Výsledky poháru KBL 2022 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345678Body
1.Ellen Ondrušková AK TišnovAK Tišnov2009MlŽky1009010090253-7690799
2.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D8269696776706561559
3.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka H6767656272647654527
4.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009MlŽci100100--100-100100500
5.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011Přípravka H76-907690-7268472
6.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka H10082--10010090-472
7.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Přípravka D68686666-656048441
8.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Minipřípravka D90-6364-6710055439
9.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007StŽci--8270-766969366
10.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010MlŽky76---69727076363
11.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2016Školka D68-5859-566846355
12.Natálie Langová LetoviceLetovice2016Školka D---6190636952335
13.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010MlŽci--6769-686359326
14.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009MlŽci----82906872312
15.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka D63---90-9053296
16.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009MlŽky--7672--6770285
17.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013Minipřípravka H----76668256280
18.Denisa Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2010MlŽky-7068--6966-273
19.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015Školka D----72607044246
20.Karolína Jančaříková 2BWinner Team2BWinner Team2008StŽky7076---82--228
21.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Minipřípravka D72-72----57201
22.Fabio Beattie Orel ŽideniceOrel Židenice2013Minipřípravka H100---100---200
23.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011Přípravka D100---82---182
24.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice2015Školka H76---100---176
25.Nela Musilová StřeliceStřelice2015Školka D100---76---176
26.David Lang LetoviceLetovice2018Školka H----65-6640171
27.Valerie Chalupníková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2010MlŽky160-------160
28.Daniel Švrčina Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2014Minipřípravka H70---90---160
29.Irena Brázdilová JinačoviceJinačovice2008StŽky---6590---155
30.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky82---70---152
31.Nela Dudková Orel KuřimOrel Kuřim2013Minipřípravka D59---82---141
32.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H69---72---141
33.Jan Peřina KuřimKuřim2016Školka H65---76---141
34.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D---6869---137
35.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky66---66---132
36.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019Školka H----66-65-131
37.Kateřina Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky----68-59-127
38.Josef Absolon --2017Školka H58----55--113
39.Nikol Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice2013Minipřípravka D100-------100
40.Adéla Valášková BrnoBrno2015Školka D----100---100
41.Pavel Voráč Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2015Školka H100-------100
42.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013Minipřípravka D----100---100
43.Adam Ospalý AK KuřimAK Kuřim2008StŽci---100----100
44.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007StŽky100-------100
45.Lenka Filková AK KuřimAK Kuřim2007StŽky----100---100
46.Vojtěch Korgo Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2009MlŽci90-------90
47.Pavel Zahradníček Orel VyškovOrel Vyškov2012Přípravka H90-------90
48.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Minipřípravka H90-------90
49.Jan Zahradníček Orel Židenice/SKP KometaOrel Židenice/SKP Kometa2015Školka H----90---90
50.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice2015Školka D90-------90
51.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka H90-------90
52.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov2012Přípravka D90-------90
53.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007StŽci90-------90
54.Antonín Horák AK KuřimAK Kuřim2008StŽci---82----82
55.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka D82-------82
56.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016Školka D----82---82
57.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka H82-------82
58.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín2007StŽci82-------82
59.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka D82-------82
60.Dan Lána KuřimKuřim2013Minipřípravka H----82---82
61.Adam Johaník KuřimKuřim2015Školka H----82---82
62.Adam Janda KuřimKuřim2016Školka H82-------82
63.Samuel Svěrák DiviznaDivizna2011Přípravka H-------8282
64.Barbora Doležalová AK KuřimAK Kuřim2008StŽky----82---82
65.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010MlŽci82-------82
66.Josef Grec Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka H82-------82
67.Josef Hladiš Orel DomanínOrel Domanín2007StŽci76-------76
68.Filip Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí2009MlŽci76-------76
69.Kateřina Voráčová Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2013Minipřípravka D76-------76
70.Lukáš Lošan Orel DomanínOrel Domanín2013Minipřípravka H76-------76
71.Klára Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice2017Školka D76-------76
72.Nina Novotná KuřimKuřim2014Minipřípravka D----76---76
73.Hana Němcová KuřimKuřim2010MlŽky----76---76
74.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D76-------76
75.Šimon Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2012Přípravka H72-------72
76.Pavlína Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007StŽky72-------72
77.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015Školka H----72---72
78.Helena Janková Ski ŽabinySki Žabiny2016Školka D72-------72
79.Veronika Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2011Přípravka D72-------72
80.Denisa Furchová TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice2009MlŽky72-------72
81.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim2010MlŽci----72---72
82.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka H72-------72
83.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010MlŽci72-------72
84.Kateřina Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2015Školka D------72-72
85.Jakub Svoboda Orel Brno 1Orel Brno 12015Školka H72-------72
86.Josef Dufek Gymnázium BystřiceGymnázium Bystřice2010MlŽci-72------72
87.Bára Kopecká Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2013Minipřípravka D70-------70
88.Marek Říčka FC KuřimFC Kuřim2011Přípravka H70-------70
89.Karel Jelínek KuřimKuřim2017Školka H----70---70
90.Štěpán Ševčík VysočanyVysočany2014Minipřípravka H----70---70
91.Ludmila Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2016Školka D70-------70
92.Šimon Hladiš Orel DomanínOrel Domanín2010MlŽci70-------70
93.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Přípravka H--70-----70
94.Adéla Přikrylová FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO2010MlŽky70-------70
95.Maria a Ševčíková VysočanyVysočany2011Přípravka D----70---70
96.Nela Johaníková KuřimKuřim2017Školka D----70---70
97.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D70-------70
98.Vojtěch Degl AK KuřimAK Kuřim2015Školka H70-------70
99.Amálie Koláčková KuřimKuřim2017Školka D----69---69
100.Michelle Šestáková TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice2008StŽky69-------69
101.Eva Zahradníčková Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka D69-------69
102.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Minipřípravka H69-------69
103.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka H69-------69
104.Tomáš Morávek BrnoBrno2009MlŽci69-------69
105.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov2010MlŽci69-------69
106.Amélie zahra Bartíková FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO2010MlŽky69-------69
107.Aneta Dudková Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka D69-------69
108.Matyáš Košut KuřimKuřim2015Školka H----69---69
109.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D69-------69
110.Ondřej Pirochta KuřimKuřim2014Minipřípravka H----69---69
111.Tereza Lošanová Orel DomanínOrel Domanín2011Přípravka D68-------68
112.Tomáš Trejtnar JinačoviceJinačovice2016Školka H68-------68
113.Štěpánka Mašová Atletika BlanskoAtletika Blansko2013Minipřípravka D68-------68
114.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice2007StŽci68-------68
115.Matyáš Koutný KuřimKuřim2012Přípravka H68-------68
116.Štěpán Náplava Orel DomanínOrel Domanín2010MlŽci68-------68
117.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Minipřípravka H68-------68
118.Anna Rudolecká Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010MlŽky68-------68
119.Rozálie Bojanovská Čtyři dvoryČtyři dvory2018Školka D----68---68
120.Oskar Jura BrnoBrno2017Školka H----68---68
121.Vojtěch Novák VyškovVyškov2012Přípravka H----68---68
122.Amálie Nováková VyškovVyškov2013Minipřípravka D----67---67
123.Alžběta Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2015Školka D67-------67
124.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009MlŽky----67---67
125.Jonáš Topinka AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia2013Minipřípravka H------67-67
126.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019Školka D----67---67
127.Matteo Issever Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2015Školka H67-------67
128.Daniel Číž KuřimKuřim2017Školka H----67---67
129.Václav Kučera. FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H67-------67
130.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2009MlŽky67-------67
131.Simona Samková Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka D67-------67
132.Šimon Pokorný BrnoBrno2011Přípravka H-------6767
133.Karolína Kopečná AK KuřimAK Kuřim2007StŽky67-------67
134.Josef Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů2010MlŽci67-------67
135.Marie Valová Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů2007StŽky66-------66
136.Jolana Husáková ACT LERAK BLANSKOACT LERAK BLANSKO2008StŽky-------6666
137.Rostislav Roth FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H66-------66
138.Jan Přikryl FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO2013Minipřípravka H66-------66
139.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2013Minipřípravka D66-------66
140.Andrea Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D66-------66
141.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010MlŽci66-------66
142.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009MlŽci-66------66
143.Albert Vlach 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2015Školka H66-------66
144.Anna Burešová Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí2015Školka D66-------66
145.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009MlŽky65-------65
146.Radim Příborský Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2012Přípravka H65-------65
147.Paulina Satlawa AK KuřimAK Kuřim2013Minipřípravka D65-------65
148.Antonín Šimáček Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2013Minipřípravka H65-------65
149.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka D65-------65
150.Štěpán Smrž TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2012Přípravka H-------6565
151.Tomáš Pokorný BrnoBrno2016Školka H-65------65
152.Nikol Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov2012Přípravka D65-------65
153.Jindřich Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice2017Školka H64-------64
154.David Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka H64-------64
155.Anežka Strachoňová Slavkov u BrnaSlavkov u Brna2015Školka D64-------64
156.Marek Otoupalík Sokol KuřimSokol Kuřim2017Školka H----64---64
157.Leonard Boudjaoui KuřimKuřim2013Minipřípravka H--64-----64
158.Aneta Bůránová Orel DomanínOrel Domanín2009MlŽky64-------64
159.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009MlŽky------64-64
160.Eliška Cole Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka D64-------64
161.Tobiáš Němec Fenix sport BlanskoFenix sport Blansko2014Minipřípravka H64-------64
162.Tomáš Kašpar Orel Brno 1Orel Brno 12011Přípravka H63-------63
163.Magdalena Horáková LelekoviceLelekovice2011Přípravka D---63----63
164.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko2009MlŽky-------6363
165.Viktorie Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov2009MlŽky63-------63
166.Šimon Pok Orel Brno 1Orel Brno 12016Školka H63-------63
167.Marek Petříček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Minipřípravka H63-------63
168.Jan Bojanovský Čtyři dvoryČtyři dvory2020Školka H----63---63
169.Kateřina Deglová Moravské KniniceMoravské Kninice2017Školka D63-------63
170.Petr Zajíček Orel DomanínOrel Domanín2011Přípravka H62-------62
171.Ignác Segeťa DiviznaDivizna2011Přípravka H-------6262
172.David Kotlík --2015Školka H-----62--62
173.Nelly Belžíková KuřimKuřim2009MlŽky--62-----62
174.Terezie Nečasová AK LD BlanskoAK LD Blansko2013Minipřípravka D62-------62
175.Matyáš Trejtnar JinačoviceJinačovice2013Minipřípravka H62-------62
176.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007StŽky------62-62
177.Jakub Koutný KuřimKuřim2016Školka H62-------62
178.Hanna Satlawa DrásovDrásov2016Školka D62-------62
179.Petr Hrádek TišnovTišnov2018Školka H----62---62
180.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D------61-61
181.Ondřej Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice2013Minipřípravka H61-------61
182.Pablo Rivero BrnoBrno2019Školka H----61---61
183.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D61-------61
184.Jůlie Bůranová Orel DomanínOrel Domanín2014Minipřípravka D61-------61
185.Vít Zadák 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2011Přípravka H61-------61
186.Adam Strachoň Slavkov u BrnaSlavkov u Brna2017Školka H61-------61
187.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013Minipřípravka D-------6060
188.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka H60-------60
189.Kristýna Brázdilová JinačoviceJinačovice2016Školka D---60----60
190.Tereza Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2018Školka D60-------60
191.Aneta Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka D60-------60
192.Tobiáš Jurča Orel DomanínOrel Domanín2013Minipřípravka H60-------60
193.František Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2011Přípravka H60-------60
194.Lucie Svobodová AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka D--59-----59
195.Vítek Satlawa DrásovDrásov2011Přípravka H59-------59
196.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany2018Školka D59-------59
197.Petr Sedláček KuřimKuřim2017Školka H59-------59
198.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Minipřípravka H59-------59
199.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno2013Minipřípravka D-----59--59
200.Tobiáš Absolon --2013Minipřípravka H58-------58
201.Kateřina Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2019Školka D58-------58
202.Lucie Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D------58-58
203.Tadeáš Absolon --2012Přípravka H58-------58
204.Eliška Hálková BrnoBrno2014Minipřípravka D-----57--57
205.Jindřich Křepelka LipůvkaLipůvka2019Školka H57-------57
206.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina2018Školka D57-------57
207.Klára Coufalová BrnoBrno2017Školka D--57-----57
208.Adam Kubuš MoravanyMoravany2014Minipřípravka H57-------57
209.Antonín Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2013Minipřípravka H56-------56
210.Terezie Poková Orel Brno 1Orel Brno 12018Školka D56-------56
211.Martin Vlach BrnoBrno2018Školka H56-------56
212.Jan Coufal BrnoBrno2019Školka H--56-----56
213.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2020Školka D55-------55
214.Alois Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů2018Školka H55-------55
215.Dominik Absolon --2019Školka H-----54--54
216.Jan Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí2018Školka H54-------54
217.Vít Macek Orel KuřimOrel Kuřim2018Školka H53-------53
218.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2016Školka H-------5151
219.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2013Minipřípravka D-------4949
220.Klára Poláčková Divinza KuřimDivinza Kuřim2010MlŽky-------4747
221.Eliška Krejčí Divizna KuřimDivizna Kuřim2011Přípravka D-------4545
222.Natálie Halvová JC TišnovJC Tišnov2011Přípravka D-------4343
223.Dáša Bartůšková Divizna KuřimDivizna Kuřim2010MlŽky-------4242
224.Natálie Němcová PodlesíPodlesí2017Školka D-------4141
225.Markéta Pánková Divizna KuřimDivizna Kuřim2011Přípravka D-------3939
226.Ela Šmidtbauerová BrnoBrno2009MlŽky-------3838
227.Natálie Dvořáková LelekoviceLelekovice2012Přípravka D-------3737
228.Šimon Pudelka ŽelešiceŽelešice2011Přípravka H-------3636
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Eliška Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201668-10082-827690498
2.Natálie Langová LetoviceLetovice2016---1009010082100472
3.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015----72909082334
4.Nela Musilová StřeliceStřelice2015100---76---176
5.Adéla Valášková BrnoBrno2015----100---100
6.Kateřina Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2015------100-100
7.Kristýna Brázdilová JinačoviceJinačovice2016---90----90
8.Klára Coufalová BrnoBrno2017--90-----90
9.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice201590-------90
10.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016----82---82
11.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov201682-------82
12.Klára Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice201776-------76
13.Natálie Němcová PodlesíPodlesí2017-------7676
14.Helena Janková Ski ŽabinySki Žabiny201672-------72
15.Ludmila Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice201670-------70
16.Nela Johaníková KuřimKuřim2017----70---70
17.Aneta Dudková Orel KuřimOrel Kuřim201569-------69
18.Amálie Koláčková KuřimKuřim2017----69---69
19.Rozálie Bojanovská Čtyři dvoryČtyři dvory2018----68---68
20.Alžběta Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny201567-------67
21.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019----67---67
22.Anna Burešová Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí201566-------66
23.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim201565-------65
24.Anežka Strachoňová Slavkov u BrnaSlavkov u Brna201564-------64
25.Kateřina Deglová Moravské KniniceMoravské Kninice201763-------63
26.Hanna Satlawa DrásovDrásov201662-------62
27.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany201761-------61
28.Tereza Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201860-------60
29.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany201859-------59
30.Kateřina Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice201958-------58
31.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina201857-------57
32.Terezie Poková Orel Brno 1Orel Brno 1201856-------56
33.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany202055-------55
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201390-90100-10010082562
2.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim201463---90-9076319
3.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice201372-110----90272
4.Nela Dudková Orel KuřimOrel Kuřim201359---82---141
5.Nikol Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice2013100-------100
6.Bára Ella Pokorná BrnoBrno2013-------100100
7.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013----100---100
8.Amálie Nováková VyškovVyškov2013----100---100
9.Simona Šmerdová SK Speed BrnoSK Speed Brno2013-----90--90
10.Eliška Hálková BrnoBrno2014-----82--82
11.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201382-------82
12.Lucie Svobodová AK KuřimAK Kuřim2014--82-----82
13.Kateřina Voráčová Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko201376-------76
14.Nina Novotná KuřimKuřim2014----76---76
15.Kateřina Redlichová ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2013-------7272
16.Bára Kopecká Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice201370-------70
17.Eva Zahradníčková Orel VyškovOrel Vyškov201469-------69
18.Štěpánka Mašová Atletika BlanskoAtletika Blansko201368-------68
19.Simona Samková Orel VyškovOrel Vyškov201367-------67
20.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny201366-------66
21.Paulina Satlawa AK KuřimAK Kuřim201365-------65
22.Eliška Cole Orel VyškovOrel Vyškov201364-------64
23.Terezie Nečasová AK LD BlanskoAK LD Blansko201362-------62
24.Jůlie Bůranová Orel DomanínOrel Domanín201461-------61
25.Aneta Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov201460-------60
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012821001009090100100100590
2.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011100909082-908290542
3.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011100---100---200
4.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012---10076---176
5.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov201290-------90
6.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012------90-90
7.Eliška Krejčí Divizna KuřimDivizna Kuřim2011-------8282
8.Maria a Ševčíková VysočanyVysočany2011----82---82
9.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov201176-------76
10.Natálie Halvová JC TišnovJC Tišnov2011-------7676
11.Lucie Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2012------76-76
12.Magdalena Horáková LelekoviceLelekovice2011---76----76
13.Markéta Pánková Divizna KuřimDivizna Kuřim2011-------7272
14.Veronika Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201172-------72
15.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim201270-------70
16.Natálie Dvořáková LelekoviceLelekovice2012-------7070
17.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201169-------69
18.Tereza Lošanová Orel DomanínOrel Domanín201168-------68
19.Andrea Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov201166-------66
20.Nikol Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov201265-------65
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Ellen Ondrušková AK TišnovAK Tišnov2009100110100100100-100100610
2.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko201076---761009090432
3.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009--9090--8282344
4.Denisa Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2010-9082--9076-338
5.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim201082---82---164
6.Kateřina Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2010----72-70-142
7.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim201066---69---135
8.Valerie Chalupníková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM201090-------90
9.Hana Němcová KuřimKuřim2010----90---90
10.Nelly Belžíková KuřimKuřim2009--76-----76
11.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko2009-------7676
12.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009------72-72
13.Denisa Furchová TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice200972-------72
14.Klára Poláčková Divinza KuřimDivinza Kuřim2010-------7272
15.Adéla Přikrylová FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO201070-------70
16.Dáša Bartůšková Divizna KuřimDivizna Kuřim2010-------7070
17.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009----70---70
18.Amélie zahra Bartíková FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO201069-------69
19.Ela Šmidtbauerová BrnoBrno2009-------6969
20.Anna Rudolecká Orel ŽatčanyOrel Žatčany201068-------68
21.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice200967-------67
22.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa200965-------65
23.Aneta Bůránová Orel DomanínOrel Domanín200964-------64
24.Viktorie Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov200963-------63
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Karolína Jančaříková 2BWinner Team2BWinner Team200882100---100--282
2.Irena Brázdilová JinačoviceJinačovice2008---10090---190
3.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007110-------110
4.Jolana Husáková ACT LERAK BLANSKOACT LERAK BLANSKO2008-------100100
5.Lenka Filková AK KuřimAK Kuřim2007----100---100
6.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007------100-100
7.Pavlína Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200790-------90
8.Barbora Doležalová AK KuřimAK Kuřim2008----82---82
9.Michelle Šestáková TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice200876-------76
10.Karolína Kopečná AK KuřimAK Kuřim200772-------72
11.Marie Valová Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů200770-------70
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.David Lang LetoviceLetovice2018----65-10090255
2.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice201576---100---176
3.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019----66-90-156
4.Josef Absolon --201758----90--148
5.Jan Peřina KuřimKuřim201665---76---141
6.Jan Redlich ACT leraK BlanskoACT leraK Blansko2016-------100100
7.David Kotlík --2015-----100--100
8.Jan Coufal BrnoBrno2019--100-----100
9.Tomáš Pokorný BrnoBrno2016-100------100
10.Pavel Voráč Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2015100-------100
11.Jan Zahradníček Orel Židenice/SKP KometaOrel Židenice/SKP Kometa2015----90---90
12.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201590-------90
13.Dominik Absolon --2019-----82--82
14.Adam Johaník KuřimKuřim2015----82---82
15.Adam Janda KuřimKuřim201682-------82
16.Jakub Svoboda Orel Brno 1Orel Brno 1201572-------72
17.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015----72---72
18.Karel Jelínek KuřimKuřim2017----70---70
19.Vojtěch Degl AK KuřimAK Kuřim201570-------70
20.Matyáš Košut KuřimKuřim2015----69---69
21.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201569-------69
22.Tomáš Trejtnar JinačoviceJinačovice201668-------68
23.Oskar Jura BrnoBrno2017----68---68
24.Daniel Číž KuřimKuřim2017----67---67
25.Matteo Issever Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201567-------67
26.Albert Vlach 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM201566-------66
27.Marek Otoupalík Sokol KuřimSokol Kuřim2017----64---64
28.Jindřich Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice201764-------64
29.Šimon Pok Orel Brno 1Orel Brno 1201663-------63
30.Jan Bojanovský Čtyři dvoryČtyři dvory2020----63---63
31.Jakub Koutný KuřimKuřim201662-------62
32.Petr Hrádek TišnovTišnov2018----62---62
33.Pablo Rivero BrnoBrno2019----61---61
34.Adam Strachoň Slavkov u BrnaSlavkov u Brna201761-------61
35.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim201560-------60
36.Petr Sedláček KuřimKuřim201759-------59
37.Jindřich Křepelka LipůvkaLipůvka201957-------57
38.Martin Vlach BrnoBrno201856-------56
39.Alois Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů201855-------55
40.Jan Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí201854-------54
41.Vít Macek Orel KuřimOrel Kuřim201853-------53
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim20146710010010072909090570
2.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013----76100100100376
3.Fabio Beattie Orel ŽideniceOrel Židenice2013100---100---200
4.Daniel Švrčina Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201470---90---160
5.Leonard Boudjaoui KuřimKuřim2013--90-----90
6.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201390-------90
7.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov201482-------82
8.Jonáš Topinka AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia2013------82-82
9.Dan Lána KuřimKuřim2013----82---82
10.Lukáš Lošan Orel DomanínOrel Domanín201376-------76
11.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201372-------72
12.Štěpán Ševčík VysočanyVysočany2014----70---70
13.Ondřej Pirochta KuřimKuřim2014----69---69
14.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201369-------69
15.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201368-------68
16.Jan Přikryl FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO201366-------66
17.Antonín Šimáček Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201365-------65
18.Tobiáš Němec Fenix sport BlanskoFenix sport Blansko201464-------64
19.Marek Petříček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201363-------63
20.Matyáš Trejtnar JinačoviceJinačovice201362-------62
21.Ondřej Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice201361-------61
22.Tobiáš Jurča Orel DomanínOrel Domanín201360-------60
23.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim201359-------59
24.Tobiáš Absolon --201358-------58
25.Adam Kubuš MoravanyMoravany201457-------57
26.Antonín Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201356-------56
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko201176-10010090-9090546
2.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012110100--100100100-510
3.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim201269---82---151
4.Pavel Zahradníček Orel VyškovOrel Vyškov2012100-------100
5.Samuel Svěrák DiviznaDivizna2011-------100100
6.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011--90-----90
7.Šimon Pokorný BrnoBrno2011-------8282
8.Josef Grec Orel VyškovOrel Vyškov201182-------82
9.Vojtěch Novák VyškovVyškov2012----76---76
10.Štěpán Smrž TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2012-------7676
11.Šimon Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice201272-------72
12.Ignác Segeťa DiviznaDivizna2011-------7272
13.Marek Říčka FC KuřimFC Kuřim201170-------70
14.Šimon Pudelka ŽelešiceŽelešice2011-------7070
15.Matyáš Koutný KuřimKuřim201268-------68
16.Václav Kučera. FC KuřimFC Kuřim201267-------67
17.Rostislav Roth FC KuřimFC Kuřim201266-------66
18.Radim Příborský Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201265-------65
19.David Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov201164-------64
20.Tomáš Kašpar Orel Brno 1Orel Brno 1201163-------63
21.Petr Zajíček Orel DomanínOrel Domanín201162-------62
22.Vít Zadák 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM201161-------61
23.František Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201160-------60
24.Vítek Satlawa DrásovDrásov201159-------59
25.Tadeáš Absolon --201258-------58
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009110110--110-110110550
2.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010--100100-908282454
3.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009----901009090370
4.Tomáš Morávek BrnoBrno2009100-------100
5.Vojtěch Korgo Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2009100-------100
6.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201092-------92
7.Josef Dufek Gymnázium BystřiceGymnázium Bystřice2010-90------90
8.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim2010----82---82
9.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009-82------82
10.Filip Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí200976-------76
11.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201072-------72
12.Šimon Hladiš Orel DomanínOrel Domanín201070-------70
13.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov201069-------69
14.Štěpán Náplava Orel DomanínOrel Domanín201068-------68
15.Josef Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů201067-------67
16.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201066-------66
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345678Body
1.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007--10082-10090100472
2.Adam Ospalý AK KuřimAK Kuřim2008---100----100
3.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007100-------100
4.Antonín Horák AK KuřimAK Kuřim2008---90----90
5.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín200790-------90
6.Josef Hladiš Orel DomanínOrel Domanín200782-------82
7.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice200776-------76