Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2006

29.6.2006
4800 m
zataženo, dusno, +25°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2006


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 8 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:16:11   40 110
2. 53 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (2.) 0:16:28   35 105
3. 86 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 Muži (3.) 0:16:44   31 101
4. 49 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (1.) 0:17:23   40 98
5. 47 Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 Muži (4.) 0:17:34   28 96
6. 98 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (5.) 0:17:48   26 95
7. 30 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (6.) 0:17:50   25 94
8. 23 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (2.) 0:18:08   35 93
9. 72 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (3.) 0:18:25   31 92
10. 20 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 Muži (7.) 0:18:55   24 91
11. 74 Jiří Škoda TJ Oslavany TJ Oslavany 1975 Muži (8.) 0:19:00   23 90
12. 1 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 0:19:22   28 89
13. 19 Damir Dohanič Sentice Sentice 1986 Muži (9.) 0:19:24   22 88
14. 73 Martin Čuhel Kuřim Kuřim 1984 Muži (10.) 0:19:36   21 87
15. 94 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M40 (5.) 0:19:57   26 86
16. 41 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:20:02   40 85
17. 55 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:20:15   40 84
18. 7 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:20:45   40 83
19. 89 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 Ženy (2.) 0:20:46   35 82
20. 13 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (11.) 0:21:16   20 81
21. 48 Zdeněk Homoláč Chudčice Chudčice 1986 Muži (12.) 0:21:20   19 80
22. 100 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:21:28   35 79
23. 12 Vladimír Diatka Brno Brno 1967 Muži (13.) 0:21:29   18 78
24. 76 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M50 (2.) 0:21:31   35 77
25. 22 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (14.) 0:21:32   17 76
26. 70 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (3.) 0:21:50   31 75
27. 31 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (15.) 0:21:55   16 74
28. 2 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (4.) 0:21:59   28 73
29. 75 Roman Gryc Brno Brno 1967 Muži (16.) 0:22:03   15 72
30. 95 Jan Trlida Kuřim Kuřim 1988 Muži (17.) 0:22:53   14 71
31. 84 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (18.) 0:23:02   13 70
32. 58 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 Ž35 (1.) 0:23:04TR 45 69
33. 88 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (2.) 0:23:14   31 68
34. 21 Tomáš Miřejovský Sabzo Praha Sabzo Praha 1961 M40 (6.) 0:23:42   25 67
35. 32 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (3.) 0:23:54   31 66
36. 81 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (5.) 0:24:34   26 65
37. 68 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (2.) 0:24:41   35 64
38. 45 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:25:03   31 63
39. 27 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 Ž35 (4.) 0:26:00   28 62
40. 40 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 Ž35 (5.) 0:26:35   26 61
41. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (3.) 0:26:45   28 60
42. 57 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (4.) 0:26:46   28 59
43. 9 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 M60 (4.) 0:30:24   26 58
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 41 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:20:02  40
2. / 19. 89 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 0:20:46  35
3. / 35. 32 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:23:54  31
4. / 42. 57 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:26:46  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 32. 58 Jarmila Slavíčková Brno Brno 1956 0:23:04TR 45
2. / 37. 68 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:24:41  35
3. / 38. 45 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:25:03  31
4. / 39. 27 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 0:26:00  28
5. / 40. 40 Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 0:26:35  26
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 8 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:16:11  40
2. / 2. 53 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:16:28  35
3. / 3. 86 Jiří Homoláč Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1990 0:16:44  31
4. / 5. 47 Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 0:17:34  28
5. / 6. 98 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:17:48  26
6. / 7. 30 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:17:50  25
7. / 10. 20 Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 0:18:55  24
8. / 11. 74 Jiří Škoda TJ Oslavany TJ Oslavany 1975 0:19:00  23
9. / 13. 19 Damir Dohanič Sentice Sentice 1986 0:19:24  22
10. / 14. 73 Martin Čuhel Kuřim Kuřim 1984 0:19:36  21
11. / 20. 13 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:21:16  20
12. / 21. 48 Zdeněk Homoláč Chudčice Chudčice 1986 0:21:20  19
13. / 23. 12 Vladimír Diatka Brno Brno 1967 0:21:29  18
14. / 25. 22 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:21:32  17
15. / 27. 31 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:21:55  16
16. / 29. 75 Roman Gryc Brno Brno 1967 0:22:03  15
17. / 30. 95 Jan Trlida Kuřim Kuřim 1988 0:22:53  14
18. / 31. 84 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:23:02  13
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 49 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:17:23  40
2. / 8. 23 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:18:08  35
3. / 9. 72 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:18:25  31
4. / 12. 1 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:19:22  28
5. / 15. 94 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:19:57  26
6. / 34. 21 Tomáš Miřejovský Sabzo Praha Sabzo Praha 1961 0:23:42  25
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 55 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:20:15  40
2. / 24. 76 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:21:31  35
3. / 26. 70 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:21:50  31
4. / 28. 2 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:21:59  28
5. / 36. 81 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:24:34  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 7 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:20:45  40
2. / 22. 100 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:21:28  35
3. / 33. 88 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:23:14  31
4. / 41. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:26:45  28
5. / 43. 9 Pavel Cahel Sokol Brno Sokol Brno 1938 0:30:24  26