Výsledky závodu

Kuřimská hodinovka 2007

13.10.2007
1:00:00
jasno, 14°C
Info o trati »

Kuřimská hodinovka 2007


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 39 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 16389 m   40 110
2. 25 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 16215 m   35 105
3. 7 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (3.) 15945 m   31 101
4. 45 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 Muži (4.) 15880 m   28 98
5. 29 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (5.) 15550 m   26 96
6. 36 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 15422 m   40 95
7. 59 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (1.) 15388 m   40 94
8. 99 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (2.) 15200 m   35 93
9. 38 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 Muži (6.) 15012 m   25 92
10. 12 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M50 (2.) 15002 m   35 91
11. 26 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (3.) 14850 m   31 90
12. 17 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (7.) 14780 m   24 89
13. 41 Dušan Alman Brno Brno 1967 M40 (4.) 14628 m   28 88
14. 27 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (5.) 14595 m   26 87
15. 1 Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 M40 (6.) 14349 m   25 86
16. 33 Leoš Němec Tri Lamy Tri Lamy 1972 Muži (8.) 14336 m   23 85
17. 19 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (3.) 13919 m   31 84
18. 21 Pavel Kocman 1968 Muži (9.) 13917 m   22 83
19. 11 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 13751 m   21 82
20. 6 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 13741 m   28 81
21. 31 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 Ženy (1.) 13575 m   40 80
22. 52 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (7.) 13555 m   24 79
23. 13 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 13400 m   40 78
24. 60 Milan Malý 1953 M50 (5.) 13307 m   26 77
25. 23 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (8.) 13251 m   23 76
26. 30 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M50 (6.) 13156 m   25 75
27. 35 Pavla Kováříková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1955 Ž35 (1.) 13064 m   40 74
28. 4 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M50 (7.) 13045 m   24 73
29. 43 Frederik Borgers Belgie Belgie 1984 Muži (11.) 13033 m   20 72
30. 57 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 12992 m   35 71
31. 68 Tomáš Prokop Kuřim Kuřim 1969 Muži (12.) 12792 m   19 70
32. 10 Luděk Zezulka 1962 M40 (9.) 12742 m   22 69
33. 18 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M50 (8.) 12701 m   23 68
34. 80 Iva Zachariášová Brno Brno 1983 Ženy (2.) 12656 m   35 67
35. 37 Zdeněk Zachariáš Brno Brno 1958 M40 (10.) 12646 m   21 66
36. 2 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (13.) 12451 m   18 65
37. 95 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (3.) 12307 m   31 64
38. 73 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (3.) 12068 m   31 63
39. 28 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (4.) 11900 m   28 62
40. 40 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 Muži (14.) 11753 m   17 61
41. 15 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (4.) 11628 m   28 60
42. 96 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (5.) 11306 m   26 59
43. 20 Dana Ellingerová Brno Brno 1938 Ž35 (5.) 10693 m   26 58
44. 8 Vendula Dostálová 1981 Ženy (6.) 10333 m   25 57
45. 34 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (6.) 10021 m   25 56
46. 3 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 M60 (1.) 9656 m   35 55
47. 42 Lubomír Novosedlík 1966 M40 (11.) 8820 m   20 54
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 31 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 13575 m  40
2. / 34. 80 Iva Zachariášová Brno Brno 1983 12656 m  35
3. / 38. 73 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 12068 m  31
4. / 39. 28 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 11900 m  28
5. / 42. 96 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 11306 m  26
6. / 44. 8 Vendula Dostálová 1981 10333 m  25
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 35 Pavla Kováříková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1955 13064 m  40
2. / 30. 57 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 12992 m  35
3. / 37. 95 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 12307 m  31
4. / 41. 15 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 11628 m  28
5. / 43. 20 Dana Ellingerová Brno Brno 1938 10693 m  26
6. / 45. 34 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 10021 m  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 39 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 16389 m  40
2. / 2. 25 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 16215 m  35
3. / 3. 7 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 15945 m  31
4. / 4. 45 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 15880 m  28
5. / 5. 29 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 15550 m  26
6. / 9. 38 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 15012 m  25
7. / 12. 17 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 14780 m  24
8. / 16. 33 Leoš Němec Tri Lamy Tri Lamy 1972 14336 m  23
9. / 18. 21 Pavel Kocman 1968 13917 m  22
10. / 19. 11 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 13751 m  21
11. / 29. 43 Frederik Borgers Belgie Belgie 1984 13033 m  20
12. / 31. 68 Tomáš Prokop Kuřim Kuřim 1969 12792 m  19
13. / 36. 2 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 12451 m  18
14. / 40. 40 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 11753 m  17
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 59 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 15388 m  40
2. / 8. 99 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 15200 m  35
3. / 11. 26 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 14850 m  31
4. / 13. 41 Dušan Alman Brno Brno 1967 14628 m  28
5. / 14. 27 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 14595 m  26
6. / 15. 1 Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 14349 m  25
7. / 22. 52 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 13555 m  24
8. / 25. 23 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 13251 m  23
9. / 32. 10 Luděk Zezulka 1962 12742 m  22
10. / 35. 37 Zdeněk Zachariáš Brno Brno 1958 12646 m  21
11. / 47. 42 Lubomír Novosedlík 1966 8820 m  20
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 36 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 15422 m  40
2. / 10. 12 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 15002 m  35
3. / 17. 19 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 13919 m  31
4. / 20. 6 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 13741 m  28
5. / 24. 60 Milan Malý 1953 13307 m  26
6. / 26. 30 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 13156 m  25
7. / 28. 4 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 13045 m  24
8. / 33. 18 Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 12701 m  23
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 13 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 13400 m  40
2. / 46. 3 Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 9656 m  35