Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2020

25.6.2020
180 m
21°C, skorojasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 85 Dominik Hollý Kuřim Kuřim 2013 Školka H (1.) 0:00:34   100 100
2. 54 Jan Bořil AK Kuřim AK Kuřim 2013 Školka H (2.) 0:00:34   90 90
3. 67 Hynek Vermouzek Kuřim Kuřim 2014 Školka H (3.) 0:00:36   82 82
4. 43 Jakub Nedoma Moravské Knínice Moravské Knínice 2014 Školka H (4.) 0:00:38   76 76
5. 91 Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 Školka H (5.) 0:00:43   72 72
6. 81 Adam Lernbecher Šebrov Šebrov 2014 Školka H (6.) 0:00:44   70 70
7. 141 Tobiáš Smrž TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2014 Školka H (7.) 0:00:46   69 69
8. 152 Tadeáš Kazda Kuřim Kuřim 2015 Školka H (8.) 0:00:47   68 68
9. 161 Tomáš Žufníček Kuřim Kuřim 2014 Školka H (9.) 0:00:48   67 67
10. 155 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 Školka H (10.) 0:00:50   66 66
11. 92 Daniel Vacula - - 2015 Školka H (11.) 0:00:52   65 65
12. 128 Jakub Portl Kuřim Kuřim 2013 Školka H (12.) 0:00:58   64 64
13. 111 Hynek Chodur Brno Brno 2016 Školka H (13.) 0:00:59   63 63
14. 16 Michael Přidal Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 Školka H (14.) 0:01:00   62 62
15. 145 Jakub Malý Kuřim Kuřim 2016 Školka H (15.) 0:01:01   61 61
16. 147 Václav Novotný Kuřim Kuřim 2017 Školka H (16.) 0:01:04   60 60
17. 138 Petr Kytner Kuřim Kuřim 2016 Školka H (17.) 0:01:06   59 59
18. 148 Ondřej Votava Kuřim Kuřim 2016 Školka H (18.) 0:01:07   58 58
19. 4 David Kotlík - - 2015 Školka H (19.) 0:01:10   57 57
20. 154 David Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2016 Školka H (20.) 0:01:20   56 56
21. 129 Ondřej Portl Kuřim Kuřim 2016 Školka H (21.) 0:01:23   55 55
22. 149 Vojtěch Votava Kuřim Kuřim 2014 Školka H (22.) 0:01:30   54 54
23. 121 Jakub Sumec Kuřim Kuřim 2016 Školka H (23.) 0:01:42   53 53
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 85 Dominik Hollý Kuřim Kuřim 2013 0:00:34  100
2. / 2. 54 Jan Bořil AK Kuřim AK Kuřim 2013 0:00:34  90
3. / 3. 67 Hynek Vermouzek Kuřim Kuřim 2014 0:00:36  82
4. / 4. 43 Jakub Nedoma Moravské Knínice Moravské Knínice 2014 0:00:38  76
5. / 5. 91 Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 0:00:43  72
6. / 6. 81 Adam Lernbecher Šebrov Šebrov 2014 0:00:44  70
7. / 7. 141 Tobiáš Smrž TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2014 0:00:46  69
8. / 8. 152 Tadeáš Kazda Kuřim Kuřim 2015 0:00:47  68
9. / 9. 161 Tomáš Žufníček Kuřim Kuřim 2014 0:00:48  67
10. / 10. 155 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 0:00:50  66
11. / 11. 92 Daniel Vacula - - 2015 0:00:52  65
12. / 12. 128 Jakub Portl Kuřim Kuřim 2013 0:00:58  64
13. / 13. 111 Hynek Chodur Brno Brno 2016 0:00:59  63
14. / 14. 16 Michael Přidal Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2015 0:01:00  62
15. / 15. 145 Jakub Malý Kuřim Kuřim 2016 0:01:01  61
16. / 16. 147 Václav Novotný Kuřim Kuřim 2017 0:01:04  60
17. / 17. 138 Petr Kytner Kuřim Kuřim 2016 0:01:06  59
18. / 18. 148 Ondřej Votava Kuřim Kuřim 2016 0:01:07  58
19. / 19. 4 David Kotlík - - 2015 0:01:10  57
20. / 20. 154 David Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2016 0:01:20  56
21. / 21. 129 Ondřej Portl Kuřim Kuřim 2016 0:01:23  55
22. / 22. 149 Vojtěch Votava Kuřim Kuřim 2014 0:01:30  54
23. / 23. 121 Jakub Sumec Kuřim Kuřim 2016 0:01:42  53