Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2007

4.11.2007
3800 m
proměnlivo, vítr, bláto, 9°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2007


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 37 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:15:14   40 110
2. 31 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (2.) 0:15:14   35 105
3. 45 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (3.) 0:15:49   31 101
4. 53 David Kabáth SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1984 Muži (4.) 0:15:57   28 98
5. 54 Zdeněk Rajnošek ml. Brno Brno 1985 Muži (5.) 0:16:02   26 96
6. 59 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 Muži (6.) 0:16:08   25 95
7. 51 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:16:21TR 45 94
8. 65 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (7.) 0:16:40   24 93
9. 48 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (1.) 0:16:45   40 92
10. 39 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (8.) 0:16:53   23 91
11. 21 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (2.) 0:17:02   35 90
12. 2 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (3.) 0:17:12   31 89
13. 11 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (9.) 0:17:23   22 88
14. 22 David Kraváček Hořice Hořice 1971 Muži (10.) 0:17:46   21 87
15. 10 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:18:00   35 86
16. 8 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 Muži (11.) 0:18:04   20 85
17. 12 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (4.) 0:18:14   28 84
18. 56 Jaroslav Gajdoš AK Perná AK Perná 1956 M50 (3.) 0:18:21   31 83
19. 7 Jiří Mašlaň Brno Brno 1983 Muži (12.) 0:18:28   19 82
20. 47 Dušan Alman Brno Brno 1967 M40 (5.) 0:18:40   26 81
21. 24 Jiří Hájek JPS Zbýšov JPS Zbýšov 1980 Muži (13.) 0:18:56   18 80
22. 35 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:19:08   28 79
23. 28 Michal Korcina Brno Brno 1973 Muži (14.) 0:19:14   17 78
24. 99 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (6.) 0:19:25   25 77
25. 60 Pavel Galík Brno Brno 1961 M40 (7.) 0:19:31   24 76
26. 55 Tomáš Kolínek AK Perná AK Perná 1990 Muži (15.) 0:19:37   16 75
27. 9 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:19:45   40 74
28. 20 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (16.) 0:19:45   15 73
29. 19 Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1983 Ženy (2.) 0:19:58   35 72
30. 49 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (5.) 0:20:06   26 71
31. 25 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M50 (6.) 0:20:14   25 70
32. 52 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (7.) 0:20:14   24 69
33. 1 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:20:21   40 68
34. 95 Romana Vlčková Střelka Brno Střelka Brno 1971 Ž35 (1.) 0:20:29   40 67
35. 63 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 Muži (17.) 0:20:43   14 66
36. 30 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (8.) 0:20:49   23 65
37. 36 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 Ženy (3.) 0:21:11   31 64
38. 6 Monika Bochra Polsko Polsko 1980 Ženy (4.) 0:21:15   28 63
39. 61 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:21:30   35 62
40. 3 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (18.) 0:21:58   13 61
41. 68 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M50 (8.) 0:22:40   23 60
42. 18 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (9.) 0:22:57   22 59
43. 17 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (5.) 0:23:02   26 58
44. 43 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (2.) 0:23:31   35 57
45. 4 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (2.) 0:23:42   31 56
46. 33 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:24:28   31 55
47. 41 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (3.) 0:25:16   28 54
48. 29 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 Ž35 (4.) 0:27:20   28 53
49. 96 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (5.) 0:27:20   26 52
50. 46 Lenka Palková Rosice Rosice 1970 Ž35 (6.) 0:29:18   25 51
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 9 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:19:45  40
2. / 29. 19 Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1983 0:19:58  35
3. / 37. 36 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 0:21:11  31
4. / 38. 6 Monika Bochra Polsko Polsko 1980 0:21:15  28
5. / 43. 17 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:23:02  26
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 34. 95 Romana Vlčková Střelka Brno Střelka Brno 1971 0:20:29  40
2. / 44. 43 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:23:31  35
3. / 46. 33 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:24:28  31
4. / 48. 29 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 0:27:20  28
5. / 49. 96 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:27:20  26
6. / 50. 46 Lenka Palková Rosice Rosice 1970 0:29:18  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 37 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:15:14  40
2. / 2. 31 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:15:14  35
3. / 3. 45 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:49  31
4. / 4. 53 David Kabáth SK Žabovřesky SK Žabovřesky 1984 0:15:57  28
5. / 5. 54 Zdeněk Rajnošek ml. Brno Brno 1985 0:16:02  26
6. / 6. 59 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 0:16:08  25
7. / 8. 65 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:16:40  24
8. / 10. 39 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:16:53  23
9. / 13. 11 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:17:23  22
10. / 14. 22 David Kraváček Hořice Hořice 1971 0:17:46  21
11. / 16. 8 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 0:18:04  20
12. / 19. 7 Jiří Mašlaň Brno Brno 1983 0:18:28  19
13. / 21. 24 Jiří Hájek JPS Zbýšov JPS Zbýšov 1980 0:18:56  18
14. / 23. 28 Michal Korcina Brno Brno 1973 0:19:14  17
15. / 26. 55 Tomáš Kolínek AK Perná AK Perná 1990 0:19:37  16
16. / 28. 20 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:19:45  15
17. / 35. 63 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 0:20:43  14
18. / 40. 3 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:21:58  13
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 48 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:16:45  40
2. / 11. 21 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:17:02  35
3. / 12. 2 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:17:12  31
4. / 17. 12 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:14  28
5. / 20. 47 Dušan Alman Brno Brno 1967 0:18:40  26
6. / 24. 99 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:19:25  25
7. / 25. 60 Pavel Galík Brno Brno 1961 0:19:31  24
8. / 36. 30 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:20:49  23
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 51 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:16:21TR 45
2. / 15. 10 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:18:00  35
3. / 18. 56 Jaroslav Gajdoš AK Perná AK Perná 1956 0:18:21  31
4. / 22. 35 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:19:08  28
5. / 30. 49 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:20:06  26
6. / 31. 25 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:20:14  25
7. / 32. 52 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:20:14  24
8. / 41. 68 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:22:40  23
9. / 42. 18 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:22:57  22
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 1 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:20:21  40
2. / 39. 61 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:21:30  35
3. / 45. 4 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:23:42  31
4. / 47. 41 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:25:16  28