Výsledky závodu

Malá cena Zlobice 2018

24.2.2018
7300 m
-3°C, místy led, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 133 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:27:17   100 300
2. 70 Petr Bořil EXTRA Brno EXTRA Brno 1986 Muži (1.) 0:27:26   100 290
3. 113 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 M40 (1.) 0:27:30   100 282
4. 83 Jiří Vemola Brno Brno 1977 M40 (2.) 0:27:43   90 276
5. 100 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 M40 (3.) 0:27:58   82 272
6. 14 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (2.) 0:28:00   90 270
7. 140 Tomáš Hrnčíř Řícmanice Řícmanice 1976 M40 (4.) 0:28:08   76 269
8. 62 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (3.) 0:28:16   82 268
9. 101 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (5.) 0:28:42   72 267
10. 115 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 M40 (6.) 0:28:47   70 266
11. 119 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 Muži (4.) 0:29:02   76 265
12. 109 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (5.) 0:29:03   72 264
13. 68 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 M40 (7.) 0:29:21   69 263
14. 74 Miroslav Klíma Brno Brno 1975 M40 (8.) 0:29:49   68 262
15. 5 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 M40 (9.) 0:29:49   67 261
16. 117 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 Muži (6.) 0:29:58   70 260
17. 38 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 M40 (10.) 0:30:03   66 259
18. 66 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:30:04   100 258
19. 67 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (11.) 0:30:30   65 257
20. 138 Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 Muži (7.) 0:30:38   69 256
21. 81 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 Muži (8.) 0:30:39   68 255
22. 33 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 M50 (2.) 0:30:42   90 254
23. 42 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (9.) 0:30:46   67 253
24. 30 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:30:49TR 110 252
25. 116 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 M50 (3.) 0:30:54   82 251
26. 8 Richard Kolář Orel Obřany Orel Obřany 1976 M40 (12.) 0:31:14   64 250
27. 20 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 M50 (4.) 0:31:19   76 249
28. 36 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 M40 (13.) 0:31:21   63 248
29. 72 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (14.) 0:31:27   62 247
30. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (1.) 0:31:29   100 246
31. 139 Roman Foral Brno Brno 1967 M50 (5.) 0:31:41   72 245
32. 52 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (10.) 0:31:55   66 244
33. 46 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (11.) 0:31:55   65 243
34. 97 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (15.) 0:32:24   61 242
35. 28 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 Dci+Jci (2.) 0:32:24   90 241
36. 145 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (6.) 0:32:30   70 240
37. 135 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 M40 (16.) 0:32:37   60 239
38. 149 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 M40 (17.) 0:32:40   59 238
39. 111 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 Ženy (1.) 0:32:40   100 237
40. 27 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (18.) 0:32:57   58 236
41. 112 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 Muži (12.) 0:33:13   64 235
42. 129 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 Muži (13.) 0:33:13   63 234
43. 19 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (7.) 0:33:32   69 233
44. 65 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:33:55   100 232
45. 114 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:34:08   90 231
46. 98 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 M60 (2.) 0:34:25   90 230
47. 102 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (8.) 0:34:35   68 229
48. 132 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 Muži (14.) 0:34:51   62 228
49. 21 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 Ženy (2.) 0:35:00   90 227
50. 147 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (19.) 0:35:01   57 226
51. 90 František Čefelín Orel Kuřim Orel Kuřim 1983 Muži (15.) 0:35:10   61 225
52. 51 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (20.) 0:35:15   56 224
53. 110 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 M60 (3.) 0:35:17   82 223
54. 15 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (4.) 0:35:36   76 222
55. 35 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 M40 (21.) 0:35:43   55 221
56. 141 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (9.) 0:35:50   67 220
57. 134 Martin Beran Tišnov Tišnov 1982 Muži (16.) 0:35:58   60 219
58. 39 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 Muži (17.) 0:36:12   59 218
59. 85 Barbora Vemolová Bukovice Bukovice 1977 Ž35 (2.) 0:36:29   90 217
60. 92 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 Muži (18.) 0:36:30   58 216
61. 137 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (10.) 0:36:38   66 215
62. 4 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 M60 (5.) 0:37:06   72 214
63. 61 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 M40 (22.) 0:37:25   54 213
64. 25 Jitka Kreidlová Orel Židenice Orel Židenice 1975 Ž35 (3.) 0:37:26   82 212
65. 77 Jan Strážnický Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 Muži (19.) 0:37:28   57 211
66. 131 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (3.) 0:37:32   82 210
67. 96 Jakub Vrzal Tišnov Tišnov 1997 Muži (20.) 0:37:38   56 209
68. 43 Martin Kreidl Holasice Holasice 1975 M40 (23.) 0:37:43   53 208
69. 103 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (11.) 0:37:48   65 207
70. 120 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 Dky+Jky (1.) 0:38:12   100 206
71. 143 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (24.) 0:38:22   52 205
72. 37 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (4.) 0:38:22   76 204
73. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 M40 (25.) 0:38:32   51 203
74. 41 Petr Tauš Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 M40 (26.) 0:38:38   50 202
75. 136 Jan Jelínek Blansko Blansko 1992 Muži (21.) 0:38:39   55 201
76. 95 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:38:51   82 200
77. 93 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:39:01   72 199
78. 142 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 M40 (27.) 0:39:14   49 198
79. 45 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:39:23   70 197
80. 78 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (6.) 0:39:24   70 196
81. 99 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 M40 (28.) 0:39:37   48 195
82. 32 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 Ž45 (4.) 0:39:46   76 194
83. 50 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 M50 (12.) 0:40:04   64 193
84. 94 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (5.) 0:40:11   72 192
85. 86 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (13.) 0:41:06   63 191
86. 82 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:41:21   69 190
87. 148 Zdenek Vybíral Brno Brno 1995 Muži (22.) 0:41:27   54 189
88. 22 Zuzana Zdařilová Orel Židenice Orel Židenice 1983 Ž35 (7.) 0:41:34   69 188
89. 57 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 M60 (8.) 0:41:45   68 187
90. 47 Ivana Škařoupková Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 Ž35 (8.) 0:41:55   68 186
91. 31 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 Ž55 (1.) 0:42:12   100 185
92. 63 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (9.) 0:42:34   67 184
93. 48 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (9.) 0:42:40   67 183
94. 79 Martin Křístel Maršov Maršov 1990 Muži (23.) 0:42:43   53 182
95. 76 Jana Strážnická Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 Ž35 (10.) 0:42:55   66 181
96. 23 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:43:09   70 180
97. 146 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (7.) 0:43:21   69 179
98. 118 Tereza Ševčíková Ráječko Ráječko 1994 Ženy (4.) 0:43:27   76 178
99. 89 Markéta Macková Orel Kuřim Orel Kuřim 1987 Ženy (5.) 0:44:08   72 177
100. 130 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 Ž45 (8.) 0:44:20   68 176
101. 73 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (1.) 0:44:28   100 175
102. 87 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:44:34   90 174
103. 104 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (2.) 0:44:35   90 173
104. 59 Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1999 Dky+Jky (3.) 0:45:24   82 172
105. 105 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (4.) 0:45:31   76 171
106. 1 Eliška Limburská Orel Obřany Orel Obřany 1999 Dky+Jky (5.) 0:46:05   72 170
107. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 M60 (10.) 0:46:31   66 169
108. 80 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (2.) 0:49:02   90 168
109. 88 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 M70 (3.) 0:50:20   82 167
110. 75 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 Ž55 (3.) 0:53:37   82 166
111. 16 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:59:06   76 165
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 70. 120 Renata Smíšková Kuřim Kuřim 2000 0:38:12  100
2. / 103. 104 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:44:35  90
3. / 104. 59 Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1999 0:45:24  82
4. / 105. 105 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:45:31  76
5. / 106. 1 Eliška Limburská Orel Obřany Orel Obřany 1999 0:46:05  72
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 39. 111 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia AC Moravská Slávia 1986 0:32:40  100
2. / 49. 21 Alice Zachariášová Orel Židenice Orel Židenice 1987 0:35:00  90
3. / 66. 131 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:37:32  82
4. / 98. 118 Tereza Ševčíková Ráječko Ráječko 1994 0:43:27  76
5. / 99. 89 Markéta Macková Orel Kuřim Orel Kuřim 1987 0:44:08  72
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:31:29  100
2. / 59. 85 Barbora Vemolová Bukovice Bukovice 1977 0:36:29  90
3. / 64. 25 Jitka Kreidlová Orel Židenice Orel Židenice 1975 0:37:26  82
4. / 72. 37 Lenka Tomanová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:38:22  76
5. / 77. 93 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:39:01  72
6. / 79. 45 Vendula Dudová Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:39:23  70
7. / 88. 22 Zuzana Zdařilová Orel Židenice Orel Židenice 1983 0:41:34  69
8. / 90. 47 Ivana Škařoupková Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:41:55  68
9. / 93. 48 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:42:40  67
10. / 95. 76 Jana Strážnická Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 0:42:55  66
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 30 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:30:49TR 110
2. / 45. 114 Ivana Ondroušková Blansko Blansko 1970 0:34:08  90
3. / 76. 95 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:38:51  82
4. / 82. 32 Dana Skřivánková Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:39:46  76
5. / 84. 94 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:40:11  72
6. / 96. 23 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:43:09  70
7. / 97. 146 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:43:21  69
8. / 100. 130 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu Báječné ženy v běhu 1972 0:44:20  68
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 91. 31 Anna Málková Orel Vyškov Orel Vyškov 1963 0:42:12  100
2. / 102. 87 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:44:34  90
3. / 110. 75 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov LRS Orel Vyškov 1953 0:53:37  82
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 133 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:27:17  100
2. / 35. 28 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 0:32:24  90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 70 Petr Bořil EXTRA Brno EXTRA Brno 1986 0:27:26  100
2. / 6. 14 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice Uni Brno Orel Židenice 1987 0:28:00  90
3. / 8. 62 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:28:16  82
4. / 11. 119 Martin Smíšek Kuřim Kuřim 1992 0:29:02  76
5. / 12. 109 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:29:03  72
6. / 16. 117 Jan Opletal Biatlon Moravský kras Biatlon Moravský kras 1994 0:29:58  70
7. / 20. 138 Jan Kuchař Blansko Blansko 1980 0:30:38  69
8. / 21. 81 Ondřej Genco Biatlon Orlová Biatlon Orlová 1996 0:30:39  68
9. / 23. 42 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:30:46  67
10. / 32. 52 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:31:55  66
11. / 33. 46 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:31:55  65
12. / 41. 112 Jiří Brumovský Brno Brno 1987 0:33:13  64
13. / 42. 129 Miroslav Zemánek Bořitov Bořitov 1979 0:33:13  63
14. / 48. 132 Jakub Slezák Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1986 0:34:51  62
15. / 51. 90 František Čefelín Orel Kuřim Orel Kuřim 1983 0:35:10  61
16. / 57. 134 Martin Beran Tišnov Tišnov 1982 0:35:58  60
17. / 58. 39 Pavel Sádlík Orel Kuřim Orel Kuřim 1979 0:36:12  59
18. / 60. 92 Ondřej Vacula AC Lelek AC Lelek 1981 0:36:30  58
19. / 65. 77 Jan Strážnický Orel Kuřim Orel Kuřim 1982 0:37:28  57
20. / 67. 96 Jakub Vrzal Tišnov Tišnov 1997 0:37:38  56
21. / 75. 136 Jan Jelínek Blansko Blansko 1992 0:38:39  55
22. / 87. 148 Zdenek Vybíral Brno Brno 1995 0:41:27  54
23. / 94. 79 Martin Křístel Maršov Maršov 1990 0:42:43  53
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 113 Martin Vintrlík Křepice Křepice 1977 0:27:30  100
2. / 4. 83 Jiří Vemola Brno Brno 1977 0:27:43  90
3. / 5. 100 Milan Adamec Orel Vyškov Orel Vyškov 1977 0:27:58  82
4. / 7. 140 Tomáš Hrnčíř Řícmanice Řícmanice 1976 0:28:08  76
5. / 9. 101 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:28:42  72
6. / 10. 115 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:28:47  70
7. / 13. 68 Karel Fučík AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1972 0:29:21  69
8. / 14. 74 Miroslav Klíma Brno Brno 1975 0:29:49  68
9. / 15. 5 Martin Šerák Orel Obřany Orel Obřany 1978 0:29:49  67
10. / 17. 38 Igor Toman Vyškov Vyškov 1972 0:30:03  66
11. / 19. 67 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě TJ Nové Město na Moravě 1976 0:30:30  65
12. / 26. 8 Richard Kolář Orel Obřany Orel Obřany 1976 0:31:14  64
13. / 28. 36 Petr Halas Orel Vyškov Orel Vyškov 1973 0:31:21  63
14. / 29. 72 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:31:27  62
15. / 34. 97 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:32:24  61
16. / 37. 135 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 0:32:37  60
17. / 38. 149 Petr Daniel Start Brno Start Brno 1971 0:32:40  59
18. / 40. 27 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:32:57  58
19. / 50. 147 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:35:01  57
20. / 52. 51 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:35:15  56
21. / 55. 35 Zdeněk Provazník Orel Vyškov Orel Vyškov 1974 0:35:43  55
22. / 63. 61 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1970 0:37:25  54
23. / 68. 43 Martin Kreidl Holasice Holasice 1975 0:37:43  53
24. / 71. 143 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:38:22  52
25. / 73. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky Orel Silůvky 1974 0:38:32  51
26. / 74. 41 Petr Tauš Orel Vyškov Orel Vyškov 1976 0:38:38  50
27. / 78. 142 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:39:14  49
28. / 81. 99 Martin Balák Bruslárna.cz Bruslárna.cz 1970 0:39:37  48
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 66 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna Hrušovany u Brna 1967 0:30:04  100
2. / 22. 33 Josef Zálešák Orel Vyškov Orel Vyškov 1967 0:30:42  90
3. / 25. 116 Leopold Spáčil Novatop Lapierre Novatop Lapierre 1959 0:30:54  82
4. / 27. 20 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 0:31:19  76
5. / 31. 139 Roman Foral Brno Brno 1967 0:31:41  72
6. / 36. 145 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:32:30  70
7. / 43. 19 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:33:32  69
8. / 47. 102 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:34:35  68
9. / 56. 141 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:35:50  67
10. / 61. 137 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:36:38  66
11. / 69. 103 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:37:48  65
12. / 83. 50 Zdeněk Driml Česká Česká 1967 0:40:04  64
13. / 85. 86 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:41:06  63
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 65 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:33:55  100
2. / 46. 98 Josef Nováček SDH Čučice SDH Čučice 1958 0:34:25  90
3. / 53. 110 Petr Vitula st. Kuřim Kuřim 1958 0:35:17  82
4. / 54. 15 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:35:36  76
5. / 62. 4 Jiří Brtník Orel Obřany Orel Obřany 1952 0:37:06  72
6. / 80. 78 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:39:24  70
7. / 86. 82 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:41:21  69
8. / 89. 57 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý Lískovec Uni Brno Orel Starý Lískovec 1956 0:41:45  68
9. / 92. 63 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:42:34  67
10. / 107. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč Orel Dolní Dobrouč 1957 0:46:31  66
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 101. 73 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:44:28  100
2. / 108. 80 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice Orel Horní Moštěnice 1939 0:49:02  90
3. / 109. 88 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná Orel Dolní Čermná 1948 0:50:20  82
4. / 111. 16 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:59:06  76
Fotografie ze závodu