Výsledky závodu

24.2.2018
7300 m
-3°C, místy led, jasno
Info o trati »

Malá cena Zlobice 2018


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 133 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:27:17 100 300
2. 70 Petr Bořil EXTRA Brno 1986 Muži (1.) 0:27:26 100 290
3. 113 Martin Vintrlík Křepice 1977 M40 (1.) 0:27:30 100 282
4. 83 Jiří Vemola Brno 1977 M40 (2.) 0:27:43 90 276
5. 100 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 M40 (3.) 0:27:58 82 272
6. 14 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 Muži (2.) 0:28:00 90 270
7. 140 Tomáš Hrnčíř Řícmanice 1976 M40 (4.) 0:28:08 76 269
8. 62 Jiří Huťka Brno 1991 Muži (3.) 0:28:16 82 268
9. 101 Libor Konečný Kuřim 1971 M40 (5.) 0:28:42 72 267
10. 115 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 M40 (6.) 0:28:47 70 266
11. 119 Martin Smíšek Kuřim 1992 Muži (4.) 0:29:02 76 265
12. 109 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (5.) 0:29:03 72 264
13. 68 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 M40 (7.) 0:29:21 69 263
14. 74 Miroslav Klíma Brno 1975 M40 (8.) 0:29:49 68 262
15. 5 Martin Šerák Orel Obřany 1978 M40 (9.) 0:29:49 67 261
16. 117 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 Muži (6.) 0:29:58 70 260
17. 38 Igor Toman Vyškov 1972 M40 (10.) 0:30:03 66 259
18. 66 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 M50 (1.) 0:30:04 100 258
19. 67 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě 1976 M40 (11.) 0:30:30 65 257
20. 138 Jan Kuchař Blansko 1980 Muži (7.) 0:30:38 69 256
21. 81 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 Muži (8.) 0:30:39 68 255
22. 33 Josef Zálešák Orel Vyškov 1967 M50 (2.) 0:30:42 90 254
23. 42 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 Muži (9.) 0:30:46 67 253
24. 30 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:30:49TR 110 252
25. 116 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 M50 (3.) 0:30:54 82 251
26. 8 Richard Kolář Orel Obřany 1976 M40 (12.) 0:31:14 64 250
27. 20 Martin Šimunek Orel Židenice 1966 M50 (4.) 0:31:19 76 249
28. 36 Petr Halas Orel Vyškov 1973 M40 (13.) 0:31:21 63 248
29. 72 Ondřej Pouč Vyškov 1972 M40 (14.) 0:31:27 62 247
30. 91 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 Ž35 (1.) 0:31:29 100 246
31. 139 Roman Foral Brno 1967 M50 (5.) 0:31:41 72 245
32. 52 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 Muži (10.) 0:31:55 66 244
33. 46 Metoděj Polášek Kuřim 1980 Muži (11.) 0:31:55 65 243
34. 97 Jaroslav Kropáček Brno 1970 M40 (15.) 0:32:24 61 242
35. 28 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 Dci+Jci (2.) 0:32:24 90 241
36. 145 Luboš Prudek Kuřim 1961 M50 (6.) 0:32:30 70 240
37. 135 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 M40 (16.) 0:32:37 60 239
38. 149 Petr Daniel Start Brno 1971 M40 (17.) 0:32:40 59 238
39. 111 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 Ženy (1.) 0:32:40 100 237
40. 27 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 M40 (18.) 0:32:57 58 236
41. 112 Jiří Brumovský Brno 1987 Muži (12.) 0:33:13 64 235
42. 129 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 Muži (13.) 0:33:13 63 234
43. 19 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 M50 (7.) 0:33:32 69 233
44. 65 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:33:55 100 232
45. 114 Ivana Ondroušková Blansko 1970 Ž45 (2.) 0:34:08 90 231
46. 98 Josef Nováček SDH Čučice 1958 M60 (2.) 0:34:25 90 230
47. 102 Petr Novotný Kuřim 1965 M50 (8.) 0:34:35 68 229
48. 132 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 Muži (14.) 0:34:51 62 228
49. 21 Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 Ženy (2.) 0:35:00 90 227
50. 147 Petr Škrob Kuřim 1975 M40 (19.) 0:35:01 57 226
51. 90 František Čefelín Orel Kuřim 1983 Muži (15.) 0:35:10 61 225
52. 51 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (20.) 0:35:15 56 224
53. 110 Petr Vitula st. Kuřim 1958 M60 (3.) 0:35:17 82 223
54. 15 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 M60 (4.) 0:35:36 76 222
55. 35 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 M40 (21.) 0:35:43 55 221
56. 141 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 M50 (9.) 0:35:50 67 220
57. 134 Martin Beran Tišnov 1982 Muži (16.) 0:35:58 60 219
58. 39 Pavel Sádlík Orel Kuřim 1979 Muži (17.) 0:36:12 59 218
59. 85 Barbora Vemolová Bukovice 1977 Ž35 (2.) 0:36:29 90 217
60. 92 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 Muži (18.) 0:36:30 58 216
61. 137 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 M50 (10.) 0:36:38 66 215
62. 4 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 M60 (5.) 0:37:06 72 214
63. 61 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1970 M40 (22.) 0:37:25 54 213
64. 25 Jitka Kreidlová Orel Židenice 1975 Ž35 (3.) 0:37:26 82 212
65. 77 Jan Strážnický Orel Kuřim 1982 Muži (19.) 0:37:28 57 211
66. 131 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 Ženy (3.) 0:37:32 82 210
67. 96 Jakub Vrzal Tišnov 1997 Muži (20.) 0:37:38 56 209
68. 43 Martin Kreidl Holasice 1975 M40 (23.) 0:37:43 53 208
69. 103 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 M50 (11.) 0:37:48 65 207
70. 120 Renata Smíšková Kuřim 2000 Dky+Jky (1.) 0:38:12 100 206
71. 143 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 M40 (24.) 0:38:22 52 205
72. 37 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 Ž35 (4.) 0:38:22 76 204
73. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky 1974 M40 (25.) 0:38:32 51 203
74. 41 Petr Tauš Orel Vyškov 1976 M40 (26.) 0:38:38 50 202
75. 136 Jan Jelínek Blansko 1992 Muži (21.) 0:38:39 55 201
76. 95 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 Ž45 (3.) 0:38:51 82 200
77. 93 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:39:01 72 199
78. 142 Martin Sebera AK Tišnov 1974 M40 (27.) 0:39:14 49 198
79. 45 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 Ž35 (6.) 0:39:23 70 197
80. 78 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (6.) 0:39:24 70 196
81. 99 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 M40 (28.) 0:39:37 48 195
82. 32 Dana Skřivánková Orel Vyškov 1967 Ž45 (4.) 0:39:46 76 194
83. 50 Zdeněk Driml Česká 1967 M50 (12.) 0:40:04 64 193
84. 94 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 Ž45 (5.) 0:40:11 72 192
85. 86 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 M50 (13.) 0:41:06 63 191
86. 82 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 M60 (7.) 0:41:21 69 190
87. 148 Zdenek Vybíral Brno 1995 Muži (22.) 0:41:27 54 189
88. 22 Zuzana Zdařilová Orel Židenice 1983 Ž35 (7.) 0:41:34 69 188
89. 57 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 M60 (8.) 0:41:45 68 187
90. 47 Ivana Škařoupková Orel Vyškov 1974 Ž35 (8.) 0:41:55 68 186
91. 31 Anna Málková Orel Vyškov 1963 Ž55 (1.) 0:42:12 100 185
92. 63 Lubomír Liška Kuřim 1955 M60 (9.) 0:42:34 67 184
93. 48 Romana Drimlová Česká 1974 Ž35 (9.) 0:42:40 67 183
94. 79 Martin Křístel Maršov 1990 Muži (23.) 0:42:43 53 182
95. 76 Jana Strážnická Orel Kuřim 1982 Ž35 (10.) 0:42:55 66 181
96. 23 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:43:09 70 180
97. 146 Jana Škrobová Kuřim 1971 Ž45 (7.) 0:43:21 69 179
98. 118 Tereza Ševčíková Ráječko 1994 Ženy (4.) 0:43:27 76 178
99. 89 Markéta Macková Orel Kuřim 1987 Ženy (5.) 0:44:08 72 177
100. 130 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 Ž45 (8.) 0:44:20 68 176
101. 73 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 M70 (1.) 0:44:28 100 175
102. 87 Blanka Fabriková Brno 1960 Ž55 (2.) 0:44:34 90 174
103. 104 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (2.) 0:44:35 90 173
104. 59 Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč 1999 Dky+Jky (3.) 0:45:24 82 172
105. 105 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (4.) 0:45:31 76 171
106. 1 Eliška Limburská Orel Obřany 1999 Dky+Jky (5.) 0:46:05 72 170
107. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 M60 (10.) 0:46:31 66 169
108. 80 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 M70 (2.) 0:49:02 90 168
109. 88 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná 1948 M70 (3.) 0:50:20 82 167
110. 75 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov 1953 Ž55 (3.) 0:53:37 82 166
111. 16 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (4.) 0:59:06 76 165
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 70. 120 Renata Smíšková Kuřim 2000 0:38:12 100
2. / 103. 104 Martina Kuncová Orel Vyškov 2001 0:44:35 90
3. / 104. 59 Eliška Matyášová Orel Dolní Dobrouč 1999 0:45:24 82
4. / 105. 105 Monika Kuncová Orel Vyškov 1999 0:45:31 76
5. / 106. 1 Eliška Limburská Orel Obřany 1999 0:46:05 72
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 39. 111 Lucie Johaníková AC Moravská Slávia 1986 0:32:40 100
2. / 49. 21 Alice Zachariášová Orel Židenice 1987 0:35:00 90
3. / 66. 131 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě 1987 0:37:32 82
4. / 98. 118 Tereza Ševčíková Ráječko 1994 0:43:27 76
5. / 99. 89 Markéta Macková Orel Kuřim 1987 0:44:08 72
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 30. 91 Lucie Vaculová AC Moravská Slavia 1982 0:31:29 100
2. / 59. 85 Barbora Vemolová Bukovice 1977 0:36:29 90
3. / 64. 25 Jitka Kreidlová Orel Židenice 1975 0:37:26 82
4. / 72. 37 Lenka Tomanová Orel Vyškov 1976 0:38:22 76
5. / 77. 93 Kateřina Smetanová AK Tišnov 1975 0:39:01 72
6. / 79. 45 Vendula Dudová Orel Vyškov 1976 0:39:23 70
7. / 88. 22 Zuzana Zdařilová Orel Židenice 1983 0:41:34 69
8. / 90. 47 Ivana Škařoupková Orel Vyškov 1974 0:41:55 68
9. / 93. 48 Romana Drimlová Česká 1974 0:42:40 67
10. / 95. 76 Jana Strážnická Orel Kuřim 1982 0:42:55 66
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 24. 30 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:30:49TR 110
2. / 45. 114 Ivana Ondroušková Blansko 1970 0:34:08 90
3. / 76. 95 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov 1968 0:38:51 82
4. / 82. 32 Dana Skřivánková Orel Vyškov 1967 0:39:46 76
5. / 84. 94 Daniela Vojtová AK Tišnov 1969 0:40:11 72
6. / 96. 23 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:43:09 70
7. / 97. 146 Jana Škrobová Kuřim 1971 0:43:21 69
8. / 100. 130 Jana Radkovská Báječné ženy v běhu 1972 0:44:20 68
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 91. 31 Anna Málková Orel Vyškov 1963 0:42:12 100
2. / 102. 87 Blanka Fabriková Brno 1960 0:44:34 90
3. / 110. 75 Milena Hrozová LRS Orel Vyškov 1953 0:53:37 82
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 133 Jaroslav Říha Orel Kuřim 1999 0:27:17 100
2. / 35. 28 Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice 2002 0:32:24 90
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 70 Petr Bořil EXTRA Brno 1986 0:27:26 100
2. / 6. 14 Stanislav Juránek ml. Uni Brno Orel Židenice 1987 0:28:00 90
3. / 8. 62 Jiří Huťka Brno 1991 0:28:16 82
4. / 11. 119 Martin Smíšek Kuřim 1992 0:29:02 76
5. / 12. 109 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica 1985 0:29:03 72
6. / 16. 117 Jan Opletal Biatlon Moravský kras 1994 0:29:58 70
7. / 20. 138 Jan Kuchař Blansko 1980 0:30:38 69
8. / 21. 81 Ondřej Genco Biatlon Orlová 1996 0:30:39 68
9. / 23. 42 Lukáš Ryba BB Cyklosport 1979 0:30:46 67
10. / 32. 52 Tomáš Chaloupka Kuřim 1982 0:31:55 66
11. / 33. 46 Metoděj Polášek Kuřim 1980 0:31:55 65
12. / 41. 112 Jiří Brumovský Brno 1987 0:33:13 64
13. / 42. 129 Miroslav Zemánek Bořitov 1979 0:33:13 63
14. / 48. 132 Jakub Slezák Nové Město na Moravě 1986 0:34:51 62
15. / 51. 90 František Čefelín Orel Kuřim 1983 0:35:10 61
16. / 57. 134 Martin Beran Tišnov 1982 0:35:58 60
17. / 58. 39 Pavel Sádlík Orel Kuřim 1979 0:36:12 59
18. / 60. 92 Ondřej Vacula AC Lelek 1981 0:36:30 58
19. / 65. 77 Jan Strážnický Orel Kuřim 1982 0:37:28 57
20. / 67. 96 Jakub Vrzal Tišnov 1997 0:37:38 56
21. / 75. 136 Jan Jelínek Blansko 1992 0:38:39 55
22. / 87. 148 Zdenek Vybíral Brno 1995 0:41:27 54
23. / 94. 79 Martin Křístel Maršov 1990 0:42:43 53
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 113 Martin Vintrlík Křepice 1977 0:27:30 100
2. / 4. 83 Jiří Vemola Brno 1977 0:27:43 90
3. / 5. 100 Milan Adamec Orel Vyškov 1977 0:27:58 82
4. / 7. 140 Tomáš Hrnčíř Řícmanice 1976 0:28:08 76
5. / 9. 101 Libor Konečný Kuřim 1971 0:28:42 72
6. / 10. 115 Lukáš Kocur Orel Šitbořice 1977 0:28:47 70
7. / 13. 68 Karel Fučík AC Moravská Slavia 1972 0:29:21 69
8. / 14. 74 Miroslav Klíma Brno 1975 0:29:49 68
9. / 15. 5 Martin Šerák Orel Obřany 1978 0:29:49 67
10. / 17. 38 Igor Toman Vyškov 1972 0:30:03 66
11. / 19. 67 Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě 1976 0:30:30 65
12. / 26. 8 Richard Kolář Orel Obřany 1976 0:31:14 64
13. / 28. 36 Petr Halas Orel Vyškov 1973 0:31:21 63
14. / 29. 72 Ondřej Pouč Vyškov 1972 0:31:27 62
15. / 34. 97 Jaroslav Kropáček Brno 1970 0:32:24 61
16. / 37. 135 Petr Čížek Orientační běh OB Spartak Adamov 1971 0:32:37 60
17. / 38. 149 Petr Daniel Start Brno 1971 0:32:40 59
18. / 40. 27 Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice 1973 0:32:57 58
19. / 50. 147 Petr Škrob Kuřim 1975 0:35:01 57
20. / 52. 51 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí 1973 0:35:15 56
21. / 55. 35 Zdeněk Provazník Orel Vyškov 1974 0:35:43 55
22. / 63. 61 Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč 1970 0:37:25 54
23. / 68. 43 Martin Kreidl Holasice 1975 0:37:43 53
24. / 71. 143 Zdeněk Kalus Lelekovice 1975 0:38:22 52
25. / 73. 40 Petr Šenkýř Orel Silůvky 1974 0:38:32 51
26. / 74. 41 Petr Tauš Orel Vyškov 1976 0:38:38 50
27. / 78. 142 Martin Sebera AK Tišnov 1974 0:39:14 49
28. / 81. 99 Martin Balák Bruslárna.cz 1970 0:39:37 48
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 18. 66 Jiří Hýbl Hrušovany u Brna 1967 0:30:04 100
2. / 22. 33 Josef Zálešák Orel Vyškov 1967 0:30:42 90
3. / 25. 116 Leopold Spáčil Novatop Lapierre 1959 0:30:54 82
4. / 27. 20 Martin Šimunek Orel Židenice 1966 0:31:19 76
5. / 31. 139 Roman Foral Brno 1967 0:31:41 72
6. / 36. 145 Luboš Prudek Kuřim 1961 0:32:30 70
7. / 43. 19 Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice 1962 0:33:32 69
8. / 47. 102 Petr Novotný Kuřim 1965 0:34:35 68
9. / 56. 141 Alexandr Mrůzek Uni Brno 1965 0:35:50 67
10. / 61. 137 Antonín Lorenc Bertík Blansko 1964 0:36:38 66
11. / 69. 103 Josef Kunc Orel Vyškov 1960 0:37:48 65
12. / 83. 50 Zdeněk Driml Česká 1967 0:40:04 64
13. / 85. 86 Miroslav Fabrik Brno Bystrc 1959 0:41:06 63
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 44. 65 Jan Fiedler AC Moravská Slavia 1956 0:33:55 100
2. / 46. 98 Josef Nováček SDH Čučice 1958 0:34:25 90
3. / 53. 110 Petr Vitula st. Kuřim 1958 0:35:17 82
4. / 54. 15 Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice 1955 0:35:36 76
5. / 62. 4 Jiří Brtník Orel Obřany 1952 0:37:06 72
6. / 80. 78 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů 1953 0:39:24 70
7. / 86. 82 Vladimír Volavý www.fit-online.cz 1955 0:41:21 69
8. / 89. 57 Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice 1956 0:41:45 68
9. / 92. 63 Lubomír Liška Kuřim 1955 0:42:34 67
10. / 107. 60 Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč 1957 0:46:31 66
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 101. 73 Jiří Bubeník Orel Vyškov 1944 0:44:28 100
2. / 108. 80 Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice 1939 0:49:02 90
3. / 109. 88 Miroslav Pecháček Orel Dolní Čermná 1948 0:50:20 82
4. / 111. 16 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 0:59:06 76
Fotografie ze závodu