Výsledky poháru KBL 2024 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12Body
1.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010StŽci248-248
2.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2012MlŽci207-207
3.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009StŽky9082172
4.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011MlŽci7676152
5.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Přípravka D8268150
6.Marika Chodurová BrnoBrno2014Přípravka D8263145
7.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2016Minipřípravka D8260142
8.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010StŽky7270142
9.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014Přípravka H7066136
10.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013Přípravka H6765132
11.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015Minipřípravka D7656132
12.Rozálie Horáčková SK Speed BrnoSK Speed Brno2016Minipřípravka D6962131
13.Ondřej Navrátil Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2015Minipřípravka H100-100
14.Teodor Tannenberger AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2017Školka H100-100
15.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013Přípravka H100-100
16.Ema Navrátilová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017Školka D100-100
17.Eliška Špičková KuřimKuřim2016Minipřípravka D100-100
18.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009StŽci-100100
19.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011MlŽky100-100
20.Eliška Navrátilová Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2013Přípravka D100-100
21.Antonín Huťa Orel ObřanyOrel Obřany2011MlŽci100-100
22.Štěpán Maleňák Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2011MlŽci90-90
23.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012MlŽci-9090
24.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice2015Minipřípravka H90-90
25.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Přípravka H90-90
26.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno2017Školka H90-90
27.Adéla Berková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno2015Minipřípravka D90-90
28.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky90-90
29.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno2013Přípravka D90-90
30.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D90-90
31.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov2016Minipřípravka H82-82
32.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017Školka H82-82
33.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Přípravka H82-82
34.Malvína Hořínková DrásovDrásov2017Školka D82-82
35.Amálie Matějková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2012MlŽky82-82
36.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010StŽci82-82
37.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Minipřípravka H76-76
38.Marie Anderlová 2BWinner2BWinner2009StŽky76-76
39.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Přípravka D76-76
40.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky76-76
41.Julie Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina2017Školka D76-76
42.Artur Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2017Školka H76-76
43.Matyáš Hořínek DrásovDrásov2013Přípravka H76-76
44.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011MlŽci72-72
45.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H72-72
46.Natálie Sedláková VelaticeVelatice2015Minipřípravka D72-72
47.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009StŽci-7272
48.Terezka Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina2018Školka D72-72
49.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2013Přípravka D72-72
50.Štěpán Jokl SK SvratkaSK Svratka2016Minipřípravka H72-72
51.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky72-72
52.Adam Zborovský Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka H72-72
53.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012MlŽky70-70
54.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2016Minipřípravka D70-70
55.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov2010StŽci70-70
56.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská2019Školka H70-70
57.Klára Pinerová BrnoBrno2013Přípravka D70-70
58.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019Školka D70-70
59.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽci70-70
60.Andrej Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Minipřípravka H70-70
61.Jakub Foltýn KuřimKuřim2014Přípravka H69-69
62.Tobiáš Pučálka Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice2012MlŽci69-69
63.Gabriela Horáková LipůvkaLipůvka2019Školka D69-69
64.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009StŽky-6969
65.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2016Minipřípravka H69-69
66.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010StŽci69-69
67.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka D69-69
68.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany2012MlŽky69-69
69.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice2018Školka H69-69
70.Šarlota Křenková TZ Kometa BrnoTZ Kometa Brno2016Minipřípravka D68-68
71.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽky68-68
72.Bruno Švarc FC KuřimFC Kuřim2014Přípravka H68-68
73.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Minipřípravka H68-68
74.Ema Fricová Orel VyškovOrel Vyškov2020Školka D68-68
75.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009StŽky68-68
76.Tobiáš Jokl SK SvratkaSK Svratka2019Školka H68-68
77.Kristýna Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2013Přípravka D68-68
78.Amálie Drápalová Orel ŽideniceOrel Židenice2016Minipřípravka D67-67
79.Pavol Svoboda Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2015Minipřípravka H67-67
80.Viktorie Pučálková Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice2012MlŽky67-67
81.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2020Školka D67-67
82.Oliver Krajčovič BítýškaBítýška2019Školka H67-67
83.Šimon Pokorný BrnoBrno2011MlŽci-6767
84.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2014Přípravka D67-67
85.Vasilisa Korniiets Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Minipřípravka D66-66
86.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2012MlŽky66-66
87.Nikola Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín2019Školka D66-66
88.Hynek Kučera KuřimKuřim2014Přípravka H66-66
89.Maxmilián Hořínek DrásovDrásov2020Školka H66-66
90.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice2015Minipřípravka D65-65
91.Andrej Prager FC KuřimFC Kuřim2013Přípravka H65-65
92.Anna Zborovská Orel ObřanyOrel Obřany2020Školka D65-65
93.Nikolas Kučera --2021Školka H65-65
94.Eleanroa Krajčovičová BítýškaBítýška2016Minipřípravka D64-64
95.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H64-64
96.Samuel Procházka BrnoBrno2021Školka H64-64
97.Ela Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2021Školka D64-64
98.Natálie Langová LetoviceLetovice2016Minipřípravka D-6464
99.Magdalénka Kučerová KuřimKuřim2022Školka D63-63
100.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Přípravka H63-63
101.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011MlŽky-6161
102.Karolina Vaculova --2017Školka D-5959
103.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014Přípravka D-5858
104.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013Přípravka D-5757
105.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019Školka H-5555
106.David Lang LetoviceLetovice2018Školka H-5454
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Ema Navrátilová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017100-100
2.Karolina Vaculova --2017-100100
3.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany201790-90
4.Malvína Hořínková DrásovDrásov201782-82
5.Julie Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina201776-76
6.Terezka Drápalová Orel BukovinaOrel Bukovina201872-72
7.Adélka Kučerová KuřimKuřim201970-70
8.Gabriela Horáková LipůvkaLipůvka201969-69
9.Ema Fricová Orel VyškovOrel Vyškov202068-68
10.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany202067-67
11.Nikola Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201966-66
12.Anna Zborovská Orel ObřanyOrel Obřany202065-65
13.Ela Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany202164-64
14.Magdalénka Kučerová KuřimKuřim202263-63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia20168282164
2.Rozálie Horáčková SK Speed BrnoSK Speed Brno20166990159
3.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno20157676152
4.Natálie Langová LetoviceLetovice2016-100100
5.Eliška Špičková KuřimKuřim2016100-100
6.Adéla Berková VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno201590-90
7.Natálie Sedláková VelaticeVelatice201572-72
8.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201670-70
9.Šarlota Křenková TZ Kometa BrnoTZ Kometa Brno201668-68
10.Amálie Drápalová Orel ŽideniceOrel Židenice201667-67
11.Vasilisa Korniiets Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201566-66
12.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice201565-65
13.Eleanroa Krajčovičová BítýškaBítýška201664-64
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Marika Chodurová BrnoBrno201411090200
2.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201382100182
3.Eliška Navrátilová Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2013100-100
4.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno201390-90
5.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014-8282
6.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013-7676
7.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice201376-76
8.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko201372-72
9.Klára Pinerová BrnoBrno201370-70
10.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201369-69
11.Kristýna Svobodová Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201368-68
12.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov201467-67
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011-100100
2.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011100-100
3.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim201290-90
4.Amálie Matějková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201282-82
5.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim201276-76
6.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim201272-72
7.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim201270-70
8.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany201269-69
9.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201168-68
10.Viktorie Pučálková Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice201267-67
11.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201266-66
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009100110210
2.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko20108290172
3.Marie Anderlová 2BWinner2BWinner200990-90
4.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009-8282
5.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov200976-76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019-100100
2.Teodor Tannenberger AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2017100-100
3.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno201790-90
4.David Lang LetoviceLetovice2018-9090
5.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany201782-82
6.Artur Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201776-76
7.Adam Zborovský Orel ObřanyOrel Obřany201772-72
8.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská201970-70
9.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice201869-69
10.Tobiáš Jokl SK SvratkaSK Svratka201968-68
11.Oliver Krajčovič BítýškaBítýška201967-67
12.Maxmilián Hořínek DrásovDrásov202066-66
13.Nikolas Kučera --202165-65
14.Samuel Procházka BrnoBrno202164-64
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Ondřej Navrátil Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.2015100-100
2.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice201590-90
3.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov201682-82
4.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201576-76
5.Štěpán Jokl SK SvratkaSK Svratka201672-72
6.Andrej Klacunov Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201570-70
7.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko201669-69
8.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim201568-68
9.Pavol Svoboda Atletika Nový JičínAtletika Nový Jičín201567-67
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim201470100170
2.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno20136790157
3.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013100-100
4.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201390-90
5.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201382-82
6.Matyáš Hořínek DrásovDrásov201376-76
7.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201372-72
8.Jakub Foltýn KuřimKuřim201469-69
9.Bruno Švarc FC KuřimFC Kuřim201468-68
10.Hynek Kučera KuřimKuřim201466-66
11.Andrej Prager FC KuřimFC Kuřim201365-65
12.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov201364-64
13.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201363-63
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko20117690166
2.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012-100100
3.Antonín Huťa Orel ObřanyOrel Obřany2011100-100
4.Štěpán Maleňák Atletika Slavkov u Brna z.s.Atletika Slavkov u Brna z.s.201190-90
5.Šimon Pokorný BrnoBrno2011-8282
6.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201282-82
7.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa201172-72
8.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201170-70
9.Tobiáš Pučálka Tj Sokol PřísnoticeTj Sokol Přísnotice201269-69
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009-110110
2.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010100-100
3.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201090-90
4.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009-9090
5.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov201082-82
6.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201076-76