Výsledky závodu

Kuřimská hora 2005

27.8.2005
5800 m
Slunečno, 20°C
Info o trati »

Kuřimská hora 2005


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:19:50TR 65 110
2. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (2.) 0:20:24   55 105
3. Vladimír Závodník Lažany Lažany 1979 Muži (3.) 0:20:46   51 101
4. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (1.) 0:21:02   48 98
5. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (2.) 0:21:08   46 96
6. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (3.) 0:21:28   45 95
7. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (4.) 0:21:49   44 94
8. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (5.) 0:22:23   43 93
9. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 Muži (4.) 0:22:37   42 92
10. Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 Muži (5.) 0:23:39   41 91
11. Jiří Veska Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 1978 Muži (6.) 0:24:05   40 90
12. Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M40 (6.) 0:24:11   39 89
13. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:24:31   38 88
14. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (2.) 0:24:32   37 87
15. Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 Muži (7.) 0:24:33   36 86
16. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:24:45TR 40 85
17. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (7.) 0:24:53   34 84
18. Karel Joch ARC Brno ARC Brno 1987 Muži (8.) 0:24:54   33 83
19. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:25:01TR 37 82
20. David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (9.) 0:25:18   31 81
21. Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (1.) 0:25:20TR 35 80
22. Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 M40 (8.) 0:25:22   29 79
23. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:25:43TR 33 78
24. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 Muži (10.) 0:25:49   27 77
25. Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 Muži (11.) 0:25:59   26 76
26. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (12.) 0:26:09   25 75
27. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (13.) 0:26:19   24 74
28. Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (14.) 0:26:20   23 73
29. Petr Vejchoda Brno Brno 1977 Muži (15.) 0:26:30   22 72
30. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 M50 (3.) 0:26:54   21 71
31. Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 M50 (4.) 0:27:05   20 70
32. Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M40 (9.) 0:27:25   19 69
33. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (5.) 0:27:29   18 68
34. Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 M60 (1.) 0:27:43   17 67
35. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (16.) 0:28:49   16 66
36. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:29:30   15 65
37. Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ženy (3.) 0:29:57   14 64
38. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (6.) 0:30:02   13 63
39. Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 M60 (3.) 0:31:30   12 62
40. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 Ženy (4.) 0:31:39   11 61
41. Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž35 (2.) 0:32:04   10 60
42. Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 Ž35 (3.) 0:34:48   9 59
43. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (7.) 0:36:05   8 58
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:25:01TR 37
2. / 23. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:25:43TR 33
3. / 37. Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:29:57  14
4. / 40. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1978 0:31:39  11
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 21. Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:25:20TR 35
2. / 41. Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:32:04  10
3. / 42. Ivana Volavá www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1964 0:34:48  9
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:19:50TR 65
2. / 2. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 0:20:24  55
3. / 3. Vladimír Závodník Lažany Lažany 1979 0:20:46  51
4. / 9. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 0:22:37  42
5. / 10. Marek Rampula Malhostovice Malhostovice 1973 0:23:39  41
6. / 11. Jiří Veska Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí 1978 0:24:05  40
7. / 15. Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 0:24:33  36
8. / 18. Karel Joch ARC Brno ARC Brno 1987 0:24:54  33
9. / 20. David Janík TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:25:18  31
10. / 24. Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:25:49  27
11. / 25. Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:25:59  26
12. / 26. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:26:09  25
13. / 27. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:26:19  24
14. / 28. Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:26:20  23
15. / 29. Petr Vejchoda Brno Brno 1977 0:26:30  22
16. / 35. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:28:49  16
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:21:02  48
2. / 5. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:21:08  46
3. / 6. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:21:28  45
4. / 7. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:21:49  44
5. / 8. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:22:23  43
6. / 12. Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:24:11  39
7. / 17. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:24:53  34
8. / 22. Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 0:25:22  29
9. / 32. Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:27:25  19
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:24:31  38
2. / 14. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:24:32  37
3. / 30. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 0:26:54  21
4. / 31. Petr Krieg BMT Brno BMT Brno 1949 0:27:05  20
5. / 33. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:27:29  18
6. / 38. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:30:02  13
7. / 43. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 0:36:05  8
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:24:45TR 40
2. / 34. Jiří Lech Plki tým Brno Plki tým Brno 1937 0:27:43  17
3. / 36. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:29:30  15
4. / 39. Josef Kubík Ptačina Adamov Ptačina Adamov 1938 0:31:30  12