Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 0-7 let 2020

25.6.2020
180 m
21°C, skorojasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - dívky 0-7 let 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 45 Zuzana Pachlopníková AK Kuřim AK Kuřim 2013 Školka D (1.) 0:00:35   100 100
2. 133 Pavlína Poláčková ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2013 Školka D (2.) 0:00:35   90 90
3. 120 Adéla Sumcová Kuřim Kuřim 2013 Školka D (3.) 0:00:36   82 82
4. 115 Rebeka Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 2013 Školka D (4.) 0:00:37   76 76
5. 132 Karolína Poláčková ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2013 Školka D (5.) 0:00:39   72 72
6. 62 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 Školka D (6.) 0:00:39   70 70
7. 135 Nela Dudková Orel Jednota Kuřim Orel Jednota Kuřim 2013 Školka D (7.) 0:00:42   69 69
8. 110 Marika Chodurová Brno Brno 2014 Školka D (8.) 0:00:42   68 68
9. 136 Žofie Šimonová Kuřim Kuřim 2014 Školka D (9.) 0:00:44   67 67
10. 146 Vendula Novotná Kuřim Kuřim 2015 Školka D (10.) 0:00:44   66 66
11. 113 Helena Janková Brno Brno 2016 Školka D (11.) 0:00:45   65 65
12. 74 Amálie Novotná - - 2016 Školka D (12.) 0:00:45   64 64
13. 106 Nina Novotná Kuřim Kuřim 2014 Školka D (13.) 0:00:47   63 63
14. 131 Valeria Hedbávná Atrakce Pohoda Atrakce Pohoda 2015 Školka D (14.) 0:00:50   62 62
15. 130 Nela Otoupalíková Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2015 Školka D (15.) 0:00:51   61 61
16. 93 Karolina Vaculova - - 2017 Školka D (16.) 0:01:11   60 60
17. 122 Simona Chlupova Kuřim Kuřim 2015 Školka D (17.) 0:01:13   59 59
18. 140 Eliška Prachárová AK Kuřim AK Kuřim 2017 Školka D (18.) 0:01:17   58 58
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 45 Zuzana Pachlopníková AK Kuřim AK Kuřim 2013 0:00:35  100
2. / 2. 133 Pavlína Poláčková ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2013 0:00:35  90
3. / 3. 120 Adéla Sumcová Kuřim Kuřim 2013 0:00:36  82
4. / 4. 115 Rebeka Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 2013 0:00:37  76
5. / 5. 132 Karolína Poláčková ACT Lerak Blansko ACT Lerak Blansko 2013 0:00:39  72
6. / 6. 62 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 0:00:39  70
7. / 7. 135 Nela Dudková Orel Jednota Kuřim Orel Jednota Kuřim 2013 0:00:42  69
8. / 8. 110 Marika Chodurová Brno Brno 2014 0:00:42  68
9. / 9. 136 Žofie Šimonová Kuřim Kuřim 2014 0:00:44  67
10. / 10. 146 Vendula Novotná Kuřim Kuřim 2015 0:00:44  66
11. / 11. 113 Helena Janková Brno Brno 2016 0:00:45  65
12. / 12. 74 Amálie Novotná - - 2016 0:00:45  64
13. / 13. 106 Nina Novotná Kuřim Kuřim 2014 0:00:47  63
14. / 14. 131 Valeria Hedbávná Atrakce Pohoda Atrakce Pohoda 2015 0:00:50  62
15. / 15. 130 Nela Otoupalíková Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2015 0:00:51  61
16. / 16. 93 Karolina Vaculova - - 2017 0:01:11  60
17. / 17. 122 Simona Chlupova Kuřim Kuřim 2015 0:01:13  59
18. / 18. 140 Eliška Prachárová AK Kuřim AK Kuřim 2017 0:01:17  58