Výsledky poháru KBL 2023 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345678Body
1.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010MlŽci239--82262100259901032
2.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2012Přípravka H209--762479024672940
3.Natálie Langová LetoviceLetovice2016Školka D-696763100668261508
4.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011MlŽky100686961-626255477
5.Matouš Jakubec KuřimKuřim2014Minipřípravka H8282-6810076-69477
6.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009StŽci-90-7272827270458
7.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Přípravka D767276679069--450
8.David Lang LetoviceLetovice2018Školka H-62625682556953439
9.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka H70--6472689062426
10.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2016Školka D82--6282637657422
11.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009StŽky76-90-90-8282420
12.Tobiáš Němec Fenix sport BlanskoFenix sport Blansko2014Minipřípravka H90--669072100-418
13.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2016Školka D766766589058--415
14.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013Přípravka H--706576656558399
15.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D90--69100-6866393
16.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015Minipřípravka D--655768577054371
17.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka D82---766172-291
18.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka H---100100-90-290
19.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010MlŽky76--70-70-68284
20.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011MlŽci-100----7076246
21.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009StŽky-76----6967212
22.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009StŽci--100----100200
23.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019Školka H----765668-200
24.Jan Peřina KuřimKuřim2016Školka H90---100---190
25.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D100-----66-166
26.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D70---76---146
27.Nela Dudková Orel KuřimOrel Kuřim2013Přípravka D76---69---145
28.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D----82--60142
29.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Přípravka D69-72-----141
30.Marek Jakubec KuřimKuřim2016Školka H82------56138
31.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013Přípravka D68---70---138
32.Denisa Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2010MlŽky6770------137
33.Aneta Dudková Orel KuřimOrel Kuřim2015Minipřípravka D65---67---132
34.Nela Růžičková AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka D-6663-----129
35.Samuel Furdík AKLD BlanskoAKLD Blansko2012Přípravka H------6363126
36.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim2009StŽci----100---100
37.Eliška Špičková KuřimKuřim2016Školka D100-------100
38.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka H100-------100
39.Ondřej Plic 2B WINNER TEAM2B WINNER TEAM2009StŽci100-------100
40.Daniela Kratochvílová AK KLUB BLANSKO DVORSKÁAK KLUB BLANSKO DVORSKÁ2014Minipřípravka D100-------100
41.Amélie zahra Bartíková Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2010MlŽky100-------100
42.Jan Štroblík Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H100-------100
43.Dalimil Pištělka Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka H100-------100
44.Šimon Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2012Přípravka H90-------90
45.Žofie Šimonová KuřimKuřim2014Minipřípravka D90-------90
46.Karel Jelínek Lokomotiva BrnoLokomotiva Brno2017Školka H----90---90
47.Matěj Homola Triatlon team TáborTriatlon team Tábor2008StŽci90-------90
48.Tereza Sedláčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2010MlŽky90-------90
49.Matěj Beneš 2B WINNER TEAM2B WINNER TEAM2011MlŽci90-------90
50.Hana Němcová KuřimKuřim2010MlŽky----90---90
51.Helena Janková Ski ŽabinySki Žabiny2016Školka D90-------90
52.Adam Ospalý Here To WinHere To Win2008StŽci---90----90
53.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009StŽky90-------90
54.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka D82-------82
55.Valerie Chalupníková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2010MlŽky82-------82
56.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009StŽci----82---82
57.Daniel Kohout --2015Minipřípravka H----82---82
58.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H----82---82
59.Vanda Ondrášková SK KuřimSK Kuřim2010MlŽky----82---82
60.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice2008StŽci82-------82
61.Jakub Strašák AK KuřimAK Kuřim2010MlŽci--82-----82
62.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010MlŽci82-------82
63.Adam Strachoň Slavkov u BrnaSlavkov u Brna2017Školka H76-------76
64.Marek Večeřa KuřimKuřim2014Minipřípravka H76-------76
65.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H76-------76
66.Simona Kacetlová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2014Minipřípravka D76-------76
67.Daniel Doskočil KuřimKuřim2010MlŽci----76---76
68.Nela Johaníková KuřimKuřim2017Školka D----76---76
69.Martin Gavanda AK KuřimAK Kuřim2009StŽci----76---76
70.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim2010MlŽci76-------76
71.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany2017Školka H72-------72
72.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov2010MlŽci72-------72
73.Justýna Zimová WinTers KuřimWinTers Kuřim2014Minipřípravka D72-------72
74.Silvie Holáňová Orel Brno 1Orel Brno 12017Školka D72-------72
75.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Přípravka H72-------72
76.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011MlŽky72-------72
77.Jakub Foltýn KuřimKuřim2014Minipřípravka H----72---72
78.Václav Chaloupka KuřimKuřim2021Školka H----72---72
79.Šimon Ellinger Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.2009StŽci72-------72
80.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Přípravka H72-------72
81.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice2015Minipřípravka H72-------72
82.Beata Sedláčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2012Přípravka D72-------72
83.Alexandra Parnicová KuřimKuřim2013Přípravka D----72---72
84.Adam Johaník KuřimKuřim2015Minipřípravka H----70---70
85.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno2017Školka H70-------70
86.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany2018Školka D70-------70
87.Adéla Valášková Aspire SCM BrnoAspire SCM Brno2015Minipřípravka D70-------70
88.Dan Lána FK KuřimFK Kuřim2013Přípravka H70-------70
89.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky70-------70
90.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011MlŽci70-------70
91.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008StŽky70-------70
92.Sabina Fajtlová TišnovTišnov2018Školka D69-------69
93.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H69-------69
94.Ondřej Pirochta KuřimKuřim2014Minipřípravka H----69---69
95.Matěj Hájek ASPIRE BrnoASPIRE Brno2015Minipřípravka H69-------69
96.Kristina Bartlová Sk Trops BrnoSk Trops Brno2014Minipřípravka D69-------69
97.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽci69-------69
98.Timotej Šimon KuřimKuřim2019Školka H69-------69
99.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2009StŽci69-------69
100.Alice Bořilová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky69-------69
101.Kristýna Brázdilová JinačoviceJinačovice2016Školka D--68-----68
102.Antonín Horák Orel BosonohyOrel Bosonohy2014Minipřípravka H68-------68
103.Emma Arrufí VSK Universita BrnoVSK Universita Brno2011MlŽky68-------68
104.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2011MlŽci68-------68
105.Kateřina Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2015Minipřípravka D68-------68
106.Rozálie Hájková AK KuřimAK Kuřim2009StŽky68-------68
107.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Přípravka H68-------68
108.Ola Vrtílková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2019Školka D68-------68
109.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice2018Školka H68-------68
110.Vítek Pelikán BrnoBrno2019Školka H67-------67
111.Iuri Krestianov AK KuřimAK Kuřim2011MlŽci------67-67
112.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka D67-------67
113.Ylva Skutková LelekoviceLelekovice2018Školka D67-------67
114.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009StŽky67-------67
115.Jonáš Topinka AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2013Přípravka H67-------67
116.Emma Hájková ASPIRE BrnoASPIRE Brno2013Přípravka D67-------67
117.Patrik Chaloupka HlínaHlína2013Přípravka H-----67--67
118.Hugo Hubík Tesla BrnoTesla Brno2015Minipřípravka H67-------67
119.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská2019Školka H66-------66
120.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011MlŽky66-------66
121.Hynek Kučera KuřimKuřim2014Minipřípravka H66-------66
122.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019Školka D66-------66
123.Tereza Hanáková SK Trops BrnoSK Trops Brno2013Přípravka D66-------66
124.Barbora Moravcová Ak KuřimAk Kuřim2009StŽky66-------66
125.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Minipřípravka D66-------66
126.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008StŽci-------6565
127.Vít Macek Orel KuřimOrel Kuřim2018Školka H65-------65
128.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2009StŽky65-------65
129.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013Přípravka D65-------65
130.Matyás Konšel Orlík VyškovOrlík Vyškov2014Minipřípravka H65-------65
131.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky65-------65
132.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Minipřípravka H64-------64
133.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D--64-----64
134.Denys Kasianov AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka H------64-64
135.Barbora Chaloupková HlínaHlína2015Minipřípravka D-----64--64
136.Kristián Růžička LipůvkaLipůvka2016Školka H-64------64
137.Ladislav Nikulenkov ŠlapaniceŠlapanice2020Školka H64-------64
138.Violeta Kunešová TišnovTišnov2010MlŽky-------6464
139.Dominika Kubíčková Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka D64-------64
140.Tobiáš Fajtl TišnovTišnov2020Školka H63-------63
141.Denis Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2015Minipřípravka H63-------63
142.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2012Přípravka D63-------63
143.Viktor Vágner KuřimKuřim2014Minipřípravka H62-------62
144.Klára Coufalová BrnoBrno2017Školka D--61-----61
145.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2013Přípravka D---60----60
146.Kryštof Chaloupka HlínaHlína2017Školka H-----60--60
147.Jan Coufal BrnoBrno2019Školka H--60-----60
148.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2016Školka H---59----59
149.Dita Dvořáková KuřimKuřim2012Přípravka D-----59--59
150.Max Kilián BrnoBrno2019Školka H---55----55
151.Tatiana Květoňová TišnovTišnov2020Školka D-------5252
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Natálie Langová LetoviceLetovice2016-11090110100110100110640
2.Veronika Skřičková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201692--100829090100554
3.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2016769082929082--512
4.Eliška Špičková KuřimKuřim2016110-------110
5.Kristýna Brázdilová JinačoviceJinačovice2016--100-----100
6.Helena Janková Ski ŽabinySki Žabiny2016100-------100
7.Tatiana Květoňová TišnovTišnov2020-------8282
8.Nela Johaníková KuřimKuřim2017----76---76
9.Klára Coufalová BrnoBrno2017--76-----76
10.Silvie Holáňová Orel Brno 1Orel Brno 1201772-------72
11.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany201870-------70
12.Sabina Fajtlová TišnovTišnov201869-------69
13.Ola Vrtílková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201968-------68
14.Ylva Skutková LelekoviceLelekovice201867-------67
15.Adélka Kučerová KuřimKuřim201966-------66
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015--100100908290100562
2.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim201482---10090100-372
3.Nela Růžičková AK KuřimAK Kuřim2014-10090-----190
4.Aneta Dudková Orel KuřimOrel Kuřim201565---82---147
5.Daniela Kratochvílová AK KLUB BLANSKO DVORSKÁAK KLUB BLANSKO DVORSKÁ2014100-------100
6.Barbora Chaloupková HlínaHlína2015-----100--100
7.Žofie Šimonová KuřimKuřim201490-------90
8.Simona Kacetlová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201476-------76
9.Justýna Zimová WinTers KuřimWinTers Kuřim201472-------72
10.Adéla Valášková Aspire SCM BrnoAspire SCM Brno201570-------70
11.Kristina Bartlová Sk Trops BrnoSk Trops Brno201469-------69
12.Kateřina Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno201568-------68
13.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov201467-------67
14.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201566-------66
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia20137610010010090100--566
2.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim201290--110100-100100500
3.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012100-----90-190
4.Nela Hubíková AK KuřimAK Kuřim2012----82--90172
5.Nela Dudková Orel KuřimOrel Kuřim2013100---69---169
6.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice201369-90-----159
7.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim201270---76---146
8.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim201368---70---138
9.Dita Dvořáková KuřimKuřim2012-----90--90
10.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2013---82----82
11.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012--82-----82
12.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201382-------82
13.Beata Sedláčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201272-------72
14.Alexandra Parnicová KuřimKuřim2013----72---72
15.Emma Hájková ASPIRE BrnoASPIRE Brno201367-------67
16.Tereza Hanáková SK Trops BrnoSK Trops Brno201366-------66
17.Bára Ella Pokorná BrnoBrno201365-------65
18.Dominika Kubíčková Orel VyškovOrel Vyškov201364-------64
19.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201263-------63
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim20111009010090-9010082570
2.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko201076--100-100-100376
3.Denisa Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno201067100------167
4.Amélie zahra Bartíková Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2010110-------110
5.Hana Němcová KuřimKuřim2010----100---100
6.Violeta Kunešová TišnovTišnov2010-------9090
7.Vanda Ondrášková SK KuřimSK Kuřim2010----90---90
8.Tereza Sedláčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201090-------90
9.Valerie Chalupníková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM201082-------82
10.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice201172-------72
11.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim201070-------70
12.Alice Bořilová AK KuřimAK Kuřim201069-------69
13.Emma Arrufí VSK Universita BrnoVSK Universita Brno201168-------68
14.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201166-------66
15.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim201065-------65
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Ellen Ondrušková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2009100-110-110-100110530
2.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009-100----9090280
3.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009100-------100
4.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM200890-------90
5.Rozálie Hájková AK KuřimAK Kuřim200982-------82
6.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa200976-------76
7.Barbora Moravcová Ak KuřimAk Kuřim200972-------72
8.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200970-------70
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.David Lang LetoviceLetovice2018-9010090828210090552
2.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019----769090-256
3.Jan Peřina KuřimKuřim2016100---100---200
4.Marek Jakubec KuřimKuřim201692------100192
5.Lukáš Fric Orel VyškovOrel Vyškov2016110-------110
6.Kristián Růžička LipůvkaLipůvka2016-100------100
7.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2016---100----100
8.Kryštof Chaloupka HlínaHlína2017-----100--100
9.Jan Coufal BrnoBrno2019--90-----90
10.Karel Jelínek Lokomotiva BrnoLokomotiva Brno2017----90---90
11.Adam Strachoň Slavkov u BrnaSlavkov u Brna201786-------86
12.Max Kilián BrnoBrno2019---82----82
13.Jan Matuška Orel ŽatčanyOrel Žatčany201772-------72
14.Václav Chaloupka KuřimKuřim2021----72---72
15.Andreas Kučera Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno201770-------70
16.Timotej Šimon KuřimKuřim201969-------69
17.Šimon Tuza Orel ŽideniceOrel Židenice201868-------68
18.Vítek Pelikán BrnoBrno201967-------67
19.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská201966-------66
20.Vít Macek Orel KuřimOrel Kuřim201865-------65
21.Ladislav Nikulenkov ŠlapaniceŠlapanice202064-------64
22.Tobiáš Fajtl TišnovTišnov202063-------63
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Matouš Jakubec KuřimKuřim201482100-110100110-100602
2.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim201470--9276929090510
3.Tobiáš Němec Fenix sport BlanskoFenix sport Blansko201490--10090100100-480
4.Dalimil Pištělka Orel VyškovOrel Vyškov2014100-------100
5.Jakub Foltýn KuřimKuřim2014----100---100
6.Daniel Kohout --2015----82---82
7.Marek Večeřa KuřimKuřim201476-------76
8.Adam Johaník KuřimKuřim2015----72---72
9.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice201572-------72
10.Ondřej Pirochta KuřimKuřim2014----70---70
11.Matěj Hájek ASPIRE BrnoASPIRE Brno201569-------69
12.Antonín Horák Orel BosonohyOrel Bosonohy201468-------68
13.Hugo Hubík Tesla BrnoTesla Brno201567-------67
14.Hynek Kučera KuřimKuřim201466-------66
15.Matyás Konšel Orlík VyškovOrlík Vyškov201465-------65
16.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201564-------64
17.Denis Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice201563-------63
18.Viktor Vágner KuřimKuřim201462-------62
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Matěj Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201282--1009010090100562
2.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013--1008276828282504
3.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012---110100-110-320
4.Samuel Furdík AKLD BlanskoAKLD Blansko2012------7290162
5.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013100-------100
6.Jan Štroblík Orel VyškovOrel Vyškov2013100-------100
7.Patrik Chaloupka HlínaHlína2013-----90--90
8.Šimon Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice201290-------90
9.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012----82---82
10.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201376-------76
11.Denys Kasianov AK KuřimAK Kuřim2012------76-76
12.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201372-------72
13.Dan Lána FK KuřimFK Kuřim201370-------70
14.Daniel Fric Orel VyškovOrel Vyškov201369-------69
15.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201368-------68
16.Jonáš Topinka AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno201367-------67
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Jan Skřička Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2010100--110100100100100610
2.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011-100----9090280
3.Jakub Strašák AK KuřimAK Kuřim2010--100-----100
4.Daniel Doskočil KuřimKuřim2010----90---90
5.Matěj Beneš 2B WINNER TEAM2B WINNER TEAM201190-------90
6.Iuri Krestianov AK KuřimAK Kuřim2011------82-82
7.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201082-------82
8.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim201076-------76
9.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov201072-------72
10.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa201170-------70
11.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201169-------69
12.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201168-------68
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009-100-907610010090556
2.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009--100----100200
3.Adam Ospalý Here To WinHere To Win2008---110----110
4.Ondřej Plic 2B WINNER TEAM2B WINNER TEAM2009110-------110
5.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim2009----100---100
6.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009----90---90
7.Matěj Homola Triatlon team TáborTriatlon team Tábor200890-------90
8.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008-------8282
9.Tomáš Mezera Orel ŽideniceOrel Židenice200882-------82
10.Martin Gavanda AK KuřimAK Kuřim2009----82---82
11.Šimon Ellinger Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.200976-------76
12.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200972-------72