Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2022

12.2.2022
115 m
3°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2022


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 129 Nela Musilová Střelice Střelice 2015 Školka D (1.) 0:00:20   100 100
2. 142 Štěpánka Danišiková Orel-Židenice Orel-Židenice 2015 Školka D (2.) 0:00:21   90 90
3. 211 Johana Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 2016 Školka D (3.) 0:00:22   82 82
4. 94 Klára Spoustová Orel Židenice Orel Židenice 2017 Školka D (4.) 0:00:24   76 76
5. 63 Helena Janková Ski Žabiny Ski Žabiny 2016 Školka D (5.) 0:00:24   72 72
6. 77 Ludmila Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2016 Školka D (6.) 0:00:25   70 70
7. 185 Aneta Dudková Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 Školka D (7.) 0:00:25   69 69
8. 151 Eliška Pudelková Želešice Želešice 2016 Školka D (8.) 0:00:26   68 68
9. 251 Alžběta Šolcová Ski Žabiny Ski Žabiny 2015 Školka D (9.) 0:00:27   67 67
10. 187 Anna Burešová Orel Ústí nad Orlicí Orel Ústí nad Orlicí 2015 Školka D (10.) 0:00:27   66 66
11. 235 Anežka Nováčková Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 Školka D (11.) 0:00:27   65 65
12. 57 Anežka Strachoňová Slavkov u Brna Slavkov u Brna 2015 Školka D (12.) 0:00:28   64 64
13. 150 Kateřina Deglová Moravské Kninice Moravské Kninice 2017 Školka D (13.) 0:00:29   63 63
14. 105 Hanna Satlawa Drásov Drásov 2016 Školka D (14.) 0:00:30   62 62
15. 205 Klaudie Ondrušková Orel Obřany Orel Obřany 2017 Školka D (15.) 0:00:33   61 61
16. 234 Tereza Schwarzerová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2018 Školka D (16.) 0:00:34   60 60
17. 200 Eliška Pivková Orel Obřany Orel Obřany 2018 Školka D (17.) 0:00:36   59 59
18. 78 Kateřina Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2019 Školka D (18.) 0:00:38   58 58
19. 102 Štěpánka Hochmanová Orel Blučina Orel Blučina 2018 Školka D (19.) 0:00:39   57 57
20. 184 Terezie Poková Orel Brno 1 Orel Brno 1 2018 Školka D (20.) 0:00:47   56 56
21. 236 Marie Sedláčková Orel Žatčany Orel Žatčany 2020 Školka D (21.) 0:01:09   55 55
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 129 Nela Musilová Střelice Střelice 2015 0:00:20  100
2. / 2. 142 Štěpánka Danišiková Orel-Židenice Orel-Židenice 2015 0:00:21  90
3. / 3. 211 Johana Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 2016 0:00:22  82
4. / 4. 94 Klára Spoustová Orel Židenice Orel Židenice 2017 0:00:24  76
5. / 5. 63 Helena Janková Ski Žabiny Ski Žabiny 2016 0:00:24  72
6. / 6. 77 Ludmila Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2016 0:00:25  70
7. / 7. 185 Aneta Dudková Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 0:00:25  69
8. / 8. 151 Eliška Pudelková Želešice Želešice 2016 0:00:26  68
9. / 9. 251 Alžběta Šolcová Ski Žabiny Ski Žabiny 2015 0:00:27  67
10. / 10. 187 Anna Burešová Orel Ústí nad Orlicí Orel Ústí nad Orlicí 2015 0:00:27  66
11. / 11. 235 Anežka Nováčková Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 0:00:27  65
12. / 12. 57 Anežka Strachoňová Slavkov u Brna Slavkov u Brna 2015 0:00:28  64
13. / 13. 150 Kateřina Deglová Moravské Kninice Moravské Kninice 2017 0:00:29  63
14. / 14. 105 Hanna Satlawa Drásov Drásov 2016 0:00:30  62
15. / 15. 205 Klaudie Ondrušková Orel Obřany Orel Obřany 2017 0:00:33  61
16. / 16. 234 Tereza Schwarzerová Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2018 0:00:34  60
17. / 17. 200 Eliška Pivková Orel Obřany Orel Obřany 2018 0:00:36  59
18. / 18. 78 Kateřina Kratěnová Orel Pozořice Orel Pozořice 2019 0:00:38  58
19. / 19. 102 Štěpánka Hochmanová Orel Blučina Orel Blučina 2018 0:00:39  57
20. / 20. 184 Terezie Poková Orel Brno 1 Orel Brno 1 2018 0:00:47  56
21. / 21. 236 Marie Sedláčková Orel Žatčany Orel Žatčany 2020 0:01:09  55