Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2007

28.6.2007
4800 m
jasno, větrno, 21°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2007


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 74 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:15:50TR 45 110
2. 96 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (2.) 0:15:52TR 40 105
3. 19 Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (3.) 0:16:37   31 101
4. 28 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 Muži (4.) 0:16:41   28 98
5. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:16:44   26 96
6. 61 Pavel Horák AHA Vyškov AHA Vyškov 1961 M40 (1.) 0:17:04   40 95
7. 75 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (6.) 0:17:11   25 94
8. 6 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (2.) 0:17:12   35 93
9. 99 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (3.) 0:17:48   31 92
10. 78 Pavel Kratochvíl Sokol Rudíkov Sokol Rudíkov 1960 M40 (4.) 0:18:01   28 91
11. 18 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (5.) 0:18:15   26 90
12. 12 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (7.) 0:18:31   24 89
13. 57 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (6.) 0:18:40   25 88
14. 89 David Kraváček Hořice Hořice 1971 Muži (8.) 0:19:20   23 87
15. 52 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:19:32   40 86
16. 95 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (7.) 0:19:56   24 85
17. 98 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (9.) 0:20:05   22 84
18. 29 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 M40 (8.) 0:20:07   23 83
19. 40 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:20:10   40 82
20. 46 Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 Muži (10.) 0:20:11   21 81
21. 41 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (2.) 0:20:14   35 80
22. 26 Jiří Šenkýř Olešnice Olešnice 1981 Muži (11.) 0:20:15   20 79
23. 73 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (9.) 0:20:21   22 78
24. 60 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:20:42   40 77
25. 25 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 M50 (3.) 0:20:43   31 76
26. 93 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (12.) 0:20:53   19 75
27. 67 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 Ženy (2.) 0:21:13   35 74
28. 54 Lukáš Říčánek SK Speed SK Speed 1992 Muži (13.) 0:21:15   18 73
29. 72 Jaroslav Běhavý Kuřim Kuřim 1972 Muži (14.) 0:21:18   17 72
30. 27 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (4.) 0:21:35   28 71
31. 24 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (3.) 0:21:37   31 70
32. 82 Luděk Crhák J-Elita Brno J-Elita Brno 1959 M40 (10.) 0:21:53   21 69
33. 55 Jiří Štrajt Rájec Rájec 1944 M60 (1.) 0:21:57   35 68
34. 10 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 0:22:05   31 67
35. 48 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 Ženy (4.) 0:22:35   28 66
36. 100 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (15.) 0:22:57   16 65
37. 47 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 Ženy (5.) 0:22:59   26 64
38. 13 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 Ž35 (1.) 0:23:10   40 63
39. 3 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (2.) 0:23:30   35 62
40. 34 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (3.) 0:23:41   28 61
41. 88 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (5.) 0:24:27   26 60
42. 85 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:25:25   31 59
43. 11 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (4.) 0:25:56   26 58
44. 86 Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 Muži (16.) 0:27:11   15 57
45. 66 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (6.) 0:28:05   25 56
46. 4 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 M60 (5.) 0:30:35   25 55
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 40 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:20:10  40
2. / 27. 67 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 0:21:13  35
3. / 31. 24 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:21:37  31
4. / 35. 48 Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 0:22:35  28
5. / 37. 47 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 0:22:59  26
6. / 45. 66 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:28:05  25
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 13 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 0:23:10  40
2. / 39. 3 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:23:30  35
3. / 42. 85 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:25:25  31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 74 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:15:50TR 45
2. / 2. 96 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:15:52TR 40
3. / 3. 19 Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 0:16:37  31
4. / 4. 28 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 0:16:41  28
5. / 5. 77 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:16:44  26
6. / 7. 75 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:17:11  25
7. / 12. 12 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:18:31  24
8. / 14. 89 David Kraváček Hořice Hořice 1971 0:19:20  23
9. / 17. 98 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:20:05  22
10. / 20. 46 Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 0:20:11  21
11. / 22. 26 Jiří Šenkýř Olešnice Olešnice 1981 0:20:15  20
12. / 26. 93 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:53  19
13. / 28. 54 Lukáš Říčánek SK Speed SK Speed 1992 0:21:15  18
14. / 29. 72 Jaroslav Běhavý Kuřim Kuřim 1972 0:21:18  17
15. / 36. 100 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:22:57  16
16. / 44. 86 Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 0:27:11  15
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 61 Pavel Horák AHA Vyškov AHA Vyškov 1961 0:17:04  40
2. / 8. 6 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:17:12  35
3. / 9. 99 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:17:48  31
4. / 10. 78 Pavel Kratochvíl Sokol Rudíkov Sokol Rudíkov 1960 0:18:01  28
5. / 11. 18 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:18:15  26
6. / 13. 57 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:18:40  25
7. / 16. 95 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:19:56  24
8. / 18. 29 Ronald Barták Kuřim Kuřim 1965 0:20:07  23
9. / 23. 73 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:20:21  22
10. / 32. 82 Luděk Crhák J-Elita Brno J-Elita Brno 1959 0:21:53  21
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 52 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:19:32  40
2. / 21. 41 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:20:14  35
3. / 25. 25 Aleš Stráník Blansko Blansko 1950 0:20:43  31
4. / 30. 27 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:21:35  28
5. / 41. 88 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:24:27  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 60 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:20:42  40
2. / 33. 55 Jiří Štrajt Rájec Rájec 1944 0:21:57  35
3. / 34. 10 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:22:05  31
4. / 40. 34 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:23:41  28
5. / 43. 11 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:25:56  26
6. / 46. 4 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 0:30:35  25