Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2020

8.2.2020
115 m
0°C, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2020


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 43 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 Školka D (1.) 0:00:19TR 110 100
2. 3 Rebeka Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 2013 Školka D (2.) 0:00:21   90 90
3. 15 Lucie Doležalová Orel Vyškov Orel Vyškov 2013 Školka D (3.) 0:00:22   82 82
4. 65 Alexandra Václavíková VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2013 Školka D (4.) 0:00:23   76 76
5. 118 Alžběta Vítová AP Polešovice AP Polešovice 2014 Školka D (5.) 0:00:24   72 72
6. 55 Marika Chodurová Brno Brno 2014 Školka D (6.) 0:00:24   70 70
7. 109 Adéla Staňková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2014 Školka D (7.) 0:00:25   69 69
8. 104 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 Školka D (8.) 0:00:26   68 68
9. 13 Veronika Dorazilová Orel Vyškov Orel Vyškov 2014 Školka D (9.) 0:00:26   67 67
10. 121 Helena Janková Brno Brno 2016 Školka D (10.) 0:00:27   66 66
11. 123 Nela Dudková Kuřim Kuřim 2013 Školka D (11.) 0:00:29   65 65
12. 37 Anežka Juránková Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2014 Školka D (12.) 0:00:29   64 64
13. 107 Natálie Budínská Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2015 Školka D (13.) 0:00:33   63 63
14. 24 Vilemína Štulpová Orel Obřany Orel Obřany 2015 Školka D (14.) 0:00:34   62 62
15. 12 Johana Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 2016 Školka D (15.) 0:00:36   61 61
16. 32 Stela Záděrová Orel Silůvky Orel Silůvky 2016 Školka D (16.) 0:00:38   60 60
17. 44 Eliška Pudelková Želešice Želešice 2016 Školka D (17.) 0:00:42   59 59
18. 59 Simona Říhová AK Kuřim AK Kuřim 2016 Školka D (18.) 0:00:43   58 58
19. 48 Anabel Vlachová Orel Vyškov Orel Vyškov 2017 Školka D (19.) 0:00:49   57 57
20. 39 Miriam Juránková Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2016 Školka D (20.) 0:01:09   56 56
21. 22 Klaudie Ondrušková Orel Obřany Orel Obřany 2017 Školka D (21.) 0:01:20   55 55
22. 21 Eliška Pivková Orel Obřany Orel Obřany 2018 Školka D (22.) 0:01:21   54 54
23. 117 Štěpánka Hochmanová Orel Blučina Orel Blučina 2018 Školka D (23.) 0:02:58   53 53
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 43 Anna Pudelková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 2013 0:00:19TR 110
2. / 2. 3 Rebeka Kamenická Orel Židenice Orel Židenice 2013 0:00:21  90
3. / 3. 15 Lucie Doležalová Orel Vyškov Orel Vyškov 2013 0:00:22  82
4. / 4. 65 Alexandra Václavíková VSK Uni Brno VSK Uni Brno 2013 0:00:23  76
5. / 5. 118 Alžběta Vítová AP Polešovice AP Polešovice 2014 0:00:24  72
6. / 6. 55 Marika Chodurová Brno Brno 2014 0:00:24  70
7. / 7. 109 Adéla Staňková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2014 0:00:25  69
8. / 8. 104 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 0:00:26  68
9. / 9. 13 Veronika Dorazilová Orel Vyškov Orel Vyškov 2014 0:00:26  67
10. / 10. 121 Helena Janková Brno Brno 2016 0:00:27  66
11. / 11. 123 Nela Dudková Kuřim Kuřim 2013 0:00:29  65
12. / 12. 37 Anežka Juránková Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2014 0:00:29  64
13. / 13. 107 Natálie Budínská Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2015 0:00:33  63
14. / 14. 24 Vilemína Štulpová Orel Obřany Orel Obřany 2015 0:00:34  62
15. / 15. 12 Johana Grec Orel Vyškov Orel Vyškov 2016 0:00:36  61
16. / 16. 32 Stela Záděrová Orel Silůvky Orel Silůvky 2016 0:00:38  60
17. / 17. 44 Eliška Pudelková Želešice Želešice 2016 0:00:42  59
18. / 18. 59 Simona Říhová AK Kuřim AK Kuřim 2016 0:00:43  58
19. / 19. 48 Anabel Vlachová Orel Vyškov Orel Vyškov 2017 0:00:49  57
20. / 20. 39 Miriam Juránková Orel Starý Lískovec Orel Starý Lískovec 2016 0:01:09  56
21. / 21. 22 Klaudie Ondrušková Orel Obřany Orel Obřany 2017 0:01:20  55
22. / 22. 21 Eliška Pivková Orel Obřany Orel Obřany 2018 0:01:21  54
23. / 23. 117 Štěpánka Hochmanová Orel Blučina Orel Blučina 2018 0:02:58  53