Výsledky poháru KBL 2015 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002MlŽci-312324253524162
2.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci-35402531-31162
3.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001StŽci-40-94---134
4.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice2005Přípravka H26281924-188123
5.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004Přípravka D3125182816--118
6.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002MlŽky25-2418-2521113
7.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2005Přípravka H40---35-35110
8.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2000StŽci35--3540--110
9.Tomáš Jančařík Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2005Přípravka H--263124-20101
10.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽky28--21-311494
11.Adam Klusoň LelekoviceLelekovice2007Přípravka H--28--402593
12.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D--12281726184
13.Martina Kuncová VyškovVyškov2001StŽky25-22-20-1683
14.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004Přípravka D40--40---80
15.Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAMKONRAD TOOLS TEAM2004Přípravka H--2026-221179
16.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D26--28-24-78
17.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka H24--22-31-77
18.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2008Přípravka D40--35--176
19.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci--25--282275
20.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H31-1528---74
21.Martin Stara BrnoBrno2005Přípravka H--31-23-1973
22.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Přípravka D--16-19211268
23.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002MlŽky---20-261864
24.Jakub Sova AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka H---28-35-63
25.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Přípravka D--14-1323151
26.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H--131915-249
27.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007Přípravka D24-----2347
28.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Přípravka H40-----545
29.Jan Klusoň X-sportsX-sports2005Přípravka H--21--16643
30.Barbora Polášková KuřimKuřim2007Přípravka D22----20-42
31.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003MlŽky---3018-741
32.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---21-20-41
33.Kateřina Kleiblová AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008Přípravka D---40---40
34.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007Přípravka D40------40
35.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H40------40
36.Ondřej Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2001StŽci40------40
37.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2002MlŽci40------40
38.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2001StŽci------4040
39.Veronika Kleiblová ČibaČiba2006Přípravka D---40---40
40.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001StŽci---40---40
41.Jan Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004Přípravka H---40---40
42.Martin Janíček KuřimKuřim2008Přípravka H---40---40
43.Ondřej Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2007Přípravka H----22-1739
44.Tereza Charvátová Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2002MlŽky---23--1538
45.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D18--18---36
46.Klára Svobodová KuřimKuřim2006Přípravka D---35---35
47.Tomáš Videnič Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka H35------35
48.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka H35------35
49.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004Přípravka D---35---35
50.Anna Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice2002MlŽky35------35
51.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004Přípravka H---35---35
52.Natálie Zouharová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2008Přípravka D35------35
53.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D35------35
54.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H---35---35
55.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H---35---35
56.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D35------35
57.David Ježek VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003MlŽci--35----35
58.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2005Přípravka H35------35
59.Kristýna Všianská BělečBěleč2000StŽky---15-19-34
60.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka D---31---31
61.Jakub Novák KuřimKuřim2001StŽci---31---31
62.Filip Vichron Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H31------31
63.Martin Vichron Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽci31------31
64.Monika Pikulová Orel SilůvkyOrel Silůvky2006Přípravka D31------31
65.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka D---31---31
66.Ema Doležalová LelekoviceLelekovice2004Přípravka D--17--14-31
67.Robin Štourač AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka H---31---31
68.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka D31------31
69.Karolína Svobodová KuřimKuřim2008Přípravka D---31---31
70.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006Přípravka H---31---31
71.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H31------31
72.Viktor Plekanec Dianetika BrnoDianetika Brno2004Přípravka H----1417-31
73.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010Přípravka H---14-17-31
74.Adam Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2007Přípravka H-----28-28
75.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002MlŽky------2828
76.Tomáš Masaryk KuřimKuřim2002MlŽci---28---28
77.Josef Racek BrnoBrno2004Přípravka H----28--28
78.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany2001StŽci28------28
79.Tadeáš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice2008Přípravka H28------28
80.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka H28------28
81.Petr Horáček AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2005Přípravka H28------28
82.Barbora Sirotková Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka D28------28
83.Tomáš Havel KuřimKuřim2008Přípravka H---28---28
84.Anna Kašpaříková Orel BlažoviceOrel Blažovice2005Přípravka D28------28
85.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka D28------28
86.Matyáš Charvát Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2005Přípravka H---18--927
87.Ondřej Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2008Přípravka H---26---26
88.Tereza Mazlová AHA VyškovAHA Vyškov2002MlŽky------2626
89.Vilém Topor Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka H26------26
90.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H---26---26
91.Tereza Všianská AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003MlŽky-26-----26
92.Jitka Matyášová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2001StŽky26------26
93.Klára Hrazděrová KuřimKuřim2008Přípravka D---26---26
94.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004Přípravka D26------26
95.Jakub Kala Skol BrnoSkol Brno2002MlŽci----26--26
96.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H26------26
97.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka D---26---26
98.Kristýna Němcová KuřimKuřim2007Přípravka D---26---26
99.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka D26------26
100.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001StŽci---26---26
101.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci26------26
102.Jakub Hůlka Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H25------25
103.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D25------25
104.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D---25---25
105.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice2010Přípravka D25------25
106.David Sirotek Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka H25------25
107.Helena Štouračová AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D---25---25
108.Marek Schnirch Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2004Přípravka H25------25
109.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka H---25---25
110.Martin Šír BrnoBrno2008Přípravka H-----25-25
111.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Přípravka H---25---25
112.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka D25------25
113.Jan Petrů Plavecký Klub KuřimPlavecký Klub Kuřim2004Přípravka H---25---25
114.Klára Kučerková KuřimKuřim2006Přípravka D---25---25
115.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci-----24-24
116.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008Přípravka H24------24
117.David Procházka KuřimKuřim2007Přípravka H---24---24
118.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2005Přípravka D24------24
119.Tereza Kovaříková KuřimKuřim2004Přípravka D---24---24
120.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006Přípravka D---24---24
121.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004Přípravka H-24-----24
122.Michal Prokeš KuřimKuřim2008Přípravka H---24---24
123.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka H24------24
124.Barbora Podlucká KuřimKuřim2008Přípravka D---24---24
125.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2001StŽky24------24
126.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2010Přípravka D24------24
127.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽky24------24
128.Metoděj Krais Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka H23------23
129.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006Přípravka H---23---23
130.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2001StŽci23------23
131.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005Přípravka H---23---23
132.Michal Buzáš KuřimKuřim2008Přípravka H---23---23
133.Anna Kocábová Sokol PršticeSokol Prštice2009Přípravka D23------23
134.Kateřina Perníková KuřimKuřim2004Přípravka D---23---23
135.Kateřina Schnirnová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2006Přípravka D23------23
136.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004Přípravka D-----23-23
137.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008Přípravka D---23---23
138.Bára Nečasová AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D---23---23
139.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice2007Přípravka H23------23
140.Mojmír Peška KaniceKanice2003MlŽci23------23
141.Tereza Račanská Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D23------23
142.Anežka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka D22------22
143.Lukáš Pikula Orel SilůvkyOrel Silůvky2006Přípravka H22------22
144.Simona Kučerová KuřimKuřim2006Přípravka D---22---22
145.Jonáš Sperát Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H22------22
146.Nikola Rotnáglová Orel ŽideniceOrel Židenice2001StŽky22------22
147.Veronika Střížová KuřimKuřim2004Přípravka D---22---22
148.Zuzana Svobodová KroměřížKroměříž2008Přípravka D-----22-22
149.Hana Němcová KuřimKuřim2010Přípravka D---22---22
150.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2009Přípravka D22------22
151.Václav Just KuřimKuřim2004Přípravka H---22---22
152.Vojtěch Zdráhal KuřimKuřim2008Přípravka H---22---22
153.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003MlŽci22------22
154.Jan Jaskulka KuřimKuřim2002MlŽci---22---22
155.Patrik Franzl HolasiceHolasice2010Přípravka H21------21
156.Klára Radkovská KuřimKuřim2007Přípravka D---21---21
157.Václav Šandera KuřimKuřim2009Přípravka H---21---21
158.Robin Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2007Přípravka H---21---21
159.Kateřina Nespěšná BrnoBrno2009Přípravka D---21---21
160.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice2010Přípravka D21------21
161.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H-----21-21
162.Filip Kala Skol BrnoSkol Brno2004Přípravka H----21--21
163.Kristýna Štofková Orel VyškovOrel Vyškov2001StŽky21------21
164.Čeněk Topor Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H21------21
165.David Procházka Orel ObřanyOrel Obřany2003MlŽci21------21
166.Barbora Štěpánková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2007Přípravka D21------21
167.Karolína Novohradská **2009Přípravka D---20---20
168.Jakub Císař Orel KuřimOrel Kuřim2008Přípravka H---20---20
169.Viktorka Toufarová Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka D20------20
170.Oliver Kuldan KuřimKuřim2007Přípravka H---20---20
171.Jakub Toužín KuřimKuřim2006Přípravka H---20---20
172.Šimon Sperát Orel ObřanyOrel Obřany2007Přípravka H20------20
173.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Přípravka H20------20
174.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany2000StŽky20------20
175.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto2007Přípravka D20------20
176.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno2002MlŽky20------20
177.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009Přípravka H---19---19
178.Veronika Vičarová KuřimKuřim2010Přípravka D---19---19
179.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci19------19
180.Jakub Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice2007Přípravka H19------19
181.Adam Petrů KuřimKuřim2002MlŽci---19---19
182.Radek Štěpánek Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2010Přípravka H19------19
183.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D-----19-19
184.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D19------19
185.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2003MlŽky18------18
186.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2011Přípravka H18------18
187.Romana Svobodová KroměřížKroměříž2010Přípravka D-----18-18
188.Tomáš Podsedník **2009Přípravka H---18---18
189.Timur Toufar Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H18------18
190.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007Přípravka H---18---18
191.Anežka Halasová AK DrnoviceAK Drnovice2011Přípravka D---17---17
192.Martin Hronek KuřimKuřim2009Přípravka H---17---17
193.Jiří Paus Orel HraniceOrel Hranice2012Přípravka H17------17
194.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Přípravka D17------17
195.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003MlŽci---17---17
196.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005Přípravka H---17---17
197.Jakub Raška KuřimKuřim2007Přípravka H---17---17
198.Nikola Karbanová LelekoviceLelekovice2011Přípravka D---16---16
199.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2010Přípravka H16------16
200.David Veselý KuřimKuřim2009Přípravka H---16---16
201.Lukáš Vyleťal KuřimKuřim2005Přípravka H---16---16
202.Kryštof Kovařík KuřimKuřim2007Přípravka H---16---16
203.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D-----15-15
204.Adam Dorazil KuřimKuřim2007Přípravka H---15---15
205.Marek Boček KuřimKuřim2005Přípravka H---15---15
206.Petr Strakoš KuřimKuřim2012Přípravka H15------15
207.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010Přípravka D---15---15
208.Alex Filka KuřimKuřim2009Přípravka H---15---15
209.David Buček Orel ObřanyOrel Obřany2012Přípravka H14------14
210.Markéta Drápalová KuřimKuřim2002MlŽky---14---14
211.Dominik Veselý KuřimKuřim2006Přípravka H---14---14
212.Lukáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka H---14---14
213.Robin Janíček KuřimKuřim2010Přípravka H---13---13
214.Alexandra Pokorná Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka D-----13-13
215.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H13------13
216.Tomáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003MlŽci---13---13
217.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008Přípravka H----12--12
218.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Přípravka H12------12
219.Michal Podsedník **2009Přípravka H---12---12
220.Jan Martínek BrnoBrno2011Přípravka H---11---11
221.Violeta Kunešová TišnovTišnov2010Přípravka D----11--11
222.Hana Vyvlečková KuřimKuřim2002MlŽky---11---11
223.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice2012Přípravka H11------11
224.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci---10---10
225.Dominik Císař Orel KuřimOrel Kuřim2011Přípravka H---10---10
226.Kateřina Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002MlŽky------1010
227.Alexandra Havlová KuřimKuřim2002MlŽky---9---9
228.Jan Šandera KuřimKuřim2011Přípravka H---9---9
229.Vítek Radkovský KuřimKuřim2012Přípravka H---8---8
230.Petr Hověžák KuřimKuřim2010Přípravka H---7---7
231.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H---6---6
232.Kryštof Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2011Přípravka H---5---5
233.Daniela Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002MlŽky------44
234.Matouš Jahoda BrnoBrno2006Přípravka H------33
235.Martina Nováková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008Přípravka D------11
236.Ondřej Jahoda BrnoBrno2003MlŽci------11
237.Ondřej Mazel VyškovVyškov2004Přípravka H------11
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov20043125182816--118
2.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007--12281726184
3.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno200440--40---80
4.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim200926--28-24-78
5.Karolína Jančaříková Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM200840--35--176
6.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004--16-19211268
7.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007--14-1323151
8.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200724-----2347
9.Barbora Polášková KuřimKuřim200722----20-42
10.Veronika Kleiblová ČibaČiba2006---40---40
11.Kateřina Kleiblová AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008---40---40
12.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200740------40
13.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim201018--18---36
14.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004---35---35
15.Klára Svobodová KuřimKuřim2006---35---35
16.Natálie Zouharová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200835------35
17.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov200435------35
18.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200635------35
19.Karolína Svobodová KuřimKuřim2008---31---31
20.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200831------31
21.Ema Doležalová LelekoviceLelekovice2004--17--14-31
22.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005---31---31
23.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007---31---31
24.Monika Pikulová Orel SilůvkyOrel Silůvky200631------31
25.Barbora Sirotková Orel VyškovOrel Vyškov200628------28
26.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany200928------28
27.Anna Kašpaříková Orel BlažoviceOrel Blažovice200528------28
28.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany200626------26
29.Kristýna Němcová KuřimKuřim2007---26---26
30.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004---26---26
31.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200426------26
32.Klára Hrazděrová KuřimKuřim2008---26---26
33.Helena Štouračová AK TišnovAK Tišnov2008---25---25
34.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov200425------25
35.Klára Kučerková KuřimKuřim2006---25---25
36.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim2005---25---25
37.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice201025------25
38.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov200725------25
39.Tereza Kovaříková KuřimKuřim2004---24---24
40.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006---24---24
41.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov201024------24
42.Barbora Podlucká KuřimKuřim2008---24---24
43.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200524------24
44.Kateřina Schnirnová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200623------23
45.Tereza Račanská Orel VyškovOrel Vyškov200423------23
46.Kateřina Perníková KuřimKuřim2004---23---23
47.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004-----23-23
48.Bára Nečasová AK TišnovAK Tišnov2007---23---23
49.Anna Kocábová Sokol PršticeSokol Prštice200923------23
50.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008---23---23
51.Hana Němcová KuřimKuřim2010---22---22
52.Zuzana Svobodová KroměřížKroměříž2008-----22-22
53.Simona Kučerová KuřimKuřim2006---22---22
54.Veronika Střížová KuřimKuřim2004---22---22
55.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice200922------22
56.Anežka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov200522------22
57.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice201021------21
58.Barbora Štěpánková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200721------21
59.Klára Radkovská KuřimKuřim2007---21---21
60.Kateřina Nespěšná BrnoBrno2009---21---21
61.Viktorka Toufarová Orel VyškovOrel Vyškov200920------20
62.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto200720------20
63.Karolína Novohradská **2009---20---20
64.Veronika Vičarová KuřimKuřim2010---19---19
65.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008-----19-19
66.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201119------19
67.Romana Svobodová KroměřížKroměříž2010-----18-18
68.Adéla Tomíšková KuřimKuřim201017------17
69.Anežka Halasová AK DrnoviceAK Drnovice2011---17---17
70.Nikola Karbanová LelekoviceLelekovice2011---16---16
71.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010---15---15
72.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005-----15-15
73.Alexandra Pokorná Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005-----13-13
74.Violeta Kunešová TišnovTišnov2010----11--11
75.Martina Nováková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008------11
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno200225-2418-2521113
2.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200328--21-311494
3.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002---20-261864
4.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003---1618-741
5.Tereza Charvátová Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2002---23--1538
6.Anna Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice200235------35
7.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002------3333
8.Tereza Všianská AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003-26-----26
9.Tereza Mazlová AHA VyškovAHA Vyškov2002------2626
10.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200324------24
11.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno200220------20
12.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200318------18
13.Markéta Drápalová KuřimKuřim2002---14---14
14.Hana Vyvlečková KuřimKuřim2002---11---11
15.Kateřina Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002------1010
16.Alexandra Havlová KuřimKuřim2002---9---9
17.Daniela Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002------44
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martina Kuncová VyškovVyškov200125-27-25-2198
2.Kristýna Všianská BělečBěleč2000---15-19-34
3.Jitka Matyášová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200126------26
4.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200124------24
5.Nikola Rotnáglová Orel ŽideniceOrel Židenice200122------22
6.Kristýna Štofková Orel VyškovOrel Vyškov200121------21
7.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany200020------20
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice200540---40-40120
2.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice200526281924-188115
3.Tomáš Jančařík Orel Židenice - 2BWINNER TEAMOrel Židenice - 2BWINNER TEAM2005--263124-20101
4.Adam Klusoň LelekoviceLelekovice2007--28--452598
5.Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAMKONRAD TOOLS TEAM2004--2026-221179
6.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim200724--22-31-77
7.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice200531-1528---74
8.Martin Stara BrnoBrno2005--31-23-1973
9.Jakub Sova AK TišnovAK Tišnov2007---28-35-63
10.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005--131915-249
11.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky200840-----545
12.Jan Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004---45---45
13.Jan Klusoň X-sportsX-sports2005--21--16643
14.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005---21-20-41
15.Martin Janíček KuřimKuřim2008---40---40
16.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200640------40
17.Ondřej Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2007----22-1739
18.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006---35---35
19.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim2009---35---35
20.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200835------35
21.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004---35---35
22.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200535------35
23.Tomáš Videnič Orel ObřanyOrel Obřany200635------35
24.Josef Racek BrnoBrno2004----33--33
25.Viktor Plekanec Dianetika BrnoDianetika Brno2004----1417-31
26.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010---14-17-31
27.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006---31---31
28.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany200931------31
29.Robin Štourač AK TišnovAK Tišnov2008---31---31
30.Filip Vichron Orel VyškovOrel Vyškov200731------31
31.Adam Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2007-----28-28
32.Tomáš Havel KuřimKuřim2008---28---28
33.Tadeáš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice200828------28
34.Petr Horáček AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200528------28
35.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200628------28
36.Matyáš Charvát Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2005---18--927
37.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006---26---26
38.Ondřej Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2008---26---26
39.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov200726------26
40.Vilém Topor Orel VyškovOrel Vyškov200926------26
41.David Sirotek Orel VyškovOrel Vyškov200825------25
42.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007---25---25
43.Marek Schnirch Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200425------25
44.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009---25---25
45.Jan Petrů Plavecký Klub KuřimPlavecký Klub Kuřim2004---25---25
46.Jakub Hůlka Orel VyškovOrel Vyškov200725------25
47.Martin Šír BrnoBrno2008-----25-25
48.David Procházka KuřimKuřim2007---24---24
49.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200824------24
50.Michal Prokeš KuřimKuřim2008---24---24
51.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov200524------24
52.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004-24-----24
53.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice200723------23
54.Michal Buzáš KuřimKuřim2008---23---23
55.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006---23---23
56.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005---23---23
57.Metoděj Krais Orel VyškovOrel Vyškov200923------23
58.Vojtěch Zdráhal KuřimKuřim2008---22---22
59.Lukáš Pikula Orel SilůvkyOrel Silůvky200622------22
60.Jonáš Sperát Orel ObřanyOrel Obřany200922------22
61.Václav Just KuřimKuřim2004---22---22
62.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009-----21-21
63.Patrik Franzl HolasiceHolasice201021------21
64.Robin Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2007---21---21
65.Filip Kala Skol BrnoSkol Brno2004----21--21
66.Václav Šandera KuřimKuřim2009---21---21
67.Čeněk Topor Orel VyškovOrel Vyškov200721------21
68.Jakub Císař Orel KuřimOrel Kuřim2008---20---20
69.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201020------20
70.Jakub Toužín KuřimKuřim2006---20---20
71.Šimon Sperát Orel ObřanyOrel Obřany200720------20
72.Oliver Kuldan KuřimKuřim2007---20---20
73.Jakub Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice200719------19
74.Radek Štěpánek Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201019------19
75.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009---19---19
76.Timur Toufar Orel VyškovOrel Vyškov200718------18
77.Tomáš Podsedník **2009---18---18
78.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany201118------18
79.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007---18---18
80.Martin Hronek KuřimKuřim2009---17---17
81.Jakub Raška KuřimKuřim2007---17---17
82.Jiří Paus Orel HraniceOrel Hranice201217------17
83.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005---17---17
84.David Veselý KuřimKuřim2009---16---16
85.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky201016------16
86.Kryštof Kovařík KuřimKuřim2007---16---16
87.Lukáš Vyleťal KuřimKuřim2005---16---16
88.Petr Strakoš KuřimKuřim201215------15
89.Alex Filka KuřimKuřim2009---15---15
90.Marek Boček KuřimKuřim2005---15---15
91.Adam Dorazil KuřimKuřim2007---15---15
92.Dominik Veselý KuřimKuřim2006---14---14
93.Lukáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005---14---14
94.David Buček Orel ObřanyOrel Obřany201214------14
95.Robin Janíček KuřimKuřim2010---13---13
96.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201313------13
97.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008----12--12
98.Michal Podsedník **2009---12---12
99.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim201312------12
100.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice201211------11
101.Jan Martínek BrnoBrno2011---11---11
102.Dominik Císař Orel KuřimOrel Kuřim2011---10---10
103.Jan Šandera KuřimKuřim2011---9---9
104.Vítek Radkovský KuřimKuřim2012---8---8
105.Petr Hověžák KuřimKuřim2010---7---7
106.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012---6---6
107.Kryštof Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2011---5---5
108.Matouš Jahoda BrnoBrno2006------33
109.Ondřej Mazel VyškovVyškov2004------11
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003-35452531-31167
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002-312324253524139
3.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002--25--282275
4.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200240------40
5.David Ježek VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003--35----35
6.Martin Vichron Orel VyškovOrel Vyškov200331------31
7.Tomáš Masaryk KuřimKuřim2002---28---28
8.Jakub Kala Skol BrnoSkol Brno2002----26--26
9.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim200226------26
10.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003-----24-24
11.Mojmír Peška KaniceKanice200323------23
12.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200322------22
13.Jan Jaskulka KuřimKuřim2002---22---22
14.David Procházka Orel ObřanyOrel Obřany200321------21
15.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim200319------19
16.Adam Petrů KuřimKuřim2002---19---19
17.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003---17---17
18.Tomáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003---13---13
19.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002---10---10
20.Ondřej Jahoda BrnoBrno2003------11
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200035--3540--110
2.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2001------4545
3.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001-45-----45
4.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001---40---40
5.Ondřej Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200140------40
6.Jakub Novák KuřimKuřim2001---31---31
7.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany200128------28
8.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001---26---26
9.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200123------23