M40 (1.) 0:24:36TR 110 300
2. 81 Lukáš Soural Orel Židenice & AK Drnovice Orel Židenice & AK Drnovice 1982 M40 (2.) 0:26:25   90 290
3. 123 Filip Šimonovský 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 2006 Dci+Jci (1.) 0:26:25   100 282
4. 193 Stanislav Juránek ml. Orel Židenice Orel Židenice 1987 Muži (1.) 0:26:55   100 276
5. 160 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (2.) 0:27:09   90 272
6. 117 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 M40 (3.) 0:27:26   82 270
7. 127 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICA Orel Blučina - SK ICA 1985 Muži (3.) 0:27:34   82 269
8. 33 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (4.) 0:27:53   76 268
9. 118 Martin Skřivánek Ak Drnovice Ak Drnovice 1976 M40 (4.) 0:28:03   76 267
10. 3 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50 (1.) 0:28:07TR 110 266
11. 100 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (5.) 0:28:10   72 265
12. 101 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci (2.) 0:28:22   90 264
13. 120 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 Muži (5.) 0:28:30   72 263
14. 36 Pavel Skoták Blansko Blansko 1972 M50 (2.) 0:28:38TR 100 262
15. 51 Aleš Konečný fKlidu sport team/Rudice fKlidu sport team/Rudice 1988 Muži (6.) 0:28:44   70 261
16. 132 Vítězslav Nečas Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 1978 M40 (6.) 0:28:47   70 260
17. 246 Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2005 Dci+Jci (3.) 0:28:56   82 259
18. 158 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 (7.) 0:29:01   69 258
19. 52 Stanislav Široký Orel Židenice/AK Blansko Dvorská Orel Židenice/AK Blansko Dvorská 1977 M40 (8.) 0:29:02   68 257
20. 88 Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 1970 Ž45 (1.) 0:29:05TR 110 256
21. 236 Miroslav Dvořák Sokol Bystré Sokol Bystré 1975 M40 (9.) 0:29:23   67 255
22. 161 Marek Polák HO Lemra Brno HO Lemra Brno 1973 M50 (3.) 0:29:26   82 254
23. 245 Petr Kazda Brno Brno 1970 M50 (4.) 0:29:27   76 253
24. 66 Ondřej Kindl Orel Židenice - AK Drnovice Orel Židenice - AK Drnovice 1981 M40 (10.) 0:29:37   66 252
25. 20 Jiří Kolář Hammer OCR team Hammer OCR team 1976 M40 (11.) 0:29:40   65 251
26. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 (12.) 0:30:09   64 250
27. 39 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 M40 (13.) 0:30:11   63 249
28. 32 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 Muži (7.) 0:30:16   69 248
29. 240 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (8.) 0:30:22   68 247
30. 61 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (14.) 0:30:36   62 246
31. 14 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 M40 (15.) 0:30:48   61 245
32. 155 Magda Janková RUN&MUM RUN&MUM 1980 Ž35 (1.) 0:30:52   100 244
33. 162 Miroslav Zemánek ČAU z.s. ČAU z.s. 1979 M40 (16.) 0:31:00   60 243
34. 243 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (17.) 0:31:06   59 242
35. 58 Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice) WalkingKuba (Brno - Řečkovice) 1994 Muži (9.) 0:31:19   67 241
36. 242 Libor Šimonek Brno Brno 1970 M50 (5.) 0:31:45   72 240
37. 210 Jan Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2010 Dci+Jci (4.) 0:31:54   76 239
38. 10 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy (1.) 0:32:30   100 238
39. 73 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (6.) 0:32:43   70 237
40. 256 Mirka Zemanová Kuřim-Podlesí Kuřim-Podlesí 1983 Ž35 (2.) 0:32:53   90 236
41. 103 Pavel Galík Orel Židenice Orel Židenice 1961 M60 (1.) 0:32:59   100 235
42. 197 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 M50 (7.) 0:33:03   69 234
43. 89 Tomáš Jančařík Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 2005 Dci+Jci (5.) 0:33:18   72 233
44. 244 Marek Voborný Ocelový muž Ocelový muž 1989 Muži (10.) 0:33:21   66 232
45. 230 Michal Podsedník Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1976 M40 (18.) 0:33:28   58 231
46. 96 Anežka Langhammerová Brno Brno 1994 Ženy (2.) 0:33:46   90 230
47. 231 Andrej Klatsunov Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1981 M40 (19.) 0:33:48   57 229
48. 1 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 Muži (11.) 0:33:50   65 228
49. 119 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 (2.) 0:33:54   90 227
50. 29 Jiří Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1994 Muži (12.) 0:34:07   64 226
51. 12 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 (8.) 0:34:10   68 225
52. 169 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (13.) 0:34:15   63 224
53. 71 Aleš Zima WinTers Kuřim WinTers Kuřim 1982 M40 (20.) 0:34:18   56 223
54. 77 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M50 (9.) 0:34:22   67 222
55. 257 Jiří Mihola Orel Brno Lesná Orel Brno Lesná 2005 Dci+Jci (6.) 0:34:29   70 221
56. 97 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 M40 (21.) 0:34:31   55 220
57. 142 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (2.) 0:34:33   90 219
58. 130 Radomír Přidal OREL Židenice OREL Židenice 1973 M50 (10.) 0:34:44   66 218
59. 104 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 M40 (22.) 0:34:48   54 217
60. 59 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 (3.) 0:35:00   82 216
61. 106 Jiří Foltýn Kuřim Kuřim 1981 M40 (23.) 0:35:06   53 215
62. 129 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M60 (3.) 0:35:12   82 214
63. 98 Dagmar Potůčková AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 1991 Ženy (3.) 0:35:18   82 213
64. 11 Václav Miklas Kuřim Kuřim 1994 Muži (14.) 0:35:21   62 212
65. 105 Karel Stejskal Drnovice Drnovice 1978 M40 (24.) 0:35:30   52 211
66. 144 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 M50 (11.) 0:35:32   65 210
67. 211 Matěj Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2012 Dci+Jci (7.) 0:35:35   69 209
68. 4 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (25.) 0:35:44   51 208
69. 178 Enric Arrufí CNLH CNLH 1972 M50 (12.) 0:35:48   64 207
70. 47 Pavel Doležal Orel Vyškov Orel Vyškov 1984 Muži (15.) 0:35:54   61 206
71. 152 Zdeněk Smutný Orel Vyškov/ AK Drnovice Orel Vyškov/ AK Drnovice 1957 M60 (4.) 0:36:05   76 205
72. 199 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (13.) 0:36:18   63 204
73. 225 Roman Šimon Hilscher Kuřim Kuřim 1971 M50 (14.) 0:36:25   62 203
74. 45 Ivana Kohoutová Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1983 Ž35 (4.) 0:36:32   76 202
75. 249 Marek Christ fKlidu sport team / Extra Brno fKlidu sport team / Extra Brno 1979 M40 (26.) 0:36:33   50 201
76. 147 Renata Lai Ask Blansko Ask Blansko 1982 Ž35 (5.) 0:36:34   72 200
77. 60 Lucie Zřídkaveselá Brno Brno 1985 Ž35 (6.) 0:36:37   70 199
78. 233 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (7.) 0:36:55   69 198
79. 196 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 M50 (15.) 0:37:00   61 197
80. 232 Petr Šamonil Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1962 M60 (5.) 0:37:05   72 196
81. 171 Radek Černý Orel Vyškov Orel Vyškov 1978 M40 (27.) 0:37:12   49 195
82. 121 Lenka Topinková Brno Brno 1976 Ž45 (3.) 0:37:15   82 194
83. 250 Jan Thál Řečkovice Řečkovice 1978 M40 (28.) 0:37:22   48 193
84. 76 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 Ženy (4.) 0:37:24   76 192
85. 78 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 M70 (1.) 0:37:32   100 191
86. 234 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 M50 (16.) 0:37:36   60 190
87. 55 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž45 (4.) 0:37:36   76 189
88. 91 Silvie Divišová Moravský Krumlov Moravský Krumlov 1975 Ž45 (5.) 0:37:48   72 188
89. 9 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M50 (17.) 0:38:06   59 187
90. 50 Vladimíra Doležalová Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 Ž45 (6.) 0:38:07   70 186
91. 126 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 (29.) 0:38:11   47 185
92. 241 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (8.) 0:38:15   68 184
93. 114 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 Ženy (5.) 0:38:21   72 183
94. 174 Pavel Kubíček Orel Židenice Orel Židenice 1953 M70 (2.) 0:38:34   90 182
95. 172 Stanislav Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1975 M40 (30.) 0:38:54   46 181
96. 251 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M60 (6.) 0:39:00   70 180
97. 112 Heidi Kočí Brno Brno 1997 Ženy (6.) 0:39:05   70 179
98. 134 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70 (3.) 0:39:15   82 178
99. 99 Jiří Boháč Brno Brno 1954 M60 (7.) 0:39:15   69 177
100. 194 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (8.) 0:39:22   68 176
101. 87 Dita Kurková Orel Židenice Orel Židenice 1994 Ženy (7.) 0:39:32   69 175
102. 37 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (9.) 0:39:41   67 174
103. 258 Jiří Mihola Orel Brno Lesná Orel Brno Lesná 1972 M50 (18.) 0:39:54   58 173
104. 22 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 M40 (31.) 0:39:55   45 172
105. 235 Lucie Borkovcová Brno Brno 1981 Ž35 (9.) 0:40:02   67 171
106. 15 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 Muži (16.) 0:40:06   60 170
107. 21 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 Ž45 (7.) 0:40:21   69 169
108. 255 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M50 (19.) 0:40:32   57 168
109. 80 Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek 1966 Ž55 (1.) 0:40:35   100 167
110. 140 Veronika Ubrová fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1978 Ž45 (8.) 0:40:46   68 166
111. 28 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 M40 (32.) 0:40:50   44 165
112. 164 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice Orel Moravské Budějovice 1960 M60 (10.) 0:41:08   66 164
113. 253 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 Ženy (8.) 0:41:16   68 163
114. 30 Roman Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1965 M50 (20.) 0:41:20   56 162
115. 16 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ž35 (10.) 0:41:29   66 161
116. 138 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 Muži (17.) 0:41:44   59 160
117. 198 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (9.) 0:42:02   67 159
118. 84 Oxana Begunová Orel Židenice Orel Židenice 1989 Ženy (9.) 0:42:08   67 158
119. 141 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (10.) 0:42:09   66 157
120. 42 Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1976 Ž45 (11.) 0:42:31   65 156
121. 248 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (21.) 0:42:34   55 155
122. 146 Petr Cabejšek Kuřim Kuřim 2002 Muži (18.) 0:42:38   58 154
123. 228 Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni Brno Orel Starý Lískovec - Uni Brno 1956 M60 (11.) 0:42:40   65 153
124. 8 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 (12.) 0:43:34   64 152
125. 206 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 Muži (19.) 0:43:35   57 151
126. 94 Roman Kresta Orel Židenice Orel Židenice 1965 M50 (22.) 0:46:18   54 150
127. 195 Lenka Bémová Kuřim Kuřim 1992 Ženy (10.) 0:46:21   66 149
128. 192 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 Ž55 (2.) 0:46:29   90 148
129. 182 Jana Kalousková Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1975 Ž45 (12.) 0:47:17   64 147
130. 167 Ondřej Stejskal Moutnice Moutnice 1988 Muži (20.) 0:47:19   56 146
131. 224 Miloš Šimon PSK Union Praha PSK Union Praha 1944 M70 (4.) 0:47:42   76 145
132. 252 Petra Blažka Kuřim Kuřim 1988 Ž35 (11.) 0:48:18   65 144
133. 79 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 Ž45 (13.) 0:49:59   63 143
134. 191 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 M70 (5.) 0:50:32   72 142
135. 239 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 M70 (6.) 0:54:19   70 141
136. 254 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M60 (13.) 0:59:24   63 140
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 10 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 0:32:30  100
2. / 46. 96 Anežka Langhammerová Brno Brno 1994 0:33:46  90
3. / 63. 98 Dagmar Potůčková AK Ludvíka Daňka Blansko AK Ludvíka Daňka Blansko 1991 0:35:18  82
4. / 84. 76 Anna Halasová Orel Vyškov Orel Vyškov 2003 0:37:24  76
5. / 93. 114 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 0:38:21  72
6. / 97. 112 Heidi Kočí Brno Brno 1997 0:39:05  70
7. / 101. 87 Dita Kurková Orel Židenice Orel Židenice 1994 0:39:32  69
8. / 113. 253 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 0:41:16  68
9. / 118. 84 Oxana Begunová Orel Židenice Orel Židenice 1989 0:42:08  67
10. / 127. 195 Lenka Bémová Kuřim Kuřim 1992 0:46:21  66
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 155 Magda Janková RUN&MUM RUN&MUM 1980 0:30:52  100
2. / 40. 256 Mirka Zemanová Kuřim-Podlesí Kuřim-Podlesí 1983 0:32:53  90
3. / 60. 59 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 0:35:00  82
4. / 74. 45 Ivana Kohoutová Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1983 0:36:32  76
5. / 76. 147 Renata Lai Ask Blansko Ask Blansko 1982 0:36:34  72
6. / 77. 60 Lucie Zřídkaveselá Brno Brno 1985 0:36:37  70
7. / 78. 233 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:36:55  69
8. / 92. 241 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:38:15  68
9. / 105. 235 Lucie Borkovcová Brno Brno 1981 0:40:02  67
10. / 115. 16 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 0:41:29  66
11. / 132. 252 Petra Blažka Kuřim Kuřim 1988 0:48:18  65
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 88 Lenka Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 1970 0:29:05TR 110
2. / 57. 142 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:34:33  90
3. / 82. 121 Lenka Topinková Brno Brno 1976 0:37:15  82
4. / 87. 55 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:37:36  76
5. / 88. 91 Silvie Divišová Moravský Krumlov Moravský Krumlov 1975 0:37:48  72
6. / 90. 50 Vladimíra Doležalová Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:38:07  70
7. / 107. 21 Helena Doňarová Brno 39 Brno 39 1978 0:40:21  69
8. / 110. 140 Veronika Ubrová fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1978 0:40:46  68
9. / 117. 198 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:42:02  67
10. / 119. 141 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:42:09  66
11. / 120. 42 Iva Hrstková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1976 0:42:31  65
12. / 129. 182 Jana Kalousková Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1975 0:47:17  64
13. / 133. 79 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:49:59  63
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 109. 80 Lenka Slabáková Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek Orel-Židenice, AC Moravská Slávia Brno, spolek 1966 0:40:35  100
2. / 128. 192 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 0:46:29  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 123 Filip Šimonovský 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 2006 0:26:25  100
2. / 12. 101 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:28:22  90
3. / 17. 246 Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2005 0:28:56  82
4. / 37. 210 Jan Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2010 0:31:54  76
5. / 43. 89 Tomáš Jančařík Orel Židenice - 2BWINNER TEAM Orel Židenice - 2BWINNER TEAM 2005 0:33:18  72
6. / 55. 257 Jiří Mihola Orel Brno Lesná Orel Brno Lesná 2005 0:34:29  70
7. / 67. 211 Matěj Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2012 0:35:35  69
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 193 Stanislav Juránek ml. Orel Židenice Orel Židenice 1987 0:26:55  100
2. / 5. 160 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:27:09  90
3. / 7. 127 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK ICA Orel Blučina - SK ICA 1985 0:27:34  82
4. / 8. 33 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:27:53  76
5. / 13. 120 Vojtěch Kopřiva 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1986 0:28:30  72
6. / 15. 51 Aleš Konečný fKlidu sport team/Rudice fKlidu sport team/Rudice 1988 0:28:44  70
7. / 28. 32 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 0:30:16  69
8. / 29. 240 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:30:22  68
9. / 35. 58 Jakub Čaňo WalkingKuba (Brno - Řečkovice) WalkingKuba (Brno - Řečkovice) 1994 0:31:19  67
10. / 44. 244 Marek Voborný Ocelový muž Ocelový muž 1989 0:33:21  66
11. / 48. 1 Jiří Huťka Brno Řečkovice Brno Řečkovice 1991 0:33:50  65
12. / 50. 29 Jiří Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1994 0:34:07  64
13. / 52. 169 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:34:15  63
14. / 64. 11 Václav Miklas Kuřim Kuřim 1994 0:35:21  62
15. / 70. 47 Pavel Doležal Orel Vyškov Orel Vyškov 1984 0:35:54  61
16. / 106. 15 Jiří Šimoník Orel Židenice Orel Židenice 2001 0:40:06  60
17. / 116. 138 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 0:41:44  59
18. / 122. 146 Petr Cabejšek Kuřim Kuřim 2002 0:42:38  58
19. / 125. 206 Jaroslav Hronek Orel Obřany Orel Obřany 1991 0:43:35  57
20. / 130. 167 Ondřej Stejskal Moutnice Moutnice 1988 0:47:19  56
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 200 Jiří Petr Salomon Salomon 1979 0:24:36TR 110
2. / 2. 81 Lukáš Soural Orel Židenice & AK Drnovice Orel Židenice & AK Drnovice 1982 0:26:25  90
3. / 6. 117 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:27:26  82
4. / 9. 118 Martin Skřivánek Ak Drnovice Ak Drnovice 1976 0:28:03  76
5. / 11. 100 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:28:10  72
6. / 16. 132 Vítězslav Nečas Elite Sport Boskovice Elite Sport Boskovice 1978 0:28:47  70
7. / 18. 158 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 0:29:01  69
8. / 19. 52 Stanislav Široký Orel Židenice/AK Blansko Dvorská Orel Židenice/AK Blansko Dvorská 1977 0:29:02  68
9. / 21. 236 Miroslav Dvořák Sokol Bystré Sokol Bystré 1975 0:29:23  67
10. / 24. 66 Ondřej Kindl Orel Židenice - AK Drnovice Orel Židenice - AK Drnovice 1981 0:29:37  66
11. / 25. 20 Jiří Kolář Hammer OCR team Hammer OCR team 1976 0:29:40  65
12. / 26. 5 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:30:09  64
13. / 27. 39 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 0:30:11  63
14. / 30. 61 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:30:36  62
15. / 31. 14 Jaroslav Beneš o106 o106 1978 0:30:48  61
16. / 33. 162 Miroslav Zemánek ČAU z.s. ČAU z.s. 1979 0:31:00  60
17. / 34. 243 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:31:06  59
18. / 45. 230 Michal Podsedník Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1976 0:33:28  58
19. / 47. 231 Andrej Klatsunov Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 1981 0:33:48  57
20. / 53. 71 Aleš Zima WinTers Kuřim WinTers Kuřim 1982 0:34:18  56
21. / 56. 97 David Kuneš Tišnov Tišnov 1974 0:34:31  55
22. / 59. 104 Patrik Marek Superior Riders Superior Riders 1983 0:34:48  54
23. / 61. 106 Jiří Foltýn Kuřim Kuřim 1981 0:35:06  53
24. / 65. 105 Karel Stejskal Drnovice Drnovice 1978 0:35:30  52
25. / 68. 4 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:35:44  51
26. / 75. 249 Marek Christ fKlidu sport team / Extra Brno fKlidu sport team / Extra Brno 1979 0:36:33  50
27. / 81. 171 Radek Černý Orel Vyškov Orel Vyškov 1978 0:37:12  49
28. / 83. 250 Jan Thál Řečkovice Řečkovice 1978 0:37:22  48
29. / 91. 126 Martin Sobotka Brno Brno 1976 0:38:11  47
30. / 95. 172 Stanislav Skřička Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 1975 0:38:54  46
31. / 104. 22 Přemysl Toman PZK BRNO PZK BRNO 1978 0:39:55  45
32. / 111. 28 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 0:40:50  44
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 3 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 0:28:07TR 110
2. / 14. 36 Pavel Skoták Blansko Blansko 1972 0:28:38TR 100
3. / 22. 161 Marek Polák HO Lemra Brno HO Lemra Brno 1973 0:29:26  82
4. / 23. 245 Petr Kazda Brno Brno 1970 0:29:27  76
5. / 36. 242 Libor Šimonek Brno Brno 1970 0:31:45  72
6. / 39. 73 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:32:43  70
7. / 42. 197 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:33:03  69
8. / 51. 12 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:34:10  68
9. / 54. 77 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:34:22  67
10. / 58. 130 Radomír Přidal OREL Židenice OREL Židenice 1973 0:34:44  66
11. / 66. 144 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:35:32  65
12. / 69. 178 Enric Arrufí CNLH CNLH 1972 0:35:48  64
13. / 72. 199 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:36:18  63
14. / 73. 225 Roman Šimon Hilscher Kuřim Kuřim 1971 0:36:25  62
15. / 79. 196 Ivo Mika Orel Obřany Orel Obřany 1966 0:37:00  61
16. / 86. 234 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 0:37:36  60
17. / 89. 9 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 0:38:06  59
18. / 103. 258 Jiří Mihola Orel Brno Lesná Orel Brno Lesná 1972 0:39:54  58
19. / 108. 255 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:40:32  57
20. / 114. 30 Roman Buš Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1965 0:41:20  56
21. / 121. 248 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:42:34  55
22. / 126. 94 Roman Kresta Orel Židenice Orel Židenice 1965 0:46:18  54
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 41. 103 Pavel Galík Orel Židenice Orel Židenice 1961 0:32:59  100
2. / 49. 119 Jiří Sláma Brno Brno 1960 0:33:54  90
3. / 62. 129 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:35:12  82
4. / 71. 152 Zdeněk Smutný Orel Vyškov/ AK Drnovice Orel Vyškov/ AK Drnovice 1957 0:36:05  76
5. / 80. 232 Petr Šamonil Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí 1962 0:37:05  72
6. / 96. 251 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:39:00  70
7. / 99. 99 Jiří Boháč Brno Brno 1954 0:39:15  69
8. / 100. 194 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:39:22  68
9. / 102. 37 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:39:41  67
10. / 112. 164 Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice Orel Moravské Budějovice 1960 0:41:08  66
11. / 123. 228 Stanislav Juránek Orel Starý Lískovec - Uni Brno Orel Starý Lískovec - Uni Brno 1956 0:42:40  65
12. / 124. 8 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 0:43:34  64
13. / 136. 254 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:59:24  63
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 85. 78 Josef Bobek TJ Znojmo TJ Znojmo 1949 0:37:32  100
2. / 94. 174 Pavel Kubíček Orel Židenice Orel Židenice 1953 0:38:34  90
3. / 98. 134 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:39:15  82
4. / 131. 224 Miloš Šimon PSK Union Praha PSK Union Praha 1944 0:47:42  76
5. / 134. 191 Pavel Sedláček Orel Židenice Orel Židenice 1953 0:50:32  72
6. / 135. 239 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 0:54:19  70