Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2021

24.6.2021
180 m
28°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2021


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 14 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 Školka H (1.) 0:00:32   100 100
2. 28 Michael Přidal Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 Školka H (2.) 0:00:33   90 90
3. 129 Matouš Jakubec Kuřim Kuřim 2014 Školka H (3.) 0:00:34   82 82
4. 74 Matyáš Gazárek - - 2015 Školka H (4.) 0:00:38   76 76
5. 128 Josef Antoš Kuřim Kuřim 2014 Školka H (5.) 0:00:39   72 72
6. 115 Matěj Hrádek Tišnov Tišnov 2015 Školka H (6.) 0:00:39   70 70
7. 98 Tadeáš Kazda Kuřim Kuřim 2015 Školka H (7.) 0:00:40   69 69
8. 123 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 Školka H (8.) 0:00:40   68 68
9. 89 Jakub Zdeněk Kuřim Kuřim 2015 Školka H (9.) 0:00:40   67 67
10. 87 Matyáš Košut Kuřim Kuřim 2015 Školka H (10.) 0:00:44   66 66
11. 96 Petr Kytner Kuřim Kuřim 2016 Školka H (11.) 0:00:47   65 65
12. 55 Marek Lipavský Kuřim Kuřim 2015 Školka H (12.) 0:01:05   64 64
13. 109 Marek Otoupalík Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2017 Školka H (13.) 0:01:07   63 63
14. 88 Filip Košut Kuřim Kuřim 2017 Školka H (14.) 0:01:08   62 62
15. 124 Daniel Číž Kuřim Kuřim 2017 Školka H (15.) 0:01:10   61 61
16. 40 Kryštof Tomíšek Kuřim Kuřim 2018 Školka H (16.) 0:01:14   60 60
17. 119 Tomáš Laštůvka Česká Česká 2019 Školka H (17.) 0:01:16   59 59
18. 116 Petr Hrádek Tišnov Tišnov 2018 Školka H (18.) 0:02:29   58 58
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 14 Jakub Nedoma AK Kuřim AK Kuřim 2014 0:00:32  100
2. / 2. 28 Michael Přidal Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 0:00:33  90
3. / 3. 129 Matouš Jakubec Kuřim Kuřim 2014 0:00:34  82
4. / 4. 74 Matyáš Gazárek - - 2015 0:00:38  76
5. / 5. 128 Josef Antoš Kuřim Kuřim 2014 0:00:39  72
6. / 6. 115 Matěj Hrádek Tišnov Tišnov 2015 0:00:39  70
7. / 7. 98 Tadeáš Kazda Kuřim Kuřim 2015 0:00:40  69
8. / 8. 123 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 0:00:40  68
9. / 9. 89 Jakub Zdeněk Kuřim Kuřim 2015 0:00:40  67
10. / 10. 87 Matyáš Košut Kuřim Kuřim 2015 0:00:44  66
11. / 11. 96 Petr Kytner Kuřim Kuřim 2016 0:00:47  65
12. / 12. 55 Marek Lipavský Kuřim Kuřim 2015 0:01:05  64
13. / 13. 109 Marek Otoupalík Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2017 0:01:07  63
14. / 14. 88 Filip Košut Kuřim Kuřim 2017 0:01:08  62
15. / 15. 124 Daniel Číž Kuřim Kuřim 2017 0:01:10  61
16. / 16. 40 Kryštof Tomíšek Kuřim Kuřim 2018 0:01:14  60
17. / 17. 119 Tomáš Laštůvka Česká Česká 2019 0:01:16  59
18. / 18. 116 Petr Hrádek Tišnov Tišnov 2018 0:02:29  58