Výsledky závodu

4.11.2018
3800 m
13°C, jasno
Info o trati »

Běh na Babí lom 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 53 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:15:45 100 300
2. 85 Martin Smíšek Kuřim 1992 Muži (1.) 0:16:00 100 290
3. 43 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 M40 (2.) 0:16:25 90 282
4. 60 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:16:37 100 276
5. 26 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (2.) 0:16:57 90 272
6. 80 Michal Šmída Drahanský sport team 2001 Dci+Jci (2.) 0:17:04 90 270
7. 76 Adam Petrů Kuřim 2002 Dci+Jci (3.) 0:17:26 82 269
8. 82 Josef Kučera Kuřim 1985 Muži (3.) 0:17:30 82 268
9. 77 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (4.) 0:17:35 76 267
10. 18 Jan Sháněl KOB Choceň 1994 Muži (5.) 0:17:38 72 266
11. 55 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 Muži (6.) 0:18:06 70 265
12. 79 Jan Šmída Drahanský sport team 1999 Dci+Jci (4.) 0:18:14 76 264
13. 156 Stanislav Kahánek Dýmka míru 1981 Muži (7.) 0:18:14 69 263
14. 15 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:18:18 100 262
15. 42 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (8.) 0:18:19 68 261
16. 11 Marek Voborný Křoví 1989 Muži (9.) 0:18:23 67 260
17. 74 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (10.) 0:18:39 66 259
18. 2 František Kolínek AK Perná 1956 M60 (1.) 0:18:40TR 110 258
19. 21 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (3.) 0:18:40 82 257
20. 158 Ivo Peřina Kuřim 1966 M50 (1.) 0:18:51 100 256
21. 86 Svatopluk Minařík Brno 1988 Muži (11.) 0:18:54 65 255
22. 67 Jakub Hájek Kroměříž 1970 M40 (4.) 0:18:58 76 254
23. 152 Aleš Konečný Rudice 1988 Muži (12.) 0:18:59 64 253
24. 50 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 Muži (13.) 0:19:07 63 252
25. 39 Jindřich Schick Brno 1975 M40 (5.) 0:19:12 72 251
26. 153 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (14.) 0:19:17 62 250
27. 151 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (6.) 0:19:26 70 249
28. 38 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 Muži (15.) 0:19:30 61 248
29. 91 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (2.) 0:19:35 90 247
30. 12 Jakub Blažek Cyklosport Chropyně 1988 Muži (16.) 0:19:38 60 246
31. 154 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (7.) 0:19:42 69 245
32. 51 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 Muži (17.) 0:19:46 59 244
33. 160 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 Muži (18.) 0:20:02 58 243
34. 159 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 M40 (8.) 0:20:11 68 242
35. 73 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 M50 (3.) 0:20:18 82 241
36. 157 Marek Christ Fklidu 1979 Muži (19.) 0:20:24 57 240
37. 88 Martin Janík SK Meteor Brno 1981 Muži (20.) 0:20:25 56 239
38. 54 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí 2002 Dky+Jky (1.) 0:20:27TR 110 238
39. 62 Josef Nováček SDH Čučice 1958 M60 (2.) 0:20:31 90 237
40. 16 Anežka Langhammerová Orel Židenice 1994 Ženy (2.) 0:20:34 90 236
41. 98 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 M40 (9.) 0:20:44 67 235
42. 25 Jakub Žák AK Perná 2004 Dci+Jci (5.) 0:20:45 72 234
43. 1 Hana Kolínková AK Perná 1974 Ž35 (1.) 0:20:56 100 233
44. 37 Petr Novotný Kuřim 1965 M50 (4.) 0:21:00 76 232
45. 52 Aleš Liška Lelekovice 1978 M40 (10.) 0:21:03 66 231
46. 81 Jiří Sláma AutoMedia 1960 M50 (5.) 0:21:06 72 230
47. 36 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 M40 (11.) 0:21:09 65 229
48. 70 Zdeněk Driml Česká 1967 M50 (6.) 0:21:13 70 228
49. 10 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč 1998 Ženy (3.) 0:21:14 82 227
50. 45 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 Dci+Jci (6.) 0:21:20 70 226
51. 35 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (4.) 0:21:30 76 225
52. 155 Pavla Musilová Tišnov 1976 Ž35 (2.) 0:21:51 90 224
53. 92 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (7.) 0:21:56 69 223
54. 22 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (1.) 0:22:05 100 222
55. 48 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 Ženy (5.) 0:22:14 72 221
56. 57 Ondřej Novotný bez oddílu 1973 M40 (12.) 0:22:21 64 220
57. 97 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 M50 (8.) 0:22:29 68 219
58. 63 Dominik Krehul Moravské Knínice 2004 Dci+Jci (7.) 0:22:31 69 218
59. 66 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 Muži (21.) 0:22:35 55 217
60. 90 Dagmar Hálková Tišnov 1982 Ž35 (3.) 0:22:38 82 216
61. 161 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (13.) 0:22:44 63 215
62. 59 Petr Vitula st. Kuřim 1958 M60 (3.) 0:22:53 82 214
63. 65 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 M40 (14.) 0:22:58 62 213
64. 20 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:23:09 76 212
65. 14 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (4.) 0:23:28 76 211
66. 40 Pavel Málek Lipůvka 1984 Muži (22.) 0:23:28 54 210
67. 23 Ladislav Žák AK Perná 1972 M40 (15.) 0:23:43 61 209
68. 89 Otto Zwettler Kuřim 1978 M40 (16.) 0:23:46 60 208
69. 41 Luboš Rezner Kuřim 1965 M50 (9.) 0:23:48 67 207
70. 78 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (5.) 0:23:53 72 206
71. 56 Markéta Pálenská Brno 1986 Ženy (6.) 0:24:03 70 205
72. 27 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (10.) 0:24:28 66 204
73. 99 Martin Sebera AK Tišnov 1974 M40 (17.) 0:24:29 59 203
74. 30 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 M40 (18.) 0:24:34 58 202
75. 5 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:24:36 70 201
76. 87 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 M50 (11.) 0:24:46 65 200
77. 75 Romana Machotová Kuřim 1969 Ž45 (2.) 0:24:48 90 199
78. 72 Romana Drimlová Česká 1974 Ž35 (7.) 0:25:00 69 198
79. 28 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (1.) 0:25:04TR 110 197
80. 33 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (3.) 0:25:06 82 196
81. 4 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 Ž45 (4.) 0:25:09 76 195
82. 19 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (5.) 0:25:28 72 194
83. 83 Renata Smíšková Kuřim 2000 Dky+Jky (2.) 0:25:41 90 193
84. 93 Markéta Mrůzková Kometa Brno 1997 Ženy (7.) 0:25:56 69 192
85. 94 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (3.) 0:26:52 82 191
86. 68 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice 1993 Muži (23.) 0:27:17 53 190
87. 31 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (1.) 0:27:33 100 189
88. 100 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž45 (5.) 0:27:43 72 188
89. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (6.) 0:27:57 70 187
90. 44 Veronika Jahodová Veverská Bitýška 2003 Dky+Jky (4.) 0:28:16 76 186
91. 13 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M60 (7.) 0:28:47 69 185
92. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (2.) 0:29:02 90 184
93. 61 Pavel Krehul Moravské Knínice 1971 M40 (19.) 0:29:06 57 183
94. 32 Martin Bubeník Vyškov 1999 Dci+Jci (8.) 0:29:48 68 182
95. 143 Anna Adámková Brno 1979 Ž35 (8.) 0:32:33 68 181
96. 96 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:32:54 82 180
97. 46 Andrea Jahodová Veverská Bitýška 1976 Ž35 (9.) 0:35:02 67 179
98. 47 Veronika Effenbergerová Kuřim 1984 Ženy (8.) 0:35:02 68 178
99. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:36:51 76 177
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 54 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí 2002 0:20:27TR 110
2. / 83. 83 Renata Smíšková Kuřim 2000 0:25:41 90
3. / 85. 94 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 0:26:52 82
4. / 90. 44 Veronika Jahodová Veverská Bitýška 2003 0:28:16 76
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 15 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno 1993 0:18:18 100
2. / 40. 16 Anežka Langhammerová Orel Židenice 1994 0:20:34 90
3. / 49. 10 Jana Jeřábková TJ SpartakTřebíč 1998 0:21:14 82
4. / 51. 35 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:21:30 76
5. / 55. 48 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 0:22:14 72
6. / 71. 56 Markéta Pálenská Brno 1986 0:24:03 70
7. / 84. 93 Markéta Mrůzková Kometa Brno 1997 0:25:56 69
8. / 98. 47 Veronika Effenbergerová Kuřim 1984 0:35:02 68
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 43. 1 Hana Kolínková AK Perná 1974 0:20:56 100
2. / 52. 155 Pavla Musilová Tišnov 1976 0:21:51 90
3. / 60. 90 Dagmar Hálková Tišnov 1982 0:22:38 82
4. / 65. 14 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:23:28 76
5. / 70. 78 Barbora Slámová Brno 1981 0:23:53 72
6. / 75. 5 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 0:24:36 70
7. / 78. 72 Romana Drimlová Česká 1974 0:25:00 69
8. / 95. 143 Anna Adámková Brno 1979 0:32:33 68
9. / 97. 46 Andrea Jahodová Veverská Bitýška 1976 0:35:02 67
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 54. 22 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:22:05 100
2. / 77. 75 Romana Machotová Kuřim 1969 0:24:48 90
3. / 80. 33 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:25:06 82
4. / 81. 4 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 0:25:09 76
5. / 88. 100 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:27:43 72
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 79. 28 Blanka Fabriková Brno 1960 0:25:04TR 110
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 60 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:16:37 100
2. / 6. 80 Michal Šmída Drahanský sport team 2001 0:17:04 90
3. / 7. 76 Adam Petrů Kuřim 2002 0:17:26 82
4. / 12. 79 Jan Šmída Drahanský sport team 1999 0:18:14 76
5. / 42. 25 Jakub Žák AK Perná 2004 0:20:45 72
6. / 50. 45 Tomáš Jahoda Veverská Bitýška 2003 0:21:20 70
7. / 58. 63 Dominik Krehul Moravské Knínice 2004 0:22:31 69
8. / 94. 32 Martin Bubeník Vyškov 1999 0:29:48 68
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 85 Martin Smíšek Kuřim 1992 0:16:00 100
2. / 5. 26 Jiří Huťka Brno 1991 0:16:57 90
3. / 8. 82 Josef Kučera Kuřim 1985 0:17:30 82
4. / 9. 77 Lukáš Sláma Brno 1984 0:17:35 76
5. / 10. 18 Jan Sháněl KOB Choceň 1994 0:17:38 72
6. / 11. 55 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 0:18:06 70
7. / 13. 156 Stanislav Kahánek Dýmka míru 1981 0:18:14 69
8. / 15. 42 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:18:19 68
9. / 16. 11 Marek Voborný Křoví 1989 0:18:23 67
10. / 17. 74 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:18:39 66
11. / 21. 86 Svatopluk Minařík Brno 1988 0:18:54 65
12. / 23. 152 Aleš Konečný Rudice 1988 0:18:59 64
13. / 24. 50 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 0:19:07 63
14. / 26. 153 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 0:19:17 62
15. / 28. 38 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 0:19:30 61
16. / 30. 12 Jakub Blažek Cyklosport Chropyně 1988 0:19:38 60
17. / 32. 51 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 0:19:46 59
18. / 33. 160 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 0:20:02 58
19. / 36. 157 Marek Christ Fklidu 1979 0:20:24 57
20. / 37. 88 Martin Janík SK Meteor Brno 1981 0:20:25 56
21. / 59. 66 Dalibor Uhlíř AT&T 1980 0:22:35 55
22. / 66. 40 Pavel Málek Lipůvka 1984 0:23:28 54
23. / 86. 68 Ozleyen Muhammet Fatih Brno - Řečkovice 1993 0:27:17 53
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 53 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:15:45 100
2. / 3. 43 Pavel Musil Brno - Medlánky 1975 0:16:25 90
3. / 19. 21 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:18:40 82
4. / 22. 67 Jakub Hájek Kroměříž 1970 0:18:58 76
5. / 25. 39 Jindřich Schick Brno 1975 0:19:12 72
6. / 27. 151 Petr Škrob Kuřim 1975 0:19:26 70
7. / 31. 154 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:19:42 69
8. / 34. 159 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:20:11 68
9. / 41. 98 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:20:44 67
10. / 45. 52 Aleš Liška Lelekovice 1978 0:21:03 66
11. / 47. 36 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 0:21:09 65
12. / 56. 57 Ondřej Novotný bez oddílu 1973 0:22:21 64
13. / 61. 161 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:22:44 63
14. / 63. 65 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:22:58 62
15. / 67. 23 Ladislav Žák AK Perná 1972 0:23:43 61
16. / 68. 89 Otto Zwettler Kuřim 1978 0:23:46 60
17. / 73. 99 Martin Sebera AK Tišnov 1974 0:24:29 59
18. / 74. 30 Jiří Bubeník ml. LRS Vyškov 1969 0:24:34 58
19. / 93. 61 Pavel Krehul Moravské Knínice 1971 0:29:06 57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 20. 158 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:18:51 100
2. / 29. 91 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:19:35 90
3. / 35. 73 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 0:20:18 82
4. / 44. 37 Petr Novotný Kuřim 1965 0:21:00 76
5. / 46. 81 Jiří Sláma AutoMedia 1960 0:21:06 72
6. / 48. 70 Zdeněk Driml Česká 1967 0:21:13 70
7. / 53. 92 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:21:56 69
8. / 57. 97 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 0:22:29 68
9. / 69. 41 Luboš Rezner Kuřim 1965 0:23:48 67
10. / 72. 27 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:24:28 66
11. / 76. 87 Miroslav Brída Ořechov u Brna 1960 0:24:46 65
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 2 František Kolínek AK Perná 1956 0:18:40TR 110
2. / 39. 62 Josef Nováček SDH Čučice 1958 0:20:31 90
3. / 62. 59 Petr Vitula st. Kuřim 1958 0:22:53 82
4. / 64. 20 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:23:09 76
5. / 82. 19 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:25:28 72
6. / 89. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:27:57 70
7. / 91. 13 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:28:47 69
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 87. 31 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:27:33 100
2. / 92. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:29:02 90
3. / 96. 96 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:32:54 82
4. / 99. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:36:51 76