Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - 12-13 let 2020

25.6.2020
1050 m
21°C, skorojasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - 12-13 let 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 31 Michal Kunovský AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2007 MlŽci (1.) 0:03:30TR 110 100
2. 75 Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2007 MlŽky (1.) 0:03:41   100 90
3. 13 Šimon Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2007 MlŽci (2.) 0:03:58   90 82
4. 86 Lucie Heřmanová * * 2007 MlŽky (2.) 0:03:58   90 76
5. 166 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 MlŽky (3.) 0:04:13   82 72
6. 134 Dominik Poláček ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2008 MlŽci (3.) 0:04:19   82 70
7. 90 Tereza Zahradníčková Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2007 MlŽky (4.) 0:04:22   76 69
8. 104 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 MlŽci (4.) 0:04:32   76 68
9. 162 Kateřina Novotná KP Basket Brno KP Basket Brno 2008 MlŽky (5.) 0:04:49   72 67
10. 159 Jakub Žufníček Kuřim Kuřim 2008 MlŽci (5.) 0:05:03   72 66
Mladší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 75 Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2007 0:03:41  100
2. / 4. 86 Lucie Heřmanová * * 2007 0:03:58  90
3. / 5. 166 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:04:13  82
4. / 7. 90 Tereza Zahradníčková Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2007 0:04:22  76
5. / 9. 162 Kateřina Novotná KP Basket Brno KP Basket Brno 2008 0:04:49  72
Mladší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 31 Michal Kunovský AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno 2007 0:03:30TR 110
2. / 3. 13 Šimon Tajovský AK Kuřim AK Kuřim 2007 0:03:58  90
3. / 6. 134 Dominik Poláček ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2008 0:04:19  82
4. / 8. 104 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 0:04:32  76
5. / 10. 159 Jakub Žufníček Kuřim Kuřim 2008 0:05:03  72