Výsledky poháru KBL 2024 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234Body
1.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010StŽci248--90338
2.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2012MlŽci207--76283
3.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013Přípravka H67658267281
4.Marika Chodurová BrnoBrno2014Přípravka D82636860273
5.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009StŽky9082-82254
6.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015Minipřípravka D76566353248
7.Šimon Pokorný BrnoBrno2011MlŽci-679072229
8.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Přípravka D8268-68218
9.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010StŽky7270-70212
10.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2013Přípravka D72-6963204
11.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D90-6050200
12.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009StŽci-100-100200
13.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2016Minipřípravka H69-7061200
14.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2016Minipřípravka D8260-57199
15.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011MlŽky-616559185
16.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013Přípravka D-576662185
17.Karolina Vaculova LelekoviceLelekovice2017Školka D-596454177
18.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Přípravka D76-100-176
19.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011MlŽci7676--152
20.Daniel Vacula LelekoviceLelekovice2015Minipřípravka H--7269141
21.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014Přípravka H7066--136
22.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2016Minipřípravka D70--64134
23.Rozálie Horáčková SK Speed BrnoSK Speed Brno2016Minipřípravka D6962--131
24.Štěpán Jokl SK SvratkaSK Svratka2016Minipřípravka H72--56128
25.Tobiáš Jokl SK SvratkaSK Svratka2019Školka H68--48116
26.Ema Navrátilová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017Školka D100---100
27.Antonín Huťa Orel ObřanyOrel Obřany2011MlŽci100---100
28.Teodor Tannenberger AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2017Školka H100---100
29.Eliška Navrátilová Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2013Přípravka D100---100
30.Ondřej Navrátil Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2015Minipřípravka H100---100
31.Eliška Špičková KuřimKuřim2016Minipřípravka D100---100
32.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013Přípravka H100---100
33.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011MlŽky100---100
34.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno2013Přípravka D90---90
35.Adéla Berková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno2015Minipřípravka D90---90
36.Štěpán Maleňák Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2011MlŽci90---90
37.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno2017Školka H90---90
38.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky90---90
39.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice2015Minipřípravka H90---90
40.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Přípravka H90---90
41.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012MlŽci-90--90
42.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010StŽci82---82
43.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017Školka H82---82
44.Amálie Matějková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2012MlŽky82---82
45.Malvína Hořínková DrásovDrásov2017Školka D82---82
46.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov2016Minipřípravka H82---82
47.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Přípravka H82---82
48.Matyáš Hořínek DrásovDrásov2013Přípravka H76---76
49.Julie Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina2017Školka D76---76
50.Artur Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2017Školka H76---76
51.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky76---76
52.Kryšpín Střecha IvančiceIvančice2016Minipřípravka H--76-76
53.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Minipřípravka H76---76
54.Marie Anderlová 2BWinner2BWinner2009StŽky76---76
55.Natálie Sedláková VelaticeVelatice2015Minipřípravka D72---72
56.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011MlŽci72---72
57.Adam Zborovský Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka H72---72
58.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009StŽci-72--72
59.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky72---72
60.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H72---72
61.Terezka Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina2018Školka D72---72
62.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019Školka D70---70
63.Andrej Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Minipřípravka H70---70
64.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov2010StŽci70---70
65.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky70---70
66.Klára Pinerová BrnoBrno2013Přípravka D70---70
67.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽci70---70
68.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská2019Školka H70---70
69.Jakub Foltýn KuřimKuřim2014Přípravka H69---69
70.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice2018Školka H69---69
71.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany2012MlŽky69---69
72.Tobiáš Pučálka Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice2012MlŽci69---69
73.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010StŽci69---69
74.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka D69---69
75.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009StŽky-69--69
76.Gabriela Horáková LipůvkaLipůvka2019Školka D69---69
77.Ema Fricová Orel VyškovOrel Vyškov2020Školka D68---68
78.Bruno Švarc FC KuřimFC Kuřim2014Přípravka H68---68
79.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009StŽky68---68
80.Šarlota Křenková TZ Kometa BrnoTZ Kometa Brno2016Minipřípravka D68---68
81.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Minipřípravka H68---68
82.Kristýna Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2013Přípravka D68---68
83.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽky68---68
84.Pavol Svoboda Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2015Minipřípravka H67---67
85.Oliver Krajčovič BítýškaBítýška2019Školka H67---67
86.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2014Přípravka D67---67
87.Amálie Drápalová Orel ŽideniceOrel Židenice2016Minipřípravka D67---67
88.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2020Školka D67---67
89.Viktorie Pučálková Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice2012MlŽky67---67
90.Hynek Kučera KuřimKuřim2014Přípravka H66---66
91.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2012MlŽky66---66
92.Maxmilián Hořínek DrásovDrásov2020Školka H66---66
93.Nikola Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2019Školka D66---66
94.Marek Průdek ČeskáČeská2014Přípravka H---6666
95.Vasilisa Korniiets Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Minipřípravka D66---66
96.Oliver Černohous BrnoBrno2013Přípravka H---6565
97.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice2015Minipřípravka D65---65
98.Andrej Prager FC KuřimFC Kuřim2013Přípravka H65---65
99.Anna Zborovská Orel ObřanyOrel Obřany2020Školka D65---65
100.Nikolas Kučera --2021Školka H65---65
101.Natálie Langová LetoviceLetovice2016Minipřípravka D-64--64
102.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H64---64
103.Samuel Procházka BrnoBrno2021Školka H64---64
104.Ela Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2021Školka D64---64
105.Eleanroa Krajčovičová BítýškaBítýška2016Minipřípravka D64---64
106.Magdalénka Kučerová KuřimKuřim2022Školka D63---63
107.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Přípravka H63---63
108.Klára Coufalová BrnoBrno2017Školka D--62-62
109.Albert Bumbálek LelekoviceLelekovice2016Minipřípravka H---5858
110.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014Přípravka D-58--58
111.Jan Coufal BrnoBrno2019Školka H--57-57
112.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019Školka H-55--55
113.Ben Černohous BrnoBrno2018Školka H---5555
114.David Lang LetoviceLetovice2018Školka H-54--54
115.Antonie Bumbálková LelekoviceLelekovice2018Školka D---5252
116.Hubert Svoboda VHS BrnoVHS Brno2018Školka H---5151
117.Karel Truhlář Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2018Školka H---4949
118.Robin Kaufmann BrnoBrno2018Školka D---4747
119.Martin Slivečka BrnoBrno2017Školka H---4646
120.Victor Baumann BrnoBrno2020Školka H---4545
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Karolina Vaculova LelekoviceLelekovice2017-100100100300
2.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany201790-8282254
3.Ema Navrátilová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017100---100
4.Klára Coufalová BrnoBrno2017--90-90
5.Antonie Bumbálková LelekoviceLelekovice2018---9090
6.Malvína Hořínková DrásovDrásov201782---82
7.Julie Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina201776---76
8.Robin Kaufmann BrnoBrno2018---7676
9.Terezka Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina201872---72
10.Adélka Kučerová KuřimKuřim201970---70
11.Gabriela Horáková LipůvkaLipůvka201969---69
12.Ema Fricová Orel VyškovOrel Vyškov202068---68
13.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany202067---67
14.Nikola Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201966---66
15.Anna Zborovská Orel ObřanyOrel Obřany202065---65
16.Ela Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany202164---64
17.Magdalénka Kučerová KuřimKuřim202263---63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015767610082334
2.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia20168282-90254
3.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201670--110180
4.Rozálie Horáčková SK Speed BrnoSK Speed Brno20166990--159
5.Eliška Špičková KuřimKuřim2016100---100
6.Natálie Langová LetoviceLetovice2016-100--100
7.Adéla Berková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno201590---90
8.Natálie Sedláková VelaticeVelatice201572---72
9.Šarlota Křenková TZ Kometa BrnoTZ Kometa Brno201668---68
10.Amálie Drápalová Orel ŽideniceOrel Židenice201667---67
11.Vasilisa Korniiets Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201566---66
12.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice201565---65
13.Eleanroa Krajčovičová BítýškaBítýška201664---64
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Marika Chodurová BrnoBrno2014110908276358
2.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201382100-100282
3.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko201372-9090252
4.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013-767682234
5.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice201376-100-176
6.Eliška Navrátilová Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2013100---100
7.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno201390---90
8.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014-82--82
9.Klára Pinerová BrnoBrno201370---70
10.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201369---69
11.Kristýna Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201368---68
12.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov201467---67
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011-100100100300
2.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011100---100
3.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim201290---90
4.Amálie Matějková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201282---82
5.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim201276---76
6.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim201272---72
7.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim201270---70
8.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany201269---69
9.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201168---68
10.Viktorie Pučálková Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice201267---67
11.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201266---66
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009100110-110320
2.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko20108290-100272
3.Marie Anderlová 2BWinner2BWinner200990---90
4.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009-82--82
5.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov200976---76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Tobiáš Jokl SK SvratkaSK Svratka201968--76144
2.Ben Černohous BrnoBrno2018---100100
3.Jan Coufal BrnoBrno2019--100-100
4.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019-100--100
5.Teodor Tannenberger AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2017100---100
6.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno201790---90
7.Hubert Svoboda VHS BrnoVHS Brno2018---9090
8.David Lang LetoviceLetovice2018-90--90
9.Karel Truhlář Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2018---8282
10.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany201782---82
11.Artur Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201776---76
12.Adam Zborovský Orel ObřanyOrel Obřany201772---72
13.Martin Slivečka BrnoBrno2017---7272
14.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská201970---70
15.Victor Baumann BrnoBrno2020---7070
16.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice201869---69
17.Oliver Krajčovič BítýškaBítýška201967---67
18.Maxmilián Hořínek DrásovDrásov202066---66
19.Nikolas Kučera --202165---65
20.Samuel Procházka BrnoBrno202164---64
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko201669-8290241
2.Daniel Vacula LelekoviceLelekovice2015--90110200
3.Štěpán Jokl SK SvratkaSK Svratka201672--76148
4.Kryšpín Střecha IvančiceIvančice2016--100-100
5.Ondřej Navrátil Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2015100---100
6.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice201590---90
7.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov201682---82
8.Albert Bumbálek LelekoviceLelekovice2016---8282
9.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201576---76
10.Andrej Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201570---70
11.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim201568---68
12.Pavol Svoboda Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201567---67
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno20136790100100357
2.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim201470100--170
3.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013100---100
4.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201390---90
5.Marek Průdek ČeskáČeská2014---9090
6.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201382---82
7.Oliver Černohous BrnoBrno2013---8282
8.Matyáš Hořínek DrásovDrásov201376---76
9.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201372---72
10.Jakub Foltýn KuřimKuřim201469---69
11.Bruno Švarc FC KuřimFC Kuřim201468---68
12.Hynek Kučera KuřimKuřim201466---66
13.Andrej Prager FC KuřimFC Kuřim201365---65
14.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov201364---64
15.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201363---63
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Šimon Pokorný BrnoBrno2011-8210090272
2.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201282--100182
3.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko20117690--166
4.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012-100--100
5.Antonín Huťa Orel ObřanyOrel Obřany2011100---100
6.Štěpán Maleňák Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.201190---90
7.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa201172---72
8.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201170---70
9.Tobiáš Pučálka Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice201269---69
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009-110-110220
2.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010100--100200
3.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201090---90
4.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009-90--90
5.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov201082---82
6.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201076---76