Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 10-11 let 2019

23.2.2019
510 m
-6°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 10-11 let 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 10 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 Přípravka D (1.) 0:01:34   100 100
2. 91 Ema Králová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2008 Přípravka D (2.) 0:01:38   90 90
3. 60 Kateřina Rybová Lipůvka Lipůvka 2009 Přípravka D (3.) 0:01:40   82 82
4. 32 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka D (4.) 0:01:42   76 76
5. 40 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 Přípravka D (5.) 0:01:44   72 72
6. 28 Šárka Filková Orel Žatčany Orel Žatčany 2009 Přípravka D (6.) 0:01:48   70 70
7. 71 Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2009 Přípravka D (7.) 0:01:56   69 69
8. 12 Klára Tuzová Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2009 Přípravka D (8.) 0:02:04   68 68
9. 87 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 Přípravka D (9.) 0:02:13   67 67
10. 68 Karolína Malá AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2009 Přípravka D (10.) 0:02:40   66 66
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 10 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:01:34  100
2. / 2. 91 Ema Králová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2008 0:01:38  90
3. / 3. 60 Kateřina Rybová Lipůvka Lipůvka 2009 0:01:40  82
4. / 4. 32 Pavla Polášková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:01:42  76
5. / 5. 40 Monika Trojancová Orel Vyškov Orel Vyškov 2008 0:01:44  72
6. / 6. 28 Šárka Filková Orel Žatčany Orel Žatčany 2009 0:01:48  70
7. / 7. 71 Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2009 0:01:56  69
8. / 8. 12 Klára Tuzová Orel Židenice - SKP Kometa Orel Židenice - SKP Kometa 2009 0:02:04  68
9. / 9. 87 Anna Chaloupková AK Kuřim AK Kuřim 2009 0:02:13  67
10. / 10. 68 Karolína Malá AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2009 0:02:40  66