Výsledky závodu

Malá cena Zlobice - 12-13 let 2019

23.2.2019
1020 m
-6°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice - 12-13 let 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 9 Sára Šťastná Orel Židenice Orel Židenice 2006 MlŽky (1.) 0:03:26   100 100
2. 35 Stela Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 MlŽky (2.) 0:03:26   90 90
3. 96 Filip Němec Kuřim Kuřim 2006 MlŽci (1.) 0:03:29   100 82
4. 42 Filip Křížek Orel Vyškov Orel Vyškov 2006 MlŽci (2.) 0:03:36   90 76
5. 58 Dušan Lát AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2007 MlŽci (3.) 0:03:38   82 72
6. 59 Filip Šimonovský AK Kuřim AK Kuřim 2006 MlŽci (4.) 0:03:39   76 70
7. 65 Martin Grunwald AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2007 MlŽci (5.) 0:03:40   72 69
8. 80 Jakub Marek AK Tišnov AK Tišnov 2006 MlŽci (6.) 0:03:42   70 68
9. 43 Kryštof Pevný Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 MlŽci (7.) 0:03:53   69 67
10. 2 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 MlŽci (8.) 0:03:58   68 66
11. 92 Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2007 MlŽci (9.) 0:04:05   67 65
12. 84 Kateřina Rybová Orel Žatčany Orel Žatčany 2006 MlŽky (3.) 0:04:56   82 64
13. 46 Štěpánka Severová Orel Žatčany Orel Žatčany 2006 MlŽky (4.) 0:06:05   76 63
Mladší žačky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 9 Sára Šťastná Orel Židenice Orel Židenice 2006 0:03:26  100
2. / 2. 35 Stela Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 0:03:26  90
3. / 12. 84 Kateřina Rybová Orel Žatčany Orel Žatčany 2006 0:04:56  82
4. / 13. 46 Štěpánka Severová Orel Žatčany Orel Žatčany 2006 0:06:05  76
Mladší žáci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 96 Filip Němec Kuřim Kuřim 2006 0:03:29  100
2. / 4. 42 Filip Křížek Orel Vyškov Orel Vyškov 2006 0:03:36  90
3. / 5. 58 Dušan Lát AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2007 0:03:38  82
4. / 6. 59 Filip Šimonovský AK Kuřim AK Kuřim 2006 0:03:39  76
5. / 7. 65 Martin Grunwald AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2007 0:03:40  72
6. / 8. 80 Jakub Marek AK Tišnov AK Tišnov 2006 0:03:42  70
7. / 9. 43 Kryštof Pevný Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 0:03:53  69
8. / 10. 2 Gabriel Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 2007 0:03:58  68
9. / 11. 92 Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 2007 0:04:05  67