Výsledky závodu

4.11.2007
3800 m
proměnlivo, vítr, bláto, 9°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2007


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 37 Aleš Palko Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:15:14 40 110
2. 31 Jiří Homoláč Barnex sport Brno 1990 Muži (2.) 0:15:14 35 105
3. 45 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (3.) 0:15:49 31 101
4. 53 David Kabáth SK Žabovřesky 1984 Muži (4.) 0:15:57 28 98
5. 54 Zdeněk Rajnošek ml. Brno 1985 Muži (5.) 0:16:02 26 96
6. 59 Daan Thuwis Belgie 1984 Muži (6.) 0:16:08 25 95
7. 51 František Kolínek AK Perná 1956 M50 (1.) 0:16:21TR 45 94
8. 65 Zdeněk Polák Horizont Blansko 1969 Muži (7.) 0:16:40 24 93
9. 48 Ivo Peřina Kuřim 1966 M40 (1.) 0:16:45 40 92
10. 39 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 Muži (8.) 0:16:53 23 91
11. 21 Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (2.) 0:17:02 35 90
12. 2 Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (3.) 0:17:12 31 89
13. 11 Jan Nováček Tišnov Bikers 1988 Muži (9.) 0:17:23 22 88
14. 22 David Kraváček Hořice 1971 Muži (10.) 0:17:46 21 87
15. 10 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:18:00 35 86
16. 8 Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 Muži (11.) 0:18:04 20 85
17. 12 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (4.) 0:18:14 28 84
18. 56 Jaroslav Gajdoš AK Perná 1956 M50 (3.) 0:18:21 31 83
19. 7 Jiří Mašlaň Brno 1983 Muži (12.) 0:18:28 19 82
20. 47 Dušan Alman Brno 1967 M40 (5.) 0:18:40 26 81
21. 24 Jiří Hájek JPS Zbýšov 1980 Muži (13.) 0:18:56 18 80
22. 35 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:19:08 28 79
23. 28 Michal Korcina Brno 1973 Muži (14.) 0:19:14 17 78
24. 99 Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (6.) 0:19:25 25 77
25. 60 Pavel Galík Brno 1961 M40 (7.) 0:19:31 24 76
26. 55 Tomáš Kolínek AK Perná 1990 Muži (15.) 0:19:37 16 75
27. 9 Karolína Palková Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:19:45 40 74
28. 20 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (16.) 0:19:45 15 73
29. 19 Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno 1983 Ženy (2.) 0:19:58 35 72
30. 49 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M50 (5.) 0:20:06 26 71
31. 25 Aleš Stráník Blansko 1950 M50 (6.) 0:20:14 25 70
32. 52 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M50 (7.) 0:20:14 24 69
33. 1 Jan Haberland Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:20:21 40 68
34. 95 Romana Vlčková Střelka Brno 1971 Ž35 (1.) 0:20:29 40 67
35. 63 Jiří Hrdina Kuřim 1972 Muži (17.) 0:20:43 14 66
36. 30 Ronald Barták Kuřim 1965 M40 (8.) 0:20:49 23 65
37. 36 Alena Pešlová AAC Brno 1983 Ženy (3.) 0:21:11 31 64
38. 6 Monika Bochra Polsko 1980 Ženy (4.) 0:21:15 28 63
39. 61 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:21:30 35 62
40. 3 Martin Jaskulka Kuřim 1968 Muži (18.) 0:21:58 13 61
41. 68 Petr Krieg BMT Brno 1949 M50 (8.) 0:22:40 23 60
42. 18 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M50 (9.) 0:22:57 22 59
43. 17 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 Ženy (5.) 0:23:02 26 58
44. 43 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 Ž35 (2.) 0:23:31 35 57
45. 4 Jiří Lech Plki tým Brno 1937 M60 (2.) 0:23:42 31 56
46. 33 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:24:28 31 55
47. 41 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (3.) 0:25:16 28 54
48. 29 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno 1958 Ž35 (4.) 0:27:20 28 53
49. 96 Alice Votýpková Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:27:20 26 52
50. 46 Lenka Palková Rosice 1970 Ž35 (6.) 0:29:18 25 51
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 9 Karolína Palková Uni Brno 1993 0:19:45 40
2. / 29. 19 Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno 1983 0:19:58 35
3. / 37. 36 Alena Pešlová AAC Brno 1983 0:21:11 31
4. / 38. 6 Monika Bochra Polsko 1980 0:21:15 28
5. / 43. 17 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 0:23:02 26
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 95 Romana Vlčková Střelka Brno 1971 0:20:29 40
2. / 44. 43 Ivana Volavá www.fit-online.cz 1964 0:23:31 35
3. / 46. 33 Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:24:28 31
4. / 48. 29 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno 1958 0:27:20 28
5. / 49. 96 Alice Votýpková Kuřim 1971 0:27:20 26
6. / 50. 46 Lenka Palková Rosice 1970 0:29:18 25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 37 Aleš Palko Uni Brno 1971 0:15:14 40
2. / 2. 31 Jiří Homoláč Barnex sport Brno 1990 0:15:14 35
3. / 3. 45 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:49 31
4. / 4. 53 David Kabáth SK Žabovřesky 1984 0:15:57 28
5. / 5. 54 Zdeněk Rajnošek ml. Brno 1985 0:16:02 26
6. / 6. 59 Daan Thuwis Belgie 1984 0:16:08 25
7. / 8. 65 Zdeněk Polák Horizont Blansko 1969 0:16:40 24
8. / 10. 39 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:16:53 23
9. / 13. 11 Jan Nováček Tišnov Bikers 1988 0:17:23 22
10. / 14. 22 David Kraváček Hořice 1971 0:17:46 21
11. / 16. 8 Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 0:18:04 20
12. / 19. 7 Jiří Mašlaň Brno 1983 0:18:28 19
13. / 21. 24 Jiří Hájek JPS Zbýšov 1980 0:18:56 18
14. / 23. 28 Michal Korcina Brno 1973 0:19:14 17
15. / 26. 55 Tomáš Kolínek AK Perná 1990 0:19:37 16
16. / 28. 20 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:19:45 15
17. / 35. 63 Jiří Hrdina Kuřim 1972 0:20:43 14
18. / 40. 3 Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:21:58 13
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 48 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:16:45 40
2. / 11. 21 Petr Patočka Ivančice 1963 0:17:02 35
3. / 12. 2 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:17:12 31
4. / 17. 12 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:14 28
5. / 20. 47 Dušan Alman Brno 1967 0:18:40 26
6. / 24. 99 Libor Novotný Kuřim 1961 0:19:25 25
7. / 25. 60 Pavel Galík Brno 1961 0:19:31 24
8. / 36. 30 Ronald Barták Kuřim 1965 0:20:49 23
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 51 František Kolínek AK Perná 1956 0:16:21TR 45
2. / 15. 10 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:18:00 35
3. / 18. 56 Jaroslav Gajdoš AK Perná 1956 0:18:21 31
4. / 22. 35 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:19:08 28
5. / 30. 49 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:20:06 26
6. / 31. 25 Aleš Stráník Blansko 1950 0:20:14 25
7. / 32. 52 Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 0:20:14 24
8. / 41. 68 Petr Krieg BMT Brno 1949 0:22:40 23
9. / 42. 18 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:22:57 22
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 1 Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:20:21 40
2. / 39. 61 Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:21:30 35
3. / 45. 4 Jiří Lech Plki tým Brno 1937 0:23:42 31
4. / 47. 41 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:25:16 28