Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2007

24.2.2007
6500 m
zataženo, sucho, 0°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2007


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 95 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:22:43TR 45 110
2. 2 Aleš Borek Brno Brno 1977 Muži (2.) 0:22:59TR 40 105
3. 70 Vojtěch Kalina Atletika Jihlava Atletika Jihlava 1990 Muži (3.) 0:23:11TR 36 101
4. 32 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (4.) 0:23:28   28 98
5. 22 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (5.) 0:23:46   26 96
6. 21 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 Muži (6.) 0:24:37   25 95
7. 45 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 Muži (7.) 0:24:47   24 94
8. 9 Lukáš Lengyel Baník Prievidza Baník Prievidza 1986 Muži (8.) 0:25:08   23 93
9. 1 Radek Možný Brno Brno 1985 Muži (9.) 0:25:10   22 92
10. 23 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (1.) 0:25:45   40 91
11. 33 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (2.) 0:25:59   35 90
12. 17 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (10.) 0:26:01   21 89
13. 98 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (3.) 0:26:15   31 88
14. 28 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 Muži (11.) 0:27:10   20 87
15. 73 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (1.) 0:27:32TR 45 86
16. 81 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 Ženy (2.) 0:27:38TR 40 85
17. 15 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M40 (4.) 0:28:15   28 84
18. 42 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (12.) 0:28:39   19 83
19. 19 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (1.) 0:28:42   40 82
20. 31 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (2.) 0:28:52   35 81
21. 99 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (5.) 0:28:55   26 80
22. 48 Libor Marek Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1967 M40 (6.) 0:29:05   25 79
23. 56 Pavel Galík Brno Brno 1961 M40 (7.) 0:29:12   24 78
24. 16 Jan Trlida Kuřim Kuřim 1988 Muži (13.) 0:29:16   18 77
25. 68 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (3.) 0:29:23TR 36 76
26. 7 Jan Helán Střelice Střelice 1974 Muži (14.) 0:30:07   17 75
27. 34 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (15.) 0:30:08   16 74
28. 40 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (16.) 0:30:32   15 73
29. 100 Karel Zadák st. Pinky Veselka Pinky Veselka 1954 M50 (3.) 0:30:37   31 72
30. 54 Jaroslav Běhavý Kuřim Kuřim 1972 Muži (17.) 0:30:39   14 71
31. 74 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (4.) 0:30:57   28 70
32. 76 Tomáš Prokop Kuřim Kuřim 1969 Muži (18.) 0:31:28   13 69
33. 8 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 Muži (19.) 0:31:37   12 68
34. 47 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 Muži (20.) 0:31:44   11 67
35. 80 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (21.) 0:32:20   10 66
36. 67 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 Ženy (5.) 0:32:47   26 65
37. 41 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (.) 0:33:18   40 64
38. 20 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 Muži (22.) 0:33:19   9 63
39. 27 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (4.) 0:33:35   28 62
40. 49 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (1.) 0:33:47   40 61
41. 88 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (5.) 0:35:15   26 60
42. 84 Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 M60 (1.) 0:36:05   35 59
43. 71 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:37:01   31 58
44. 57 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (6.) 0:37:58   25 57
45. 89 Petr Krejčiřík Brno Brno 1955 M50 (6.) 0:38:30   25 56
46. 10 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (7.) 0:38:58   24 55
47. 12 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (2.) 0:49:12   35 54
48. 14 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (8.) 0:49:12   23 53
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 73 Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:27:32TR 45
2. / 16. 81 Zdeňka Komárková Olešnice Olešnice 1974 0:27:38TR 40
3. / 25. 68 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:29:23TR 36
4. / 31. 74 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:30:57  28
5. / 36. 67 Adéla Martínková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1980 0:32:47  26
6. / 44. 57 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:37:58  25
7. / 46. 10 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:38:58  24
8. / 48. 14 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 0:49:12  23
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 49 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:33:47  40
2. / 47. 12 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:49:12  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 95 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:22:43TR 45
2. / 2. 2 Aleš Borek Brno Brno 1977 0:22:59TR 40
3. / 3. 70 Vojtěch Kalina Atletika Jihlava Atletika Jihlava 1990 0:23:11TR 36
4. / 4. 32 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:23:28  28
5. / 5. 22 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:23:46  26
6. / 6. 21 Daan Thuwis Belgie Belgie 1984 0:24:37  25
7. / 7. 45 Zdeněk Polák Horizont Blansko Horizont Blansko 1969 0:24:47  24
8. / 8. 9 Lukáš Lengyel Baník Prievidza Baník Prievidza 1986 0:25:08  23
9. / 9. 1 Radek Možný Brno Brno 1985 0:25:10  22
10. / 12. 17 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:26:01  21
11. / 14. 28 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 0:27:10  20
12. / 18. 42 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:28:39  19
13. / 24. 16 Jan Trlida Kuřim Kuřim 1988 0:29:16  18
14. / 26. 7 Jan Helán Střelice Střelice 1974 0:30:07  17
15. / 27. 34 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:30:08  16
16. / 28. 40 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:30:32  15
17. / 30. 54 Jaroslav Běhavý Kuřim Kuřim 1972 0:30:39  14
18. / 32. 76 Tomáš Prokop Kuřim Kuřim 1969 0:31:28  13
19. / 33. 8 Jiří Hrdina Kuřim Kuřim 1972 0:31:37  12
20. / 34. 47 Petr Stloukal Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1974 0:31:44  11
21. / 35. 80 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:32:20  10
22. / 38. 20 Ivan Mrhač Štěpánovice Štěpánovice 1972 0:33:19  9
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 23 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:25:45  40
2. / 11. 33 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:25:59  35
3. / 13. 98 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:26:15  31
4. / 17. 15 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:28:15  28
5. / 21. 99 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:28:55  26
6. / 22. 48 Libor Marek Cyklosport Česká Cyklosport Česká 1967 0:29:05  25
7. / 23. 56 Pavel Galík Brno Brno 1961 0:29:12  24
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 19 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:28:42  40
2. / 20. 31 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:28:52  35
3. / 29. 100 Karel Zadák st. Pinky Veselka Pinky Veselka 1954 0:30:37  31
4. / 39. 27 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:33:35  28
5. / 41. 88 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:35:15  26
6. / 45. 89 Petr Krejčiřík Brno Brno 1955 0:38:30  25
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 41 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:33:18  40
2. / 42. 84 Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 0:36:05  35
3. / 43. 71 Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:37:01  31