Výsledky závodu

28.6.2018
650 m
21°C, polojasno
Info o trati »

Memoriál MUDr. Vališe - 10-11 let 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 39 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice 2007 Přípravka D (1.) 0:02:15 100 100
2. 77 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 Přípravka D (2.) 0:02:18 90 90
3. 89 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno 2008 Přípravka D (3.) 0:02:20 82 82
4. 43 Josefina Mládenková SK SKOL Brno 2007 Přípravka D (4.) 0:02:22 76 76
5. 62 Šimon Tajovský AK Kuřim 2007 Přípravka H (1.) 0:02:25 100 72
6. 91 Jonáš Jedlička AK Kuřim 2007 Přípravka H (2.) 0:02:25 90 70
7. 25 Lucie Heřmanová * 2007 Přípravka D (5.) 0:02:27 72 69
8. 85 Aneta Seberová AK Tišnov 2007 Přípravka D (6.) 0:02:28 70 68
9. 87 Pavlína Šedivá Letovice 2007 Přípravka D (7.) 0:02:31 69 67
10. 2 Gabriel Provazník Orel Vyškov 2007 Přípravka H (3.) 0:02:32 82 66
11. 65 Gabriel Svoboda AK Kuřim 2008 Přípravka H (4.) 0:02:35 76 65
12. 83 Alexandra Mašková AK Tišnov 2008 Přípravka D (8.) 0:02:44 68 64
13. 78 Jan Réman Atletika Předklášteří 2008 Přípravka H (5.) 0:02:45 72 63
14. 94 Nikola Jahodová Veverská Bitýška 2008 Přípravka D (9.) 0:02:53 67 62
15. 32 Jakub Císař Orel Kuřim 2008 Přípravka H (6.) 0:03:22 70 61
Přípravka dívky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 39 Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice 2007 0:02:15 100
2. / 2. 77 Natálie Mazálková AK Tišnov 2007 0:02:18 90
3. / 3. 89 Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno 2008 0:02:20 82
4. / 4. 43 Josefina Mládenková SK SKOL Brno 2007 0:02:22 76
5. / 7. 25 Lucie Heřmanová * 2007 0:02:27 72
6. / 8. 85 Aneta Seberová AK Tišnov 2007 0:02:28 70
7. / 9. 87 Pavlína Šedivá Letovice 2007 0:02:31 69
8. / 12. 83 Alexandra Mašková AK Tišnov 2008 0:02:44 68
9. / 14. 94 Nikola Jahodová Veverská Bitýška 2008 0:02:53 67
Přípravka chlapci
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 5. 62 Šimon Tajovský AK Kuřim 2007 0:02:25 100
2. / 6. 91 Jonáš Jedlička AK Kuřim 2007 0:02:25 90
3. / 10. 2 Gabriel Provazník Orel Vyškov 2007 0:02:32 82
4. / 11. 65 Gabriel Svoboda AK Kuřim 2008 0:02:35 76
5. / 13. 78 Jan Réman Atletika Předklášteří 2008 0:02:45 72
6. / 15. 32 Jakub Císař Orel Kuřim 2008 0:03:22 70