Výsledky závodu

19.10.2002
1:00:00
polojasno až zataženo, silný vítr, občas déšt, 10°C
Info o trati »

Kuřimská hodinovka 2002


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Petr Koutný Uni Brno 1983 Muži (1.) 16041 m 91 110
2. David Vedral Brno 1974 Muži (2.) 15607 m 87 105
3. Ivana Martincová AC Moravská Slavia 1963 Ženy (1.) 15598 m 83 101
4. Petr Patočka Ivančice 1963 Muži (3.) 15535 m 80 98
5. Petr Vitula st. Kuřim 1958 M40 (.) 15289 m 78 96
6. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 Muži (4.) 15265 m 76 95
7. Tomáš Ondráček Brno 1977 Muži (5.) 15233 m 74 94
8. Zdeněk Kratochvíl Ivančice 1959 M40 (1.) 15225 m 72 93
9. Miroslav Světlák Most 1979 Muži (6.) 14500 m 70 92
10. Miloš Frýba Kontest Tišnov 1955 M40 (2.) 14483 m 68 91
11. Dušan Knoflíček Žďár nad Sázavou 1975 Muži (7.) 14389 m 66 90
12. Jan Haberland Sokol Brno 1942 M50 (.) 14379 m 64 89
13. Karel Zourek Bedřichovice 1959 M40 (3.) 14313 m 62 88
14. Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 Muži (8.) 14310 m 60 87
15. Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (4.) 14308 m 58 86
16. Petr Kupec STS Chvojkovice Brod 1975 Muži (9.) 14300 m 56 85
17. Martin Doušek Hradčany 1976 Muži (10.) 14029 m 54 84
18. František Kubínek st. Orel Blažovice 1958 M40 (5.) 13862 m 52 83
19. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky 1951 M50 (1.) 13343 m 50 82
20. Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M50 (2.) 13300 m 48 81
21. Radek Doušek TJ Slovan Podlesí 1971 Muži (11.) 13212 m 46 80
22. Karel Zadák st. Pinky Veselka 1954 M40 (6.) 13142 m 44 79
23. Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 M40 (7.) 13142 m 42 78
24. Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 13082 m 40 77
25. Dušan Pavlů Praha 1974 Muži (12.) 12988 m 38 76
26. David Janík TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (13.) 12963 m 36 75
27. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (14.) 12938 m 34 74
28. Lubomír Liška Kuřim 1955 M40 (8.) 12918 m 32 73
29. Milan Sekanina Brno 1942 M50 (3.) 12868 m 30 72
30. Bořivoj Chromý Tišnov 1953 M40 (9.) 12763 m 28 71
31. Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (10.) 12758 m 26 70
32. Petr Novotný Kuřim 1965 Muži (15.) 12729 m 24 69
33. Petr Gogolín Brno 1957 M40 (11.) 12675 m 22 68
34. Jaroslav Skoták Brno 1976 Muži (16.) 12336 m 20 67
35. Milan Frnoch Zlín 1976 Muži (17.) 12327 m 18 66
36. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ženy (3.) 12250 m 16 65
37. Vladimír Prosecký Kuřim 1963 Muži (18.) 11901 m 14 64
38. Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M50 (4.) 11817 m 12 63
39. Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 M50 (5.) 11583 m 10 62
40. Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim 1967 Ženy (4.) 11370 m 8 61
41. Aleš Vejrosta Brno 1947 M50 (6.) 11092 m 6 60
42. Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 M50 (7.) 10200 m 4 59
43. Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 M40 (12.) 0 m 2 58
Ženy
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. Ivana Martincová AC Moravská Slavia 1963 15598 m 83
2. / 24. Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 13082 m 40
3. / 36. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 12250 m 16
4. / 40. Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim 1967 11370 m 8
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Petr Koutný Uni Brno 1983 16041 m 91
2. / 2. David Vedral Brno 1974 15607 m 87
3. / 4. Petr Patočka Ivančice 1963 15535 m 80
4. / 6. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 15265 m 76
5. / 7. Tomáš Ondráček Brno 1977 15233 m 74
6. / 9. Miroslav Světlák Most 1979 14500 m 70
7. / 11. Dušan Knoflíček Žďár nad Sázavou 1975 14389 m 66
8. / 14. Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 14310 m 60
9. / 16. Petr Kupec STS Chvojkovice Brod 1975 14300 m 56
10. / 17. Martin Doušek Hradčany 1976 14029 m 54
11. / 21. Radek Doušek TJ Slovan Podlesí 1971 13212 m 46
12. / 25. Dušan Pavlů Praha 1974 12988 m 38
13. / 26. David Janík TJ Slovan Podlesí 1973 12963 m 36
14. / 27. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 12938 m 34
15. / 32. Petr Novotný Kuřim 1965 12729 m 24
16. / 34. Jaroslav Skoták Brno 1976 12336 m 20
17. / 35. Milan Frnoch Zlín 1976 12327 m 18
18. / 37. Vladimír Prosecký Kuřim 1963 11901 m 14
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. Petr Vitula st. Kuřim 1958 15289 m 78
2. / 8. Zdeněk Kratochvíl Ivančice 1959 15225 m 72
3. / 10. Miloš Frýba Kontest Tišnov 1955 14483 m 68
4. / 13. Karel Zourek Bedřichovice 1959 14313 m 62
5. / 15. Luboš Prudek Kuřim 1961 14308 m 58
6. / 18. František Kubínek st. Orel Blažovice 1958 13862 m 52
7. / 22. Karel Zadák st. Pinky Veselka 1954 13142 m 44
8. / 23. Stanislav Holeček Hare Kršna 1955 13142 m 42
9. / 28. Lubomír Liška Kuřim 1955 12918 m 32
10. / 30. Bořivoj Chromý Tišnov 1953 12763 m 28
11. / 31. Libor Novotný Kuřim 1961 12758 m 26
12. / 33. Petr Gogolín Brno 1957 12675 m 22
13. / 43. Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 0 m 2
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. Jan Haberland Sokol Brno 1942 14379 m 64
2. / 19. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky 1951 13343 m 50
3. / 20. Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 13300 m 48
4. / 29. Milan Sekanina Brno 1942 12868 m 30
5. / 38. Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 11817 m 12
6. / 39. Karel Fuksa AC Moravská Slavia 1946 11583 m 10
7. / 41. Aleš Vejrosta Brno 1947 11092 m 6
8. / 42. Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 10200 m 4