Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2019

23.2.2019
115 m
-6°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 0-7 let 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 4 Leontýna Lusková Orel Vyškov Orel Vyškov 2012 Školka D (1.) 0:00:19TR 110 100
2. 51 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka D (2.) 0:00:20TR 100 90
3. 6 Markéta Hanáková Orel Vyškov Orel Vyškov 2012 Školka D (3.) 0:00:20TR 92 82
4. 48 Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2012 Školka D (4.) 0:00:22   76 76
5. 38 Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská Atletika Blansko Dvorská 2012 Školka D (5.) 0:00:23   72 72
6. 70 Laura Mucková ZŠ Nehvizdy ZŠ Nehvizdy 2012 Školka D (6.) 0:00:23   70 70
7. 23 Eliška Matušková Orel Žatčany Orel Žatčany 2012 Školka D (7.) 0:00:24   69 69
8. 19 Gabriela Staňková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2012 Školka D (8.) 0:00:25   68 68
9. 50 Simona Kacetlová Těchov Těchov 2014 Školka D (9.) 0:00:27   67 67
10. 31 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 Školka D (10.) 0:00:28   66 66
11. 20 Adéla Staňková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2014 Školka D (11.) 0:00:38   65 65
12. 21 Anežka Nováčková Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 Školka D (12.) 0:00:55   64 64
13. 24 Kateřina Matušková Orel Žatčany Orel Žatčany 2014 Školka D (13.) 0:01:39   63 63
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 4 Leontýna Lusková Orel Vyškov Orel Vyškov 2012 0:00:19TR 110
2. / 2. 51 Sabina Nedomová AK Kuřim AK Kuřim 2012 0:00:20TR 100
3. / 3. 6 Markéta Hanáková Orel Vyškov Orel Vyškov 2012 0:00:20TR 92
4. / 4. 48 Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2012 0:00:22  76
5. / 5. 38 Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská Atletika Blansko Dvorská 2012 0:00:23  72
6. / 6. 70 Laura Mucková ZŠ Nehvizdy ZŠ Nehvizdy 2012 0:00:23  70
7. / 7. 23 Eliška Matušková Orel Žatčany Orel Žatčany 2012 0:00:24  69
8. / 8. 19 Gabriela Staňková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2012 0:00:25  68
9. / 9. 50 Simona Kacetlová Těchov Těchov 2014 0:00:27  67
10. / 10. 31 Dagmar Polášková Kuřim Kuřim 2014 0:00:28  66
11. / 11. 20 Adéla Staňková Orel Jiříkovice Orel Jiříkovice 2014 0:00:38  65
12. / 12. 21 Anežka Nováčková Orel Kuřim Orel Kuřim 2015 0:00:55  64
13. / 13. 24 Kateřina Matušková Orel Žatčany Orel Žatčany 2014 0:01:39  63