Výsledky závodu

Aprílový maraton 2019

30.3.2019
6300 m
13°C, jasno
Info o trati »

Aprílový maraton 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (1.) 0:23:50   100 300
2. 12 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 M40 (1.) 0:24:04   100 290
3. 75 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:24:33   90 282
4. 146 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (2.) 0:25:17   90 276
5. 56 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (3.) 0:25:25   82 272
6. 10 Martin Filip AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2003 Dci+Jci (1.) 0:25:32   100 270
7. 38 Pavel Vencbauer Předklášteří Předklášteří 1978 M40 (3.) 0:25:38   82 269
8. 124 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 Muži (4.) 0:25:58   76 268
9. 122 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (5.) 0:26:04   72 267
10. 8 Lucie Filipová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2000 Dky+Jky (1.) 0:26:13TR 110 266
11. 130 Jan Sháněl KOB Choceň KOB Choceň 1994 Muži (6.) 0:26:30   70 265
12. 99 Aleš Konečný Rudice Rudice 1988 Muži (7.) 0:26:36   69 264
13. 149 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 Muži (8.) 0:26:40   68 263
14. 1 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:26:43TR 110 262
15. 57 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:26:50   100 261
16. 21 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (9.) 0:27:03   67 260
17. 143 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (1.) 0:27:11TR 110 259
18. 22 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:27:38   76 258
19. 111 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (10.) 0:27:45   66 257
20. 116 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (11.) 0:27:53   65 256
21. 94 Jakub Hájek Kroměříž Kroměříž 1970 M40 (5.) 0:28:05   72 255
22. 108 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 M40 (6.) 0:28:14   70 254
23. 5 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M50 (2.) 0:28:16   90 253
24. 148 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (3.) 0:28:18   82 252
25. 15 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (12.) 0:28:23   64 251
26. 153 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (7.) 0:28:46   69 250
27. 103 Radek Jašíček Brno Brno 1990 Muži (13.) 0:28:55   63 249
28. 48 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 Dci+Jci (2.) 0:29:04   90 248
29. 67 Jan Daněk Brno Brno 1989 Muži (14.) 0:29:06   62 247
30. 72 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 M40 (8.) 0:29:09   68 246
31. 83 Ondřej Šanca ČVK Brno ČVK Brno 1997 Muži (15.) 0:29:13   61 245
32. 53 Jiří Kolář Brno Brno 1976 M40 (9.) 0:29:23   67 244
33. 93 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (16.) 0:29:32   60 243
34. 151 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (4.) 0:29:40   76 242
35. 154 Filip Vrána Jundrov Jundrov 1976 M40 (10.) 0:29:45   66 241
36. 25 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M50 (5.) 0:29:48   72 240
37. 115 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (17.) 0:29:52   59 239
38. 120 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:29:55   100 238
39. 133 Marek Christ Fklidu Fklidu 1979 M40 (11.) 0:30:06   65 237
40. 101 Petr Dokoupil Na konečné Na konečné 1977 M40 (12.) 0:30:20   64 236
41. 55 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 Ženy (2.) 0:30:28   90 235
42. 138 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (13.) 0:30:37   63 234
43. 81 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (6.) 0:30:40   70 233
44. 26 Karel Hrbáček Útěchov Útěchov 1968 M50 (7.) 0:30:52   69 232
45. 155 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (14.) 0:31:00   62 231
46. 59 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (15.) 0:31:21   61 230
47. 100 Markéta Dokoupilová Na konečné Na konečné 1977 Ž35 (2.) 0:31:30   90 229
48. 31 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 M40 (16.) 0:31:34   60 228
49. 152 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 Ž35 (3.) 0:31:39   82 227
50. 121 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (18.) 0:31:44   58 226
51. 134 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (17.) 0:31:53   59 225
52. 14 Marie Hynštová AK Drnovice AK Drnovice 1957 Ž55 (1.) 0:31:59TR 110 224
53. 107 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (8.) 0:32:02   68 223
54. 142 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M50 (9.) 0:32:03   67 222
55. 70 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (3.) 0:32:03   82 221
56. 46 Bohdana Heczová Slávia Liberec Slávia Liberec 1977 Ž35 (4.) 0:32:14   76 220
57. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (10.) 0:32:17   66 219
58. 88 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:32:19   100 218
59. 65 Jitka Kreidlová Orel Židenice Orel Židenice 1975 Ž35 (5.) 0:32:38   72 217
60. 114 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (6.) 0:32:46   70 216
61. 23 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (2.) 0:33:15   90 215
62. 11 Veronika Antošová KSB Hodonín KSB Hodonín 2000 Dky+Jky (2.) 0:33:33   90 214
63. 98 Adam Valenc Košice Košice 1998 Muži (19.) 0:33:34   57 213
64. 77 Jan Sklenář Tišnov Tišnov 1988 Muži (20.) 0:33:48   56 212
65. 52 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 M50 (11.) 0:33:50   65 211
66. 123 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (7.) 0:33:56   69 210
67. 131 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 (18.) 0:34:32   58 209
68. 16 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:34:34   90 208
69. 36 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (8.) 0:34:48   68 207
70. 129 Eliška Kleiberová Orel Židenice Orel Židenice 1999 Ženy (4.) 0:34:59   76 206
71. 40 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M60 (3.) 0:35:02   82 205
72. 119 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 Ženy (5.) 0:35:11   72 204
73. 54 Šárka Kolářová Brno Brno 1976 Ž35 (9.) 0:35:19   67 203
74. 20 Heidi Kočí Brno Brno 1997 Ženy (6.) 0:35:29   70 202
75. 150 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 M50 (12.) 0:35:46   64 201
76. 132 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 Ž35 (10.) 0:36:05   66 200
77. 89 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (19.) 0:36:45   57 199
78. 112 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 Muži (21.) 0:37:01   55 198
79. 113 Petr Pernica Kuřim Kuřim 1981 Muži (22.) 0:37:02   54 197
80. 78 Zuzana Holacká Holasice Holasice 1980 Ž35 (11.) 0:37:06   65 196
81. 44 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 M50 (13.) 0:37:19   63 195
82. 41 Jiří Medek Černá Hora Černá Hora 1978 M40 (20.) 0:37:33   56 194
83. 39 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:37:40   90 193
84. 147 Martin Uhmann Tišnov Tišnov 1984 Muži (23.) 0:37:49   53 192
85. 135 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (3.) 0:37:54   82 191
86. 106 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (3.) 0:38:16   82 190
87. 19 Adéla Kočí Brno Brno 1997 Ženy (7.) 0:38:23   69 189
88. 50 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (4.) 0:38:30   76 188
89. 80 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (5.) 0:38:33   72 187
90. 136 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Ženy (8.) 0:39:34   68 186
91. 156 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (6.) 0:39:42   70 185
92. 137 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (14.) 0:39:52   62 184
93. 82 Marta Šancová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1972 Ž45 (7.) 0:40:08   69 183
94. 91 Alžběta Blahová Velká Bíteš Velká Bíteš 1992 Ženy (9.) 0:40:36   67 182
95. 92 Martin Blaha Velká Bíteš Velká Bíteš 1965 M50 (15.) 0:40:56   61 181
96. 30 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M70 (1.) 0:42:09   100 180
97. 51 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:42:10   90 179
98. 18 Hana Kočí Brno Brno 1971 Ž45 (8.) 0:42:12   68 178
99. 37 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (4.) 0:42:40   76 177
100. 45 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (5.) 0:43:57   72 176
101. 85 Iva Zitová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1959 Ž55 (3.) 0:44:26   82 175
102. 95 Miloš Stojanovič Brno Brno 1988 Muži (24.) 0:47:26   52 174
103. 96 Ivan Veljovič Brno Brno 1981 Muži (25.) 0:47:27   51 173
104. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 0:48:45   82 172
105. 97 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice 1993 Muži (26.) 0:48:53   50 171
106. 86 Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 M70 (4.) 0:49:13   76 170
107. 29 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (5.) 0:52:12   72 169
108. 68 Lukáš Maixner SKM Brno SKM Brno 1993 Muži (27.) 0:52:12   49 168
109. 145 Anna Adámková Brno Brno 1979 Ž35 (12.) 0:59:49   64 167
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 8 Lucie Filipová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2000 0:26:13TR 110
2. / 62. 11 Veronika Antošová KSB Hodonín KSB Hodonín 2000 0:33:33  90
3. / 85. 135 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:37:54  82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 1 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:26:43TR 110
2. / 41. 55 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 0:30:28  90
3. / 55. 70 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:32:03  82
4. / 70. 129 Eliška Kleiberová Orel Židenice Orel Židenice 1999 0:34:59  76
5. / 72. 119 Markéta Mrůzková Kometa Brno Kometa Brno 1997 0:35:11  72
6. / 74. 20 Heidi Kočí Brno Brno 1997 0:35:29  70
7. / 87. 19 Adéla Kočí Brno Brno 1997 0:38:23  69
8. / 90. 136 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:39:34  68
9. / 94. 91 Alžběta Blahová Velká Bíteš Velká Bíteš 1992 0:40:36  67
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 143 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:27:11TR 110
2. / 47. 100 Markéta Dokoupilová Na konečné Na konečné 1977 0:31:30  90
3. / 49. 152 Pavla Musilová Tišnov Tišnov 1976 0:31:39  82
4. / 56. 46 Bohdana Heczová Slávia Liberec Slávia Liberec 1977 0:32:14  76
5. / 59. 65 Jitka Kreidlová Orel Židenice Orel Židenice 1975 0:32:38  72
6. / 60. 114 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:32:46  70
7. / 66. 123 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:33:56  69
8. / 69. 36 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:34:48  68
9. / 73. 54 Šárka Kolářová Brno Brno 1976 0:35:19  67
10. / 76. 132 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 0:36:05  66
11. / 80. 78 Zuzana Holacká Holasice Holasice 1980 0:37:06  65
12. / 109. 145 Anna Adámková Brno Brno 1979 0:59:49  64
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 58. 88 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:32:19  100
2. / 68. 16 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:34:34  90
3. / 86. 106 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:38:16  82
4. / 88. 50 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:38:30  76
5. / 89. 80 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:38:33  72
6. / 91. 156 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:39:42  70
7. / 93. 82 Marta Šancová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1972 0:40:08  69
8. / 98. 18 Hana Kočí Brno Brno 1971 0:42:12  68
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 52. 14 Marie Hynštová AK Drnovice AK Drnovice 1957 0:31:59TR 110
2. / 83. 39 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:37:40  90
3. / 101. 85 Iva Zitová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1959 0:44:26  82
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. 10 Martin Filip AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2003 0:25:32  100
2. / 28. 48 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 0:29:04  90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:23:50  100
2. / 4. 146 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:25:17  90
3. / 5. 56 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:25:25  82
4. / 8. 124 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 0:25:58  76
5. / 9. 122 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:26:04  72
6. / 11. 130 Jan Sháněl KOB Choceň KOB Choceň 1994 0:26:30  70
7. / 12. 99 Aleš Konečný Rudice Rudice 1988 0:26:36  69
8. / 13. 149 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 0:26:40  68
9. / 16. 21 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:27:03  67
10. / 19. 111 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:27:45  66
11. / 20. 116 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:27:53  65
12. / 25. 15 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:28:23  64
13. / 27. 103 Radek Jašíček Brno Brno 1990 0:28:55  63
14. / 29. 67 Jan Daněk Brno Brno 1989 0:29:06  62
15. / 31. 83 Ondřej Šanca ČVK Brno ČVK Brno 1997 0:29:13  61
16. / 33. 93 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:29:32  60
17. / 37. 115 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:29:52  59
18. / 50. 121 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:31:44  58
19. / 63. 98 Adam Valenc Košice Košice 1998 0:33:34  57
20. / 64. 77 Jan Sklenář Tišnov Tišnov 1988 0:33:48  56
21. / 78. 112 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 0:37:01  55
22. / 79. 113 Petr Pernica Kuřim Kuřim 1981 0:37:02  54
23. / 84. 147 Martin Uhmann Tišnov Tišnov 1984 0:37:49  53
24. / 102. 95 Miloš Stojanovič Brno Brno 1988 0:47:26  52
25. / 103. 96 Ivan Veljovič Brno Brno 1981 0:47:27  51
26. / 105. 97 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice Brno - Řečkovice 1993 0:48:53  50
27. / 108. 68 Lukáš Maixner SKM Brno SKM Brno 1993 0:52:12  49
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 12 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 0:24:04  100
2. / 3. 75 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:24:33  90
3. / 7. 38 Pavel Vencbauer Předklášteří Předklášteří 1978 0:25:38  82
4. / 18. 22 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:27:38  76
5. / 21. 94 Jakub Hájek Kroměříž Kroměříž 1970 0:28:05  72
6. / 22. 108 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:28:14  70
7. / 26. 153 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:28:46  69
8. / 30. 72 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 0:29:09  68
9. / 32. 53 Jiří Kolář Brno Brno 1976 0:29:23  67
10. / 35. 154 Filip Vrána Jundrov Jundrov 1976 0:29:45  66
11. / 39. 133 Marek Christ Fklidu Fklidu 1979 0:30:06  65
12. / 40. 101 Petr Dokoupil Na konečné Na konečné 1977 0:30:20  64
13. / 42. 138 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:30:37  63
14. / 45. 155 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:31:00  62
15. / 46. 59 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:21  61
16. / 48. 31 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:31:34  60
17. / 51. 134 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:31:53  59
18. / 67. 131 Martin Sobotka Brno Brno 1976 0:34:32  58
19. / 77. 89 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:36:45  57
20. / 82. 41 Jiří Medek Černá Hora Černá Hora 1978 0:37:33  56
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 15. 57 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:26:50  100
2. / 23. 5 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:28:16  90
3. / 24. 148 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:28:18  82
4. / 34. 151 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:29:40  76
5. / 36. 25 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:29:48  72
6. / 43. 81 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:30:40  70
7. / 44. 26 Karel Hrbáček Útěchov Útěchov 1968 0:30:52  69
8. / 53. 107 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:32:02  68
9. / 54. 142 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:32:03  67
10. / 57. 118 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:32:17  66
11. / 65. 52 Jiří Bubeník ml. AK Drnovice AK Drnovice 1969 0:33:50  65
12. / 75. 150 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 0:35:46  64
13. / 81. 44 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 0:37:19  63
14. / 92. 137 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:39:52  62
15. / 95. 92 Martin Blaha Velká Bíteš Velká Bíteš 1965 0:40:56  61
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 120 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:29:55  100
2. / 61. 23 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:33:15  90
3. / 71. 40 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:35:02  82
4. / 99. 37 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:42:40  76
5. / 100. 45 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:43:57  72
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 96. 30 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:42:09  100
2. / 97. 51 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:42:10  90
3. / 104. 28 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:48:45  82
4. / 106. 86 Karel Fuksa AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1946 0:49:13  76
5. / 107. 29 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:52:12  72