Výsledky závodu

15.5.2005
8700 m
jasno, +18°C
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2005


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Aleš Palko Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:30:42TR 65 110
2. Radek Parnica Kuřim 1977 Muži (2.) 0:31:19TR 60 105
3. Mirek Podborský Brno 1966 Muži (3.) 0:32:02 51 101
4. Richard Kolář Orel Obřany 1976 Muži (4.) 0:32:02 48 98
5. Petr Koutný Uni Brno 1983 Muži (5.) 0:32:09 46 96
6. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (6.) 0:32:22 45 95
7. Luboš Grošek TTC Ski Blansko 1980 Muži (7.) 0:32:47 44 94
8. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 M40 (1.) 0:32:53 43 93
9. Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 M40 (2.) 0:33:08 42 92
10. Petr Patočka Ivančice 1963 M40 (3.) 0:33:24 41 91
11. Petr Vitula st. Kuřim 1958 M40 (4.) 0:33:56 40 90
12. Petr Juráček ACTAF Brno 1981 Muži (8.) 0:34:36 39 89
13. Michal Urbánek Vzácný kytky 1977 Muži (9.) 0:35:30 38 88
14. Ivo Peřina Kuřim 1966 Muži (10.) 0:35:38 37 87
15. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (1.) 0:35:53 36 86
16. Jan Macura Horizont Blansko 1972 Muži (11.) 0:36:08 35 85
17. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (5.) 0:36:16 34 84
18. Pavel Svoboda Sloup 1955 M50 (2.) 0:36:17 33 83
19. Karolína Palková Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:37:40TR 37 82
20. Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:38:01 31 81
21. Luboš Prudek Kuřim 1961 M40 (6.) 0:38:11 30 80
22. Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (12.) 0:38:21 29 79
23. Aleš Březina Pinax Brno 1962 M40 (7.) 0:38:40 28 78
24. Jiří Berka Kuřim 1981 Muži (13.) 0:38:53 27 77
25. Petr Novotný Kuřim 1965 M40 (8.) 0:39:23 26 76
26. Milan Daněk Horizont Blansko 1962 M40 (9.) 0:39:35 25 75
27. Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 M40 (10.) 0:39:40 24 74
28. Jan Haberland Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:39:45 23 73
29. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (14.) 0:40:32 22 72
30. Libor Novotný Kuřim 1961 M40 (11.) 0:40:46 21 71
31. Jan Helán Střelice 1974 Muži (15.) 0:41:19 20 70
32. Aleš Stráník Blansko 1950 M50 (4.) 0:41:29 19 69
33. Jan Tecl Troubsko 1958 M40 (12.) 0:41:32 18 68
34. Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:41:59TR 22 67
35. Petr Krieg BMT Brno 1949 M50 (5.) 0:42:11 16 66
36. Jiří Lech Plki tým Brno 1937 M60 (1.) 0:43:04 15 65
37. Zdeněk Václavek Kuřim 1973 Muži (16.) 0:43:13 14 64
38. Martin Sebera AK Tišnov 1974 Muži (17.) 0:43:42 13 63
39. Lubomír Liška Kuřim 1955 M50 (6.) 0:44:24 12 62
40. Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 Ž35 (1.) 0:44:44 11 61
41. Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M40 (13.) 0:45:27 10 60
42. Milan Hrubý ASK Blansko 1938 M60 (2.) 0:45:56 9 59
43. Martin Jaskulka Kuřim 1968 Muži (18.) 0:46:30 8 58
44. Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M50 (7.) 0:47:37 7 57
45. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 Ženy (3.) 0:48:53TR 11 56
46. Dana Ellingerová Brno 1938 Ž35 (2.) 0:50:24 5 55
47. Alice Votýpková Kuřim 1971 Ženy (4.) 0:52:15 4 54
48. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky 1951 M50 (8.) 0:52:42 3 53
49. Jitka Písaříková Vzácný kytky 1982 Ženy (5.) 0:54:20 2 52
50. Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 M50 (9.) 0:58:59 1 51
51. Hana Sikorová Brno 1978 Ženy (6.) 0:58:59 1 50
52. Luboš Drha Liga 100 Praha 1944 M60 (3.) 1:07:12 1 49
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. Karolína Palková Uni Brno 1993 0:37:40TR 37
2. / 34. Lenka Topinková AC Moravská Slavia 1976 0:41:59TR 22
3. / 45. Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia 1978 0:48:53TR 11
4. / 47. Alice Votýpková Kuřim 1971 0:52:15 4
5. / 49. Jitka Písaříková Vzácný kytky 1982 0:54:20 2
6. / 51. Hana Sikorová Brno 1978 0:58:59 1
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. Alena Žákovská Horizont Blansko 1962 0:44:44 11
2. / 46. Dana Ellingerová Brno 1938 0:50:24 5
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Aleš Palko Uni Brno 1971 0:30:42TR 65
2. / 2. Radek Parnica Kuřim 1977 0:31:19TR 60
3. / 3. Mirek Podborský Brno 1966 0:32:02 51
4. / 4. Richard Kolář Orel Obřany 1976 0:32:02 48
5. / 5. Petr Koutný Uni Brno 1983 0:32:09 46
6. / 6. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:22 45
7. / 7. Luboš Grošek TTC Ski Blansko 1980 0:32:47 44
8. / 12. Petr Juráček ACTAF Brno 1981 0:34:36 39
9. / 13. Michal Urbánek Vzácný kytky 1977 0:35:30 38
10. / 14. Ivo Peřina Kuřim 1966 0:35:38 37
11. / 16. Jan Macura Horizont Blansko 1972 0:36:08 35
12. / 22. Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 0:38:21 29
13. / 24. Jiří Berka Kuřim 1981 0:38:53 27
14. / 29. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:40:32 22
15. / 31. Jan Helán Střelice 1974 0:41:19 20
16. / 37. Zdeněk Václavek Kuřim 1973 0:43:13 14
17. / 38. Martin Sebera AK Tišnov 1974 0:43:42 13
18. / 43. Martin Jaskulka Kuřim 1968 0:46:30 8
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 8. Jiří Nožka Dino sport Ivančice 1963 0:32:53 43
2. / 9. Rudolf Krajča rarecacti.com 1965 0:33:08 42
3. / 10. Petr Patočka Ivančice 1963 0:33:24 41
4. / 11. Petr Vitula st. Kuřim 1958 0:33:56 40
5. / 17. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:36:16 34
6. / 21. Luboš Prudek Kuřim 1961 0:38:11 30
7. / 23. Aleš Březina Pinax Brno 1962 0:38:40 28
8. / 25. Petr Novotný Kuřim 1965 0:39:23 26
9. / 26. Milan Daněk Horizont Blansko 1962 0:39:35 25
10. / 27. Pavel Horák Barnex sport Brno 1962 0:39:40 24
11. / 30. Libor Novotný Kuřim 1961 0:40:46 21
12. / 33. Jan Tecl Troubsko 1958 0:41:32 18
13. / 41. Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:45:27 10
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:35:53 36
2. / 18. Pavel Svoboda Sloup 1955 0:36:17 33
3. / 20. Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:38:01 31
4. / 32. Aleš Stráník Blansko 1950 0:41:29 19
5. / 35. Petr Krieg BMT Brno 1949 0:42:11 16
6. / 39. Lubomír Liška Kuřim 1955 0:44:24 12
7. / 44. Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:47:37 7
8. / 48. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky 1951 0:52:42 3
9. / 50. Jaroslav Mrkos Kuřim 1950 0:58:59 1
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 28. Jan Haberland Sokol Brno 1942 0:39:45 23
2. / 36. Jiří Lech Plki tým Brno 1937 0:43:04 15
3. / 42. Milan Hrubý ASK Blansko 1938 0:45:56 9
4. / 52. Luboš Drha Liga 100 Praha 1944 1:07:12 1