Výsledky poháru KBL 2024 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345Body
1.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010StŽci248--90270608
2.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009StŽky9082-82247501
3.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2016Minipřípravka D70--64230364
4.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2012MlŽci207--7668351
5.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Přípravka D8268-68100318
6.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009StŽci-100-100100300
7.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013Přípravka H67658267-281
8.Marika Chodurová BrnoBrno2014Přípravka D82636860-273
9.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2016Minipřípravka D8260-5770269
10.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015Minipřípravka D76566353-248
11.Šimon Pokorný BrnoBrno2011MlŽci-679072-229
12.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011MlŽci7676--70222
13.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010StŽky7270-70-212
14.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2013Přípravka D72-6963-204
15.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2016Minipřípravka H69-7061-200
16.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D90-6050-200
17.Štěpán Jokl SK SvratkaSK Svratka2016Minipřípravka H72--5668196
18.Eliška Špičková KuřimKuřim2016Minipřípravka D100---90190
19.Tobiáš Jokl SK SvratkaSK Svratka2019Školka H68--4872188
20.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011MlŽky-616559-185
21.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013Přípravka D-576662-185
22.Karolina Vaculova LelekoviceLelekovice2017Školka D-596454-177
23.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Přípravka D76-100--176
24.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012MlŽci-90--82172
25.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009StŽci-72--76148
26.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019Školka D70---72142
27.Daniel Vacula LelekoviceLelekovice2015Minipřípravka H--7269-141
28.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014Přípravka D-58--82140
29.Natálie Langová LetoviceLetovice2016Minipřípravka D-64--76140
30.Gabriela Horáková LipůvkaLipůvka2019Školka D69---70139
31.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019Školka H-55--82137
32.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014Přípravka H7066---136
33.Rozálie Horáčková SK Speed BrnoSK Speed Brno2016Minipřípravka D6962---131
34.David Lang LetoviceLetovice2018Školka H-54--76130
35.Karel Jelínek Lokomotiva BrnoLokomotiva Brno2017Školka H----100100
36.Ema Čuhelová KuřimKuřim2018Školka D----100100
37.Eliška Navrátilová Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2013Přípravka D100----100
38.Jan Peřina KuřimKuřim2016Minipřípravka H----100100
39.Antonín Huťa Orel ObřanyOrel Obřany2011MlŽci100----100
40.Teodor Tannenberger AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2017Školka H100----100
41.Ema Navrátilová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017Školka D100----100
42.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011MlŽky100----100
43.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013Přípravka H100----100
44.Ondřej Navrátil Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2015Minipřípravka H100----100
45.Matouš Jakubec KuřimKuřim2014Přípravka H----9090
46.Lucie Steurová KuřimKuřim2018Školka D----9090
47.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Přípravka H90----90
48.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno2013Přípravka D90----90
49.Richard Poláček KuřimKuřim2017Školka H----9090
50.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice2015Minipřípravka H90----90
51.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky90----90
52.Štěpán Maleňák Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2011MlŽci90----90
53.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno2017Školka H90----90
54.Adéla Berková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno2015Minipřípravka D90----90
55.Malvína Hořínková DrásovDrásov2017Školka D82----82
56.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017Školka H82----82
57.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov2016Minipřípravka H82----82
58.Amálie Matějková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2012MlŽky82----82
59.Marie Ptáčková BrnoBrno2017Školka D----8282
60.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Přípravka H82----82
61.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010StŽci82----82
62.Gabriela Vedrová KuřimKuřim2017Školka D----7676
63.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Minipřípravka H76----76
64.Marie Anderlová 2BWinner2BWinner2009StŽky76----76
65.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky76----76
66.Artur Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2017Školka H76----76
67.Julie Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina2017Školka D76----76
68.Kryšpín Střecha IvančiceIvančice2016Minipřípravka H--76--76
69.Matyáš Hořínek DrásovDrásov2013Přípravka H76----76
70.Terezka Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina2018Školka D72----72
71.Adam Zborovský Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka H72----72
72.Natálie Sedláková VelaticeVelatice2015Minipřípravka D72----72
73.Natálie Horová Atletika JihlavaAtletika Jihlava2015Minipřípravka D----7272
74.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H72----72
75.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011MlŽci72----72
76.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky72----72
77.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky70----70
78.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov2010StŽci70----70
79.Andrej Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Minipřípravka H70----70
80.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽci70----70
81.Klára Pinerová BrnoBrno2013Přípravka D70----70
82.Vilém Poláček KuřimKuřim2020Školka H----7070
83.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská2019Školka H70----70
84.Mia Savčuk KuřimKuřim2020Školka D----6969
85.Michal Mihula LipůvkaLipůvka2018Školka H----6969
86.Anna Chaloupková KuřimKuřim2009StŽky----6969
87.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany2012MlŽky69----69
88.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka D69----69
89.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009StŽky-69---69
90.Marek Jakubec KuřimKuřim2016Minipřípravka H----6969
91.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010StŽci69----69
92.Tobiáš Pučálka Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice2012MlŽci69----69
93.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice2018Školka H69----69
94.Jakub Foltýn KuřimKuřim2014Přípravka H69----69
95.Šarlota Křenková TZ Kometa BrnoTZ Kometa Brno2016Minipřípravka D68----68
96.Kristýna Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2013Přípravka D68----68
97.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009StŽky68----68
98.Bruno Švarc FC KuřimFC Kuřim2014Přípravka H68----68
99.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Minipřípravka H68----68
100.Emily Šimko TišnovTišnov2021Školka D----6868
101.Ema Fricová Orel VyškovOrel Vyškov2020Školka D68----68
102.Ondřej Vodák KuřimKuřim2018Školka H----6868
103.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽky68----68
104.Pavol Svoboda Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2015Minipřípravka H67----67
105.Sofie Baláková ŽeleznéŽelezné2020Školka D----6767
106.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2020Školka D67----67
107.Amálie Drápalová Orel ŽideniceOrel Židenice2016Minipřípravka D67----67
108.Kryštof Tomíšek KuřimKuřim2018Školka H----6767
109.Oliver Krajčovič BítýškaBítýška2019Školka H67----67
110.Viktorie Pučálková Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice2012MlŽky67----67
111.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2014Přípravka D67----67
112.Jan Augustín KuřimKuřim2020Školka H----6666
113.Nikola Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2019Školka D66----66
114.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2012MlŽky66----66
115.Vasilisa Korniiets Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Minipřípravka D66----66
116.Hynek Kučera KuřimKuřim2014Přípravka H66----66
117.Maxmilián Hořínek DrásovDrásov2020Školka H66----66
118.Marek Průdek ČeskáČeská2014Přípravka H---66-66
119.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice2015Minipřípravka D65----65
120.Nikolas Kučera --2021Školka H65----65
121.Václav Chaloupka KuřimKuřim2021Školka H----6565
122.Andrej Prager FC KuřimFC Kuřim2013Přípravka H65----65
123.Oliver Černohous BrnoBrno2013Přípravka H---65-65
124.Anna Zborovská Orel ObřanyOrel Obřany2020Školka D65----65
125.Jonáš Balák ŽeleznéŽelezné2021Školka H----6464
126.Eleanroa Krajčovičová BítýškaBítýška2016Minipřípravka D64----64
127.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H64----64
128.Ela Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2021Školka D64----64
129.Samuel Procházka BrnoBrno2021Školka H64----64
130.Magdalénka Kučerová KuřimKuřim2022Školka D63----63
131.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Přípravka H63----63
132.Klára Coufalová BrnoBrno2017Školka D--62--62
133.Albert Bumbálek LelekoviceLelekovice2016Minipřípravka H---58-58
134.Jan Coufal BrnoBrno2019Školka H--57--57
135.Ben Černohous BrnoBrno2018Školka H---55-55
136.Antonie Bumbálková LelekoviceLelekovice2018Školka D---52-52
137.Hubert Svoboda VHS BrnoVHS Brno2018Školka H---51-51
138.Karel Truhlář Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2018Školka H---49-49
139.Robin Kaufmann BrnoBrno2018Školka D---47-47
140.Martin Slivečka BrnoBrno2017Školka H---46-46
141.Victor Baumann BrnoBrno2020Školka H---45-45
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Karolina Vaculova LelekoviceLelekovice2017-100100100-300
2.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany201790-8282-254
3.Adélka Kučerová KuřimKuřim201970---72142
4.Gabriela Horáková LipůvkaLipůvka201969---70139
5.Ema Čuhelová KuřimKuřim2018----100100
6.Ema Navrátilová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017100----100
7.Lucie Steurová KuřimKuřim2018----9090
8.Klára Coufalová BrnoBrno2017--90--90
9.Antonie Bumbálková LelekoviceLelekovice2018---90-90
10.Malvína Hořínková DrásovDrásov201782----82
11.Marie Ptáčková BrnoBrno2017----8282
12.Julie Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina201776----76
13.Gabriela Vedrová KuřimKuřim2017----7676
14.Robin Kaufmann BrnoBrno2018---76-76
15.Terezka Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina201872----72
16.Mia Savčuk KuřimKuřim2020----6969
17.Ema Fricová Orel VyškovOrel Vyškov202068----68
18.Emily Šimko TišnovTišnov2021----6868
19.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany202067----67
20.Sofie Baláková ŽeleznéŽelezné2020----6767
21.Nikola Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201966----66
22.Anna Zborovská Orel ObřanyOrel Obřany202065----65
23.Ela Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany202164----64
24.Magdalénka Kučerová KuřimKuřim202263----63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015767610082-334
2.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia20168282-9072326
3.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201670--11090270
4.Eliška Špičková KuřimKuřim2016100---100200
5.Natálie Langová LetoviceLetovice2016-100--82182
6.Rozálie Horáčková SK Speed BrnoSK Speed Brno20166990---159
7.Adéla Berková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno201590----90
8.Natálie Horová Atletika JihlavaAtletika Jihlava2015----7676
9.Natálie Sedláková VelaticeVelatice201572----72
10.Šarlota Křenková TZ Kometa BrnoTZ Kometa Brno201668----68
11.Amálie Drápalová Orel ŽideniceOrel Židenice201667----67
12.Vasilisa Korniiets Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201566----66
13.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice201565----65
14.Eleanroa Krajčovičová BítýškaBítýška201664----64
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201382100-100100382
2.Marika Chodurová BrnoBrno2014110908276-358
3.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko201372-9090-252
4.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013-767682-234
5.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice201376-100--176
6.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014-82--90172
7.Eliška Navrátilová Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2013100----100
8.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno201390----90
9.Klára Pinerová BrnoBrno201370----70
10.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201369----69
11.Kristýna Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201368----68
12.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov201467----67
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011-100100100-300
2.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011100----100
3.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim201290----90
4.Amálie Matějková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201282----82
5.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim201276----76
6.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim201272----72
7.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim201270----70
8.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany201269----69
9.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201168----68
10.Viktorie Pučálková Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice201267----67
11.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201266----66
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009100110-110100420
2.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko20108290-100-272
3.Anna Chaloupková KuřimKuřim2009----9090
4.Marie Anderlová 2BWinner2BWinner200990----90
5.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009-82---82
6.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov200976----76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tobiáš Jokl SK SvratkaSK Svratka201968--7672216
2.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019-100--82182
3.David Lang LetoviceLetovice2018-90--76166
4.Karel Jelínek Lokomotiva BrnoLokomotiva Brno2017----100100
5.Ben Černohous BrnoBrno2018---100-100
6.Jan Coufal BrnoBrno2019--100--100
7.Teodor Tannenberger AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2017100----100
8.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno201790----90
9.Hubert Svoboda VHS BrnoVHS Brno2018---90-90
10.Richard Poláček KuřimKuřim2017----9090
11.Karel Truhlář Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2018---82-82
12.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany201782----82
13.Artur Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201776----76
14.Adam Zborovský Orel ObřanyOrel Obřany201772----72
15.Martin Slivečka BrnoBrno2017---72-72
16.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská201970----70
17.Victor Baumann BrnoBrno2020---70-70
18.Vilém Poláček KuřimKuřim2020----7070
19.Michal Mihula LipůvkaLipůvka2018----6969
20.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice201869----69
21.Ondřej Vodák KuřimKuřim2018----6868
22.Kryštof Tomíšek KuřimKuřim2018----6767
23.Oliver Krajčovič BítýškaBítýška201967----67
24.Maxmilián Hořínek DrásovDrásov202066----66
25.Jan Augustín KuřimKuřim2020----6666
26.Nikolas Kučera --202165----65
27.Václav Chaloupka KuřimKuřim2021----6565
28.Samuel Procházka BrnoBrno202164----64
29.Jonáš Balák ŽeleznéŽelezné2021----6464
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko201669-8290-241
2.Štěpán Jokl SK SvratkaSK Svratka201672--7682230
3.Daniel Vacula LelekoviceLelekovice2015--90110-200
4.Jan Peřina KuřimKuřim2016----100100
5.Kryšpín Střecha IvančiceIvančice2016--100--100
6.Ondřej Navrátil Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2015100----100
7.Marek Jakubec KuřimKuřim2016----9090
8.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice201590----90
9.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov201682----82
10.Albert Bumbálek LelekoviceLelekovice2016---82-82
11.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201576----76
12.Andrej Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201570----70
13.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim201568----68
14.Pavol Svoboda Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201567----67
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno20136790100100-357
2.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim201470100---170
3.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013100----100
4.Matouš Jakubec KuřimKuřim2014----100100
5.Marek Průdek ČeskáČeská2014---90-90
6.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201390----90
7.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201382----82
8.Oliver Černohous BrnoBrno2013---82-82
9.Matyáš Hořínek DrásovDrásov201376----76
10.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201372----72
11.Jakub Foltýn KuřimKuřim201469----69
12.Bruno Švarc FC KuřimFC Kuřim201468----68
13.Hynek Kučera KuřimKuřim201466----66
14.Andrej Prager FC KuřimFC Kuřim201365----65
15.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov201364----64
16.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201363----63
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Šimon Pokorný BrnoBrno2011-8210090-272
2.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201282--10082264
3.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko20117690--90256
4.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012-100--110210
5.Antonín Huťa Orel ObřanyOrel Obřany2011100----100
6.Štěpán Maleňák Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.201190----90
7.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa201172----72
8.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201170----70
9.Tobiáš Pučálka Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice201269----69
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009-110-110110330
2.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010100--10090290
3.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009-90--82172
4.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201090----90
5.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov201082----82
6.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201076----76