Výsledky závodu

Běh kolem Babího lomu 2017

14.5.2017
8700 m
18°C, jasno
Info o trati »

Běh kolem Babího lomu 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 18 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (1.) 0:32:09   100 300
2. 28 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 Dci+Jci (1.) 0:33:19TR 110 290
3. 46 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (1.) 0:33:51   100 282
4. 35 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (2.) 0:35:20   90 276
5. 75 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (3.) 0:35:44   82 272
6. 81 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 Muži (4.) 0:35:54   76 270
7. 77 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (5.) 0:36:03   72 269
8. 107 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 Muži (6.) 0:36:06   70 268
9. 83 Jan Havelka Brno Brno 1994 Muži (7.) 0:36:45   69 267
10. 27 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 M50 (1.) 0:36:48   100 266
11. 94 Pavel Cupák Újezd u Brna Újezd u Brna 1989 Muži (8.) 0:36:49   68 265
12. 1 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (2.) 0:37:00   90 264
13. 4 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (2.) 0:37:18   90 263
14. 82 Ivo Havelka Brno Brno 1967 M50 (3.) 0:37:53   82 262
15. 23 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 M40 (3.) 0:38:29   82 261
16. 33 Jiří Urbánek Slávia Liberec Slávia Liberec 1987 Muži (9.) 0:38:43   67 260
17. 67 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (10.) 0:38:54   66 259
18. 101 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (4.) 0:39:22   76 258
19. 44 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (1.) 0:39:33   100 257
20. 74 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (4.) 0:39:47   76 256
21. 63 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 Muži (11.) 0:39:56   65 255
22. 39 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:40:00   100 254
23. 76 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:40:12   100 253
24. 62 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (12.) 0:40:22   64 252
25. 58 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (13.) 0:40:36   63 251
26. 110 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (5.) 0:40:43   72 250
27. 25 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 Ž45 (1.) 0:40:52   100 249
28. 96 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 Muži (14.) 0:40:59   62 248
29. 50 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (5.) 0:41:37   72 247
30. 108 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 Muži (15.) 0:41:46   61 246
31. 56 Jan Krakovič Brno Brno 1978 Muži (16.) 0:42:01   60 245
32. 73 Jiří Foltýn Kuřim Kuřim 1981 Muži (17.) 0:42:13   59 244
33. 91 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 M50 (6.) 0:42:26   70 243
34. 19 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 M50 (7.) 0:42:27   69 242
35. 105 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 M40 (6.) 0:42:32   70 241
36. 86 David Životský Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1982 Muži (18.) 0:42:58   58 240
37. 48 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (7.) 0:43:09   69 239
38. 47 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 M40 (8.) 0:43:22   68 238
39. 51 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 M50 (8.) 0:43:49   68 237
40. 43 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 M40 (9.) 0:44:16   67 236
41. 106 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (9.) 0:44:30   67 235
42. 61 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (2.) 0:44:32   90 234
43. 32 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (2.) 0:44:49   90 233
44. 20 David Vránek Brno Brno 1978 Muži (19.) 0:44:50   57 232
45. 13 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 M40 (10.) 0:44:56   66 231
46. 38 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (3.) 0:45:20   82 230
47. 53 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (11.) 0:45:35   65 229
48. 12 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (3.) 0:45:38   82 228
49. 72 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (20.) 0:45:40   56 227
50. 30 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (4.) 0:46:30   76 226
51. 16 Ivan Svoboda Brno Brno 1984 Muži (21.) 0:46:31   55 225
52. 98 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 M50 (10.) 0:47:00   66 224
53. 2 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (4.) 0:47:05   76 223
54. 90 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 Muži (22.) 0:47:36   54 222
55. 78 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (2.) 0:48:18   90 221
56. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (5.) 0:48:29   72 220
57. 10 Jana Szökeová Brno Brno 1965 Ž45 (2.) 0:48:54   90 219
58. 55 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (11.) 0:49:29   65 218
59. 5 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:49:39TR 110 217
60. 26 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (3.) 0:49:50   82 216
61. 109 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 M50 (12.) 0:49:58   64 215
62. 11 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (3.) 0:50:30   82 214
63. 79 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 Ž35 (4.) 0:50:34   76 213
64. 31 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:50:43   100 212
65. 8 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 Ž45 (4.) 0:51:28   76 211
66. 66 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 Ž35 (5.) 0:51:41   72 210
67. 52 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 Ž55 (2.) 0:52:34   90 209
68. 85 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 M70 (2.) 0:52:47   90 208
69. 54 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (1.) 0:53:47TR 110 207
70. 95 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (6.) 0:53:56   70 206
71. 37 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 M60 (6.) 0:54:16   70 205
72. 42 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:54:42   82 204
73. 65 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 Ž45 (5.) 0:55:24   72 203
74. 60 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (6.) 0:55:33   70 202
75. 93 Marika Chrápavá Brno Brno 1973 Ž35 (7.) 0:56:46   69 201
76. 45 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 Ž55 (3.) 0:57:00   82 200
77. 97 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 Ž45 (7.) 0:58:52   69 199
78. 40 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 M70 (4.) 0:58:55   76 198
79. 92 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 Ž35 (8.) 1:01:14   68 197
80. 41 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 M70 (5.) 1:10:42   72 196
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 69. 54 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:53:47TR 110
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 23. 76 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:40:12  100
2. / 42. 61 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:44:32  90
3. / 48. 12 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:45:38  82
4. / 50. 30 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:46:30  76
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 19. 44 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:39:33  100
2. / 55. 78 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:48:18  90
3. / 60. 26 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:49:50  82
4. / 63. 79 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 0:50:34  76
5. / 66. 66 Lenka Hověžáková Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1982 0:51:41  72
6. / 70. 95 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:53:56  70
7. / 75. 93 Marika Chrápavá Brno Brno 1973 0:56:46  69
8. / 79. 92 Leona Doušková TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1974 1:01:14  68
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 25 Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice AAC Brno - Orel Židenice 1970 0:40:52  100
2. / 57. 10 Jana Szökeová Brno Brno 1965 0:48:54  90
3. / 62. 11 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:50:30  82
4. / 65. 8 Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel Židenice AC Mor. Slávie & Orel Židenice 1966 0:51:28  76
5. / 73. 65 Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina Svatá Kateřina 1972 0:55:24  72
6. / 74. 60 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:55:33  70
7. / 77. 97 Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1970 0:58:52  69
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 64. 31 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:50:43  100
2. / 67. 52 Blanka Fabriková Brno Brno 1960 0:52:34  90
3. / 76. 45 Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958 0:57:00  82
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 28 Jaroslav Říha Orel Kuřim Orel Kuřim 1999 0:33:19TR 110
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 46 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:33:51  100
2. / 4. 35 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:35:20  90
3. / 5. 75 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:35:44  82
4. / 6. 81 Josef Kučera Kuřim Kuřim 1985 0:35:54  76
5. / 7. 77 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:36:03  72
6. / 8. 107 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:36:06  70
7. / 9. 83 Jan Havelka Brno Brno 1994 0:36:45  69
8. / 11. 94 Pavel Cupák Újezd u Brna Újezd u Brna 1989 0:36:49  68
9. / 16. 33 Jiří Urbánek Slávia Liberec Slávia Liberec 1987 0:38:43  67
10. / 17. 67 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:38:54  66
11. / 21. 63 Miroslav Kačín Březina Březina 1979 0:39:56  65
12. / 24. 62 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:40:22  64
13. / 25. 58 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:40:36  63
14. / 28. 96 Martin Šafář TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1983 0:40:59  62
15. / 30. 108 Pavel Polák Team Nutrilite Team Nutrilite 1981 0:41:46  61
16. / 31. 56 Jan Krakovič Brno Brno 1978 0:42:01  60
17. / 32. 73 Jiří Foltýn Kuřim Kuřim 1981 0:42:13  59
18. / 36. 86 David Životský Veverská Bitýška Veverská Bitýška 1982 0:42:58  58
19. / 44. 20 David Vránek Brno Brno 1978 0:44:50  57
20. / 49. 72 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:45:40  56
21. / 51. 16 Ivan Svoboda Brno Brno 1984 0:46:31  55
22. / 54. 90 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 0:47:36  54
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 18 Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:32:09  100
2. / 12. 1 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:37:00  90
3. / 15. 23 Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968 0:38:29  82
4. / 20. 74 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:39:47  76
5. / 26. 110 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:40:43  72
6. / 35. 105 Vilém Strakoš SK Fuga SK Fuga 1969 0:42:32  70
7. / 37. 48 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:43:09  69
8. / 38. 47 Ondřej Pouč Vyškov Vyškov 1972 0:43:22  68
9. / 40. 43 Martin Sebera AK Tišnov AK Tišnov 1974 0:44:16  67
10. / 45. 13 Jaroslav Kundrát AK Tišnov AK Tišnov 1976 0:44:56  66
11. / 47. 53 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:45:35  65
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 10. 27 Martin Šimunek Modřice Modřice 1966 0:36:48  100
2. / 13. 4 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:37:18  90
3. / 14. 82 Ivo Havelka Brno Brno 1967 0:37:53  82
4. / 18. 101 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:39:22  76
5. / 29. 50 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:41:37  72
6. / 33. 91 Alexandr Mrůzek Uni Brno Uni Brno 1965 0:42:26  70
7. / 34. 19 Petr Novotný Kuřim Kuřim 1965 0:42:27  69
8. / 39. 51 Miroslav Fabrik Brno Bystrc Brno Bystrc 1959 0:43:49  68
9. / 41. 106 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:44:30  67
10. / 52. 98 Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice Zetor Brno & Orel Židenice 1965 0:47:00  66
11. / 58. 55 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:49:29  65
12. / 61. 109 Milan Daněk Horizont Blansko Horizont Blansko 1962 0:49:58  64
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 22. 39 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:40:00  100
2. / 43. 32 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:44:49  90
3. / 46. 38 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:45:20  82
4. / 53. 2 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:47:05  76
5. / 56. 29 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:48:29  72
6. / 71. 37 Mojmír Vážanský Arktida Brno Arktida Brno 1949 0:54:16  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 59. 5 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:49:39TR 110
2. / 68. 85 Jiří Bubeník Orel Vyškov Orel Vyškov 1944 0:52:47  90
3. / 72. 42 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:54:42  82
4. / 78. 40 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 0:58:55  76
5. / 80. 41 Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice AC Moravská Slavia - Orel Židenice 1941 1:10:42  72