Výsledky závodu

24.3.2018
6300 m
5°C, jasno
Info o trati »

Aprílový maraton 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 28 Filip Ospalý AC Moravská Slavia 1976 M40 (1.) 0:23:46 100 300
2. 106 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:23:58TR 110 290
3. 2 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (2.) 0:24:04 90 282
4. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 Muži (1.) 0:24:54 100 276
5. 14 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (2.) 0:24:57 90 272
6. 86 Michal Glier Doubravník 1982 Muži (3.) 0:25:16 82 270
7. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (4.) 0:25:22 76 269
8. 99 Martin Smíšek Kuřim 1992 Muži (5.) 0:25:36 72 268
9. 15 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 M40 (3.) 0:25:43 82 267
10. 67 Petr Kolář Run Kanice 1986 Muži (6.) 0:25:53 70 266
11. 118 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (4.) 0:26:51 76 265
12. 68 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 Muži (7.) 0:26:53 69 264
13. 54 Lukáš Sláma Brno 1984 Muži (8.) 0:27:40 68 263
14. 22 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno 1993 Ženy (1.) 0:27:52 100 262
15. 83 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 Muži (9.) 0:27:55 67 261
16. 93 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 Muži (10.) 0:28:01 66 260
17. 42 Martin Šimunek Orel Židenice 1966 M50 (1.) 0:28:03 100 259
18. 46 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (11.) 0:28:11 65 258
19. 91 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 Ž35 (1.) 0:28:13 100 257
20. 108 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 Muži (12.) 0:28:27 64 256
21. 56 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 Muži (13.) 0:28:41 63 255
22. 59 Ondřej Pouč Vyškov 1972 M40 (5.) 0:28:54 72 254
23. 29 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 Ženy (2.) 0:28:59 90 253
24. 109 Ivo Peřina Kuřim 1966 M50 (2.) 0:29:07 90 252
25. 36 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 Muži (14.) 0:29:15 62 251
26. 90 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 M40 (6.) 0:29:19 70 250
27. 27 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 Muži (15.) 0:29:23 61 249
28. 115 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (3.) 0:29:31 82 248
29. 60 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (7.) 0:29:34 69 247
30. 104 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (8.) 0:29:34 68 246
31. 119 Ondřej Škrob Kuřim 2000 Dci+Jci (2.) 0:29:47 90 245
32. 41 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (9.) 0:29:52 67 244
33. 76 Josef Nováček SDH Čučice 1958 M60 (1.) 0:30:02 100 243
34. 117 Zbyněk Bednář Jamné 1973 M40 (10.) 0:30:06 66 242
35. 89 Petra Seberová AK Tišnov 1979 Ž35 (2.) 0:30:10 90 241
36. 21 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M60 (2.) 0:30:43 90 240
37. 57 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž45 (1.) 0:30:52 100 239
38. 75 Igor Toman Vyškov 1972 M40 (11.) 0:30:59 65 238
39. 50 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (16.) 0:31:25 60 237
40. 4 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí 2002 Dky+Jky (1.) 0:31:30TR 110 236
41. 31 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 Muži (17.) 0:31:51 59 235
42. 66 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 M40 (12.) 0:31:59 64 234
43. 102 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 M40 (13.) 0:32:03 63 233
44. 105 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (4.) 0:32:07 76 232
45. 16 Marie Hynštová AK Drnovice 1957 Ž55 (1.) 0:32:15TR 110 231
46. 85 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 Ženy (3.) 0:32:22 82 230
47. 32 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 M40 (14.) 0:32:24 62 229
48. 114 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 M50 (5.) 0:32:39 72 228
49. 110 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 M40 (15.) 0:32:44 61 227
50. 120 Lucie Nedomová Lysice 1985 Ženy (4.) 0:32:51 76 226
51. 116 Veronika Maršálková Kuřim 1997 Ženy (5.) 0:33:11 72 225
52. 12 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 M40 (16.) 0:33:22 60 224
53. 30 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 Ženy (6.) 0:33:35 70 223
54. 107 Petr Vitula st. Kuřim 1958 M60 (3.) 0:33:37 82 222
55. 97 Dagmar Hálková Tišnov 1982 Ž35 (3.) 0:33:42 82 221
56. 98 Petr Janek Orel Židenice 1969 M40 (17.) 0:34:22 59 220
57. 23 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (6.) 0:34:25 70 219
58. 63 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 Ž35 (4.) 0:34:35 76 218
59. 88 Martin Sebera AK Tišnov 1974 M40 (18.) 0:34:41 58 217
60. 81 Zdeněk Driml Česká 1967 M50 (7.) 0:34:44 69 216
61. 40 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:35:08 72 215
62. 100 Renata Smíšková Kuřim 2000 Dky+Jky (2.) 0:35:41 90 214
63. 44 Otto Zwettler Kuřim 1978 M40 (19.) 0:35:49 57 213
64. 74 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:35:49 70 212
65. 45 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (4.) 0:35:55 76 211
66. 111 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (8.) 0:35:57 68 210
67. 18 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 M60 (5.) 0:36:00 72 209
68. 53 Barbora Slámová Brno 1981 Ž35 (7.) 0:36:10 69 208
69. 51 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 Ž45 (2.) 0:36:11 90 207
70. 26 Pavel Málek Lipůvka 1984 Muži (18.) 0:36:29 58 206
71. 39 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:36:44 82 205
72. 5 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (6.) 0:36:58 70 204
73. 37 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:37:27 69 203
74. 92 Zdenek Vybíral Brno 1995 Muži (19.) 0:37:51 57 202
75. 80 Romana Drimlová Česká 1974 Ž35 (8.) 0:37:59 68 201
76. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M60 (8.) 0:38:02 68 200
77. 103 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž45 (4.) 0:38:04 76 199
78. 52 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (5.) 0:38:11 72 198
79. 25 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (2.) 0:38:41 90 197
80. 112 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (3.) 0:38:50 82 196
81. 65 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 Ž35 (9.) 0:39:50 67 195
82. 55 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 Ž45 (6.) 0:39:50 70 194
83. 20 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (1.) 0:40:26 100 193
84. 113 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (4.) 0:41:13 76 192
85. 87 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 Ž45 (7.) 0:41:14 69 191
86. 96 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:42:14 90 190
87. 38 Miluše Jurošková Orel Židenice 1958 Ž55 (3.) 0:42:16 82 189
88. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (3.) 0:44:48 82 188
89. 1 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 M60 (9.) 0:44:55 67 187
90. 94 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov 1953 Ž55 (4.) 0:49:02 76 186
91. 19 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:51:59 76 185
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 40. 4 Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí 2002 0:31:30TR 110
2. / 62. 100 Renata Smíšková Kuřim 2000 0:35:41 90
3. / 80. 112 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 0:38:50 82
4. / 84. 113 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 0:41:13 76
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 14. 22 Barbora Kopřivová VSK Uni Brno 1993 0:27:52 100
2. / 23. 29 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 0:28:59 90
3. / 46. 85 Renata Glierová SDH Doubravník 1985 0:32:22 82
4. / 50. 120 Lucie Nedomová Lysice 1985 0:32:51 76
5. / 51. 116 Veronika Maršálková Kuřim 1997 0:33:11 72
6. / 53. 30 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 0:33:35 70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 91 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 0:28:13 100
2. / 35. 89 Petra Seberová AK Tišnov 1979 0:30:10 90
3. / 55. 97 Dagmar Hálková Tišnov 1982 0:33:42 82
4. / 58. 63 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno 1982 0:34:35 76
5. / 61. 40 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:35:08 72
6. / 64. 74 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 0:35:49 70
7. / 68. 53 Barbora Slámová Brno 1981 0:36:10 69
8. / 75. 80 Romana Drimlová Česká 1974 0:37:59 68
9. / 81. 65 Alexandra Tomíšková Kuřim 1982 0:39:50 67
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 37. 57 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:30:52 100
2. / 69. 51 Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice 1966 0:36:11 90
3. / 71. 39 Ivana Jíchová AK Tišnov 1968 0:36:44 82
4. / 77. 103 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:38:04 76
5. / 78. 52 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:38:11 72
6. / 82. 55 Jolana Střítežská Lelekovice 1972 0:39:50 70
7. / 85. 87 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 0:41:14 69
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 45. 16 Marie Hynštová AK Drnovice 1957 0:32:15TR 110
2. / 79. 25 Blanka Fabriková Brno 1960 0:38:41 90
3. / 87. 38 Miluše Jurošková Orel Židenice 1958 0:42:16 82
4. / 90. 94 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov 1953 0:49:02 76
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 106 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:23:58TR 110
2. / 31. 119 Ondřej Škrob Kuřim 2000 0:29:47 90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 4. 13 Lukáš Koudelka AK Drnovice 1983 0:24:54 100
2. / 5. 14 Jiří Huťka Brno 1991 0:24:57 90
3. / 6. 86 Michal Glier Doubravník 1982 0:25:16 82
4. / 7. 70 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:25:22 76
5. / 8. 99 Martin Smíšek Kuřim 1992 0:25:36 72
6. / 10. 67 Petr Kolář Run Kanice 1986 0:25:53 70
7. / 12. 68 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 0:26:53 69
8. / 13. 54 Lukáš Sláma Brno 1984 0:27:40 68
9. / 15. 83 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 0:27:55 67
10. / 16. 93 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 0:28:01 66
11. / 18. 46 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:28:11 65
12. / 20. 108 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 0:28:27 64
13. / 21. 56 Zdeněk Laštůvka Česká 1989 0:28:41 63
14. / 25. 36 Michal Blaha BT Velká Bíteš 1985 0:29:15 62
15. / 27. 27 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 0:29:23 61
16. / 39. 50 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí 1983 0:31:25 60
17. / 41. 31 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 0:31:51 59
18. / 70. 26 Pavel Málek Lipůvka 1984 0:36:29 58
19. / 74. 92 Zdenek Vybíral Brno 1995 0:37:51 57
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 28 Filip Ospalý AC Moravská Slavia 1976 0:23:46 100
2. / 3. 2 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí 1973 0:24:04 90
3. / 9. 15 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 0:25:43 82
4. / 11. 118 Libor Konečný Kuřim 1971 0:26:51 76
5. / 22. 59 Ondřej Pouč Vyškov 1972 0:28:54 72
6. / 26. 90 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 0:29:19 70
7. / 29. 60 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:29:34 69
8. / 30. 104 Petr Škrob Kuřim 1975 0:29:34 68
9. / 32. 41 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:29:52 67
10. / 34. 117 Zbyněk Bednář Jamné 1973 0:30:06 66
11. / 38. 75 Igor Toman Vyškov 1972 0:30:59 65
12. / 42. 66 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia 1975 0:31:59 64
13. / 43. 102 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:32:03 63
14. / 47. 32 Jaroslav Kundrát AK Tišnov 1976 0:32:24 62
15. / 49. 110 Vilém Strakoš SK Fuga 1969 0:32:44 61
16. / 52. 12 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 0:33:22 60
17. / 56. 98 Petr Janek Orel Židenice 1969 0:34:22 59
18. / 59. 88 Martin Sebera AK Tišnov 1974 0:34:41 58
19. / 63. 44 Otto Zwettler Kuřim 1978 0:35:49 57
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 42 Martin Šimunek Orel Židenice 1966 0:28:03 100
2. / 24. 109 Ivo Peřina Kuřim 1966 0:29:07 90
3. / 28. 115 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:29:31 82
4. / 44. 105 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:32:07 76
5. / 48. 114 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 0:32:39 72
6. / 57. 23 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:34:25 70
7. / 60. 81 Zdeněk Driml Česká 1967 0:34:44 69
8. / 66. 111 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:35:57 68
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 33. 76 Josef Nováček SDH Čučice 1958 0:30:02 100
2. / 36. 21 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:30:43 90
3. / 54. 107 Petr Vitula st. Kuřim 1958 0:33:37 82
4. / 65. 45 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:35:55 76
5. / 67. 18 Jiří Boháč BěhejBrno 1954 0:36:00 72
6. / 72. 5 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:36:58 70
7. / 73. 37 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:37:27 69
8. / 76. 101 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:38:02 68
9. / 89. 1 Mojmír Vážanský Arktida Brno 1949 0:44:55 67
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 83. 20 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:40:26 100
2. / 86. 96 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:42:14 90
3. / 88. 95 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:44:48 82
4. / 91. 19 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:51:59 76