Výsledky závodu

30.10.2005
3800 m
jasno, větrno, +8°C
Info o trati »

Běh na Babí lom 2005


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Aleš Palko Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:14:51TR 75 110
2. Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia 1973 Muži (2.) 0:14:55TR 70 105
3. František Kolínek AK Perná 1956 M40 (1.) 0:15:23TR 66 101
4. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (3.) 0:15:49 58 98
5. Petr Koutný Uni Brno 1983 Muži (4.) 0:16:01 56 96
6. Josef Schwarz SK Chotěboř 1955 M50 (1.) 0:16:36TR 60 95
7. Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (2.) 0:16:38TR 59 94
8. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M40 (3.) 0:16:45TR 58 93
9. Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (4.) 0:16:50TR 57 92
10. Vladimír Závodník Lažany 1979 Muži (5.) 0:16:55 51 91
11. Jan Macura Horizont Blansko 1972 Muži (6.) 0:16:59 50 90
12. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (5.) 0:17:04 49 89
13. Petr Vitula st. Kuřim 1958 M40 (6.) 0:17:30 48 88
14. Pavel Bekeni Starobrno 1959 M40 (7.) 0:17:39 47 87
15. Jan Nováček Tišnov Bikers 1988 Muži (7.) 0:18:30 46 86
16. Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (8.) 0:18:34 45 85
17. Karolína Palková Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:18:44TR 49 84
18. Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 Muži (8.) 0:18:54 43 83
19. Jan Haberland Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:19:10TR 47 82
20. Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:19:11TR 46 81
21. Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (9.) 0:19:11 40 80
22. Tomáš Urbánek Podlesí 1988 Muži (9.) 0:19:11 39 79
23. Martin Vičar Zlobice Kuřim 1972 Muži (10.) 0:19:17 38 78
24. Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M40 (10.) 0:19:18 37 77
25. Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 Ženy (2.) 0:19:27 36 76
26. František Kubínek st. Orel Blažovice 1958 M40 (11.) 0:19:37 35 75
27. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (11.) 0:19:39 34 74
28. Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ženy (3.) 0:19:43 33 73
29. Pavel Váňa Kuřim 1988 Muži (12.) 0:19:43 32 72
30. Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 Muži (13.) 0:19:46 31 71
31. Ondřej Ježek Ondra 69 Fans 1989 Muži (14.) 0:19:50 30 70
32. Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:19:55TR 34 69
33. Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (2.) 0:19:57 28 68
34. Jan Helán Střelice 1974 Muži (15.) 0:20:06 27 67
35. Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (16.) 0:20:15 26 66
36. Ota Vlasák Šmeral Brno 1968 Muži (17.) 0:20:27 25 65
37. Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 Muži (18.) 0:20:33 24 64
38. Petr Krieg BMT Brno 1949 M50 (3.) 0:20:51 23 63
39. Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 0:20:55 22 62
40. Dita Kitnerová Plki tým Brno 1993 Ženy (4.) 0:21:09 21 61
41. Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M40 (12.) 0:21:15 20 60
42. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:21:25TR 24 59
43. Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (4.) 0:21:27 18 58
44. Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 Muži (19.) 0:21:37 17 57
45. Jiří Lech Plki tým Brno 1937 M60 (3.) 0:21:53 16 56
46. Martin Jaskulka Kuřim 1968 Muži (20.) 0:22:05 15 55
47. Pavel Ondrušek Orel Obřany 1989 Muži (21.) 0:22:15 14 54
48. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky 1951 M50 (5.) 0:22:33 13 53
49. Milan Hrubý ASK Blansko 1938 M60 (4.) 0:22:45 12 52
50. Gabriela Jakubcová Kuřim 1972 Ženy (5.) 0:23:18 11 51
51. Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M50 (6.) 0:23:34 10 50
52. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (3.) 0:23:53 9 49
53. Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno 1992 Muži (22.) 0:24:23 8 48
54. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ženy (6.) 0:24:35 7 47
55. Jarmila Kitnerová Plki tým Brno 1958 Ž35 (4.) 0:24:40 6 46
56. Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 Ž35 (5.) 0:24:47 5 45
57. Kateřina Vejlupková Podlesí 1992 Ženy (7.) 0:25:25 4 44
58. Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 Ženy (8.) 0:25:41 3 43
59. Alena Konečná Brno 1983 Ženy (9.) 0:25:50 2 42
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. Karolína Palková Uni Brno 1993 0:18:44TR 49
2. / 25. Lucie Skybová AK Olymp Brno 1987 0:19:27 36
3. / 28. Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:19:43 33
4. / 40. Dita Kitnerová Plki tým Brno 1993 0:21:09 21
5. / 50. Gabriela Jakubcová Kuřim 1972 0:23:18 11
6. / 54. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 0:24:35 7
7. / 57. Kateřina Vejlupková Podlesí 1992 0:25:25 4
8. / 58. Pavla Horáčková AC Moravská Slavia 1977 0:25:41 3
9. / 59. Alena Konečná Brno 1983 0:25:50 2
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. Irena Antošová AC Moravská Slavia 1967 0:19:11TR 46
2. / 39. Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 0:20:55 22
3. / 52. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí 1970 0:23:53 9
4. / 55. Jarmila Kitnerová Plki tým Brno 1958 0:24:40 6
5. / 56. Hana Kašová Barnex sport Brno 1954 0:24:47 5
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Aleš Palko Uni Brno 1971 0:14:51TR 75
2. / 2. Roman Goldschmidt AC Moravská Slavia 1973 0:14:55TR 70
3. / 4. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:49 58
4. / 5. Petr Koutný Uni Brno 1983 0:16:01 56
5. / 10. Vladimír Závodník Lažany 1979 0:16:55 51
6. / 11. Jan Macura Horizont Blansko 1972 0:16:59 50
7. / 15. Jan Nováček Tišnov Bikers 1988 0:18:30 46
8. / 18. Juraj Plekanec Dianetika Brno 1974 0:18:54 43
9. / 22. Tomáš Urbánek Podlesí 1988 0:19:11 39
10. / 23. Martin Vičar Zlobice Kuřim 1972 0:19:17 38
11. / 27. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:19:39 34
12. / 29. Pavel Váňa Kuřim 1988 0:19:43 32
13. / 30. Jan Jína AC Moravská Slavia 1973 0:19:46 31
14. / 31. Ondřej Ježek Ondra 69 Fans 1989 0:19:50 30
15. / 34. Jan Helán Střelice 1974 0:20:06 27
16. / 35. Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 0:20:15 26
17. / 36. Ota Vlasák Šmeral Brno 1968 0:20:27 25
18. / 37. Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí 1971 0:20:33 24
19. / 44. Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:21:37 17
20. / 46. Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:22:05 15
21. / 47. Pavel Ondrušek Orel Obřany 1989 0:22:15 14
22. / 53. Vladimír Ondrušek TJ Zetor Brno 1992 0:24:23 8
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. František Kolínek AK Perná 1956 0:15:23TR 66
2. / 7. Petr Patočka Ivančice 1963 0:16:38TR 59
3. / 8. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:16:45TR 58
4. / 9. Luboš Prudek Kuřim 1961 0:16:50TR 57
5. / 12. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:17:04 49
6. / 13. Petr Vitula st. Kuřim 1958 0:17:30 48
7. / 14. Pavel Bekeni Starobrno 1959 0:17:39 47
8. / 16. Petr Novotný Kuřim 1965 0:18:34 45
9. / 21. Libor Novotný Kuřim 1961 0:19:11 40
10. / 24. Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:19:18 37
11. / 26. František Kubínek st. Orel Blažovice 1958 0:19:37 35
12. / 41. Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:21:15 20
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. Josef Schwarz SK Chotěboř 1955 0:16:36TR 60
2. / 33. Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:19:57 28
3. / 38. Petr Krieg BMT Brno 1949 0:20:51 23
4. / 43. Lubomír Liška Kuřim 1955 0:21:27 18
5. / 48. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky 1951 0:22:33 13
6. / 51. Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:23:34 10
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:19:10TR 47
2. / 32. Vladimír Cetkovský ARC Brno 1945 0:19:55TR 34
3. / 42. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:21:25TR 24
4. / 45. Jiří Lech Plki tým Brno 1937 0:21:53 16
5. / 49. Milan Hrubý ASK Blansko 1938 0:22:45 12