Výsledky závodu

Aprílový maraton 2022

2.4.2022
6300 m
2°C, zataženo
Info o trati »

Aprílový maraton 2022


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 85 Vlastimil Lysák fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1986 Muži (1.) 0:22:56   100 300
2. 69 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 (1.) 0:23:29TR 110 290
3. 58 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (2.) 0:23:33   90 282
4. 77 Vojtěch Bořil XC Vysočina XC Vysočina 1990 Muži (3.) 0:24:29   82 276
5. 13 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (4.) 0:25:20   76 272
6. 38 Jiří Halama AK Kuřim AK Kuřim 1977 M40 (2.) 0:25:37   90 270
7. 11 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 M50 (1.) 0:25:37TR 110 269
8. 49 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci (1.) 0:26:08   100 268
9. 36 Václav Pokorný Brno Brno 1978 M40 (3.) 0:26:24   82 267
10. 60 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 (4.) 0:26:49   76 266
11. 50 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (5.) 0:26:58   72 265
12. 57 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 Muži (5.) 0:27:09   72 264
13. 46 Ondřej Pouč ČAU/Vyškov ČAU/Vyškov 1972 M50 (2.) 0:27:31   90 263
14. 90 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (6.) 0:27:37   70 262
15. 33 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži (7.) 0:27:46   69 261
16. 45 Vlastimil Pospíšil Start Brno Start Brno 2000 Muži (8.) 0:27:49   68 260
17. 7 Petr Ondráček Petrovice Petrovice 1988 Muži (9.) 0:27:51   67 259
18. 37 Aleš Jelínek Brno Brno 1967 M50 (3.) 0:28:04   82 258
19. 8 Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team 2BWinner Team 1988 Ženy (1.) 0:28:06   100 257
20. 68 Matyáš Beer Brno Brno 2005 Dci+Jci (2.) 0:28:07   90 256
21. 26 Lucie Vaculová RUN&MUM RUN&MUM 1982 Ž35 (1.) 0:28:09   100 255
22. 73 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (6.) 0:28:12   70 254
23. 53 Petr Jančařík 2BWinner Team 2BWinner Team 1968 M50 (4.) 0:28:22   76 253
24. 97 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 M40 (7.) 0:28:31   69 252
25. 61 Luděk Králík Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1965 M50 (5.) 0:28:59   72 251
26. 5 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (8.) 0:29:03   68 250
27. 32 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (6.) 0:29:09   70 249
28. 10 Jiří Šimoník Orel-Židenice Orel-Židenice 2001 Muži (10.) 0:29:12   66 248
29. 76 Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel Židenice AK Drnovice & Orel Židenice 1994 Ženy (2.) 0:29:20   90 247
30. 31 Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s. Fénix Sport Blansko, z.s. 1979 M40 (9.) 0:29:22   67 246
31. 1 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 Muži (11.) 0:30:02   65 245
32. 25 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 Ženy (3.) 0:30:02   82 244
33. 82 Petr Novotný Jedovnice Jedovnice 1982 M40 (10.) 0:30:05   66 243
34. 95 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (7.) 0:30:06   69 242
35. 56 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (2.) 0:30:10   90 241
36. 12 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 M50 (8.) 0:30:18   68 240
37. 71 Danka Truksová Podolí Podolí 1982 Ž35 (3.) 0:30:31   82 239
38. 30 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 Ž35 (4.) 0:30:43   76 238
39. 51 Martin Šplíchal Brno Brno 1982 M40 (11.) 0:30:52   65 237
40. 55 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M60 (1.) 0:31:02   100 236
41. 80 Jiří Šplíchal Kuřim Kuřim 1987 Muži (12.) 0:31:08   64 235
42. 78 Lucie Novotná 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1975 Ž45 (1.) 0:31:18   100 234
43. 2 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (12.) 0:31:47   64 233
44. 20 Michaela Vodáková Lomnice Lomnice 1990 Ženy (4.) 0:31:50   76 232
45. 40 Lenka Topinková Brno Brno 1976 Ž45 (2.) 0:32:19   90 231
46. 75 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 M40 (13.) 0:32:26   63 230
47. 4 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 M40 (14.) 0:32:32   62 229
48. 93 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (9.) 0:32:39   67 228
49. 94 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 M40 (15.) 0:32:46   61 227
50. 87 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 (16.) 0:33:48   60 226
51. 29 Michael Juras Open Cyling Academy Open Cyling Academy 1992 Muži (13.) 0:33:56   63 225
52. 35 Marketa Sattlerova Kuřim Kuřim 1984 Ž35 (5.) 0:33:56   72 224
53. 43 Jana Kučerová Střelice Střelice 1977 Ž45 (3.) 0:34:01   82 223
54. 6 Jan Štědrý Vsetín Vsetín 2001 Muži (14.) 0:34:19   62 222
55. 81 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 Ženy (5.) 0:34:57   72 221
56. 9 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 Ž35 (6.) 0:34:57   70 220
57. 86 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 Ž35 (7.) 0:34:58   69 219
58. 59 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ž35 (8.) 0:35:21   68 218
59. 52 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 Muži (15.) 0:35:25   61 217
60. 89 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (9.) 0:35:32   67 216
61. 79 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 M70 (1.) 0:36:01   100 215
62. 88 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M50 (10.) 0:36:03   66 214
63. 98 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 Ženy (6.) 0:36:12   70 213
64. 34 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 Muži (16.) 0:36:12   60 212
65. 44 Marek Grolich Otmarov Otmarov 1995 Muži (17.) 0:36:15   59 211
66. 42 Ondřej Musil AK Bastr Atlets AK Bastr Atlets 1988 Muži (18.) 0:36:16   58 210
67. 18 Heidi Kočí Brno Brno 1997 Ženy (7.) 0:36:25   69 209
68. 92 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (4.) 0:37:13   76 208
69. 28 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60 (2.) 0:37:19   90 207
70. 66 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž45 (5.) 0:38:29   72 206
71. 62 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (17.) 0:38:35   59 205
72. 3 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 M60 (3.) 0:38:57   82 204
73. 47 Jana Ondrušková Drásov Drásov 1977 Ž45 (6.) 0:39:01   70 203
74. 72 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (7.) 0:39:18   69 202
75. 22 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 Ženy (8.) 0:39:54   68 201
76. 41 Michaela Bartuňková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (10.) 0:40:20   66 200
77. 54 Katarína Škapová Running Zone Running Zone 1987 Ž35 (11.) 0:41:25   65 199
78. 67 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ž45 (8.) 0:43:04   68 198
79. 21 Josef Kunc Vyškov Vyškov 1960 M60 (4.) 0:54:21   76 197
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 8 Eliška Vlachová Hutová 2BWinner Team 2BWinner Team 1988 0:28:06  100
2. / 29. 76 Anežka Langhammerová AK Drnovice & Orel Židenice AK Drnovice & Orel Židenice 1994 0:29:20  90
3. / 32. 25 Veronika Křivánková Kuřim Kuřim 1992 0:30:02  82
4. / 44. 20 Michaela Vodáková Lomnice Lomnice 1990 0:31:50  76
5. / 55. 81 Lea Fajtlová Tišnov Tišnov 1992 0:34:57  72
6. / 63. 98 Jana Melicharová Velká Bíteš Velká Bíteš 1989 0:36:12  70
7. / 67. 18 Heidi Kočí Brno Brno 1997 0:36:25  69
8. / 75. 22 Martina Kuncová Vyškov Vyškov 2001 0:39:54  68
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. 26 Lucie Vaculová RUN&MUM RUN&MUM 1982 0:28:09  100
2. / 35. 56 Magda Janková Brno Brno 1980 0:30:10  90
3. / 37. 71 Danka Truksová Podolí Podolí 1982 0:30:31  82
4. / 38. 30 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 0:30:43  76
5. / 52. 35 Marketa Sattlerova Kuřim Kuřim 1984 0:33:56  72
6. / 56. 9 Ivana Kohoutová Ak Tišnov Ak Tišnov 1983 0:34:57  70
7. / 57. 86 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 0:34:58  69
8. / 58. 59 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 0:35:21  68
9. / 60. 89 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:35:32  67
10. / 76. 41 Michaela Bartuňková Kuřim Kuřim 1982 0:40:20  66
11. / 77. 54 Katarína Škapová Running Zone Running Zone 1987 0:41:25  65
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 78 Lucie Novotná 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1975 0:31:18  100
2. / 45. 40 Lenka Topinková Brno Brno 1976 0:32:19  90
3. / 53. 43 Jana Kučerová Střelice Střelice 1977 0:34:01  82
4. / 68. 92 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:37:13  76
5. / 70. 66 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:38:29  72
6. / 73. 47 Jana Ondrušková Drásov Drásov 1977 0:39:01  70
7. / 74. 72 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:39:18  69
8. / 78. 67 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:43:04  68
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 49 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:26:08  100
2. / 20. 68 Matyáš Beer Brno Brno 2005 0:28:07  90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 85 Vlastimil Lysák fKlidu sport Team fKlidu sport Team 1986 0:22:56  100
2. / 3. 58 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:23:33  90
3. / 4. 77 Vojtěch Bořil XC Vysočina XC Vysočina 1990 0:24:29  82
4. / 5. 13 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:25:20  76
5. / 12. 57 Vojtěch Kopřiva SK Kuřim Handball SK Kuřim Handball 1986 0:27:09  72
6. / 14. 90 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:27:37  70
7. / 15. 33 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 0:27:46  69
8. / 16. 45 Vlastimil Pospíšil Start Brno Start Brno 2000 0:27:49  68
9. / 17. 7 Petr Ondráček Petrovice Petrovice 1988 0:27:51  67
10. / 28. 10 Jiří Šimoník Orel-Židenice Orel-Židenice 2001 0:29:12  66
11. / 31. 1 Jiří Huťka Bučovice Bučovice 1991 0:30:02  65
12. / 41. 80 Jiří Šplíchal Kuřim Kuřim 1987 0:31:08  64
13. / 51. 29 Michael Juras Open Cyling Academy Open Cyling Academy 1992 0:33:56  63
14. / 54. 6 Jan Štědrý Vsetín Vsetín 2001 0:34:19  62
15. / 59. 52 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 0:35:25  61
16. / 64. 34 Luděk Borkovec Dolní Loučky Dolní Loučky 1985 0:36:12  60
17. / 65. 44 Marek Grolich Otmarov Otmarov 1995 0:36:15  59
18. / 66. 42 Ondřej Musil AK Bastr Atlets AK Bastr Atlets 1988 0:36:16  58
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 69 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 0:23:29TR 110
2. / 6. 38 Jiří Halama AK Kuřim AK Kuřim 1977 0:25:37  90
3. / 9. 36 Václav Pokorný Brno Brno 1978 0:26:24  82
4. / 10. 60 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 0:26:49  76
5. / 11. 50 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:26:58  72
6. / 22. 73 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:28:12  70
7. / 24. 97 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 0:28:31  69
8. / 26. 5 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:29:03  68
9. / 30. 31 Miroslav Zemánek Fénix Sport Blansko, z.s. Fénix Sport Blansko, z.s. 1979 0:29:22  67
10. / 33. 82 Petr Novotný Jedovnice Jedovnice 1982 0:30:05  66
11. / 39. 51 Martin Šplíchal Brno Brno 1982 0:30:52  65
12. / 43. 2 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:31:47  64
13. / 46. 75 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:32:26  63
14. / 47. 4 Aleš Dumek Šachy Zastávka Šachy Zastávka 1973 0:32:32  62
15. / 49. 94 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:32:46  61
16. / 50. 87 Martin Sobotka Brno Brno 1976 0:33:48  60
17. / 71. 62 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:38:35  59
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 7. 11 Tomáš Jančík Elite sport Boskovice Elite sport Boskovice 1972 0:25:37TR 110
2. / 13. 46 Ondřej Pouč ČAU/Vyškov ČAU/Vyškov 1972 0:27:31  90
3. / 18. 37 Aleš Jelínek Brno Brno 1967 0:28:04  82
4. / 23. 53 Petr Jančařík 2BWinner Team 2BWinner Team 1968 0:28:22  76
5. / 25. 61 Luděk Králík Veverská Bítýška Veverská Bítýška 1965 0:28:59  72
6. / 27. 32 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:29:09  70
7. / 34. 95 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:30:06  69
8. / 36. 12 Zbyněk Haviger SDH Pernštejn SDH Pernštejn 1971 0:30:18  68
9. / 48. 93 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:32:39  67
10. / 62. 88 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:36:03  66
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 55 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:31:02  100
2. / 69. 28 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 0:37:19  90
3. / 72. 3 Lubomír Liška Kurim Kurim 1955 0:38:57  82
4. / 79. 21 Josef Kunc Vyškov Vyškov 1960 0:54:21  76
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 61. 79 Milan Strachoň Slavkov Slavkov 1950 0:36:01  100
Fotografie ze závodu