Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2019

23.2.2019
7300 m
-6°C, zataženo
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2019


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 99 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 M40 (1.) 0:26:26   100 300
2. 38 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 M40 (2.) 0:26:33   90 290
3. 41 Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1998 Muži (1.) 0:26:53   100 282
4. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (3.) 0:26:54   82 276
5. 96 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Muži (2.) 0:27:06   90 272
6. 81 Petr Bořil EXTRA Brno EXTRA Brno 1986 Muži (3.) 0:27:27   82 270
7. 148 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (4.) 0:27:32   76 269
8. 72 Pavel Adámek AC Mor. Slávia AC Mor. Slávia 1990 Muži (5.) 0:27:44   72 268
9. 18 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (6.) 0:27:48   70 267
10. 103 Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno Mor. Slávia Brno 1985 Muži (7.) 0:27:53   69 266
11. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (8.) 0:28:18   68 265
12. 136 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 Muži (9.) 0:28:30   67 264
13. 146 Petr Kazda Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:28:32   76 263
14. 22 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 M40 (5.) 0:28:34   72 262
15. 76 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (10.) 0:28:38   66 261
16. 110 Petr Kolář Run Kanice Run Kanice 1986 Muži (11.) 0:28:40   65 260
17. 51 Martin Filip AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2003 Dci+Jci (1.) 0:28:57   100 259
18. 98 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:29:00TR 110 258
19. 132 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (12.) 0:29:02   64 257
20. 100 Štěpán Juránek Orel Brno 1 Orel Brno 1 1990 Muži (13.) 0:29:09   63 256
21. 152 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 Muži (14.) 0:29:12   62 255
22. 56 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 Muži (15.) 0:29:22   61 254
23. 153 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (6.) 0:29:32   70 253
24. 130 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 Muži (16.) 0:29:37   60 252
25. 112 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 Muži (17.) 0:29:42   59 251
26. 94 Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 Muži (18.) 0:29:45   58 250
27. 50 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:29:50TR 110 249
28. 95 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 Muži (19.) 0:30:00   57 248
29. 67 Petr Kozánek EXTRA Brno EXTRA Brno 1989 Muži (20.) 0:30:10   56 247
30. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (1.) 0:30:17TR 110 246
31. 29 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 M40 (7.) 0:30:48   69 245
32. 127 Roman Foral Brno Brno 1967 M50 (2.) 0:31:01   90 244
33. 33 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (21.) 0:31:04   55 243
34. 19 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M50 (3.) 0:31:08   82 242
35. 59 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (8.) 0:31:13   68 241
36. 119 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 Dci+Jci (2.) 0:31:30   90 240
37. 66 Pavel Sucharda Julec Brno Julec Brno 1970 M40 (9.) 0:31:34   67 239
38. 82 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 M40 (10.) 0:31:43   66 238
39. 123 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (11.) 0:31:49   65 237
40. 80 Eva Zemánková AC Mor. Slávie AC Mor. Slávie 1991 Ženy (2.) 0:31:53   90 236
41. 137 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 M40 (12.) 0:31:54   64 235
42. 37 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (13.) 0:31:57   63 234
43. 60 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 Muži (22.) 0:31:58   54 233
44. 48 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 Muži (23.) 0:32:01   53 232
45. 129 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 Muži (24.) 0:32:10   52 231
46. 118 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 Ž35 (2.) 0:32:13   90 230
47. 25 Ondřej Nováček Orel Kuřim Orel Kuřim 1997 Muži (25.) 0:32:15   51 229
48. 150 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (14.) 0:32:16   62 228
49. 122 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (4.) 0:32:28   76 227
50. 16 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 Ženy (3.) 0:32:31   82 226
51. 128 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (26.) 0:32:41   50 225
52. 65 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 Dky+Jky (1.) 0:32:51TR 110 224
53. 52 Eva Zabloudilová AK Olymp AK Olymp 2001 Dky+Jky (2.) 0:33:01TR 100 223
54. 101 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 Dci+Jci (3.) 0:33:06   82 222
55. 53 Ondřej Vévoda Tišnov Tišnov 1991 Muži (27.) 0:33:12   49 221
56. 75 Marta Klobásková JAC Brno JAC Brno 2003 Dky+Jky (3.) 0:33:16TR 92 220
57. 39 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (3.) 0:33:17   82 219
58. 140 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (5.) 0:33:21   72 218
59. 92 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (28.) 0:33:24   48 217
60. 109 Marek Christ Fklidu Fklidu 1979 M40 (15.) 0:33:28   61 216
61. 90 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov Orel Vyškov 1950 M60 (1.) 0:33:29   100 215
62. 131 Pavel Kořan VSK Mendelu VSK Mendelu 1974 M40 (16.) 0:33:36   60 214
63. 108 Monika Nepustilová BKB BKB 1981 Ž35 (4.) 0:34:12   76 213
64. 77 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M50 (6.) 0:34:19   70 212
65. 30 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (17.) 0:34:38   59 211
66. 151 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (18.) 0:34:48   58 210
67. 10 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 M40 (19.) 0:34:51   57 209
68. 57 Ondřej Stoklasa Brno Brno 1991 Muži (29.) 0:34:54   47 208
69. 143 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (7.) 0:35:08   69 207
70. 117 Markéta Dokoupilová Na konečné Na konečné 1977 Ž35 (5.) 0:35:27   72 206
71. 155 Marek Kubuš Moravany Moravany 1978 M40 (20.) 0:35:39   56 205
72. 43 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2003 Dci+Jci (4.) 0:35:42   76 204
73. 14 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:35:53   100 203
74. 20 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (2.) 0:35:54   90 202
75. 31 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 Muži (30.) 0:35:57   46 201
76. 104 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 M50 (8.) 0:36:00   68 200
77. 114 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč TJ SpartakTřebíč 1998 Ženy (4.) 0:36:00   76 199
78. 135 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (5.) 0:36:07   72 198
79. 36 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 M40 (21.) 0:36:17   55 197
80. 45 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 M40 (22.) 0:36:31   54 196
81. 139 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (23.) 0:36:36   53 195
82. 68 David Jánský Brno Brno 1978 M40 (24.) 0:37:00   52 194
83. 78 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (6.) 0:37:06   70 193
84. 23 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:37:19   70 192
85. 115 Ivana Severinová Drásov Drásov 1980 Ž35 (7.) 0:37:33   69 191
86. 154 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (9.) 0:37:40   67 190
87. 133 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (8.) 0:37:49   68 189
88. 147 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 Dky+Jky (4.) 0:37:55   76 188
89. 121 Martin Sobotka Brno Brno 1976 M40 (25.) 0:38:07   51 187
90. 87 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (9.) 0:38:33   67 186
91. 62 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:38:40   90 185
92. 63 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:39:15   82 184
93. 83 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (5.) 0:39:21   72 183
94. 55 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (26.) 0:39:33   50 182
95. 120 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 Ž35 (10.) 0:39:36   66 181
96. 21 Přemysl Divácký Orel Židenice Orel Židenice 1949 M70 (1.) 0:39:46   100 180
97. 73 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M60 (3.) 0:40:13   82 179
98. 134 Marek Dohnalík Přerov Přerov 1969 M50 (10.) 0:40:20   66 178
99. 8 Roman Weiter Orel Vyškov Orel Vyškov 1975 M40 (27.) 0:41:19   49 177
100. 32 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž45 (4.) 0:41:30   76 176
101. 138 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 M50 (11.) 0:41:36   65 175
102. 111 Adéla Kočí Brno Brno 1997 Ženy (7.) 0:41:44   69 174
103. 141 Radek Bulawa Kuřim Kuřim 1978 M40 (28.) 0:41:46   48 173
104. 142 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 Muži (31.) 0:41:46   45 172
105. 5 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 Ž55 (1.) 0:41:49   100 171
106. 61 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 M50 (12.) 0:41:50   64 170
107. 86 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (13.) 0:42:00   63 169
108. 46 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (2.) 0:42:20   90 168
109. 116 Alice Macháčková Brno Brno 1974 Ž45 (5.) 0:42:44   72 167
110. 74 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:42:49   90 166
111. 149 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (6.) 0:42:56   70 165
112. 97 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (7.) 0:43:02   69 164
113. 106 Alžběta Blahová Velká Bíteš Velká Bíteš 1992 Ženy (8.) 0:43:06   68 163
114. 105 Martin Blaha Velká Bíteš Velká Bíteš 1965 M50 (14.) 0:43:07   62 162
115. 107 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (4.) 0:43:32   76 161
116. 85 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Ženy (9.) 0:43:52   67 160
117. 15 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (8.) 0:44:35   68 159
118. 42 Ondřej Stejskal Moutnice Moutnice 1988 Muži (32.) 0:44:38   44 158
119. 124 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 M70 (3.) 0:44:42   82 157
120. 113 Hana Kočí Brno Brno 1971 Ž45 (9.) 0:45:58   67 156
121. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (5.) 0:46:40   72 155
122. 79 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (4.) 0:47:55   76 154
123. 47 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (6.) 0:48:27   70 153
124. 102 Veronika Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 Dky+Jky (6.) 0:51:39   70 152
125. 145 Anna Adámková Brno Brno 1979 Ž35 (11.) 0:56:00   65 151
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 52. 65 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:32:51TR 110
2. / 53. 52 Eva Zabloudilová AK Olymp AK Olymp 2001 0:33:01TR 100
3. / 56. 75 Marta Klobásková JAC Brno JAC Brno 2003 0:33:16TR 92
4. / 88. 147 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 0:37:55  76
5. / 93. 83 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:39:21  72
6. / 124. 102 Veronika Jahodová Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 0:51:39  70
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 50 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:29:50TR 110
2. / 40. 80 Eva Zemánková AC Mor. Slávie AC Mor. Slávie 1991 0:31:53  90
3. / 50. 16 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 0:32:31  82
4. / 77. 114 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč TJ SpartakTřebíč 1998 0:36:00  76
5. / 78. 135 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:36:07  72
6. / 83. 78 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:37:06  70
7. / 102. 111 Adéla Kočí Brno Brno 1997 0:41:44  69
8. / 113. 106 Alžběta Blahová Velká Bíteš Velká Bíteš 1992 0:43:06  68
9. / 116. 85 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:43:52  67
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:30:17TR 110
2. / 46. 118 Eva Šimonovská Brno Brno 1979 0:32:13  90
3. / 57. 39 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:33:17  82
4. / 63. 108 Monika Nepustilová BKB BKB 1981 0:34:12  76
5. / 70. 117 Markéta Dokoupilová Na konečné Na konečné 1977 0:35:27  72
6. / 84. 23 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:37:19  70
7. / 85. 115 Ivana Severinová Drásov Drásov 1980 0:37:33  69
8. / 87. 133 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:37:49  68
9. / 90. 87 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:38:33  67
10. / 95. 120 Gabriela Pellová Brno Brno 1979 0:39:36  66
11. / 125. 145 Anna Adámková Brno Brno 1979 0:56:00  65
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 73. 14 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:35:53  100
2. / 91. 62 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:38:40  90
3. / 92. 63 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:39:15  82
4. / 100. 32 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:41:30  76
5. / 109. 116 Alice Macháčková Brno Brno 1974 0:42:44  72
6. / 111. 149 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:42:56  70
7. / 112. 97 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:43:02  69
8. / 117. 15 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:44:35  68
9. / 120. 113 Hana Kočí Brno Brno 1971 0:45:58  67
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 105. 5 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 0:41:49  100
2. / 110. 74 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:42:49  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 51 Martin Filip AK Olymp Brno AK Olymp Brno 2003 0:28:57  100
2. / 36. 119 Adam Petrů Kuřim Kuřim 2002 0:31:30  90
3. / 54. 101 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška Veverská Bitýška 2003 0:33:06  82
4. / 72. 43 Jakub Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 2003 0:35:42  76
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 41 Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1998 0:26:53  100
2. / 5. 96 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:27:06  90
3. / 6. 81 Petr Bořil EXTRA Brno EXTRA Brno 1986 0:27:27  82
4. / 7. 148 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:27:32  76
5. / 8. 72 Pavel Adámek AC Mor. Slávia AC Mor. Slávia 1990 0:27:44  72
6. / 9. 18 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 0:27:48  70
7. / 10. 103 Jindřich Martinec Mor. Slávia Brno Mor. Slávia Brno 1985 0:27:53  69
8. / 11. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:28:18  68
9. / 12. 136 Michal Glier Doubravník Doubravník 1982 0:28:30  67
10. / 15. 76 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:28:38  66
11. / 16. 110 Petr Kolář Run Kanice Run Kanice 1986 0:28:40  65
12. / 19. 132 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:29:02  64
13. / 20. 100 Štěpán Juránek Orel Brno 1 Orel Brno 1 1990 0:29:09  63
14. / 21. 152 Patrik Kugler Orel Řečkovice Orel Řečkovice 1992 0:29:12  62
15. / 22. 56 Ivan Urbánek Brno Brno 1984 0:29:22  61
16. / 24. 130 Martin Růžička Lipůvka Lipůvka 1983 0:29:37  60
17. / 25. 112 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 0:29:42  59
18. / 26. 94 Ladislav Števanka ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 0:29:45  58
19. / 28. 95 Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA team ENDEKA BASSTA team 1981 0:30:00  57
20. / 29. 67 Petr Kozánek EXTRA Brno EXTRA Brno 1989 0:30:10  56
21. / 33. 33 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:31:04  55
22. / 43. 60 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 0:31:58  54
23. / 44. 48 Michal Blaha BT Velká Bíteš BT Velká Bíteš 1985 0:32:01  53
24. / 45. 129 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 0:32:10  52
25. / 47. 25 Ondřej Nováček Orel Kuřim Orel Kuřim 1997 0:32:15  51
26. / 51. 128 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:32:41  50
27. / 55. 53 Ondřej Vévoda Tišnov Tišnov 1991 0:33:12  49
28. / 59. 92 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:33:24  48
29. / 68. 57 Ondřej Stoklasa Brno Brno 1991 0:34:54  47
30. / 75. 31 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 0:35:57  46
31. / 104. 142 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 0:41:46  45
32. / 118. 42 Ondřej Stejskal Moutnice Moutnice 1988 0:44:38  44
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 99 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:26:26  100
2. / 2. 38 Stanislav Široký AK Blansko Dvorská AK Blansko Dvorská 1977 0:26:33  90
3. / 4. 54 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:26:54  82
4. / 13. 146 Petr Kazda Brno Brno 1970 0:28:32  76
5. / 14. 22 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 0:28:34  72
6. / 23. 153 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:29:32  70
7. / 31. 29 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:30:48  69
8. / 35. 59 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:31:13  68
9. / 37. 66 Pavel Sucharda Julec Brno Julec Brno 1970 0:31:34  67
10. / 38. 82 Petr Horák Orel Silůvky Orel Silůvky 1976 0:31:43  66
11. / 39. 123 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:31:49  65
12. / 41. 137 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 0:31:54  64
13. / 42. 37 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:31:57  63
14. / 48. 150 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:32:16  62
15. / 60. 109 Marek Christ Fklidu Fklidu 1979 0:33:28  61
16. / 62. 131 Pavel Kořan VSK Mendelu VSK Mendelu 1974 0:33:36  60
17. / 65. 30 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:34:38  59
18. / 66. 151 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:34:48  58
19. / 67. 10 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:34:51  57
20. / 71. 155 Marek Kubuš Moravany Moravany 1978 0:35:39  56
21. / 79. 36 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 0:36:17  55
22. / 80. 45 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 0:36:31  54
23. / 81. 139 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:36:36  53
24. / 82. 68 David Jánský Brno Brno 1978 0:37:00  52
25. / 89. 121 Martin Sobotka Brno Brno 1976 0:38:07  51
26. / 94. 55 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:39:33  50
27. / 99. 8 Roman Weiter Orel Vyškov Orel Vyškov 1975 0:41:19  49
28. / 103. 141 Radek Bulawa Kuřim Kuřim 1978 0:41:46  48
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 98 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:29:00TR 110
2. / 32. 127 Roman Foral Brno Brno 1967 0:31:01  90
3. / 34. 19 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:31:08  82
4. / 49. 122 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:32:28  76
5. / 58. 140 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:33:21  72
6. / 64. 77 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:34:19  70
7. / 69. 143 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:35:08  69
8. / 76. 104 Petr Janek Orel Židenice Orel Židenice 1969 0:36:00  68
9. / 86. 154 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:37:40  67
10. / 98. 134 Marek Dohnalík Přerov Přerov 1969 0:40:20  66
11. / 101. 138 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 0:41:36  65
12. / 106. 61 Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK Artaban Moravia JTK 1968 0:41:50  64
13. / 107. 86 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:42:00  63
14. / 114. 105 Martin Blaha Velká Bíteš Velká Bíteš 1965 0:43:07  62
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 61. 90 Svatopluk Kudlička Orel Vyškov Orel Vyškov 1950 0:33:29  100
2. / 74. 20 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:35:54  90
3. / 97. 73 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:40:13  82
4. / 115. 107 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:43:32  76
5. / 121. 93 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:46:40  72
6. / 123. 47 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:48:27  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 96. 21 Přemysl Divácký Orel Židenice Orel Židenice 1949 0:39:46  100
2. / 108. 46 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:42:20  90
3. / 119. 124 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 0:44:42  82
4. / 122. 79 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:47:55  76
Fotografie ze závodu