Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - 10-11 let 2019

27.6.2019
650 m
30°C, jasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - 10-11 let 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 52 Ondřej Slezák Slavkov Slavkov 2008 Přípravka H (1.) 0:02:00TR 110 100
2. 51 Tomáš Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka H (2.) 0:02:04TR 100 90
3. 104 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 Přípravka D (1.) 0:02:12TR 110 82
4. 11 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka D (2.) 0:02:22   90 76
5. 35 David Špička AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka H (3.) 0:02:24   82 72
6. 22 Martin Janíček Kuřim Kuřim 2008 Přípravka H (4.) 0:02:27   76 70
7. 8 Klára Tuzová Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2009 Přípravka D (3.) 0:02:31   82 69
8. 59 Richard Vacek Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (5.) 0:02:34   72 68
9. 65 Eliška Poučová Vyškov Vyškov 2009 Přípravka D (4.) 0:02:34   76 67
10. 41 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka D (5.) 0:02:37   72 66
11. 68 Vilém Krch AK Tišnov AK Tišnov 2009 Přípravka H (6.) 0:02:46   70 65
12. 42 Štěpán Chaloupka Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (7.) 0:02:49   69 64
13. 109 Martin Hronek Kuřim Kuřim 2009 Přípravka H (8.) 0:02:58   68 63
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 104 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:02:12TR 110
2. / 4. 11 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:02:22  90
3. / 7. 8 Klára Tuzová Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2009 0:02:31  82
4. / 9. 65 Eliška Poučová Vyškov Vyškov 2009 0:02:34  76
5. / 10. 41 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:02:37  72
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 52 Ondřej Slezák Slavkov Slavkov 2008 0:02:00TR 110
2. / 2. 51 Tomáš Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:02:04TR 100
3. / 5. 35 David Špička AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:02:24  82
4. / 6. 22 Martin Janíček Kuřim Kuřim 2008 0:02:27  76
5. / 8. 59 Richard Vacek Kuřim Kuřim 2009 0:02:34  72
6. / 11. 68 Vilém Krch AK Tišnov AK Tišnov 2009 0:02:46  70
7. / 12. 42 Štěpán Chaloupka Kuřim Kuřim 2009 0:02:49  69
8. / 13. 109 Martin Hronek Kuřim Kuřim 2009 0:02:58  68