Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - dívky 8-9 let 2019

23.2.2019
230 m
-6°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - dívky 8-9 let 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 22 Nella Marešová ŠAK Židlochovice ŠAK Židlochovice 2011 Minipřípravka D (1.) 0:00:39   100 100
2. 34 Maja Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 Minipřípravka D (2.) 0:00:39   90 90
3. 69 Klára Mucková ZŠ Nehvizdy ZŠ Nehvizdy 2010 Minipřípravka D (3.) 0:00:40   82 82
4. 90 Sofinka Zwettlerová AK Kuřim AK Kuřim 2010 Minipřípravka D (4.) 0:00:40   76 76
5. 39 Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko AK Dvorská Blansko 2010 Minipřípravka D (5.) 0:00:40   72 72
6. 74 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 Minipřípravka D (6.) 0:00:41   70 70
7. 30 Lada Babíčková AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2011 Minipřípravka D (7.) 0:00:42   69 69
8. 64 Klára Drimlová Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2011 Minipřípravka D (8.) 0:00:43   68 68
9. 25 Amálie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2010 Minipřípravka D (9.) 0:00:43   67 67
10. 14 Hana Uhlířová Orel Židenice Orel Židenice 2011 Minipřípravka D (10.) 0:00:44   66 66
11. 29 Natálie Sedláčková Orel Žatčany Orel Žatčany 2010 Minipřípravka D (11.) 0:00:45   65 65
12. 37 Magdalena Halámková Čebín Čebín 2011 Minipřípravka D (12.) 0:00:46   64 64
13. 36 Veronika Alanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2011 Minipřípravka D (13.) 0:00:47   63 63
14. 79 Anežka Bialoboková AK Kuřim AK Kuřim 2010 Minipřípravka D (14.) 0:00:51   62 62
15. 47 Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2010 Minipřípravka D (15.) 0:01:38   61 61
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 22 Nella Marešová ŠAK Židlochovice ŠAK Židlochovice 2011 0:00:39  100
2. / 2. 34 Maja Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2010 0:00:39  90
3. / 3. 69 Klára Mucková ZŠ Nehvizdy ZŠ Nehvizdy 2010 0:00:40  82
4. / 4. 90 Sofinka Zwettlerová AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:40  76
5. / 5. 39 Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko AK Dvorská Blansko 2010 0:00:40  72
6. / 6. 74 Tereza Šťastná AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:41  70
7. / 7. 30 Lada Babíčková AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2011 0:00:42  69
8. / 8. 64 Klára Drimlová Sokol Kuřim Sokol Kuřim 2011 0:00:43  68
9. / 9. 25 Amálie Kundrátová AK Tišnov AK Tišnov 2010 0:00:43  67
10. / 10. 14 Hana Uhlířová Orel Židenice Orel Židenice 2011 0:00:44  66
11. / 11. 29 Natálie Sedláčková Orel Žatčany Orel Žatčany 2010 0:00:45  65
12. / 12. 37 Magdalena Halámková Čebín Čebín 2011 0:00:46  64
13. / 13. 36 Veronika Alanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2011 0:00:47  63
14. / 14. 79 Anežka Bialoboková AK Kuřim AK Kuřim 2010 0:00:51  62
15. / 15. 47 Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2010 0:01:38  61