Výsledky závodu

Memoriál MUDr. Vališe 2018

28.6.2018
4800 m
21°C, polojasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 134 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 Muži (1.) 0:16:09   100 300
2. 105 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:16:50   100 290
3. 48 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (2.) 0:16:58   90 282
4. 158 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (2.) 0:17:03   90 276
5. 137 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:17:13   100 272
6. 121 Pavel Vencbauer Předklášteří Předklášteří 1978 M40 (3.) 0:17:40   82 270
7. 111 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (3.) 0:17:44   82 269
8. 100 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (4.) 0:18:05   76 268
9. 75 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (5.) 0:18:37   72 267
10. 112 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 Muži (6.) 0:18:43   70 266
11. 154 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 Dci+Jci (2.) 0:19:16   90 265
12. 132 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (7.) 0:19:20   69 264
13. 106 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:19:28   100 263
14. 101 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (4.) 0:19:32   76 262
15. 143 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 Muži (8.) 0:19:42   68 261
16. 140 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 M40 (5.) 0:19:46   72 260
17. 120 Radek Horský OB Veselice OB Veselice 1978 M40 (6.) 0:19:53   70 259
18. 139 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (9.) 0:20:04   67 258
19. 164 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (1.) 0:20:04   100 257
20. 114 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (7.) 0:20:07   69 256
21. 97 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (8.) 0:20:10   68 255
22. 28 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (10.) 0:20:18   66 254
23. 155 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (9.) 0:20:30   67 253
24. 123 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (10.) 0:20:32   66 252
25. 141 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (11.) 0:20:42   65 251
26. 138 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (11.) 0:20:43   65 250
27. 157 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:20:44   90 249
28. 142 Jan Brzobohatý Brno Brno 1987 Muži (12.) 0:20:44   64 248
29. 135 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (12.) 0:21:12   64 247
30. 124 David Ševčík Kuřim Kuřim 1991 Muži (13.) 0:21:15   63 246
31. 47 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:21:22   100 245
32. 98 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (2.) 0:21:49   90 244
33. 160 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 Dci+Jci (3.) 0:22:07   82 243
34. 110 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 Muži (14.) 0:22:11   62 242
35. 31 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (13.) 0:22:17   63 241
36. 102 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 Dky+Jky (1.) 0:22:29TR 110 240
37. 50 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (2.) 0:22:40   90 239
38. 152 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 M40 (14.) 0:22:43   62 238
39. 1 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 M40 (15.) 0:22:55   61 237
40. 131 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (3.) 0:23:06   82 236
41. 150 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (4.) 0:23:06   76 235
42. 163 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (1.) 0:23:23   100 234
43. 156 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M60 (3.) 0:23:43   82 233
44. 153 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (5.) 0:23:48   72 232
45. 43 Josefina Mládenková SK SKOL Brno SK SKOL Brno 2007 Dky+Jky (2.) 0:23:51   90 231
46. 41 Milan Smutný SK SKOL Brno SK SKOL Brno 1976 M40 (16.) 0:24:06   60 230
47. 130 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (2.) 0:24:08   90 229
48. 20 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (17.) 0:24:08   59 228
49. 161 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (4.) 0:24:09   76 227
50. 92 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 M40 (18.) 0:24:29   58 226
51. 67 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (19.) 0:24:35   57 225
52. 119 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (3.) 0:24:44   82 224
53. 159 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 Dky+Jky (3.) 0:24:49   82 223
54. 115 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 Muži (15.) 0:25:18   61 222
55. 162 Tereza Hledíková 1995 Ženy (3.) 0:25:26   82 221
56. 145 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (4.) 0:25:29   76 220
57. 117 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 Ž45 (1.) 0:25:37   100 219
58. 151 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (4.) 0:26:10   76 218
59. 116 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 Muži (16.) 0:26:19   60 217
60. 118 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:26:20   72 216
61. 149 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 M50 (6.) 0:26:30   70 215
62. 107 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:26:37   100 214
63. 122 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:26:42   100 213
64. 127 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (7.) 0:26:52   69 212
65. 46 Štěpánka Badinová AK Kuřim AK Kuřim 1999 Dky+Jky (5.) 0:27:20   72 211
66. 136 Dagmar Montagová Kuřim Kuřim 1974 Ž35 (5.) 0:27:23   72 210
67. 113 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:27:45   90 209
68. 133 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž45 (2.) 0:27:47   90 208
69. 88 Eva Čechová Letovice Letovice 1975 Ž35 (6.) 0:27:51   70 207
70. 108 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (3.) 0:27:54   82 206
71. 128 Iva Šebková Blansko Blansko 1974 Ž35 (7.) 0:27:56   69 205
72. 146 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (6.) 0:28:16   70 204
73. 12 Katarzina Satlawa Drásov Drásov 1983 Muži (17.) 0:28:54   59 203
74. 147 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:29:15   68 202
75. 45 Jáchym Badin AK Kuřim AK Kuřim 2002 Dci+Jci (4.) 0:29:21   76 201
76. 109 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (6.) 0:29:42   70 200
77. 129 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (2.) 0:30:49   90 199
78. 99 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (3.) 0:31:49   82 198
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 36. 102 Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim Plavecký klub Kuřim 2003 0:22:29TR 110
2. / 45. 43 Josefina Mládenková SK SKOL Brno SK SKOL Brno 2007 0:23:51  90
3. / 53. 159 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 0:24:49  82
4. / 56. 145 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:25:29  76
5. / 65. 46 Štěpánka Badinová AK Kuřim AK Kuřim 1999 0:27:20  72
6. / 72. 146 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:28:16  70
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 13. 106 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:19:28  100
2. / 37. 50 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:22:40  90
3. / 55. 162 Tereza Hledíková 1995 0:25:26  82
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 42. 163 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:23:23  100
2. / 47. 130 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:24:08  90
3. / 52. 119 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:24:44  82
4. / 58. 151 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:26:10  76
5. / 66. 136 Dagmar Montagová Kuřim Kuřim 1974 0:27:23  72
6. / 69. 88 Eva Čechová Letovice Letovice 1975 0:27:51  70
7. / 71. 128 Iva Šebková Blansko Blansko 1974 0:27:56  69
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 57. 117 Romana Machotová Kuřim Kuřim 1969 0:25:37  100
2. / 68. 133 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:27:47  90
3. / 70. 108 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:27:54  82
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 63. 122 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:26:42  100
2. / 77. 129 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:30:49  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 137 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:17:13  100
2. / 11. 154 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 0:19:16  90
3. / 33. 160 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:22:07  82
4. / 75. 45 Jáchym Badin AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:29:21  76
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 134 Robert Míč VSK Uni Brno VSK Uni Brno 1992 0:16:09  100
2. / 4. 158 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:17:03  90
3. / 7. 111 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:17:44  82
4. / 8. 100 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:18:05  76
5. / 9. 75 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:18:37  72
6. / 10. 112 Lukáš Koudelka AK Drnovice AK Drnovice 1983 0:18:43  70
7. / 12. 132 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:19:20  69
8. / 15. 143 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 0:19:42  68
9. / 18. 139 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:20:04  67
10. / 22. 28 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:20:18  66
11. / 25. 141 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:20:42  65
12. / 28. 142 Jan Brzobohatý Brno Brno 1987 0:20:44  64
13. / 30. 124 David Ševčík Kuřim Kuřim 1991 0:21:15  63
14. / 34. 110 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 0:22:11  62
15. / 54. 115 Dominik Hurban Kuřim Kuřim 1991 0:25:18  61
16. / 59. 116 Matěj Kovačič Brno Brno 1990 0:26:19  60
17. / 73. 12 Katarzina Satlawa Drásov Drásov 1983 0:28:54  59
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 105 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:16:50  100
2. / 3. 48 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:16:58  90
3. / 6. 121 Pavel Vencbauer Předklášteří Předklášteří 1978 0:17:40  82
4. / 14. 101 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:19:32  76
5. / 16. 140 Jan Macura Horizont Blansko Horizont Blansko 1972 0:19:46  72
6. / 17. 120 Radek Horský OB Veselice OB Veselice 1978 0:19:53  70
7. / 20. 114 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:20:07  69
8. / 21. 97 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:20:10  68
9. / 23. 155 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:20:30  67
10. / 24. 123 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:20:32  66
11. / 26. 138 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:20:43  65
12. / 29. 135 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:21:12  64
13. / 35. 31 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:22:17  63
14. / 38. 152 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:22:43  62
15. / 39. 1 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:22:55  61
16. / 46. 41 Milan Smutný SK SKOL Brno SK SKOL Brno 1976 0:24:06  60
17. / 48. 20 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:24:08  59
18. / 50. 92 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:24:29  58
19. / 51. 67 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:35  57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 164 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:20:04  100
2. / 27. 157 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:20:44  90
3. / 40. 131 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:23:06  82
4. / 41. 150 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:23:06  76
5. / 44. 153 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:23:48  72
6. / 61. 149 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 0:26:30  70
7. / 64. 127 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:26:52  69
8. / 74. 147 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:29:15  68
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 31. 47 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:21:22  100
2. / 32. 98 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:21:49  90
3. / 43. 156 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:23:43  82
4. / 49. 161 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:24:09  76
5. / 60. 118 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:26:20  72
6. / 76. 109 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:29:42  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 62. 107 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:26:37  100
2. / 67. 113 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:27:45  90
3. / 78. 99 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:31:49  82