Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2006

11.2.2006
6500 m
zataženo, hluboký sníh, -1°C
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2006


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 93 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:24:15   40 110
2. 55 Michal Balcar Uni Brno Uni Brno 1979 Muži (2.) 0:24:36   35 105
3. 5 Tomáš Ondráček Brno Brno 1977 Muži (3.) 0:26:52   31 101
4. 46 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 M50 (1.) 0:26:53   40 98
5. 42 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (4.) 0:27:35   28 96
6. 21 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (5.) 0:28:07   26 95
7. 58 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M40 (1.) 0:28:12   40 94
8. 100 Aleš Borek Brno Brno 1977 Muži (6.) 0:28:17   25 93
9. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:28:27   35 92
10. 45 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (3.) 0:29:20   31 91
11. 17 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (4.) 0:29:32   28 90
12. 86 Vladimír Závodník Lažany Lažany 1979 Muži (7.) 0:29:47   24 89
13. 14 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (5.) 0:31:17   26 88
14. 48 Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 M40 (6.) 0:31:30   25 87
15. 73 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:31:38   40 86
16. 57 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (2.) 0:31:43   35 85
17. 15 Štefan Šimek Sokol Mořice Sokol Mořice 1956 M50 (3.) 0:31:48   31 84
18. 68 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:31:52   40 83
19. 44 Pavel Kubíček Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1953 M50 (4.) 0:32:20   28 82
20. 10 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (8.) 0:32:35   23 81
21. 80 Vladimír Diatka Brno Brno 1967 Muži (9.) 0:32:40   22 80
22. 84 Alena Chaloupecká Znojmo Znojmo 1981 Ženy (2.) 0:32:41   35 79
23. 88 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (10.) 0:32:49   21 78
24. 64 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:33:15   35 77
25. 54 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (5.) 0:33:31   26 76
26. 33 Roman Patočka Ivančice Ivančice 1987 Muži (11.) 0:34:47   20 75
27. 23 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M60 (2.) 0:35:02   31 74
28. 53 Dalibor Novák TTC Brno TTC Brno 1987 Muži (12.) 0:35:11   19 73
29. 67 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (13.) 0:35:25   18 72
30. 29 Rostislav Beran Lipůvka Lipůvka 1976 Muži (14.) 0:35:50   17 71
31. 56 Veronika Volavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1990 Ženy (3.) 0:36:34   31 70
32. 19 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (3.) 0:37:03   28 69
33. 71 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 Ž35 (1.) 0:37:56   40 68
34. 81 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (6.) 0:38:47   25 67
35. 77 Alois Plch Plki tým Brno Plki tým Brno 1949 M50 (7.) 0:38:52   24 66
36. 92 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (2.) 0:39:01   35 65
37. 31 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M60 (4.) 0:39:18   26 64
38. 74 Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno TJ Zetor Brno 1992 Muži (15.) 0:44:14   16 63
39. 70 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (4.) 0:45:34   28 62
40. 87 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 Muži (16.) DNF   0 0
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 68 Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:31:52  40
2. / 22. 84 Alena Chaloupecká Znojmo Znojmo 1981 0:32:41  35
3. / 31. 56 Veronika Volavá AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1990 0:36:34  31
4. / 39. 70 Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:45:34  28
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 71 Ilona Eklová Hˇ klub Kuřim Hˇ klub Kuřim 1967 0:37:56  40
2. / 36. 92 Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:39:01  35
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 93 Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:24:15  40
2. / 2. 55 Michal Balcar Uni Brno Uni Brno 1979 0:24:36  35
3. / 3. 5 Tomáš Ondráček Brno Brno 1977 0:26:52  31
4. / 5. 42 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:27:35  28
5. / 6. 21 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:28:07  26
6. / 8. 100 Aleš Borek Brno Brno 1977 0:28:17  25
7. / 12. 86 Vladimír Závodník Lažany Lažany 1979 0:29:47  24
8. / 20. 10 Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:32:35  23
9. / 21. 80 Vladimír Diatka Brno Brno 1967 0:32:40  22
10. / 23. 88 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:49  21
11. / 26. 33 Roman Patočka Ivančice Ivančice 1987 0:34:47  20
12. / 28. 53 Dalibor Novák TTC Brno TTC Brno 1987 0:35:11  19
13. / 29. 67 Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:35:25  18
14. / 30. 29 Rostislav Beran Lipůvka Lipůvka 1976 0:35:50  17
15. / 38. 74 Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno TJ Zetor Brno 1992 0:44:14  16
16. / 40. 87 Pavel Ondrušek Orel Obřany Orel Obřany 1989 DNF  0
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 58 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:28:12  40
2. / 9. 8 Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:28:27  35
3. / 10. 45 Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:29:20  31
4. / 11. 17 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:29:32  28
5. / 13. 14 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:31:17  26
6. / 14. 48 Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 0:31:30  25
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 46 František Kolínek AK Perná AK Perná 1956 0:26:53  40
2. / 16. 57 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:31:43  35
3. / 17. 15 Štefan Šimek Sokol Mořice Sokol Mořice 1956 0:31:48  31
4. / 19. 44 Pavel Kubíček Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1953 0:32:20  28
5. / 25. 54 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:33:31  26
6. / 34. 81 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:38:47  25
7. / 35. 77 Alois Plch Plki tým Brno Plki tým Brno 1949 0:38:52  24
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 73 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:31:38  40
2. / 24. 64 Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:33:15  35
3. / 27. 23 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:35:02  31
4. / 32. 19 Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:37:03  28
5. / 37. 31 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:39:18  26