Výsledky závodu

Kuřimská hora 2022

3.9.2022
5800 m
18°C, jasno
Info o trati »

Kuřimská hora 2022


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 84 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 (1.) 0:19:27TR 110 300
2. 90 Vlastimil Lysák fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1986 Muži (1.) 0:19:47   100 290
3. 65 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (2.) 0:20:39   90 282
4. 62 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (2.) 0:23:12   90 276
5. 61 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci (1.) 0:23:14   100 272
6. 70 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 M40 (3.) 0:23:18   82 270
7. 71 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži (3.) 0:23:19   82 269
8. 32 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (4.) 0:23:21   76 268
9. 37 Filip Šimonovský AK Kuřim AK Kuřim 2006 Dci+Jci (2.) 0:23:24   90 267
10. 98 Martin Vodák Lomnice Lomnice 1991 Muži (5.) 0:23:26   72 266
11. 8 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50 (1.) 0:23:41   100 265
12. 15 Jiří Šimoník Brno Brno 2001 Muži (6.) 0:23:42   70 264
13. 28 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži (7.) 0:23:42   69 263
14. 72 Luděk Králík Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1965 M50 (2.) 0:23:43   90 262
15. 103 Petr Kazda Brno Brno 1970 M50 (3.) 0:23:48   82 261
16. 13 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 M40 (4.) 0:23:55   76 260
17. 89 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (8.) 0:23:57   68 259
18. 77 Lenka Jančaříková 2BWinner Team 2BWinner Team 1970 Ž45 (1.) 0:24:03TR 110 258
19. 85 Pavlína Poláčková AK Drnovice AK Drnovice 1996 Ženy (1.) 0:24:04   100 257
20. 82 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (5.) 0:24:14   72 256
21. 2 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 Muži (9.) 0:24:29   67 255
22. 60 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (4.) 0:24:31   76 254
23. 94 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (10.) 0:24:40   66 253
24. 31 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 Muži (11.) 0:24:48   65 252
25. 23 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy (2.) 0:24:49   90 251
26. 5 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (6.) 0:24:56   70 250
27. 4 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (7.) 0:25:00   69 249
28. 53 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:25:04   100 248
29. 100 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (5.) 0:25:29   72 247
30. 46 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (8.) 0:25:37   68 246
31. 51 Martin Šplíchal Running zone Running zone 1982 M40 (9.) 0:25:44   67 245
32. 41 Štěpán Knoflíček AK Kuřim AK Kuřim 2008 Dci+Jci (3.) 0:25:48   82 244
33. 14 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 (6.) 0:25:51   70 243
34. 39 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Ženy (3.) 0:25:55   82 242
35. 12 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (12.) 0:25:59   64 241
36. 42 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 (1.) 0:26:00   100 240
37. 83 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 M40 (10.) 0:26:14   66 239
38. 80 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 (11.) 0:26:15   65 238
39. 74 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M50 (7.) 0:26:24   69 237
40. 43 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M60 (2.) 0:26:32   90 236
41. 76 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 Ž35 (2.) 0:26:44   90 235
42. 57 Lenka Topinková Brno Brno 1976 Ž45 (2.) 0:26:56   90 234
43. 64 Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s. Fénix Sport Blansko, z.s. 1979 M40 (12.) 0:27:06   64 233
44. 34 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 Ž35 (3.) 0:27:13   82 232
45. 11 Tereza Baláková Železné Železné 1994 Ženy (4.) 0:27:39   76 231
46. 40 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 Ž35 (4.) 0:27:52   76 230
47. 99 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (8.) 0:28:27   68 229
48. 9 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M40 (13.) 0:28:33   63 228
49. 81 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (5.) 0:28:44   72 227
50. 21 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (3.) 0:29:11   82 226
51. 78 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 Muži (13.) 0:29:20   63 225
52. 27 Michaela Vodáková Lomnice Lomnice 1990 Ženy (5.) 0:29:32   72 224
53. 69 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70 (1.) 0:31:57   100 223
54. 92 David Simon AK Kuřim AK Kuřim 2008 Dci+Jci (4.) 0:32:28   76 222
55. 88 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (6.) 0:32:39   70 221
56. 22 Petr Žanda Brno Brno 1988 Muži (14.) 0:32:40   62 220
57. 33 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ž35 (7.) 0:33:02   69 219
58. 68 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 Ženy (6.) 0:33:09   70 218
59. 1 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 (4.) 0:33:32   76 217
60. 48 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60 (5.) 0:33:37   72 216
61. 44 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (3.) 0:34:04   82 215
62. 101 Radka Konečná Brno Brno 1989 Ženy (7.) 0:34:24   69 214
63. 56 Tereza Klajbová Brno Brno 1992 Ženy (8.) 0:34:38   68 213
64. 20 Veronika Obůrková Komín Komín 1990 Ženy (9.) 0:35:00   67 212
65. 75 Blanka Fabriková Brno - Bystrc Brno - Bystrc 1960 Ž55 (1.) 0:35:31   100 211
66. 63 Helena Grauerová Brno 39 Brno 39 1978 Ž35 (8.) 0:36:02   68 210
67. 102 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M40 (14.) 0:36:15   62 209
68. 97 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (9.) 0:36:32   67 208
69. 26 Antonín Pavlas Přibyslav Přibyslav 1956 M60 (6.) 0:36:45   70 207
70. 95 Katarína Škapová Running Zone Running Zone 1987 Ž35 (9.) 0:37:48   67 206
71. 38 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (4.) 0:40:51   76 205
72. 47 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 Ž45 (5.) 0:44:52   72 204
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 85 Pavlína Poláčková AK Drnovice AK Drnovice 1996 0:24:04  100
2. / 25. 23 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 0:24:49  90
3. / 34. 39 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 0:25:55  82
4. / 45. 11 Tereza Baláková Železné Železné 1994 0:27:39  76
5. / 52. 27 Michaela Vodáková Lomnice Lomnice 1990 0:29:32  72
6. / 58. 68 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 0:33:09  70
7. / 62. 101 Radka Konečná Brno Brno 1989 0:34:24  69
8. / 63. 56 Tereza Klajbová Brno Brno 1992 0:34:38  68
9. / 64. 20 Veronika Obůrková Komín Komín 1990 0:35:00  67
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. 53 Magda Janková Brno Brno 1980 0:25:04  100
2. / 41. 76 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 0:26:44  90
3. / 44. 34 Lucie Karásková Lažánky Lažánky 1980 0:27:13  82
4. / 46. 40 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 0:27:52  76
5. / 49. 81 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:28:44  72
6. / 55. 88 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:32:39  70
7. / 57. 33 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 0:33:02  69
8. / 66. 63 Helena Grauerová Brno 39 Brno 39 1978 0:36:02  68
9. / 70. 95 Katarína Škapová Running Zone Running Zone 1987 0:37:48  67
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 77 Lenka Jančaříková 2BWinner Team 2BWinner Team 1970 0:24:03TR 110
2. / 42. 57 Lenka Topinková Brno Brno 1976 0:26:56  90
3. / 61. 44 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:34:04  82
4. / 71. 38 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:40:51  76
5. / 72. 47 Hana Havigerová SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:44:52  72
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 65. 75 Blanka Fabriková Brno - Bystrc Brno - Bystrc 1960 0:35:31  100
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 61 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:23:14  100
2. / 9. 37 Filip Šimonovský AK Kuřim AK Kuřim 2006 0:23:24  90
3. / 32. 41 Štěpán Knoflíček AK Kuřim AK Kuřim 2008 0:25:48  82
4. / 54. 92 David Simon AK Kuřim AK Kuřim 2008 0:32:28  76
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 90 Vlastimil Lysák fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1986 0:19:47  100
2. / 3. 65 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:20:39  90
3. / 7. 71 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 0:23:19  82
4. / 8. 32 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:23:21  76
5. / 10. 98 Martin Vodák Lomnice Lomnice 1991 0:23:26  72
6. / 12. 15 Jiří Šimoník Brno Brno 2001 0:23:42  70
7. / 13. 28 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 0:23:42  69
8. / 17. 89 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:23:57  68
9. / 21. 2 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 0:24:29  67
10. / 23. 94 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:24:40  66
11. / 24. 31 Ondřej Kyjovský Kuřim Kuřim 1994 0:24:48  65
12. / 35. 12 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:25:59  64
13. / 51. 78 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 0:29:20  63
14. / 56. 22 Petr Žanda Brno Brno 1988 0:32:40  62
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 84 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 0:19:27TR 110
2. / 4. 62 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:23:12  90
3. / 6. 70 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 0:23:18  82
4. / 16. 13 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:23:55  76
5. / 20. 82 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:24:14  72
6. / 26. 5 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:24:56  70
7. / 27. 4 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:25:00  69
8. / 30. 46 David Jánský Brno Brno 1978 0:25:37  68
9. / 31. 51 Martin Šplíchal Running zone Running zone 1982 0:25:44  67
10. / 37. 83 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:26:14  66
11. / 38. 80 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:26:15  65
12. / 43. 64 Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s. Fénix Sport Blansko, z.s. 1979 0:27:06  64
13. / 48. 9 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 0:28:33  63
14. / 67. 102 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:36:15  62
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 8 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 0:23:41  100
2. / 14. 72 Luděk Králík Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1965 0:23:43  90
3. / 15. 103 Petr Kazda Brno Brno 1970 0:23:48  82
4. / 22. 60 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:24:31  76
5. / 29. 100 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:25:29  72
6. / 33. 14 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:25:51  70
7. / 39. 74 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:26:24  69
8. / 47. 99 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:28:27  68
9. / 68. 97 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:36:32  67
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 42 Jiří Sláma Brno Brno 1960 0:26:00  100
2. / 40. 43 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:26:32  90
3. / 50. 21 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:29:11  82
4. / 59. 1 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 0:33:32  76
5. / 60. 48 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 0:33:37  72
6. / 69. 26 Antonín Pavlas Přibyslav Přibyslav 1956 0:36:45  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 53. 69 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:31:57  100