Výsledky závodu

Virtuální cena Lelekovic 2021

10.4.2021
9027 m
18°C, jasno
Info o trati »

Virtuální cena Lelekovic 2021


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 14 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 M40 (1.) 0:33:41   100 300
2. 54 Dalibor Hejna Brno Brno 1982 Muži (1.) 0:36:34   100 290
3. 68 Patrik Bejček SportObchod.cz SportObchod.cz 1994 Muži (2.) 0:36:35   90 282
4. 102 Stanislav Juránek ml. Orel Židenice Orel Židenice 1987 Muži (3.) 0:37:49   82 276
5. 118 Jiří Halama AK Kuřim AK Kuřim 1977 M40 (2.) 0:38:05   90 272
6. 55 Václav Pokorný Brno Brno 1978 M40 (3.) 0:38:28   82 270
7. 124 Jakub Johaník Kuřim/Uherské Hradiště Kuřim/Uherské Hradiště 1982 Muži (4.) 0:39:07   76 269
8. 101 Patrícia Puklová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1986 Ž35 (1.) 0:39:19   100 268
9. 2 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 M40 (4.) 0:39:25   76 267
10. 96 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (5.) 0:39:26   72 266
11. 81 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 M40 (5.) 0:39:53   72 265
12. 1 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (6.) 0:40:05   70 264
13. 119 Pavel Svoboda VHS Brno VHS Brno 1978 M40 (6.) 0:40:22   70 263
14. 65 Ondřej Plechatý Křižínkov Křižínkov 1984 Muži (7.) 0:40:30   69 262
15. 4 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 M40 (7.) 0:40:34   69 261
16. 26 Lucie Vaculová Run&Mum Run&Mum 1982 Ž35 (2.) 0:40:36   90 260
17. 86 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 Muži (8.) 0:40:52   68 259
18. 50 Marek Voborný Tišnov Tišnov 1989 Muži (9.) 0:41:13   67 258
19. 30 Jiří Kolář STG Česká STG Česká 1976 M40 (8.) 0:41:36   68 257
20. 77 Marek Christ fKlidu sport team / Extra Brno fKlidu sport team / Extra Brno 1979 M40 (9.) 0:41:41   67 256
21. 10 Erik Rzepiel Kuřim Kuřim 1992 Muži (10.) 0:41:54   66 255
22. 91 Pavel Juřica Brno Brno 1979 M40 (10.) 0:41:57   66 254
23. 57 Michal Kunovský Brno Brno 1978 M40 (11.) 0:42:09   65 253
24. 23 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (11.) 0:42:11   65 252
25. 15 Daniel Gladiš st. Lelekovice Lelekovice 1968 M50 (1.) 0:42:13   100 251
26. 99 Milan Špiřík TJ Sokol Deblín TJ Sokol Deblín 1985 Muži (12.) 0:43:07   64 250
27. 82 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 Dci+Jci (1.) 0:43:20   100 249
28. 42 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (2.) 0:43:20   90 248
29. 25 Jiří Šimoník Orel-Židenice Orel-Židenice 2001 Muži (13.) 0:43:41   63 247
30. 47 Mirloslav Hlavnička Lelekovice Lelekovice 1968 M50 (3.) 0:44:23   82 246
31. 83 Pavel Horák ml. Kuřim Kuřim 1975 M40 (12.) 0:44:24   64 245
32. 22 Martin Šplíchal Running zone Running zone 1982 Muži (14.) 0:45:05   62 244
33. 37 Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1976 Ž45 (1.) 0:45:16   100 243
34. 31 Šárka Kolářová STG Česká STG Česká 1976 Ž45 (2.) 0:45:21   90 242
35. 19 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 Ž35 (3.) 0:45:28   82 241
36. 73 Petr Janek Brno Brno 1969 M50 (4.) 0:45:43   76 240
37. 53 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 (13.) 0:45:48   63 239
38. 38 Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 2002 Dky+Jky (1.) 0:45:57   100 238
39. 80 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 M40 (14.) 0:46:02   62 237
40. 112 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (4.) 0:46:12   76 236
41. 40 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (15.) 0:46:26   61 235
42. 41 Lucie Novotná 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1975 Ž45 (3.) 0:46:35   82 234
43. 74 Jan Mokrý KOB Alfa Brno KOB Alfa Brno 1966 M50 (5.) 0:46:53   72 233
44. 62 Hana Coufalová Brno Brno 1984 Ž35 (5.) 0:46:57   72 232
45. 21 Lukáš Janků Pepe Bike Pepe Bike 1987 Muži (15.) 0:47:04   61 231
46. 29 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:47:08   100 230
47. 48 Jiří Sláma Brno Brno 1960 M60 (2.) 0:47:10   90 229
48. 113 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (16.) 0:47:25   60 228
49. 51 Jana Jeřábková TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 1998 Ženy (1.) 0:47:51   100 227
50. 44 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (17.) 0:47:53   59 226
51. 115 Adam Klusoň Lelekovice Lelekovice 2007 Dci+Jci (2.) 0:47:58   90 225
52. 106 Jan Žák Vltava Vltava 1972 M40 (18.) 0:48:02   58 224
53. 39 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (6.) 0:48:10   70 223
54. 52 Kateřina Jeřábková Pánov Pánov 1999 Ženy (2.) 0:48:16   90 222
55. 98 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 M50 (7.) 0:48:21   69 221
56. 78 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 M40 (19.) 0:48:33   57 220
57. 8 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (8.) 0:48:40   68 219
58. 97 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 Ž45 (4.) 0:48:50   76 218
59. 105 Václav Štěpánek Olomučany Olomučany 1991 Muži (16.) 0:48:54   60 217
60. 45 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 M50 (9.) 0:49:10   67 216
61. 76 Josef Chodur Brno Brno 1975 M40 (20.) 0:49:25   56 215
62. 27 Marek Werbitzky - - 1969 M50 (10.) 0:49:29   66 214
63. 11 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 Muži (17.) 0:49:43   59 213
64. 93 Jan Dočkal AK Kuřim AK Kuřim 2003 Dci+Jci (3.) 0:49:45   82 212
65. 56 Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plavání Univerzita Brno plavání 1965 M50 (11.) 0:49:48   65 211
66. 108 Lenka Hověžáková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (6.) 0:49:51   70 210
67. 70 Adéla Kočí Brno Brno 1997 Ženy (3.) 0:50:16   82 209
68. 36 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M50 (12.) 0:50:54   64 208
69. 20 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (18.) 0:51:01   58 207
70. 116 Petr Říha Moravské Knínice Moravské Knínice 1987 Muži (19.) 0:51:04   57 206
71. 114 Tomáš Pokluda Mokrá Hora Mokrá Hora 1970 M50 (13.) 0:51:16   63 205
72. 43 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (7.) 0:51:59   69 204
73. 33 Aleš Dumek Zastávka Zastávka 1973 M40 (21.) 0:52:11   55 203
74. 109 Ema Fialová AK Moravská Slavia, Brno AK Moravská Slavia, Brno 2008 Dky+Jky (2.) 0:52:15   90 202
75. 95 Martina Svobodová - - 1975 Ž45 (5.) 0:52:25   72 201
76. 35 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 Ženy (4.) 0:53:07   76 200
77. 110 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 M40 (22.) 0:54:17   54 199
78. 107 Lukáš Stříž Brno Brno 1992 Muži (20.) 0:54:40   56 198
79. 61 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 M60 (3.) 0:54:52   82 197
80. 32 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 (23.) 0:55:16   53 196
81. 60 Miroslav Montag Kuřim Kuřim 1961 M60 (4.) 0:55:42   76 195
82. 13 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M60 (5.) 0:55:53   72 194
83. 100 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (8.) 0:56:04   68 193
84. 104 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 Ž35 (9.) 0:56:10   67 192
85. 16 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 M40 (24.) 0:56:14   52 191
86. 89 Monika Maryšlerová Brno Brno 1974 Ž45 (6.) 0:56:16   70 190
87. 28 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 Ženy (5.) 0:56:22   72 189
88. 5 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (7.) 0:56:43   69 188
89. 103 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (6.) 0:56:45   70 187
90. 88 Jana Moravcová Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (10.) 0:56:57   66 186
91. 63 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž45 (8.) 0:56:59   68 185
92. 85 Luboš Vřešťál Brno Brno 1972 M40 (25.) 0:57:19   51 184
93. 79 Oxana Begunova Xena Xena 1989 Ženy (6.) 0:57:23   70 183
94. 122 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 Muži (21.) 0:57:28   55 182
95. 75 Regina Mokrá Brno Brno 1968 Ž45 (9.) 0:57:54   67 181
96. 111 Jana Škrobová Kuřim (okr. Brno-venkov) Kuřim (okr. Brno-venkov) 1971 Ž45 (10.) 0:58:10   66 180
97. 92 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 M50 (14.) 0:58:34   62 179
98. 94 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (11.) 0:59:02   65 178
99. 90 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 M40 (26.) 0:59:07   50 177
100. 121 Veronika Ubrová Fitness centrum Body Care Brno Fitness centrum Body Care Brno 1978 Ž35 (12.) 1:00:19   64 176
101. 59 Dagmar Montagová Panteři Panteři 1974 Ž45 (11.) 1:01:44   65 175
102. 12 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 Ž55 (1.) 1:02:51   100 174
103. 123 Daniela Žáková CKTCH CKTCH 1973 Ž45 (12.) 1:03:12   64 173
104. 72 Hana Kočí Brno Brno 1971 Ž45 (13.) 1:05:53   63 172
105. 120 Martin Bábek Moravany Moravany 1971 M50 (15.) 1:05:54   61 171
106. 117 Milan Hubáček Brno Brno 1971 M50 (16.) 1:06:15   60 170
107. 46 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 Dky+Jky (3.) 1:08:37   82 169
108. 66 Lenka Plechatá Křižínkov Křižínkov 1986 Ž35 (13.) 1:19:04   63 168
109. 67 Kamila Hošková Křižínkov Křižínkov 1983 Ž35 (14.) 1:21:50   62 167
110. 18 Jiří Šplíchal Kuřim Kuřim 1987 Muži (22.) DNF   0 0
111. 87 Jan Mikyska Lelekovice Lelekovice 1986 Muži (23.) DNF   0 0
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 38 Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia Brno AC Moravská Slávia Brno 2002 0:45:57  100
2. / 74. 109 Ema Fialová AK Moravská Slavia, Brno AK Moravská Slavia, Brno 2008 0:52:15  90
3. / 107. 46 Johana Kratochvílová Lelekovice Lelekovice 2004 1:08:37  82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 49. 51 Jana Jeřábková TJ Spartak Třebíč TJ Spartak Třebíč 1998 0:47:51  100
2. / 54. 52 Kateřina Jeřábková Pánov Pánov 1999 0:48:16  90
3. / 67. 70 Adéla Kočí Brno Brno 1997 0:50:16  82
4. / 76. 35 Barbora Šimonová SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou 1987 0:53:07  76
5. / 87. 28 Michala Pezenreiterová Kuřim Kuřim 1993 0:56:22  72
6. / 93. 79 Oxana Begunova Xena Xena 1989 0:57:23  70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. 101 Patrícia Puklová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1986 0:39:19  100
2. / 16. 26 Lucie Vaculová Run&Mum Run&Mum 1982 0:40:36  90
3. / 35. 19 Lucie Johaníková Kuřim Kuřim 1986 0:45:28  82
4. / 40. 112 Magda Janková Brno Brno 1980 0:46:12  76
5. / 44. 62 Hana Coufalová Brno Brno 1984 0:46:57  72
6. / 66. 108 Lenka Hověžáková Kuřim Kuřim 1982 0:49:51  70
7. / 72. 43 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:51:59  69
8. / 83. 100 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:56:04  68
9. / 84. 104 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 0:56:10  67
10. / 90. 88 Jana Moravcová Kuřim Kuřim 1982 0:56:57  66
11. / 98. 94 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:59:02  65
12. / 100. 121 Veronika Ubrová Fitness centrum Body Care Brno Fitness centrum Body Care Brno 1978 1:00:19  64
13. / 108. 66 Lenka Plechatá Křižínkov Křižínkov 1986 1:19:04  63
14. / 109. 67 Kamila Hošková Křižínkov Křižínkov 1983 1:21:50  62
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 37 Lenka Topinková AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 1976 0:45:16  100
2. / 34. 31 Šárka Kolářová STG Česká STG Česká 1976 0:45:21  90
3. / 42. 41 Lucie Novotná 2BWINNER TEAM 2BWINNER TEAM 1975 0:46:35  82
4. / 58. 97 Kateřina Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 1973 0:48:50  76
5. / 75. 95 Martina Svobodová - - 1975 0:52:25  72
6. / 86. 89 Monika Maryšlerová Brno Brno 1974 0:56:16  70
7. / 88. 5 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:56:43  69
8. / 91. 63 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:56:59  68
9. / 95. 75 Regina Mokrá Brno Brno 1968 0:57:54  67
10. / 96. 111 Jana Škrobová Kuřim (okr. Brno-venkov) Kuřim (okr. Brno-venkov) 1971 0:58:10  66
11. / 101. 59 Dagmar Montagová Panteři Panteři 1974 1:01:44  65
12. / 103. 123 Daniela Žáková CKTCH CKTCH 1973 1:03:12  64
13. / 104. 72 Hana Kočí Brno Brno 1971 1:05:53  63
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 102. 12 Blanka Fabriková Orel Židenice Orel Židenice 1960 1:02:51  100
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 82 Jan Ondruška Drásov Drásov 2004 0:43:20  100
2. / 51. 115 Adam Klusoň Lelekovice Lelekovice 2007 0:47:58  90
3. / 64. 93 Jan Dočkal AK Kuřim AK Kuřim 2003 0:49:45  82
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 54 Dalibor Hejna Brno Brno 1982 0:36:34  100
2. / 3. 68 Patrik Bejček SportObchod.cz SportObchod.cz 1994 0:36:35  90
3. / 4. 102 Stanislav Juránek ml. Orel Židenice Orel Židenice 1987 0:37:49  82
4. / 7. 124 Jakub Johaník Kuřim/Uherské Hradiště Kuřim/Uherské Hradiště 1982 0:39:07  76
5. / 10. 96 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:39:26  72
6. / 12. 1 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:40:05  70
7. / 14. 65 Ondřej Plechatý Křižínkov Křižínkov 1984 0:40:30  69
8. / 17. 86 Jakub Slezák Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) Nové Město na Moravě (SK Tricyklochlubna Žďár nad Sázavou) 1986 0:40:52  68
9. / 18. 50 Marek Voborný Tišnov Tišnov 1989 0:41:13  67
10. / 21. 10 Erik Rzepiel Kuřim Kuřim 1992 0:41:54  66
11. / 24. 23 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:42:11  65
12. / 26. 99 Milan Špiřík TJ Sokol Deblín TJ Sokol Deblín 1985 0:43:07  64
13. / 29. 25 Jiří Šimoník Orel-Židenice Orel-Židenice 2001 0:43:41  63
14. / 32. 22 Martin Šplíchal Running zone Running zone 1982 0:45:05  62
15. / 45. 21 Lukáš Janků Pepe Bike Pepe Bike 1987 0:47:04  61
16. / 59. 105 Václav Štěpánek Olomučany Olomučany 1991 0:48:54  60
17. / 63. 11 Martin Kotlík Kuřim Kuřim 1985 0:49:43  59
18. / 69. 20 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:51:01  58
19. / 70. 116 Petr Říha Moravské Knínice Moravské Knínice 1987 0:51:04  57
20. / 78. 107 Lukáš Stříž Brno Brno 1992 0:54:40  56
21. / 94. 122 Ondřej Škrob Kuřim Kuřim 2000 0:57:28  55
22. / 110. 18 Jiří Šplíchal Kuřim Kuřim 1987 DNF  0
23. / 111. 87 Jan Mikyska Lelekovice Lelekovice 1986 DNF  0
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 14 Filip Ospalý Here To Win Here To Win 1976 0:33:41  100
2. / 5. 118 Jiří Halama AK Kuřim AK Kuřim 1977 0:38:05  90
3. / 6. 55 Václav Pokorný Brno Brno 1978 0:38:28  82
4. / 9. 2 Lukáš Ryba Lipůvka Lipůvka 1979 0:39:25  76
5. / 11. 81 Vladimír Ondruška Drásov Drásov 1976 0:39:53  72
6. / 13. 119 Pavel Svoboda VHS Brno VHS Brno 1978 0:40:22  70
7. / 15. 4 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:40:34  69
8. / 19. 30 Jiří Kolář STG Česká STG Česká 1976 0:41:36  68
9. / 20. 77 Marek Christ fKlidu sport team / Extra Brno fKlidu sport team / Extra Brno 1979 0:41:41  67
10. / 22. 91 Pavel Juřica Brno Brno 1979 0:41:57  66
11. / 23. 57 Michal Kunovský Brno Brno 1978 0:42:09  65
12. / 31. 83 Pavel Horák ml. Kuřim Kuřim 1975 0:44:24  64
13. / 37. 53 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:45:48  63
14. / 39. 80 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:46:02  62
15. / 41. 40 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:46:26  61
16. / 48. 113 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:47:25  60
17. / 50. 44 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:47:53  59
18. / 52. 106 Jan Žák Vltava Vltava 1972 0:48:02  58
19. / 56. 78 Jan Jína AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1973 0:48:33  57
20. / 61. 76 Josef Chodur Brno Brno 1975 0:49:25  56
21. / 73. 33 Aleš Dumek Zastávka Zastávka 1973 0:52:11  55
22. / 77. 110 Aleš Sikora AK Kuřim AK Kuřim 1973 0:54:17  54
23. / 80. 32 Martin Sobotka Brno Brno 1976 0:55:16  53
24. / 85. 16 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 0:56:14  52
25. / 92. 85 Luboš Vřešťál Brno Brno 1972 0:57:19  51
26. / 99. 90 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 0:59:07  50
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 25. 15 Daniel Gladiš st. Lelekovice Lelekovice 1968 0:42:13  100
2. / 28. 42 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:43:20  90
3. / 30. 47 Mirloslav Hlavnička Lelekovice Lelekovice 1968 0:44:23  82
4. / 36. 73 Petr Janek Brno Brno 1969 0:45:43  76
5. / 43. 74 Jan Mokrý KOB Alfa Brno KOB Alfa Brno 1966 0:46:53  72
6. / 53. 39 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:48:10  70
7. / 55. 98 Petr Kamenický Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:48:21  69
8. / 57. 8 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:48:40  68
9. / 60. 45 Jaroslav Kratochvíl Lelekovice Lelekovice 1963 0:49:10  67
10. / 62. 27 Marek Werbitzky - - 1969 0:49:29  66
11. / 65. 56 Alexandr Mrůzek Univerzita Brno plavání Univerzita Brno plavání 1965 0:49:48  65
12. / 68. 36 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:50:54  64
13. / 71. 114 Tomáš Pokluda Mokrá Hora Mokrá Hora 1970 0:51:16  63
14. / 97. 92 Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1971 0:58:34  62
15. / 105. 120 Martin Bábek Moravany Moravany 1971 1:05:54  61
16. / 106. 117 Milan Hubáček Brno Brno 1971 1:06:15  60
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 46. 29 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:47:08  100
2. / 47. 48 Jiří Sláma Brno Brno 1960 0:47:10  90
3. / 79. 61 Jiří Boháč BehejBrno.com BehejBrno.com 1954 0:54:52  82
4. / 81. 60 Miroslav Montag Kuřim Kuřim 1961 0:55:42  76
5. / 82. 13 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:55:53  72
6. / 89. 103 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:56:45  70