Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2018

13.5.2018
8700 m
17°C, jasno
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 27 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:32:17   100 300
2. 10 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 M40 (2.) 0:33:27   90 290
3. 93 Jiří Franz - - 1990 Muži (1.) 0:33:45   100 282
4. 35 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (2.) 0:34:22   90 276
5. 48 Pavel Vencbauer Předklášteří Předklášteří 1978 M40 (3.) 0:34:29   82 272
6. 96 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (3.) 0:34:37   82 270
7. 94 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (4.) 0:35:01   76 269
8. 25 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 M40 (5.) 0:36:24   72 268
9. 47 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:36:26   100 267
10. 16 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 Ženy (1.) 0:36:34TR 110 266
11. 87 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (1.) 0:37:37TR 110 265
12. 55 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (4.) 0:37:53   76 264
13. 82 Igor Čuhel Brno Brno 1989 Muži (5.) 0:38:24   72 263
14. 62 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 M50 (2.) 0:38:57   90 262
15. 92 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (6.) 0:39:12   70 261
16. 43 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (6.) 0:39:15   70 260
17. 33 Dagmar Dvořáková AK AHA Vyškov AK AHA Vyškov 1998 Ženy (2.) 0:39:20   90 259
18. 13 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (7.) 0:39:26   69 258
19. 90 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (7.) 0:39:36   69 257
20. 97 Jan Labedz Svinošice Svinošice 1984 Muži (8.) 0:39:41   68 256
21. 57 Jan Krakovič Brno Brno 1978 M40 (8.) 0:39:49   68 255
22. 99 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (9.) 0:39:53   67 254
23. 15 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 Muži (10.) 0:39:53   66 253
24. 78 Martin Všianský SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1986 Muži (11.) 0:39:58   65 252
25. 110 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (9.) 0:40:05   67 251
26. 98 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 M40 (10.) 0:40:24   66 250
27. 50 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:40:29   100 249
28. 11 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (2.) 0:40:55   90 248
29. 53 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (12.) 0:41:09   64 247
30. 14 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M50 (3.) 0:41:30   82 246
31. 79 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (11.) 0:41:57   65 245
32. 67 Martin Beran Tišnov Tišnov 1982 Muži (13.) 0:42:04   63 244
33. 105 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:42:17   76 243
34. 77 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 Muži (14.) 0:42:17   62 242
35. 39 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (3.) 0:42:21   82 241
36. 112 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (12.) 0:42:22   64 240
37. 80 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:42:28   76 239
38. 26 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 Dky+Jky (1.) 0:42:33TR 110 238
39. 72 Martina Gazárková Rousínov Rousínov 1984 Ženy (5.) 0:43:38   72 237
40. 18 Ivan Svoboda Brno Brno 1984 Muži (15.) 0:43:50   61 236
41. 68 Jakub Vrzal Tišnov Tišnov 1997 Muži (16.) 0:43:56   60 235
42. 81 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (5.) 0:44:49   72 234
43. 100 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 Ž35 (2.) 0:44:55   90 233
44. 41 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 Muži (17.) 0:45:02   59 232
45. 86 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (6.) 0:45:07   70 231
46. 88 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (7.) 0:45:46   69 230
47. 73 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (8.) 0:46:14   68 229
48. 32 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (3.) 0:46:30   82 228
49. 12 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (3.) 0:46:42   82 227
50. 109 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 M40 (13.) 0:47:11   63 226
51. 56 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (4.) 0:48:00   76 225
52. 95 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 Dky+Jky (2.) 0:48:15TR 100 224
53. 65 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 M50 (9.) 0:48:41   67 223
54. 23 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (5.) 0:48:52   72 222
55. 108 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 M40 (14.) 0:49:20   62 221
56. 91 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 Dci+Jci (1.) 0:49:36   100 220
57. 74 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (6.) 0:51:44   70 219
58. 36 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (4.) 0:51:47   76 218
59. 4 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:51:47   100 217
60. 63 Petra Korcinová Kuřim Kuřim 1977 Ž35 (7.) 0:51:53   69 216
61. 101 Marika Chrápavá Brno Brno 1973 Ž45 (1.) 0:52:18   100 215
62. 37 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 Muži (18.) 0:52:36   58 214
63. 40 Milan Hubáček Brno Brno 1971 M40 (15.) 0:53:01   61 213
64. 104 Ivan Varmuža Liberec Liberec 1961 M50 (10.) 0:53:28   66 212
65. 38 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (2.) 0:54:02   90 211
66. 111 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (3.) 0:54:07   82 210
67. 46 Helena Vacková AK Kuřim AK Kuřim 2002 Dky+Jky (3.) 0:54:09   82 209
68. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (5.) 0:56:06   72 208
69. 42 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (2.) 0:56:11   90 207
70. 5 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (6.) 0:56:31   70 206
71. 89 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (1.) 0:56:37   100 205
72. 51 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (2.) 0:56:58   90 204
73. 76 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž45 (4.) 0:58:06   76 203
74. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (3.) 1:05:09   82 202
75. 103 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž45 (5.) 1:10:51   72 201
76. 102 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (8.) 1:10:51   68 200
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 38. 26 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 2002 0:42:33TR 110
2. / 52. 95 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 0:48:15TR 100
3. / 67. 46 Helena Vacková AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:54:09  82
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 16 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice VSK Uni Brno & Sokol Přísnostice 1993 0:36:34TR 110
2. / 17. 33 Dagmar Dvořáková AK AHA Vyškov AK AHA Vyškov 1998 0:39:20  90
3. / 35. 39 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:42:21  82
4. / 37. 80 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:42:28  76
5. / 39. 72 Martina Gazárková Rousínov Rousínov 1984 0:43:38  72
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 87 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:37:37TR 110
2. / 43. 100 Dagmar Hálková Tišnov Tišnov 1982 0:44:55  90
3. / 48. 32 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:46:30  82
4. / 51. 56 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:48:00  76
5. / 54. 23 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:48:52  72
6. / 57. 74 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:51:44  70
7. / 60. 63 Petra Korcinová Kuřim Kuřim 1977 0:51:53  69
8. / 76. 102 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:10:51  68
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 61. 101 Marika Chrápavá Brno Brno 1973 0:52:18  100
2. / 65. 38 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:54:02  90
3. / 66. 111 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:54:07  82
4. / 73. 76 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:58:06  76
5. / 75. 103 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 1:10:51  72
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 71. 89 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:56:37  100
2. / 72. 51 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:56:58  90
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 91 Kryštof Doležal AK Kuřim AK Kuřim 2002 0:49:36  100
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 93 Jiří Franz - - 1990 0:33:45  100
2. / 4. 35 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:34:22  90
3. / 6. 96 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:34:37  82
4. / 12. 55 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:37:53  76
5. / 13. 82 Igor Čuhel Brno Brno 1989 0:38:24  72
6. / 15. 92 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:39:12  70
7. / 19. 90 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:39:36  69
8. / 20. 97 Jan Labedz Svinošice Svinošice 1984 0:39:41  68
9. / 22. 99 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:39:53  67
10. / 23. 15 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 0:39:53  66
11. / 24. 78 Martin Všianský SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1986 0:39:58  65
12. / 29. 53 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:41:09  64
13. / 32. 67 Martin Beran Tišnov Tišnov 1982 0:42:04  63
14. / 34. 77 Martin Janík SK Meteor Brno SK Meteor Brno 1981 0:42:17  62
15. / 40. 18 Ivan Svoboda Brno Brno 1984 0:43:50  61
16. / 41. 68 Jakub Vrzal Tišnov Tišnov 1997 0:43:56  60
17. / 44. 41 Radim Lána Kuřim Kuřim 1981 0:45:02  59
18. / 62. 37 Michal Moravec Kuřim Kuřim 1980 0:52:36  58
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 27 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:17  100
2. / 2. 10 Juraj Plekanec Dianetika Brno Dianetika Brno 1974 0:33:27  90
3. / 5. 48 Pavel Vencbauer Předklášteří Předklášteří 1978 0:34:29  82
4. / 7. 94 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:35:01  76
5. / 8. 25 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 0:36:24  72
6. / 16. 43 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:39:15  70
7. / 18. 13 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:39:26  69
8. / 21. 57 Jan Krakovič Brno Brno 1978 0:39:49  68
9. / 25. 110 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:40:05  67
10. / 26. 98 David Ševčík Tišnov Tišnov 1977 0:40:24  66
11. / 31. 79 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:41:57  65
12. / 36. 112 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:42:22  64
13. / 50. 109 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:47:11  63
14. / 55. 108 Otto Zwettler Kuřim Kuřim 1978 0:49:20  62
15. / 63. 40 Milan Hubáček Brno Brno 1971 0:53:01  61
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 9. 47 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:36:26  100
2. / 14. 62 Ivo Peřina Kuřim Kuřim 1966 0:38:57  90
3. / 30. 14 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:41:30  82
4. / 33. 105 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:42:17  76
5. / 42. 81 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:44:49  72
6. / 45. 86 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:45:07  70
7. / 46. 88 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:45:46  69
8. / 47. 73 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:46:14  68
9. / 53. 65 Miroslav Brída Ořechov u Brna Ořechov u Brna 1960 0:48:41  67
10. / 64. 104 Ivan Varmuža Liberec Liberec 1961 0:53:28  66
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 50 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:40:29  100
2. / 28. 11 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:40:55  90
3. / 49. 12 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:46:42  82
4. / 58. 36 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:51:47  76
5. / 68. 1 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:56:06  72
6. / 70. 5 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:56:31  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 59. 4 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:51:47  100
2. / 69. 42 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:56:11  90
3. / 74. 8 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 1:05:09  82