Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2018

28.6.2018
180 m
21°C, polojasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - chlapci 0-7 let 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 18 Lukáš Kuchařík AK Tišnov AK Tišnov 2012 Školka H (1.) 0:00:33   100 100
2. 80 Dan Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka H (2.) 0:00:33   90 90
3. 33 Dominik Císař Orel Kuřim Orel Kuřim 2011 Školka H (3.) 0:00:37   82 82
4. 73 Filip Ryba Lipůvka Lipůvka 2011 Školka H (4.) 0:00:37   76 76
5. 82 Jan Jelínek Kuřim Kuřim 2012 Školka H (5.) 0:00:39   72 72
6. 55 Vítek Satlawa Drásov Drásov 2011 Školka H (6.) 0:00:40   70 70
7. 5 Jan Martínek Brno Brno 2011 Školka H (7.) 0:00:40   69 69
8. 66 Tadeáš Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2012 Školka H (8.) 0:00:41   68 68
9. 19 Vojtěch Vovesný Kuřim Kuřim 2011 Školka H (9.) 0:00:42   67 67
10. 16 Martin Kuchařík AK Tišnov AK Tišnov 2013 Školka H (10.) 0:00:42   66 66
11. 52 Dan Lána Kuřim Kuřim 2013 Školka H (11.) 0:00:44   65 65
12. 11 Jakub Nedoma Moravské Knínice Moravské Knínice 2014 Školka H (12.) 0:00:45   64 64
13. 37 Matúš Bilan Drásov Drásov 2014 Školka H (13.) 0:00:47   63 63
14. 36 Jiří Kučera Kuřim Kuřim 2014 Školka H (14.) 0:00:59   62 62
15. 86 Tadeáš Kazda Kuřim Kuřim 2015 Školka H (15.) 0:01:05   61 61
16. 79 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 Školka H (16.) 0:01:26   60 60
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 18 Lukáš Kuchařík AK Tišnov AK Tišnov 2012 0:00:33  100
2. / 2. 80 Dan Pohanka AK Kuřim AK Kuřim 2012 0:00:33  90
3. / 3. 33 Dominik Císař Orel Kuřim Orel Kuřim 2011 0:00:37  82
4. / 4. 73 Filip Ryba Lipůvka Lipůvka 2011 0:00:37  76
5. / 5. 82 Jan Jelínek Kuřim Kuřim 2012 0:00:39  72
6. / 6. 55 Vítek Satlawa Drásov Drásov 2011 0:00:40  70
7. / 7. 5 Jan Martínek Brno Brno 2011 0:00:40  69
8. / 8. 66 Tadeáš Svoboda AK Kuřim AK Kuřim 2012 0:00:41  68
9. / 9. 19 Vojtěch Vovesný Kuřim Kuřim 2011 0:00:42  67
10. / 10. 16 Martin Kuchařík AK Tišnov AK Tišnov 2013 0:00:42  66
11. / 11. 52 Dan Lána Kuřim Kuřim 2013 0:00:44  65
12. / 12. 11 Jakub Nedoma Moravské Knínice Moravské Knínice 2014 0:00:45  64
13. / 13. 37 Matúš Bilan Drásov Drásov 2014 0:00:47  63
14. / 14. 36 Jiří Kučera Kuřim Kuřim 2014 0:00:59  62
15. / 15. 86 Tadeáš Kazda Kuřim Kuřim 2015 0:01:05  61
16. / 16. 79 Jan Peřina Kuřim Kuřim 2016 0:01:26  60