Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2001

24.2.2001
6500 m

Info o trati »

Malá cena Zlobice 2001


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (1.) 0:26:17   59 110
2. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (2.) 0:26:44   55 105
3. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (.) 0:26:47   51 101
4. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 Muži (3.) 0:26:52   48 98
5. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 M50 (.) 0:27:28   46 96
6. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 M40 (1.) 0:28:09   44 95
7. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M40 (2.) 0:28:23   42 94
8. Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 M40 (3.) 0:28:35   40 93
9. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M50 (1.) 0:28:42   38 92
10. Petr Janský Kuřim Kuřim 1986 Muži (4.) 0:28:56   36 91
11. Jiří Valenta AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia   0:29:16   34 90
12. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (5.) 0:29:27   32 89
13. Ondřej Melichar Kuřim Kuřim   0:29:46   30 88
14. Jaroslav Šikula Kuřim Kuřim   0:29:48   28 87
15. Milan Sekanina Brno Brno 1942 M50 (2.) 0:29:57   26 86
16. Martin Čuhel Kuřim Kuřim 1984 Muži (6.) 0:30:33   24 85
17. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 Muži (7.) 0:30:42   22 84
18. Martin Křižan Sokol Křižanov Sokol Křižanov 1982 Muži (8.) 0:30:58   20 83
19. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 0:31:06   18 82
20. Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M50 (3.) 0:31:27   16 81
21. Bruno Weber Kuřim Kuřim 1951 M50 (4.) 0:31:46   14 80
22. Jiří Hlucháň Kuřim Kuřim   0:32:39   12 79
23. Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 Muži (9.) 0:33:57   10 78
24. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 0:36:27   8 77
25. Michal Korkeš Kuřim Kuřim   0:36:49   6 76
26. Ondřej Toman Kuřim Kuřim   0:38:32   4 75
27. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (5.) 0:40:35   2 74
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 0:26:17  59
2. / 2. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:26:44  55
3. / 4. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:26:52  48
4. / 10. Petr Janský Kuřim Kuřim 1986 0:28:56  36
5. / 12. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:29:27  32
6. / 16. Martin Čuhel Kuřim Kuřim 1984 0:30:33  24
7. / 17. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:30:42  22
8. / 18. Martin Křižan Sokol Křižanov Sokol Křižanov 1982 0:30:58  20
9. / 23. Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 0:33:57  10
10. / 24. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:36:27  8
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:26:47  51
2. / 6. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 0:28:09  44
3. / 7. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:28:23  42
4. / 8. Bořivoj Chromý Tišnov Tišnov 1953 0:28:35  40
5. / 19. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:31:06  18
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 0:27:28  46
2. / 9. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:28:42  38
3. / 15. Milan Sekanina Brno Brno 1942 0:29:57  26
4. / 20. Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:31:27  16
5. / 21. Bruno Weber Kuřim Kuřim 1951 0:31:46  14
6. / 27. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 0:40:35  2