Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2006

14.5.2006
8700 m
polojasno, sucho, +16°C
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2006


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 10 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:31:26   40 110
2. 77 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (2.) 0:31:47   35 105
3. 54 Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 Muži (3.) 0:32:15   31 101
4. 32 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (1.) 0:33:52   40 98
5. 72 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:35:00   35 96
6. 58 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 Muži (4.) 0:35:04   28 95
7. 92 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (3.) 0:35:40   31 94
8. 21 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 0:36:10   28 93
9. 1 Pavel Svoboda Sloup Sloup 1955 M50 (1.) 0:36:32   40 92
10. 71 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (5.) 0:36:47   26 91
11. 28 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (6.) 0:37:00   25 90
12. 89 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (5.) 0:37:40   26 89
13. 70 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:37:59   40 88
14. 19 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:39:02   35 87
15. 94 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:39:18   31 86
16. 46 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 Ženy (2.) 0:39:54   35 85
17. 30 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (4.) 0:40:22   28 84
18. 31 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (7.) 0:40:37   24 83
19. 62 David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (6.) 0:42:10   25 82
20. 12 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (3.) 0:42:37   31 81
21. 87 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (.) 0:43:30   40 80
22. 53 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (7.) 0:43:36   24 79
23. 45 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (1.) 0:43:52TR 45 78
24. 29 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (8.) 0:44:25   23 77
25. 47 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 Muži (9.) 0:44:31   22 76
26. 2 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (10.) 0:44:43   21 75
27. 4 Kateřina Vrábelová Brno Brno 1981 Ženy (4.) 0:44:50   28 74
28. 81 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (2.) 0:46:27   35 73
29. 23 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (3.) 0:47:15   31 72
30. 41 Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno TJ Zetor Brno 1992 Muži (11.) 0:48:36   20 71
31. 14 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 Ž35 (4.) 0:48:55   28 70
32. 100 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 Ž35 (5.) 0:49:17   26 69
33. 56 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (1.) 0:50:06   35 68
34. 8 Ludvík David Sokol Slavkov Sokol Slavkov 1951 M50 (5.) 0:50:25   26 67
35. 74 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (6.) 1:08:07   25 66
36. 44 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ženy (5.) 1:08:07   26 65
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 70 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:37:59  40
2. / 16. 46 Dana Fickerová AC Sparta Praha AC Sparta Praha 1985 0:39:54  35
3. / 20. 12 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:42:37  31
4. / 27. 4 Kateřina Vrábelová Brno Brno 1981 0:44:50  28
5. / 36. 44 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:08:07  26
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 45 Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:43:52TR 45
2. / 28. 81 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:46:27  35
3. / 29. 23 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:47:15  31
4. / 31. 14 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 0:48:55  28
5. / 32. 100 Jana Kalová AP Brno AP Brno 1966 0:49:17  26
6. / 35. 74 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 1:08:07  25
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 10 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:31:26  40
2. / 2. 77 Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:31:47  35
3. / 3. 54 Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 0:32:15  31
4. / 6. 58 Libor Kellner Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1971 0:35:04  28
5. / 12. 89 Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 0:37:40  26
6. / 19. 62 David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:42:10  25
7. / 22. 53 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:43:36  24
8. / 24. 29 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:44:25  23
9. / 25. 47 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:44:31  22
10. / 26. 2 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 0:44:43  21
11. / 30. 41 Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno TJ Zetor Brno 1992 0:48:36  20
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 32 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:33:52  40
2. / 5. 72 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:35:00  35
3. / 7. 92 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:35:40  31
4. / 8. 21 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:36:10  28
5. / 10. 71 Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:36:47  26
6. / 11. 28 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:37:00  25
7. / 18. 31 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:40:37  24
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 1 Pavel Svoboda Sloup Sloup 1955 0:36:32  40
2. / 14. 19 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:39:02  35
3. / 15. 94 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:39:18  31
4. / 17. 30 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:40:22  28
5. / 34. 8 Ludvík David Sokol Slavkov Sokol Slavkov 1951 0:50:25  26
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 87 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:43:30  40
2. / 33. 56 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:50:06  35