Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2005

23.6.2005
4800 m
slunečno, +26°C
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2005


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:16:15   60 110
2. Radek Parnica Kuřim Kuřim 1977 Muži (2.) 0:16:31   55 105
3. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (3.) 0:16:35   51 101
4. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (4.) 0:16:55   48 98
5. Lukáš Plachý Uni Brno Uni Brno 1985 Muži (5.) 0:17:11   46 96
6. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (1.) 0:17:18   45 95
7. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 Muži (6.) 0:17:43   44 94
8. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:17:47   43 93
9. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (3.) 0:17:55   42 92
10. Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (7.) 0:17:59   41 91
11. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 Muži (8.) 0:18:06   40 90
12. Miroslav Orzech Kuřim Kuřim 1986 Muži (9.) 0:18:26   39 89
13. Aleš Mikauš 1958 M40 (4.) 0:18:33   38 88
14. Lubomír Plachý Uni Brno Uni Brno 1963 M40 (5.) 0:18:34   37 87
15. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M40 (6.) 0:18:49   36 86
16. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (7.) 0:19:25   35 85
17. Luděk Gross SPGŠ Znojmo SPGŠ Znojmo 1953 M50 (1.) 0:19:51   34 84
18. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:19:56   33 83
19. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (2.) 0:20:06   32 82
20. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (8.) 0:20:14   31 81
21. Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 Muži (10.) 0:20:28   30 80
22. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (9.) 0:20:31   29 79
23. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:20:37   28 78
24. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (11.) 0:20:39   27 77
25. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (12.) 0:20:42   26 76
26. Tomáš Dufek 1982 Muži (13.) 0:20:56   25 75
27. Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 Muži (14.) 0:21:05   24 74
28. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 M60 (1.) 0:21:24   23 73
29. Václav Šindýlek Kuřim Kuřim 1956 M40 (10.) 0:22:25   22 72
30. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M50 (3.) 0:23:05   21 71
31. Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 Ženy (2.) 0:23:11   20 70
32. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (15.) 0:23:27   19 69
33. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (2.) 0:23:29   18 68
34. Alois Plch Plki tým Brno Plki tým Brno 1949 M50 (4.) 0:23:57   17 67
35. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 M60 (3.) 0:24:09   16 66
36. Tomáš Miřejovský Sabzo Praha Sabzo Praha 1961 M40 (11.) 0:24:11   15 65
37. Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (3.) 0:24:25   14 64
38. Ivana Herzigová SPGŠ Znojmo SPGŠ Znojmo 1963 Ž35 (1.) 0:24:35TR 18 63
39. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (5.) 0:25:06   12 62
40. Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 Ženy (4.) 0:26:01   11 61
41. Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 Ž35 (2.) 0:26:11   10 60
42. Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (5.) 0:29:06   9 59
43. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (6.) 0:31:09   8 58
44. Petr Jelínek 1981 Muži (16.) DNF   0 0
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:19:56  33
2. / 31. Veronika Floriánová AP Brno AP Brno 1973 0:23:11  20
3. / 37. Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:24:25  14
4. / 40. Alice Votýpková Kuřim Kuřim 1971 0:26:01  11
5. / 42. Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:29:06  9
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. Ivana Herzigová SPGŠ Znojmo SPGŠ Znojmo 1963 0:24:35TR 18
2. / 41. Jarmila Kitnerová Plki tým Brno Plki tým Brno 1958 0:26:11  10
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:16:15  60
2. / 2. Radek Parnica Kuřim Kuřim 1977 0:16:31  55
3. / 3. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 0:16:35  51
4. / 4. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:55  48
5. / 5. Lukáš Plachý Uni Brno Uni Brno 1985 0:17:11  46
6. / 7. Petr Juráček ACTAF Brno ACTAF Brno 1981 0:17:43  44
7. / 10. Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:17:59  41
8. / 11. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 0:18:06  40
9. / 12. Miroslav Orzech Kuřim Kuřim 1986 0:18:26  39
10. / 21. Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 0:20:28  30
11. / 24. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:20:39  27
12. / 25. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:20:42  26
13. / 26. Tomáš Dufek 1982 0:20:56  25
14. / 27. Zdeněk Václavek Kuřim Kuřim 1973 0:21:05  24
15. / 32. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:23:27  19
16. / 44. Petr Jelínek 1981 DNF  0
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:17:18  45
2. / 8. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:17:47  43
3. / 9. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:17:55  42
4. / 13. Aleš Mikauš 1958 0:18:33  38
5. / 14. Lubomír Plachý Uni Brno Uni Brno 1963 0:18:34  37
6. / 15. Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:18:49  36
7. / 16. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:19:25  35
8. / 20. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:20:14  31
9. / 22. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:20:31  29
10. / 29. Václav Šindýlek Kuřim Kuřim 1956 0:22:25  22
11. / 36. Tomáš Miřejovský Sabzo Praha Sabzo Praha 1961 0:24:11  15
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. Luděk Gross SPGŠ Znojmo SPGŠ Znojmo 1953 0:19:51  34
2. / 19. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:20:06  32
3. / 30. Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:23:05  21
4. / 34. Alois Plch Plki tým Brno Plki tým Brno 1949 0:23:57  17
5. / 39. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:25:06  12
6. / 43. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 0:31:09  8
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:20:37  28
2. / 28. Vladimír Cetkovský ARC Brno ARC Brno 1945 0:21:24  23
3. / 33. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:23:29  18
4. / 35. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 0:24:09  16