Výsledky závodu

Aprílový maraton 2017

1.4.2017
6300 m
20°C, jasno
Info o trati »

Aprílový maraton 2017


Všechny kategorie
Poř. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Kategorie Výkon Body Historická
tabulka
1. 56 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 M40 (1.) 0:24:22   100 300
2. 97 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 Dci+Jci (1.) 0:24:30TR 110 290
3. 53 Matěj Beníček Kesbuk Kesbuk 1994 Muži (1.) 0:24:33   100 282
4. 2 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 Muži (2.) 0:24:59   90 276
5. 58 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 Muži (3.) 0:25:33   82 272
6. 23 Jiří Huťka Brno Brno 1991 Muži (4.) 0:25:44   76 270
7. 83 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 M40 (2.) 0:26:02   90 269
8. 43 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 M40 (3.) 0:26:16   82 268
9. 45 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 Muži (5.) 0:26:33   72 267
10. 85 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 Muži (6.) 0:26:56   70 266
11. 52 Magda Janková Brno Brno 1980 Ž35 (1.) 0:27:12TR 110 265
12. 29 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 M40 (4.) 0:27:17   76 264
13. 94 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 Muži (7.) 0:27:45   69 263
14. 41 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 Muži (8.) 0:27:58   68 262
15. 72 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 Muži (9.) 0:28:04   67 261
16. 86 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 Ženy (1.) 0:28:25   100 260
17. 42 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 M50 (1.) 0:28:33   100 259
18. 70 David Sedláček SRTG Česká SRTG Česká 1988 Muži (10.) 0:28:41   66 258
19. 92 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 M50 (2.) 0:28:56   90 257
20. 46 Hana Urbánková Alfery AC Mor. Slavie AC Mor. Slavie 1982 Ž35 (2.) 0:28:57   90 256
21. 32 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 Muži (11.) 0:29:11   65 255
22. 50 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 Muži (12.) 0:29:31   64 254
23. 22 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 Ž35 (3.) 0:29:34   82 253
24. 78 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 M40 (5.) 0:29:42   72 252
25. 30 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 M50 (3.) 0:29:53   82 251
26. 105 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 M40 (6.) 0:30:11   70 250
27. 27 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 M60 (1.) 0:30:24   100 249
28. 63 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 M50 (4.) 0:30:27   76 248
29. 37 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 M40 (7.) 0:30:30   69 247
30. 77 Radek Crha Vidonín Vidonín 1979 Muži (13.) 0:31:11   63 246
31. 96 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 M40 (8.) 0:31:18   68 245
32. 8 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 Ž35 (4.) 0:31:31   76 244
33. 31 Ondřej Richter Kohoutovice Kohoutovice 1978 Muži (14.) 0:31:42   62 243
34. 99 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 M50 (5.) 0:31:55   72 242
35. 40 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 M40 (9.) 0:32:17   67 241
36. 39 David Vránek Brno Brno 1978 Muži (15.) 0:32:50   61 240
37. 13 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 M60 (2.) 0:32:59   90 239
38. 65 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 Muži (16.) 0:33:03   60 238
39. 55 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 Ženy (2.) 0:33:11   90 237
40. 59 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 M50 (6.) 0:33:29   70 236
41. 68 Petr Klobouk Kuřim Kuřim 1964 M50 (7.) 0:33:35   69 235
42. 76 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 Muži (17.) 0:33:43   59 234
43. 12 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 M60 (3.) 0:33:44   82 233
44. 66 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 Ženy (3.) 0:34:00   82 232
45. 4 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 M60 (4.) 0:34:03   76 231
46. 47 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 Ženy (4.) 0:34:18   76 230
47. 20 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 Ž35 (5.) 0:34:26   72 229
48. 87 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 M40 (10.) 0:34:47   66 228
49. 11 Pavel Freitinger Vanovice Vanovice 1964 M50 (8.) 0:34:52   68 227
50. 60 Karel Janda Kuřim Kuřim 1977 M40 (11.) 0:35:08   65 226
51. 57 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 M60 (5.) 0:35:14   72 225
52. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 Ž35 (6.) 0:35:18   70 224
53. 18 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (1.) 0:35:23   100 223
54. 16 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 Ž45 (2.) 0:35:38   90 222
55. 93 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 M40 (12.) 0:35:41   64 221
56. 38 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 M70 (1.) 0:36:24   100 220
57. 44 Barbora Slámová Brno Brno 1981 Ž35 (7.) 0:36:30   69 219
58. 19 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 Ž35 (8.) 0:36:53   68 218
59. 14 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 Ž55 (1.) 0:36:58TR 110 217
60. 75 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 M60 (6.) 0:37:28   70 216
61. 61 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 Muži (18.) 0:37:28   58 215
62. 5 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 Ž35 (9.) 0:37:32   67 214
63. 98 Jitka Stibalová Česká Česká 1974 Ž35 (10.) 0:37:37   66 213
64. 73 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 Ž35 (11.) 0:38:24   65 212
65. 1 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 M70 (2.) 0:38:36   90 211
66. 15 Josef Pernica SDH Kotvrdovice SDH Kotvrdovice 1982 Muži (19.) 0:39:05   57 210
67. 103 Romana Drimlová Česká Česká 1974 Ž35 (12.) 0:39:05   64 209
68. 101 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 Dky+Jky (1.) 0:39:05   100 208
69. 67 Helena Babáková Kuřim Kuřim 1965 Ž45 (3.) 0:39:13   82 207
70. 79 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 Muži (20.) 0:39:13   56 206
71. 80 Kateřina Vejlupková Podlesí Podlesí 1992 Ženy (5.) 0:39:14   72 205
72. 106 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 Ž45 (4.) 0:39:17   76 204
73. 21 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 Ž45 (5.) 0:39:45   72 203
74. 54 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 Ž45 (6.) 0:40:09   70 202
75. 95 Romana Laštůvková Brno Brno 1992 Ženy (6.) 0:40:54   70 201
76. 25 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 M70 (3.) 0:41:01   82 200
77. 100 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 Dky+Jky (2.) 0:43:09   90 199
78. 48 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 Ž45 (7.) 0:44:12   69 198
79. 28 Jana Jaskulková Kuřim Kuřim 1975 Ž35 (13.) 0:45:44   63 197
Dorostenky a juniorky
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 68. 101 Martina Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 2001 0:39:05  100
2. / 77. 100 Monika Kuncová Orel Vyškov Orel Vyškov 1999 0:43:09  90
Ženy do 34 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 16. 86 Lucie Nedomová Lysice Lysice 1985 0:28:25  100
2. / 39. 55 Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1994 0:33:11  90
3. / 44. 66 Barbora Šimonová Nové Město na Moravě Nové Město na Moravě 1987 0:34:00  82
4. / 46. 47 Renata Glierová SDH Doubravník SDH Doubravník 1985 0:34:18  76
5. / 71. 80 Kateřina Vejlupková Podlesí Podlesí 1992 0:39:14  72
6. / 75. 95 Romana Laštůvková Brno Brno 1992 0:40:54  70
Ženy 35 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 11. 52 Magda Janková Brno Brno 1980 0:27:12TR 110
2. / 20. 46 Hana Urbánková Alfery AC Mor. Slavie AC Mor. Slavie 1982 0:28:57  90
3. / 23. 22 Petra Seberová AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:29:34  82
4. / 32. 8 Lenka Topinková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1976 0:31:31  76
5. / 47. 20 Kateřina Smetanová AK Tišnov AK Tišnov 1975 0:34:26  72
6. / 52. 91 Lucie Vaculová Run Run 1982 0:35:18  70
7. / 57. 44 Barbora Slámová Brno Brno 1981 0:36:30  69
8. / 58. 19 Martina Schusterová Panteři Kuřim Panteři Kuřim 1979 0:36:53  68
9. / 62. 5 Pavla Horáčková AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1977 0:37:32  67
10. / 63. 98 Jitka Stibalová Česká Česká 1974 0:37:37  66
11. / 64. 73 Alexandra Tomíšková Kuřim Kuřim 1982 0:38:24  65
12. / 67. 103 Romana Drimlová Česká Česká 1974 0:39:05  64
13. / 79. 28 Jana Jaskulková Kuřim Kuřim 1975 0:45:44  63
Ženy 45 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 53. 18 Ivana Jíchová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:35:23  100
2. / 54. 16 Daniela Vojtová AK Tišnov AK Tišnov 1969 0:35:38  90
3. / 69. 67 Helena Babáková Kuřim Kuřim 1965 0:39:13  82
4. / 72. 106 Jana Škrobová Kuřim Kuřim 1971 0:39:17  76
5. / 73. 21 Jindřiška Vrzalová AK Tišnov AK Tišnov 1968 0:39:45  72
6. / 74. 54 Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno Orel Židenice - Střelka Brno 1965 0:40:09  70
7. / 78. 48 Jolana Střítežská Lelekovice Lelekovice 1972 0:44:12  69
Ženy 55 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 59. 14 Hana Kašová Barnex sport Brno Barnex sport Brno 1954 0:36:58TR 110
Dorostenci a junioři
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 2. 97 Jakub Stibal AK Kuřim AK Kuřim 2001 0:24:30TR 110
Muži do 39 let
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 3. 53 Matěj Beníček Kesbuk Kesbuk 1994 0:24:33  100
2. / 4. 2 Patrik Bejček AK Drnovice AK Drnovice 1994 0:24:59  90
3. / 5. 58 Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica Orel Blučina - SK Ica 1985 0:25:33  82
4. / 6. 23 Jiří Huťka Brno Brno 1991 0:25:44  76
5. / 9. 45 Lukáš Sláma Brno Brno 1984 0:26:33  72
6. / 10. 85 Josef Čuma Milonice Milonice 1980 0:26:56  70
7. / 13. 94 Zdeněk Laštůvka Česká Česká 1989 0:27:45  69
8. / 14. 41 Lukáš Ryba BB Cyklosport BB Cyklosport 1979 0:27:58  68
9. / 15. 72 Ondřej Doležal AK Tišnov AK Tišnov 1979 0:28:04  67
10. / 18. 70 David Sedláček SRTG Česká SRTG Česká 1988 0:28:41  66
11. / 21. 32 Metoděj Polášek Kuřim Kuřim 1980 0:29:11  65
12. / 22. 50 Tomáš Chaloupka Kuřim Kuřim 1982 0:29:31  64
13. / 30. 77 Radek Crha Vidonín Vidonín 1979 0:31:11  63
14. / 33. 31 Ondřej Richter Kohoutovice Kohoutovice 1978 0:31:42  62
15. / 36. 39 David Vránek Brno Brno 1978 0:32:50  61
16. / 38. 65 Dalibor Uhlíř AT&T AT&T 1980 0:33:03  60
17. / 42. 76 Aleš Liška Lelekovice Lelekovice 1978 0:33:43  59
18. / 61. 61 Pavel Rajmic VUT Brno VUT Brno 1978 0:37:28  58
19. / 66. 15 Josef Pernica SDH Kotvrdovice SDH Kotvrdovice 1982 0:39:05  57
20. / 70. 79 Jiří Šplíchal SRTG Česká SRTG Česká 1987 0:39:13  56
Muži 40 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 1. 56 Martin Pohanka AC Track & Field Brno AC Track & Field Brno 1973 0:24:22  100
2. / 7. 83 Libor Konečný Kuřim Kuřim 1971 0:26:02  90
3. / 8. 43 Lukáš Kocur Orel Šitbořice Orel Šitbořice 1977 0:26:16  82
4. / 12. 29 Jaroslav Kropáček Brno Brno 1970 0:27:17  76
5. / 24. 78 Petr Širůček Dolní Loučky Dolní Loučky 1976 0:29:42  72
6. / 26. 105 Petr Škrob Kuřim Kuřim 1975 0:30:11  70
7. / 29. 37 Zbyněk Bednář Jamné Jamné 1973 0:30:30  69
8. / 31. 96 Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí TJ Slovan Podlesí 1973 0:31:18  68
9. / 35. 40 Tomáš Vojtíšek SC Testudo SC Testudo 1973 0:32:17  67
10. / 48. 87 Pavel Hověžák AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1975 0:34:47  66
11. / 50. 60 Karel Janda Kuřim Kuřim 1977 0:35:08  65
12. / 55. 93 Zdeněk Kalus Lelekovice Lelekovice 1975 0:35:41  64
Muži 50 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 17. 42 Jaroslav Jurča :-) :-) 1962 0:28:33  100
2. / 19. 92 Luboš Prudek Kuřim Kuřim 1961 0:28:56  90
3. / 25. 30 Radek Brázda Tatran Kohoutovice Tatran Kohoutovice 1967 0:29:53  82
4. / 28. 63 Jiří Sláma Medlánky Medlánky 1960 0:30:27  76
5. / 34. 99 Josef Kunc Orel Vyškov Orel Vyškov 1960 0:31:55  72
6. / 40. 59 Antonín Lorenc Bertík Blansko Bertík Blansko 1964 0:33:29  70
7. / 41. 68 Petr Klobouk Kuřim Kuřim 1964 0:33:35  69
8. / 49. 11 Pavel Freitinger Vanovice Vanovice 1964 0:34:52  68
Muži 60 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 27. 27 Jan Fiedler AC Moravská Slavia AC Moravská Slavia 1956 0:30:24  100
2. / 37. 13 Jiří Boháč BěhejBrno BěhejBrno 1954 0:32:59  90
3. / 43. 12 Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů Klub běžeckých outsiderů 1953 0:33:44  82
4. / 45. 4 Lubomír Liška Kuřim Kuřim 1955 0:34:03  76
5. / 51. 57 Vladimír Volavý www.fit-online.cz www.fit-online.cz 1955 0:35:14  72
6. / 60. 75 Stanislav Holeček Hare Kršna Hare Kršna 1955 0:37:28  70
Muži 70 +
Poř. / Celk. St.č. Závodník Klub/Město Ročník Výkon Body
1. / 56. 38 Jan Haberland Sokol Brno Sokol Brno 1942 0:36:24  100
2. / 65. 1 František Kovařík Břeclav Břeclav 1946 0:38:36  90
3. / 76. 25 Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov Orel Čebín a AK Tišnov 1941 0:41:01  82