Výsledky závodu

Kuřimská hodinovka 2005

22.10.2005
1:00:00
zataženo, +12°C
Info o trati »

Kuřimská hodinovka 2005


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (1.) 16167 m   70 110
2. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (2.) 15976 m   65 105
3. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (1.) 15687 m   61 101
4. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (2.) 15634 m   58 98
5. Jan Eker Brno Brno 1965 M40 (3.) 15586 m   56 96
6. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 Muži (3.) 15448 m   55 95
7. Pavel Bekeni Starobrno Starobrno 1959 M40 (4.) 15436 m   54 94
8. Ivana Martincová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1963 Ž35 (1.) 15314 mTR 58 93
9. Vladimír Závodník Lažany Lažany 1979 Muži (4.) 15286 m   52 92
10. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (5.) 15264 m   51 91
11. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (6.) 15064 m   50 90
12. Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M40 (7.) 15002 m   49 89
13. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (8.) 14956 m   48 88
14. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 14812 m   47 87
15. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (9.) 14790 m   46 86
16. Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M40 (10.) 14774 m   45 85
17. Jakub Mezei Brno Brno 1974 Muži (5.) 14137 m   44 84
18. Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 Ženy (1.) 14131 m   43 83
19. Bohumil Mareš LEAR LEAR 1951 M50 (2.) 14082 m   42 82
20. Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1983 Ženy (2.) 14014 m   41 81
21. Jan Vitula Kuřim Kuřim 1979 Muži (6.) 13914 m   40 80
22. Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 Muži (7.) 13909 m   39 79
23. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 13882 m   38 78
24. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (11.) 13797 m   37 77
25. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 M50 (4.) 13777 m   36 76
26. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 13757 m   35 75
27. Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 Muži (8.) 13735 m   34 74
28. Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M40 (12.) 13670 m   33 73
29. Aleš Březina Pinax Brno Pinax Brno 1962 M40 (13.) 13665 m   32 72
30. Bohumil Malášek ind. ind. 1962 M40 (14.) 13602 m   31 71
31. Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M50 (5.) 13518 m   30 70
32. Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 M40 (15.) 13492 m   29 69
33. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (16.) 13459 m   28 68
34. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (9.) 13429 m   27 67
35. Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 Ž35 (2.) 13379 mTR 31 66
36. Petr Ondroušek ml. Čebín Čebín 1987 Muži (10.) 13321 m   25 65
37. Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M50 (6.) 13190 m   24 64
38. Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 M40 (17.) 13114 m   23 63
39. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (7.) 12950 m   22 62
40. Petr Ondroušek st. Čebín Čebín 1961 M40 (18.) 12773 m   21 61
41. Robin Doležel AK Tišnov AK Tišnov 1989 Muži (11.) 12769 m   20 60
42. Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 M50 (8.) 12721 m   19 59
43. Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (1.) 12501 m   18 58
44. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (2.) 12458 m   17 57
45. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (12.) 12455 m   16 56
46. Pavel Váňa Kuřim Kuřim 1988 Muži (13.) 12373 m   15 55
47. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (14.) 12081 m   14 54
48. Iva Zachariášová Brno Brno 1983 Ženy (3.) 11769 m   13 53
49. Zdeněk Zachariáš Brno Brno 1958 M40 (19.) 11769 m   12 52
50. Tereza Součková AK Tišnov AK Tišnov 1987 Ženy (4.) 11564 m   11 51
51. Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 Muži (15.) 11486 m   10 50
52. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (9.) 11430 m   9 49
53. Dalibor Novák TTC Brno TTC Brno 1987 Muži (16.) 11364 m   8 48
54. Gabriela Jakubcová Kuřim Kuřim 1972 Ženy (5.) 11284 m   7 47
55. Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 M50 (10.) 11170 m   6 46
56. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž35 (3.) 11072 m   5 45
57. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (6.) 11068 m   4 44
58. Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (4.) 10783 m   3 43
59. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (11.) 9672 m   2 42
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 14131 m  43
2. / 20. Ivana Nepejchalová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1983 14014 m  41
3. / 48. Iva Zachariášová Brno Brno 1983 11769 m  13
4. / 50. Tereza Součková AK Tišnov AK Tišnov 1987 11564 m  11
5. / 54. Gabriela Jakubcová Kuřim Kuřim 1972 11284 m  7
6. / 57. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 11068 m  4
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. Ivana Martincová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1963 15314 mTR 58
2. / 35. Alena Žákovská Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 13379 mTR 31
3. / 56. Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 11072 m  5
4. / 58. Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 10783 m  3
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 16167 m  70
2. / 2. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 15976 m  65
3. / 6. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 15448 m  55
4. / 9. Vladimír Závodník Lažany Lažany 1979 15286 m  52
5. / 17. Jakub Mezei Brno Brno 1974 14137 m  44
6. / 21. Jan Vitula Kuřim Kuřim 1979 13914 m  40
7. / 22. Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 13909 m  39
8. / 27. Jan Nováček Tišnov Bikers Tišnov Bikers 1988 13735 m  34
9. / 34. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 13429 m  27
10. / 36. Petr Ondroušek ml. Čebín Čebín 1987 13321 m  25
11. / 41. Robin Doležel AK Tišnov AK Tišnov 1989 12769 m  20
12. / 45. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 12455 m  16
13. / 46. Pavel Váňa Kuřim Kuřim 1988 12373 m  15
14. / 47. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 12081 m  14
15. / 51. Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 11486 m  10
16. / 53. Dalibor Novák TTC Brno TTC Brno 1987 11364 m  8
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 15687 m  61
2. / 4. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 15634 m  58
3. / 5. Jan Eker Brno Brno 1965 15586 m  56
4. / 7. Pavel Bekeni Starobrno Starobrno 1959 15436 m  54
5. / 10. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 15264 m  51
6. / 11. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 15064 m  50
7. / 12. Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 15002 m  49
8. / 13. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 14956 m  48
9. / 15. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 14790 m  46
10. / 16. Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 14774 m  45
11. / 24. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 13797 m  37
12. / 28. Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 13670 m  33
13. / 29. Aleš Březina Pinax Brno Pinax Brno 1962 13665 m  32
14. / 30. Bohumil Malášek ind. ind. 1962 13602 m  31
15. / 32. Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 13492 m  29
16. / 33. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 13459 m  28
17. / 38. Karel Zourek Bedřichovice Bedřichovice 1959 13114 m  23
18. / 40. Petr Ondroušek st. Čebín Čebín 1961 12773 m  21
19. / 49. Zdeněk Zachariáš Brno Brno 1958 11769 m  12
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 14812 m  47
2. / 19. Bohumil Mareš LEAR LEAR 1951 14082 m  42
3. / 23. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 13882 m  38
4. / 25. Miloš Frýba Kontest Tišnov Kontest Tišnov 1955 13777 m  36
5. / 31. Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 13518 m  30
6. / 37. Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 13190 m  24
7. / 39. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 12950 m  22
8. / 42. Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 12721 m  19
9. / 52. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 11430 m  9
10. / 55. Aleš Vejrosta Brno Brno 1947 11170 m  6
11. / 59. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 9672 m  2
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 26. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 13757 m  35
2. / 43. Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 12501 m  18
3. / 44. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 12458 m  17