Výsledky závodu

Běh na Babí lom 2006

29.10.2006
3800 m
mokro po dešti, 10°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2006


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 74 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:15:35   40 110
2. 58 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (2.) 0:15:45   35 105
3. 15 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (3.) 0:15:51   31 101
4. 99 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 Muži (4.) 0:16:17   28 98
5. 27 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (1.) 0:17:06   40 96
6. 42 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (2.) 0:17:17   35 95
7. 34 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (5.) 0:17:20   26 94
8. 2 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (3.) 0:17:25   31 93
9. 72 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (4.) 0:17:32   28 92
10. 67 Josef Schwarz SK Chotěboř SK Chotěboř 1955 M50 (1.) 0:17:44   40 91
11. 19 Jakub Mezei Brno Brno 1974 Muži (6.) 0:18:02   25 90
12. 20 Vít Procházka Kuřim Kuřim 1989 Muži (7.) 0:18:12   24 89
13. 55 Antonín Tomaštík Vyškov Vyškov 1977 Muži (8.) 0:18:20   23 88
14. 94 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 Muži (9.) 0:18:27   22 87
15. 17 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (5.) 0:18:41   26 86
16. 84 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:18:58   35 85
17. 95 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:19:10   40 84
18. 30 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (6.) 0:19:15   25 83
19. 71 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 0:19:45   21 82
20. 73 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:19:51   40 81
21. 22 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:19:53   31 80
22. 77 Jan Helán Střelice Střelice 1974 Muži (11.) 0:20:02   20 79
23. 70 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:20:03   35 78
24. 93 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (4.) 0:20:08   28 77
25. 47 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:20:12   35 76
26. 76 Filip Trojan Podlesí Podlesí 1974 Muži (12.) 0:20:35   19 75
27. 45 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 Ženy (3.) 0:21:08   31 74
28. 81 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M50 (5.) 0:21:17   26 73
29. 41 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (13.) 0:21:21   18 72
30. 54 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (4.) 0:21:24   28 71
31. 92 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (7.) 0:21:31   24 70
32. 53 Jaroslav Běhavý Kuřim Kuřim 1972 Muži (14.) 0:21:32   17 69
33. 33 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 Ž35 (1.) 0:21:42   40 68
34. 28 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 Muži (15.) 0:22:15   16 67
35. 31 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 Ž35 (2.) 0:22:48   35 66
36. 4 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (6.) 0:22:57   25 65
37. 100 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (7.) 0:22:58   24 64
38. 86 Petr Glanc Brno Brno 1954 M50 (8.) 0:23:21   23 63
39. 98 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (3.) 0:23:28   31 62
40. 9 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 Ženy (5.) 0:24:08   26 61
41. 13 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (2.) 0:24:20   31 60
42. 48 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ž35 (4.) 0:24:53   28 59
43. 21 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (6.) 0:25:07   25 58
44. 75 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (5.) 0:25:27   26 57
45. 68 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 Ž35 (6.) 0:26:27   25 56
46. 49 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 Ž35 (7.) 0:30:45   24 55
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 95 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:19:10  40
2. / 25. 47 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:20:12  35
3. / 27. 45 Alena Pešlová AAC Brno AAC Brno 1983 0:21:08  31
4. / 30. 54 Hana Fučíková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:21:24  28
5. / 40. 9 Ivona Jaskulková Rajhrad Rajhrad 1972 0:24:08  26
6. / 43. 21 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:25:07  25
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 33 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 0:21:42  40
2. / 35. 31 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 0:22:48  35
3. / 39. 98 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:23:28  31
4. / 42. 48 Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:24:53  28
5. / 44. 75 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:25:27  26
6. / 45. 68 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 0:26:27  25
7. / 46. 49 Pavla Kroupová Brno Brno 1965 0:30:45  24
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 74 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:15:35  40
2. / 2. 58 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:15:45  35
3. / 3. 15 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:51  31
4. / 4. 99 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 0:16:17  28
5. / 7. 34 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:17:20  26
6. / 11. 19 Jakub Mezei Brno Brno 1974 0:18:02  25
7. / 12. 20 Vít Procházka Kuřim Kuřim 1989 0:18:12  24
8. / 13. 55 Antonín Tomaštík Vyškov Vyškov 1977 0:18:20  23
9. / 14. 94 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 0:18:27  22
10. / 19. 71 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:19:45  21
11. / 22. 77 Jan Helán Střelice Střelice 1974 0:20:02  20
12. / 26. 76 Filip Trojan Podlesí Podlesí 1974 0:20:35  19
13. / 29. 41 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:21:21  18
14. / 32. 53 Jaroslav Běhavý Kuřim Kuřim 1972 0:21:32  17
15. / 34. 28 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:22:15  16
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 27 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:17:06  40
2. / 6. 42 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:17:17  35
3. / 8. 2 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:17:25  31
4. / 9. 72 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:17:32  28
5. / 15. 17 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:18:41  26
6. / 18. 30 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:19:15  25
7. / 31. 92 Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:21:31  24
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 67 Josef Schwarz SK Chotěboř SK Chotěboř 1955 0:17:44  40
2. / 16. 84 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:18:58  35
3. / 21. 22 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:19:53  31
4. / 24. 93 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:20:08  28
5. / 28. 81 Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:21:17  26
6. / 36. 4 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:22:57  25
7. / 37. 100 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:22:58  24
8. / 38. 86 Petr Glanc Brno Brno 1954 0:23:21  23
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 73 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:19:51  40
2. / 23. 70 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:20:03  35
3. / 41. 13 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:24:20  31