Výsledky závodu

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2005

26.3.2005
6300 m
Mrholení, blátivý terén, +12°C
Info o trati »

Aprílový maratón Kuřim - Podlesí 2005


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 Muži (1.) 0:24:33   60 110
2. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 Muži (2.) 0:25:07   55 105
3. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 M40 (1.) 0:25:45   51 101
4. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 Muži (3.) 0:26:18   48 98
5. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 M40 (2.) 0:26:20   46 96
6. Josef Schwarz SK Chotěboř SK Chotěboř 1955 M50 (1.) 0:26:29TR 50 95
7. Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 Muži (4.) 0:26:58   44 94
8. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M40 (3.) 0:26:59   43 93
9. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (5.) 0:27:02   42 92
10. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M40 (4.) 0:27:04   41 91
11. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M50 (2.) 0:28:25   40 90
12. Anna Báčová TJ Svitavy TJ Svitavy 1969 Ž35 (1.) 0:28:27   39 89
13. Petr Janský Kuřim Kuřim 1986 Muži (6.) 0:29:31   38 88
14. Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 Muži (7.) 0:29:35   37 87
15. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 Muži (8.) 0:29:39   36 86
16. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:29:48   35 85
17. Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 M40 (5.) 0:30:01   34 84
18. Tomáš Jagelský Brno Brno 1973 Muži (9.) 0:30:04   33 83
19. Josef Krátký KPBKÚ Mělník KPBKÚ Mělník 1965 M40 (6.) 0:30:32   32 82
20. Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 Ž35 (2.) 0:31:04   31 81
21. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M50 (3.) 0:31:10   30 80
22. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M40 (7.) 0:31:14   29 79
23. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 Muži (10.) 0:31:20   28 78
24. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M60 (.) 0:31:26   27 77
25. Jan Helán Střelice Střelice 1974 Muži (11.) 0:31:27   26 76
26. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ženy (2.) 0:31:32   25 75
27. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 M40 (8.) 0:31:33   24 74
28. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 M40 (9.) 0:31:34   23 73
29. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 Muži (12.) 0:32:59   22 72
30. Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 Muži (13.) 0:33:05   21 71
31. Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 M40 (10.) 0:33:08   20 70
32. Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 Muži (14.) 0:33:27   19 69
33. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 M50 (4.) 0:33:34   18 68
34. Roman Čermák Brno Brno 1971 Muži (15.) 0:34:03   17 67
35. Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 Ženy (3.) 0:34:33   16 66
36. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 M60 (1.) 0:35:56   15 65
37. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 Muži (16.) 0:36:40   14 64
38. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 M60 (2.) 0:37:15   13 63
39. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M50 (5.) 0:38:28   12 62
40. Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ženy (4.) 0:40:08   11 61
41. Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 Ženy (5.) 0:41:42   10 60
42. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 M50 (6.) 0:44:56   9 59
43. Leona Plekancová Dianetika Brno Dianetika Brno 1977 Ženy (6.) 0:46:03   8 58
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. Karolína Palková Uni Brno Uni Brno 1993 0:29:48  35
2. / 26. Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:31:32  25
3. / 35. Lucie Skybová AK Olymp Brno AK Olymp Brno 1987 0:34:33  16
4. / 40. Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:40:08  11
5. / 41. Helena Vičarová DDM Kuřim DDM Kuřim 1975 0:41:42  10
6. / 43. Leona Plekancová Dianetika Brno Dianetika Brno 1977 0:46:03  8
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 12. Anna Báčová TJ Svitavy TJ Svitavy 1969 0:28:27  39
2. / 20. Irena Antošová AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1967 0:31:04  31
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. Aleš Palko Uni Brno Uni Brno 1971 0:24:33  60
2. / 2. Petr Koutný Uni Brno Uni Brno 1983 0:25:07  55
3. / 4. Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:26:18  48
4. / 7. Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:26:58  44
5. / 9. Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:27:02  42
6. / 13. Petr Janský Kuřim Kuřim 1986 0:29:31  38
7. / 14. Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 0:29:35  37
8. / 15. Jiří Berka Kuřim Kuřim 1981 0:29:39  36
9. / 18. Tomáš Jagelský Brno Brno 1973 0:30:04  33
10. / 23. Martin Vičar Zlobice Kuřim Zlobice Kuřim 1972 0:31:20  28
11. / 25. Jan Helán Střelice Střelice 1974 0:31:27  26
12. / 29. Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:59  22
13. / 30. Zdeněk Hurt Kuřim Kuřim 1976 0:33:05  21
14. / 32. Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:33:27  19
15. / 34. Roman Čermák Brno Brno 1971 0:34:03  17
16. / 37. Martin Jaskulka Kuřim Kuřim 1968 0:36:40  14
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. Petr Patočka Ivančice Ivančice 1963 0:25:45  51
2. / 5. Jiří Nožka Dino sport Ivančice Dino sport Ivančice 1963 0:26:20  46
3. / 8. Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:26:59  43
4. / 10. Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:27:04  41
5. / 17. Jakub Antoš LS Brno LS Brno 1964 0:30:01  34
6. / 19. Josef Krátký KPBKÚ Mělník KPBKÚ Mělník 1965 0:30:32  32
7. / 22. Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:31:14  29
8. / 27. Pavel Horák Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1962 0:31:33  24
9. / 28. Libor Novotný Kuřim Kuřim 1961 0:31:34  23
10. / 31. Lubomír Novák TTC Brno TTC Brno 1958 0:33:08  20
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 6. Josef Schwarz SK Chotěboř SK Chotěboř 1955 0:26:29TR 50
2. / 11. Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:28:25  40
3. / 21. Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:31:10  30
4. / 33. Zdeněk Šváb Sokol Žabovřesky Sokol Žabovřesky 1951 0:33:34  18
5. / 39. Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:38:28  12
6. / 42. Jaroslav Mrkos Kuřim Kuřim 1950 0:44:56  9
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:31:26  27
2. / 36. Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz. Orel Žďár nad Sáz. 1940 0:35:56  15
3. / 38. Milan Hrubý ASK Blansko ASK Blansko 1938 0:37:15  13